Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

16 хвилин тому, alexvvv сказано:

Ну і що, порох обирався на виборах яких не мало бути.

100%. Як я вище десь там казав, - фортануло. Поняв, що може стрельнути, як Ющенко. На хвилі емоцій і т.д. І попутно на чиїсь крові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

100%. Як я вище десь там казав, - фортануло. Поняв, що може стрельнути, як Ющенко. На хвилі емоцій і т.д. І попутно на чиїсь крові.

І дуже підозріло, що порох раптово намалювався на грейдері і узурпував здобутки майдану , які потім були похєрені впродовж 5 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, alexvvv сказано:

І дуже підозріло, що порох раптово намалювався на грейдері і узурпував здобутки майдану , які потім були похєрені впродовж 5 років.

Як і швидко здувся "правий сектор"  раптово.

І інші всі, хто був ударною силою Майдану.   непотрібних швидко прибрали.

 

і 5 років ніяк не могли взнати, хто ж все ж таки розстрілював молодих хлопців на майдані?  Ну за те, з  5 років назбирали понад!  250 томів справ! Це важливо!  250 томів. Один том 250 сторінок (згідно інструкції з Діловодства).

Іпанутися!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ то ось ось все мало бути розкрито і покарано, просто клоун до влади прийшов і почався реванш.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, alexvvv сказал:

@Zheny@ то ось ось все мало бути розкрито і покарано, просто клоун до влади прийшов і почався реванш.  

причому *сьогодні* прийшов і вже *завтра* почався, а до того часу - ні ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

ти пи*ди да не запи*джуйся. Думаю, за таке можна й в бубєн отримати. Один раз, можна сприйняти, як недопоняв, або гумор, коли декілька разів, то вже ствердження

 

Те що я отримаю, не змінить фактів.

 

От скажіть , будь ласка, стала би людина, яка на боці незалежної України негативно ставитись до військовослужбовців ЗСУ?

Я знаю, що до військовослужбовців ЗСУ погано ставляться проросійсько налаштовані верстви населення. Якщо скорочено - сєпари.

 

Чи це не вірне твердження? Якщо не так - поправте і я зміню свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

а до того часу - ні ні

 

В 2015 я тут писав, що Порох нехороші речі робить. То мені, тут порохоботи, ледь стрілку не набили. Зараз пишу, що Зеленський деякі речі неправильно робить, то тепер зелені кидаються на мене. Що ж це таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Те що я отримаю, не змінить фактів.

 

От скажіть , будь ласка, стала би людина, яка на боці незалежної України негативно ставитись до військовослужбовців ЗСУ?

Я знаю, що до військовослужбовців ЗСУ погано ставляться проросійсько налаштовані верстви населення. Якщо скорочено - сєпари.

 

Чи це не вірне твердження? Якщо не так - поправте і я зміню свою думку.

з яких пір МІНУС став явним критерієм ПОГАНОГО СТАВЛЕННЯ, крім окремо взятих випадків, коли це ставлення підтверджено словесно ? Ну тоді я тоже сєпар получаюсь, по твоїх висновках. Я вдячний ВСІМ військовослужбовцям, які захищають Україну на передовій, зі зброєю в руках (іменно в такому складі), але це не мішає мені (чи будь кому) бути НЕ ЗГІДНИМ  в політичних поглядах й виражати свою незгідність мінусом. А дуал має на це право ВДВІЧІ більше ніж я (чи хтось з нас), бо він ТЕЖ захищав Україну зі зброєю в руках на передовій і він абсолютно РІВНИЙ в правах з військовослужбовцями, які там зараз. В тебе в голові походу повна жопа, якщо в тебе вяжется називати сєпаром, коли спорять ДВА військовослужбовці , які ОБИДВА були на передку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

В 2015 я тут писав, що Порох нехороші речі робить. То мені, тут порохоботи, ледь стрілку не набили. Зараз пишу, що Зеленський деякі речі неправильно робить, то тепер зелені кидаються на мене. Що ж це таке?

 

1 минуту назад, MANJAK11 сказал:

В тебе в голові походу повна жопа

 

ЗІ а якщо серйозно, критику ніхто не любить й мало хто адекватно її сприймає, тому так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Те що я отримаю, не змінить фактів.

 

От скажіть , будь ласка, стала би людина, яка на боці незалежної України негативно ставитись до військовослужбовців ЗСУ?

Я знаю, що до військовослужбовців ЗСУ погано ставляться проросійсько налаштовані верстви населення. Якщо скорочено - сєпари.

 

Чи це не вірне твердження? Якщо не так - поправте і я зміню свою думку.

 

В мене деколи складається враження, що ти якийсь інфантильний. Негативне ставлення до військовослужбовців ВСУ в загальному і негативне ставлення до окремо взятої людини (яка в даний момент служить в ВСУ) по особистим причинам - це "двє большиє разніци", як говорять в Одесі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

В мене деколи складається враження, що ти якийсь інфантильний. Негативне ставлення до військовослужбовців ВСУ в загальному і негативне ставлення до окремо взятої людини (яка в даний момент служить в ВСУ) по особистим причинам - це "двє большиє разніци", як говорять в Одесі.

 

1. Як у вас може скластися таке враження, якщо ви навіть не знаєте, скільки мені років?

 

2. Я не кажу що правий на 100%  відносно Дуала. Але зараз в мене таке враження, що він сєпар. Якщо я помиляюсь і я про це взнаю то я принесу йомк 1000 вибачень.

