Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Zheny@ сказал:

тому, якби тобі зараз запропонували більше, не на твому теперішньому місці роботи, а десь інакше - ти б пішов? Чи відмовився, бо ти ідейний і хочеш допомагати дяді заробляти більше (за рахунок того, що він тобі менше платить) ?

щось обговорення скотилось не в те русло.

Я, коли писала про тендери і відстоювання власних інтересів, то мала на увазі конкретні порушення за які передбачена кримінальна відповідальність. 

Бо "красти", то Вам не за більшу зарплату на депутата чи чиновника працювати.

Я працювала на держслужбі -  звільнилась в т.ч. через низьку зп.

Зараз я витрачаю дуже багато особистого вільного часу на одну дуже невдячну неоплачувану справу, через яку в майбутньому можу ще й мати проблеми. Бо дістала вже вся ця брехня і розкрадання!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
4 minutes ago, natalka) said:

Дівчина підійшла до мене з газеткою, весела така, дає газетку і показуючи на Моклицю в коробці сказала "Наш майбутній мер Луцька". Напевно їм здається що це дуже "прикольна " ідея )))

Жах...

Чому відразу жах. В країні мода на клоунів, от хлопаки й вирішили бути в тренді і накреативити трохи.
 

Пам’ятаю як зустрів покійного Романюка в тамтамі, теж особисто роздавав свою надруковану програму і спілкувався з людьми (перед тим, як перший раз став мером).
А от палицю в такій коробці я чомусь уявити не можу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

В країні мода на клоунів

 

Мабуть вже не актуально. 

 

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

 от хлопаки й вирішили бути в тренді і накреативити трохи.

 

слоупок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Zheny@ сказал:

ти не повіриш, але, напевно, вони є у всіх.

Кожен хоче зекономити, менше платити, більше отримати. Це логічно

 

 

 

Ти не повіриш, колись, я вирішив завершити ходити в море і одружитися. На березі потрібна була робота. Добрі люди мене влаштували в інспекцію, в загін "лиця в масках". І от коли я пішов у перший свій рейд, я побачив ті оборудки в барі, де безкоштовно кормили інспектора, а також контрольну закупку в ларьку. Молода дівчина продавчиня плакала гіркими сльозами, бо не дала чек, а її взяли за одне місце і "шили" діло. Вроді правильно зробили... Але я дивитися на те не міг. Я звільнився на наступний день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:

 

Лайк за перформанс, от участь в аматорському театрі знадобилась і в роботі)


Тільки зі слоганом якось слабенько вийшло, знову за Одіна агітують))

Вже майже сто років пройшло, а піар-аси нічого кращого за «айн фольк, айн райх, айн фюрер» придумати не можуть.

C2CCBEB6-C7FD-4F86-B2D2-8B6743E17B3D.thumb.png.0daf3ac0e9eea1e36ab3e25051bc1af6.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, natalka) said:

Зараз я витрачаю дуже багато особистого вільного часу на одну дуже невдячну неоплачувану справу, через яку в майбутньому можу ще й мати проблеми.

Знаємо ми таких борців з корупцією, тільки й чекають, коли об’єкт їхньої неоплачуваної і невдячної боротьби принесе їм на блюдці кругленьку суму за те, щоб ця «боротьба» припинилася))

 

Боротися з корупцією треба як Клітіна, по ній справді видно, що людина ідейна. І послідовників відразу багато знайдеться )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От йду і читаю бігморди, так млін таке відчуття так і кричать мені "я все зроблю, всі олені, а я от крутий чувак, зроблю з міста просто глянц, дайте мені шанс, от побачите все буде ОК", а по суті одні й ті ж самі лиця, які мають ті самі ж зв'язки між собою, ті самі брати й свати, й родичі.

 

Тому особисто не знаю навіть за кого голосувати щоб було б принайнмі не гірше чим є зараз, от Шиба знову йде на мери, але особисто моя думка якраз при його керуванні почались якісь слухі про муткі, та місто якось наше занепало взагалі.

 

Був Романюк, тільки був слушок про Буратіно, але місто якось почало краще дихати, хоча це моє відчуття. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zheny@ сказал:

тому, якби тобі зараз запропонували більше, не на твому теперішньому місці роботи, а десь інакше - ти б пішов? Чи відмовився, бо ти ідейний і хочеш допомагати дяді заробляти більше (за рахунок того, що він тобі менше платить) ?

Помічником депутата точно би не пішов. І у владу щаради схем і можливого заробляння нормальних грошей не пішов.

А от задля того, щоб щось зробити в місті на краще - спробував би. Але то не з моїм характером і не організаторськими здібностям. От понити на борді чи на ФБ - ось це мій рівень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.10.2020 at 01:59, Cherman сказано:

Не може такого бути, щоб в країні кралося і при цьому жилося нормально. 

Може, якщо крадунів обмежена кількість)))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.10.2020 at 16:48, sergkots сказано:

Я тебе здивую, але знаю особисто людину які після роботи на одного політика, з дуже гарною зарплатою - категорично відмовилась взагалі з політиками працювати. І від грошей відмовився - буває і таке.

