Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

34 minutes ago, Zheny@ said:

Я не плачу побори у школі

В школі твоїх дітей не було і немає «фондів класу/школи»? Чи ти просто принципово не платиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
19 хвилин тому, Bliksss сказано:

точно не знаю, але, знаю тих - "хто знає" чи місто витратилось на цей майданчик, постараюсь уточнити. Здається, це не за кошти бюджету робилось...

Знав би ти як діти його чекали! 

Там колись було (за СРСР зроблене) поле чисто футбольне - асфальтоване!  Бите скло і т.д. Огорожу вкрали всю на дачі чи хз.

Потім там собі стали сильно бідні особини гаражі ставити!  Згодом гаражі заставили знести.  І на цьому дякую!

Потім сусідній будинок зробив собі ОСББ. І з'явилася інформація про те, що мають будувати спортивне поле!  Діти щодня бігали і питалися "КОЛИ?" !

Поле зробили, урочисте відкриття, музика, конкурси, роздача футболок і т.д.

Поле мали передати на баланс того ОСББ, поруч з яким будинком побудували майданчик. 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yu2007 сказано:

В школі твоїх дітей не було і немає «фондів класу/школи»? Чи ти просто принципово не платиш?

Є. І були. Платив. Бо знаєш, це потім тикання пальцем в дитину і упереджене ставлення вчителів. Директора. 

100+ грн не такі й великі гроші в рік.  А "фонд" класу, то був завжди, навіть за часів СРСР. Здавали на всякі фігні. Лишаються гроші- на ремонт. На всякі ніштяки дітям.

Зараз стараюся морозитися.  Як малий пішов у "середню" школу з молодшої.  Мамочки неадекватні.  по кожному поводу "а давайте грошей зберемо! " . з групи видалився навіть. Сраколизи дістали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Zheny@ сказал:

Поле зробили, урочисте відкриття, музика,

Ооо. І куди ж без грандіозного відкриття...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Ооо. І куди ж без грандіозного відкриття...

Дітям робили а не бетонним конструкціям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Знав би ти як діти його чекали! 

 

Це - не за адресою, я на "вул. Лєніна" провів все своє дитинство (0-10років), коли назад повернувся в 95-му - багато чого не впізнав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Bliksss сказано:

, я на "вул. Лєніна" провів все своє дитинство

У вас, у багатых, всё по другому!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

У вас, у багатых, всё по другому!

ніт, не в "тих  домах" на початку вулиці, на самому - початку, а не там де "хроніка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, yu2007 сказал:

Мені от цікаво, чому в Луцьку не зорганізувалася демсокира. 

активісти,до речі,в Луцьку є 

 

а ви чому не очолити це ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.09.2020 в 23:04, Zheny@ сказал:

Ця "овоч?" ... увольтє!

А що ти хотів там зробити? Нє ну серйозно? Він там був, коли я був 5-річно віку! 

А якого *уя, оті забудовники, які купили землю при Романюку і Кривицькому, будуючи овер-дх*уя будинків, підключаючись до існуючих мереж, і заробляючи овердоху*я бабла, не дали ні копійки на насоси для водопостачання, і для фільтрації?

Ти укурений?  Хочеш взяти проби в Стиру, іди до річки і бери проби!  Він не за колючим дротом!

я, бл*ять в ах*уї.

1) А ДУЖЕ добре, коли в кріслапх сидять рейдери, яких люди не обирали, так? пропоную призначити Палицю КНЯЗЕМ, область - перейменувати в князівство ("особливий статус" - то зараз популярна тема), і щоб всі мери, голови ОТГ, депутати - призначалися "Його Величністю"!

2) Фонтан - там хай і буде, але... Фонтани бувають РІЗНІ, і я категорично проти будівництва всякого "красіво" за шалені мільйони, поки, як МІНІМУМ не буде закуплено новий електротранспорт для міста.

3) Забудовники забудовниками, а про ремонт очисних говорили ще році в 2015-му, коли вперше там риба поздихала, і дані що? Правильно, НУЛЬ!