 

Я от наприклад не впадаю в гнів, якщо мене запитають чи я сєпар. Я просто відповім: ні. То чому він так агриться, коли я запитав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що його просто найняли на роботу щоб "оживляти" борду ..... на повну ставку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

. Як у вас може скластися таке враження, якщо ви навіть не знаєте, скільки мені років?

 

А при чому тут вік? Відсталість у розвитку можна мати в любому віці. 

 

8 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

То чому він так агриться, коли я запитав

 

А ти в нього питав? Коли?

Я бачив тільки твердження від тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Pavelix сказал:

Таке враження, що його просто найняли на роботу щоб "оживляти" борду ..... на повну ставку..

Щоб оживити Борду треба нові користувачі, а від того що він засрав Борду користувачів не побільшає, скоріше навпаки почитають цей словесний понос і скажуть: та-ну-нах, краще в Теревенях сидіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

Щоб оживити Борду треба нові користувачі, а від того що він засрав Борду користувачів не побільшає, скоріше навпаки почитають цей словесний понос і скажуть: та-ну-нах, краще в Теревенях сидіти.

В теревенях конструктив? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Юріч сказал:

В теревенях конструктив? :)

В порівнянні з Соломоном, там концентрат конструктиву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Юріч сказано:

А ти в нього питав? Коли?

Я бачив тільки твердження від тебе.

 

Вибачте, виправляюсь.

 

Шановний Дуал, вибачте, якщо я помиляюсь але у мене є підозри вважати вас сепаратистом. Тобто людиною, яка не хоче бачити Україну незалежною від Росії. Могли б ви підтвердити або спростувати дане твердження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Pavelix сказано:

 його просто найняли на роботу щоб "оживляти" борду ..... на повну ставку..

 

Роман файно платить, тому я тут можу вже й не довго бути. Бо вже підняв бабло :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

критику ніхто не любить й мало хто адекватно її сприймає

 

Я готовий виправитись. Все сприйму адекватно. Якщо я у чомусь не правий - прошу надати факти моєї неправоти і я виправлюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Я готовий виправитись. Все сприйму адекватно. Якщо я у чомусь не правий - прошу надати факти моєї неправоти і я виправлюсь.

Я тобі вже двічі довів, що ти не неправий. Ти жодного разу не визнав цього, і не виправився. Патаму що ти балабол, а балаболити легше ніж робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, $ΩLΩMΩN сказано:

1. Як у вас може скластися таке враження, якщо ви навіть не знаєте, скільки мені років?

Сергію, тобі 36-37 років. можу помилятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.10.2020 в 19:55, sergkots сказал:

Землю вже давно роздерибанили, люди за оренду отримують копійки - кому це вигідно?

Такі да."Країна фактично розграбована, землю вже поділили".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, iiron сказано:

По цьому керівнику теж питань повно - гарно розповідає але робить геть інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, natalka) сказал:

Аж гидко читати (всунуто пізно ввечері кожному в двері)... 

Раз я знову згадала за зелених, то продовжу.

Про номера 1 я вже писала тут 

А пам’ятаєте як відносно недавно був скандал з наглим встановленням без жодних дозволів ларька з шаурмою Дамаск безпосередньо в центрі міста біля вайнтайму?

Цитата

підприємець самовільно змінив умови й порушив вимоги паспорту прив‘язки

http://www.volynpost.com/news/148354-kiosk-z-shaurmoyu-iakyj-stoit-u-centri-lucka-znesut--radnyk-mera-mista

Так от цей підприємець - №2 в списку Сачковська Юлія Іванівна. Так що думаю в Луцьку скоро побільшає точок продажу шаурми…

А про її чоловіка можна ще тут прочитати https://www.volynnews.com/news/all/bezrobitni-aferysty-rodychi-koho-vede-u-vladu-partiia-sluha-narodu-na-volyni/

 

Наступне питання, а що в першій десятці зелених роблять люди Покровського (Козицький Віктор Михайлович, Руднік Оксана Петрівна)??? Це такий хитрий хід, від Свідомих виставляти людей типу з конкурсу що оголошувався (щоб залучити більше голосів), а працівників юридичних структур Покровського від інших партій? Покровський «домовився» з зеленими? Цікаво, цікаво… як і чим розраховуватись буде :rolleyes:

 

Сабатюк… хто в Луцьку не чув про цю особу? Перша, по ходу, відома афера в ОСББ  Сабатюк-Давидюк-Бондар https://p-p.com.ua/news/31091/

Є в Списках і «наближені» голови ОСББ, які головують так само з розмахом по декілька ОСББ відразу…. (Гладун, Монархович, Дімов Максим)

 

Ще цікаво чи хтось перевіряє дані зазначені в офіційних списках? Чомусь багато кандидатів пишуть що вони безробітні, а насправді люди є чинними керівниками юр.структур або ФОПами. Напевно вигідніше «не світити» лишній раз своїми зв'язками? Наприклад Бабенчук Михайло Васильович голова стількох громадських організацій по реєстру, а в списках безробітний. Може він просто не в курсі?

А Лев Андрій Миколайович, нещодавно балотувався в депутати ВРУ і дуже піклувався про ковельський округ (і тоді він був підприємцем), але не вийшло і тепер він хоче подбати про Лучан ) https://www.chesno.org/post/3452/ Терпіти не можу таких непослідовних людей…. Але ж куди партія скаже – туди і йдуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...