Не завжди людина продається. Звісно коли вона не має альтернативи, не беруть на іншу роботу - то таких як раз і можна купити. 

Всяке буває... В КОЖНОГО є , своя, Ахіллесова п'ята... Певна річ, є якась моральна межа. Але, хто може гарантувати,що,  при певних обставинах,  людина не "спасує", і та мораль, піде корові під хвіст?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bublik007 сказано:

Всяке буває... В КОЖНОГО є , своя, Ахіллесова п'ята... Певна річ, є якась моральна межа. Але, хто може гарантувати,що,  при певних обставинах,  людина не "спасує", і та мораль, піде корові під хвіст?

Звісно що на людину можна по різному надавити або створити відповідне становище. 

Але - невідворотність або хоча б велика кількість покарань за такі злочини (схеми з бюджетом, тиск на бізнес, корупція, хабарництво та інше), стає гарним стримуючим фактором.

От такого фактору у нас і немає на жаль - тому й лізе у владу повно непотребу лише з однією ціллю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Тут один юзер попереджав що так буде і хто в цьому винен.

А гамєнцо продовжує спливати до цього часу - Максиму Нефьодову готують підозру за зловживання владою - ЗМІ

 

ЗМІ пишуть, що в період його роботи заступником міністра, Нефьодов разом з Міністром Абромавичусом і ще низкою осіб розробили й реалізували схему виведення з-під спеціальних санкцій понад 60 українських компаній, завдавши державі збитків в 10,5 млн грн.

Йдеться про санкції у вигляді отримання індивідуальних ліцензій на зовнішньоекономічні операції. Вони застосовуються за порушення підприємствами вимог валютного законодавства.

Більшість з юросіб, які фігурують в документі, потрапили до переліку в період 2014-16 років, як підприємства, що мають відношення до РФ або через власників, або як здійснюють підозрілі зовнішньоекономічні операції з Росією, визнаною в Україні країною-агресором.

 

Скучив за "гідністю"?Не накормили ще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

От такого фактору у нас і немає на жаль - тому й лізе у владу повно непотребу лише з однією ціллю.

А хвідки ж той фвктор візьметься як тут он прості люди кажуть"можна подумати, що тиб не крав якби туди попав"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, iiron сказано:

А гамєнцо продовжує спливати до цього часу - Максиму Нефьодову готують підозру за зловживання владою - ЗМІ

 

Якщо є злочин, і є всі документи (міністерство як не як) - чого це лише проект підозри? Тут же ж не потрібно проводити оперативно розшукову діяльність, що заважає оголосити підозру?

Я лише за щоб почали карати реальних злочинців при владі. Але щоб це не було політичним переслідуванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже від Покровського на сайті кандидати й там пише безробітий, мляха якщо він собі не спромігся роботу знайти то що він вже там "накерує" у владі :) хоча може якраз це тєма знайти собі роботу, що в тих людей, які будуть голосувати за такого кандидата взагалі не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, MACCEN сказал:

Якщо вже від Покровського на сайті кандидати й там пише безробітий, мляха якщо він собі не спромігся роботу знайти то що він вже там "накерує" у владі :) хоча може якраз це тєма знайти собі роботу, що в тих людей, які будуть голосувати за такого кандидата взагалі не знаю.

Те,що людина офіційно без роботи-абсолютно не означає,що вона не заробляє чи не працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, paksivatova сказано:

Те,що людина офіційно без роботи-абсолютно не означає,що вона не заробляє чи не працює

сама то хоча б зрозуміла, про що написала.

В контексті сказано про кандидата в депутати?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

сама то хоча б зрозуміла, про що написала.

В контексті сказано про кандидата в депутати?

 

 

а в тебе розуму не вистачає,щоб осягнути написане?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

а в тебе розуму не вистачає,щоб осягнути написане?

Повір, що вистачає, і навіть більше.

Написати, що людина може заробляти будучи безробітною, коли мова йде про кандидата в депутати...

абзац..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, paksivatova сказал:

Те,що людина офіційно без роботи-абсолютно не означає,що вона не заробляє чи не працює

Простими словами  - наjobує державу. І це ще він навіть не депутат...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, volks сказано:

Простими словами  - наjobує державу. І це ще він навіть не депутат...

Власник підприємства може бути безробітнім - жити на дивіденди. 
Інше питання, що сам проект «Свідомі» дуже схоже на PR компанію по підняттю рейтинга самого Покровського. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята, я вам загадку загадаю. Є люди, які офіційно рахуються безробітними, але вони нормально заробляють і платять усі податки. Відгадаєте хто ці люди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, nickel сказал:

Ребята, я вам загадку загадаю. Є люди, які офіційно рахуються безробітними, але вони нормально заробляють і платять усі податки. Відгадаєте хто ці люди?

Фантоми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, paksivatova сказал:

Те,що людина офіційно без роботи-абсолютно не означає,що вона не заробляє чи не працює

гарний початок для того хто йде в депутати, десь працювати й не платити податки - може це по вашому норма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...