Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

27 хвилин тому, sergkots сказано:

 які після роботи на одного політика, з дуже гарною зарплатою - категорично відмовилась взагалі з політиками працювати.

Але все ж працювала. Тому - твоя догма не спрацювала.

@sergkots , друже, ми всі мусимо заробляти, аби жити, виживати, існувати.

От лише все впирається у те "Як саме заробляти". бути чесним чи не дуже. 

Чесним на малу зарплату, чи чесним на велику (там, сорян, уже все розібано і не зовсім чесно!) Парадокс.

Не чесним на велику.

 

30 хвилин тому, sergkots сказано:

В Луцьку був підприємець який задовго до Революції продав успішний бізнес (кілька кафе) і подався в Чехію на ПМЖ - тому, що там він людина з правами.

є такі люди і з мого оточення. Хто в Польщу, хто в Чехію, хто в Німеччину.

 

Загалом, судячи з написаного, не лише тобою, я роблю висновок, що народ не зрозумів мого посилу.  А дарма.

Скажу так. Pecunia non olet.  Якщо мені завтра запропонують піти в команду політика на ЗП вдвічі чи втричі більшу від тієї, що я зараз маю, повір я встану і піду до політика.

В політиці крутяться величезні гроші, і якщо від них шматочок перепадатиме, то це добре.

І це зовсім не означає, що я одразу стану злочинцем, як ти це чомусь придумав. Я при тому можу лишатися Людиною.

Я не вірю тим, хто зараз розказує, що старається за ідею, тому амбіційний чи там ще щось, чи перспективний.  За кожною ідеєю ЗАВЖДИ стоїть на фіналі "вихлоп".

"ти попрацюй (майже без платно, за ідею)  кілька місяців, зарекомендуй себе, а там далі підеш вище по драбинці, і буде всім добре, і діти на масло ікорку будуть класти зверху, а не лікарську ковбаску"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

@Zheny@ Певно таки не так тебе зрозумів.

1. Якщо йти в політику чи помічником то дійсно ти не стаєш автоматом злочинцем. 

2. Злочинцем при владі люди стають роблячи певні вчинки - десь очі закриють на злочини/проступки інших, десь схему замутять.

3. А от коли людина свідомо йде на державну посаду із зарплатою 5000 грн з ціллю заробляти на схемах - то це злочинець. 

4. Є люди які відмовляються йти на державні посади саме через низьку зарплату бо не хочуть робити схеми.

5. Особисто я до будь якого політика не піду на роботу - принаймні на даний момент, з даними умовами. На державну роботу з низькою зарплатою теж не піду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Zheny@ сказал:

От читаю і офігіваю.

Всі такі філантропи і альтруїсти, аж підташнює!

 

От хтось з тих, що тут розказують, які погані олігархи / депутати і їхні помічники.  Хтось готовий працювати за ідею? Для людей!

Ідеєю сім'ю не нагодуєш! 

І можна подумати, що кожен кому будуть пропонувати суму з трьома, або й чотирма  нулями в $, скаже, "ні, я чесний, я буд безплатно робити, (або) мені вистачить державних 5000 грн!"

Не городіть пурги.  ВСІ ми працюємо за гроші. І ще я не знаю людини, як би відмовилася від грошей бо альтруїст!

Всі ці мутки / схеми / многоходовочки - це зрозуміло.  Але я впевнений, що кожен би робив те ж саме, за свою грошову / матеріальну винагороду.

 

Всі хочуть багатства.Це факт.Але повинен працювати і принцип * не нашкодь.Якось так.:0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав старий анекдот, що закінчується так:

...ну от з професією ми визначились, залишилось домовитись про ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.10.2020 в 00:23, Zheny@ сказал:

ні, я чесний, я буд безплатно робити, (або) мені вистачить державних 5000 грн!"

 

Я чесний і працював би...не безплатно, звичайно, а за державних 5000$ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Zheny@ сказал:

Продаються АБСОЛЮТНО усі. Єдине питання - ціна!

Можеш навіть не намагатися з цього приводу сперечатися.

Навіть ти маєш свою ціну. Як і я.

Я все одно не погоджуся

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Слуги вже навіть і не маскуються!!!

 

 

Качура об объединении Слуги народа и ОПЗЖ в местных советах: Это однозначно будет

https://news.liga.net/politics/news/kachura-ob-obedinenii-slugi-naroda-i-opzj-v-mestnyh-sovetah-eto-odnoznachno-budet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Юріч сказано:

 

Я чесний і працював би...не безплатно, звичайно, а за державних 5000$ :)

Тоді тобі пряма дорога кудись у Фінляндію. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, paksivatova сказано:

Я все одно не погоджуся

 

Цитувати

Б. Шоу на приеме у английской королевы. Королева спрашивает Шоу:
- Вы как-то говорили, что все женщины продажны. Вы действительно так
считаете?
- Да, Ваше Величество.
- Что, абсолютно все?
- Да, Ваше Величество.
- Даже я?
- Да, Ваше Величество.
- И сколько же я по-вашему стою?
- Сто фунтов, Ваше Величество.
- Так дешево?
- Вот видите, Вы уже торгуетесь...
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Zheny@ сказал:

Тоді тобі пряма дорога кудись у Фінляндію. 

