Перейти до змісту

KotMatros

Учасники
 • Кількість зміста

  131
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

77 Байдужий

1 Підписник

Про KotMatros

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження Травень 4

Останні відвідувачі профілю

1 689 перелядів профілю
 1. підскажіть де можна замовити кухонну стільницю з суміші каменю і композитів. суцільну кам'яну боюсь не потяну, до дерева й скла довіри немає, а з мдф вже награвся. "світ каменю" вже заходив на сайт. буду спілкуватись. але бажано щоб був якийсь вибір, щоб можна було порівняти.
 2. Исторические фильмы.

  Переглянув фільм "Темні часи". Британська стрічка про перший місяць правління У.Черчіля на посту прем'єр-міністра. Олдмен у головній ролі шикарний. 9 з 10. (-1 - за негра у лондонській підземці 40-го року і його, заточений під оскар пафос). фінальні слова Черчіля у парламенті про те, що "америка прийде й нас врятує" виявляється реальні (думав фейк. погуглив. справді) рекомендую до перегляду. По свіжим слідам глянув фільм "Операція Дюнкерк". той же проміжок часу. Знову ж британці знімали. Але... 2/10. Півкілометрові черги солдат до лінії прибою на погрузку. Відсутність бойової охорони при евакуації. Ні слова про Кале і 4 тисячі солдат, які відтянули на себе значні сили німців. Та й в самому Дюнкерку йшли страшні вуличні бої. Видно, що читаючи спогади ветеранів плюнули на достовірність і намалювали "драму". єдине що вдалось - це повітряні бої і старий капітан з сином, що поплили рятувати солдат. глянути на один раз. у режимі перемотки
 3. на варшавці продають жалюзі. здається прямо на в'їзді є "бутік" фурнітура повинна бути. потім на тій же варшавці, по дорозі, ближче до автовокзалу є ще одна точка. колись там купував нижні фіксатори для форточки. якщо хочете погратись, то раджу купити полімерну глину. є у магазині "мистецтво". і зробити ту штучку самому. можливо виглядатиме так собі, але ж "хендмейд".
 4. Волиньгаз обнаглів!

  питання знімається. включили. якби дико і нерозумно звучали для користувача аргументи працівників волиньгаза, але сьогодні я побачив, що всьому є своє пояснення. близько 17ї, при черговій перевірці було виявлено, що на другому поверсі бабуся ну дуже похилого віку моніторила газ тупо включивши конфорку з надією, що почує довгожданий свист. враховуючи, що рідня її повертається з роботи десь близько 19-ї, то можна уявити який об'єм вибухонебезпечного газу за ці 2 години міг би наповнити квартиру. далі залишиться тільки вмикнути світло і волиньньюз матиме матеріал. реакція на збентеженого sergkot`a: ага. хто ж міг подумати про феєрверк про папери забув сказати. дані по лічильнику (початкові показники, серійка, номер пломби, сертифікат) уже занесені у базу. поточний місяць платиться як завжди. наступного місяця проводиться перерахунок з врахуванням показників і компенсацією переплати у минулому місяці. при бажанні копію сертифіката можна отримати на франка.
 5. Волиньгаз обнаглів!

  прошу поради. вчора встановили у квартирі газовий лічильник. відповідно перекрили газ у стояку. після встановлення, постачання газу не відновили аргументуючи тим, що не знаючь чи у всіх мешканців, які підключені до цієї лінії у порядку газові прилади. до 17 години, побігавши по сусідам перевірили практично все за винятком однієї квартири, де й хазяїв вже добу не було дома. тобто газ не включили пообіцяли зранку після 9-ї вирішити це питання. результат зрозумілий, тому й пишу тут. власне питання. що робити у такій ситуації? які важелі впливу можна використати? законні маю на увазі служба 104 вічливо послала, бо то не аварія, а шльоци, що встановлюють лічильники - то приватні підприємці. (сарказм) наче вони не під ними ходять. я хз що робити. наче можу й сам газ включити, але це вже крімінал буде. довелось ел.чайника купити, та їсти там не зготуєш. та й вмитись не завадить. і ще. після встановлення лічильника ніяких паперів про це я на руки не отримав. виходить по закону я й користувась ним не можу. я казав митець: "я стріляти хочу"
 6. Помер Олег Табаков.

  адіс, це не та тема, тому й делетнули повідомлення. тут поминки де рвуть баяни. (вибачте. не стримався )
 7. Сирія

  снуден, реакція раісі якось менш хвилює. не настільки як бажання штатів наваляти асаду. ну там традиційно усі бойові дії чомусь на вихідні плануються, так що можливо цієї суботи рване пукани хоча це не араби і американцям якось пофіг на день неділі. ну і щоб посміятись. бажаючи наростити присутність вмф, у середземне море приплив "карабель адмірал ессен" і з севастополя ще якесь суднО поплило (цікаво чи пройде через босфор). "адмірал кузнецов" нє. цей козирь притримають
 8. Сирія

  також не знаю чому, але у новинах не з'явилось. американці планують бомбардування дамаску, а саме райони розташування держустанов. у відповідь раися, у морді такого собі гєрасімова (голова генштабу), мотивуючи тим, що у тих районах знаходяться її спеціалісти пообіцяла "адекВАТНу відповідь". та й "говорящяя лашадка лавров" теж щось ляпнула.
 9. Сирія

  https://twitter.com/shamcenter2/status/973609808589975552 Ідліб, рузький обстріл. з 55 секунди з розряду "один до мільйона". виграти у лотарею - це фігня. ну і на закуску. відео жорстоке. нервовим не дивитись:
 10. Встановлення підвіконня

  тут безліч оголошень і на пошук і на надання послуг. домовтесь зі спеціалістами, адже у вас непевно буде й демонтаж старих бетонних плит підвіконня.
 11. Помер Олег Табаков.

  яка сумна новина. (ну і відповідний малюнок. ліньки шукати )
 12. волиняка, трохи не в тему. може білорусь? прапор на стіні. та й на наших корпоративах треш не слабший
 13. https://prom.ua/p25580170-poruchni-unitaz-nova.html
 14. варіант: знайти у знайомих подібний кабель і визначитись що глючить.
 15. навздогін. елементарно може бути роздовбаний роз'єм на телефоні. я також заряджаю свій методом повної розборки і під'єднанням проводів голочками і скотчем все часу немає запаяти ну лінь якщо чесно. благо телефон заряд тримає півтора місяці. можливо теж подібне сталось і варто завітати у майстерню?
×