 

А можна в Швейцарію? В Фінляндії холодно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А можна в Швейцарію? В Фінляндії холодно :)

От тому там і ЗП до 5К долярів доходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там колись Маньяк писав розумними словами, а я скажу простіше: кожен судить по собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

От тому там і ЗП до 5К долярів доходять.

 

https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/u-shvejtsarii-vstanovili-najvischu-minimalnu-zarplatu-u-sviti.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Там колись Маньяк писав розумними словами, а я скажу простіше: кожен судить по собі.

ВСІ судять по собі. Бо немає інакше із чим порівнювати.  І ти завжди кажеш (я б зробив / поступив / і т д)  І ніколи не кажеш, а от хтось там,..!   Хтось там може і з моста пригати.

10 хвилин тому, Юріч сказано:

Фінляндія - не самі високі ЗП. ОДні  з найвищих.

Данія і Норвегія!  - от туди варто :)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

  І ти завжди кажеш (я б зробив / поступив / і т д)

Отож бо й воно. Я кажу за себе. А не за інших, що всі такі як я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, volks сказано:

Отож бо й воно. Я кажу за себе. А не за інших, що всі такі як я.

скільки ти заробляєш зараз?  Тебе влаштовує ЗП ?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  

20 годин тому, Zheny@ сказано:

 от запропонують тобі представляти інтереси (допомагати в роботі) якогось політика. За ,скажімо, $5000 / міс.

Ти такий ідейний, що відмовишся?

 

Важка робота, емоційно нестійкі люди не витримують і посилають всіх на ...

 

Пруф:

 

Спойлер

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Barugan сказал:

До будь якого? Ну не знаю.....гроші звісно не пахнуть, і можна бігати з однієї партії в іншу....але як же тоді честь, повага, совість....

:0016::0016::0016:

Наші політики ВСІ тільки так і роблять, совість, честь, повага... бггг

 

На заході таким політикам це б коштувало політичної кар'єри, але то там. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

скільки ти заробляєш зараз?  Тебе влаштовує ЗП ?

 

 

Влаштовує, але хотілося б більше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, volks сказано:

Влаштовує, але хотілося б більше. 

тому, якби тобі зараз запропонували більше, не на твому теперішньому місці роботи, а десь інакше - ти б пішов? Чи відмовився, бо ти ідейний і хочеш допомагати дяді заробляти більше (за рахунок того, що він тобі менше платить) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Zheny@ сказал:

тому, якби тобі зараз запропонували більше, не на твому теперішньому місці роботи, а десь інакше - ти б пішов? Чи відмовився, бо ти ідейний і хочеш допомагати дяді заробляти більше (за рахунок того, що він тобі менше платить) ?

 

Якщо на тій іншій роботі протизаконні схеми-оборудки, я б не пішов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Якщо на тій іншій роботі протизаконні схеми-оборудки, я б не пішов

ти не повіриш, але, напевно, вони є у всіх.

Кожен хоче зекономити, менше платити, більше отримати. Це логічно

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.10.2020 в 12:38, natalka) сказал:

Волинська територіальна організація Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

В попередньому повідомленні я згадувала за Лапіна… Зараз теж доведеться. Тільки почну з його помічників в ВРУ:

-          Моклиця Юрій Володимирович

-          Ніколайчук Олександр Петрович

№2 і №6 в списках ЄС. Йдуть по стопам шефа, пробують попасти в депутати вже не перший раз. Прямо як медом намазано… Враховуючи що вони до цього часу є помічниками «простого хлопця» - довіри до них вже немає ніякої.

мої "любімчікі" сьогодні в центрі особисто:  Моклиця вліз в коробку (типу "живий" біг борд"), а Ніколайчук газетки під ним роздає... І здається і Григоренко там поряд  біля коробки стояв... А що, з "шефом" спрацювало, і тут може вийти.

Дівчина підійшла до мене з газеткою, весела така, дає газетку і показуючи на Моклицю в коробці сказала "Наш майбутній мер Луцька". Напевно їм здається що це дуже "прикольна " ідея )))

Жах...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, natalka) сказал:

мої "любімчікі" сьогодні в центрі особисто:  Моклиця вліз в коробку (типу "живий" біг борд"), а Ніколайчук газетки під ним роздає... І здається і Григоренко там поряд  біля коробки стояв... А що, з "шефом" спрацювало, і тут може вийти.

Дівчина підійшла до мене з газеткою, весела така, дає газетку і показуючи на Моклицю в коробці сказала "Наш майбутній мер Луцька". Напевно їм здається що це дуже "прикольна " ідея )))

Жах...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...