4) Не допускали екоінспекцію на територію ОЧИСНИХ, як тоді писали "керівник Луцькводоканалу" і "керівництво ЛМР"... Впустили тільки після приїзду поліції...,

А було ще і свідчення ніби то працівника тих очисних, що вони попереджали директора - "спустимо - погине риба", але він їм наказав то зробити... А сталося то після сильної зливи (і до чого тут забудовники, а? Під час дощу люди в новобудовах сц*ти з страху більше почали?)...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

2) Фонтан - там хай і буде, але... Фонтани бувають РІЗНІ, і я категорично проти будівництва всякого "красіво" за шалені мільйони, поки, як МІНІМУМ не буде закуплено новий електротранспорт для міста.

Мухи з котлетами змішав. Не вкурсі - не говори.  ок ?

Тролейбуси за гроші Євробанку. І за кожним витраченим центом вони слідкують! Куди, для чого, скільки, а чи не забагато?  Мова про кредит була ще поки "святий" Романюк при владі був! Якщо ти не вкурсі!  Я вкурсі!  Бо слідкував за процесом і допомагав заповнювати файли для подачі на кредит!

7 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

(і до чого тут забудовники, а? Під час дощу люди в новобудовах сц*ти з страху більше почали?)...

ТИ десь бухаєш після роботи чи що??

А те, що кількість будинків ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ!!!  А очисні як  були так і лишилися!  насоси на подачу води як були, так і лишилися! Трансформаторів кількість не збільшилася!

 

Ти ж розумний такий, з холєри, чому я тобі це пояснюю? Як школьніку в 5 класі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.10.2020 в 09:14, Zheny@ сказал:

 

А тепер кавєрзний вапрос всім хейтерам палиці:  Що переслідував вищезгаданий товариш, коли за власні кошти робив у школах ремонти, міняв вікна, робив майданчики? 

Конкретно : що?

 

Доступ до влади і ЗЕМЛІ (і не там, де "тіпа можна", а там, де ТРЕБА, і самої ласої)... Враховуючи приєднання "через коліно" до міста сусідніх ОТГ - скоро буде, що дерибанити, і буде ДУЖЕ багато. Дати умовний мільйон, а збагатитися на 500+, так Яник і Ко пенсів за 100 грн. купував. І якщо ще будівництво спортмайданчиків чи ремонт шкіл можна назвати благодійністю, а не гречкою, то ОЦЕ - взагалі триндець (не Луцьк, але партія - саме та, "за майбах"). Полтава, "набори першокласника":

Набори першокласника для полтавських дітей: хто дарує та яка реакція  батьків. ФОТО . Коло - новини Полтави

За таке партія має автоматично зніматися з виборів по всій Україні, з відкриттям криміналу за підкуп виборців. За пару виборів - "благодійників" не стане, як класу (як і купованих ними людей). https://kolo.news/category/vlada/21803

А що переслідували наші міськрадюки, які приперлися на відкриття школи, поремонтованої за кошти ДЕРЖбюджету (ні, я не заперечую, що Палиця на такі речі гроші давав), точніше - ДФРР (номеру школи не пам'ятаю, але ФАКТ, таке цього року 100% було)? А Поліщук, коли гордо піарився на освітленні на мості по Перемоги, яке теж за гроші МІСЬКОГО, але БЮДЖЕТУ, а не його покровителя, зроблене?

Місто - то не тільки спортмайданчики, ілюмінації, фонтани (це все - добре, за кошти МЕЦЕНАТА, а не бюджетні), то в першу чергу транспорт, дороги, різна інфраструктура ДЛЯ людей, як то зупинки (а не мінібудки, де троє з комфортом стояти можуть, зате "красіво і стільно"), освітлення вулиць і переходів, ПІДТРИМКА, а не тиск на бізнес... І явно - не муніципали з Сироткою, на яких тринькаються мільйони, а вони тупо не в змозі вандалів в парку зловити, зате людське майно трощити - тільки дай, вночі, натовпом і з технікою, та машинки службові під газом розфігачувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Zheny@ сказал:

Мухи з котлетами змішав. Не вкурсі - не говори.  ок ?

Тролейбуси за гроші Євробанку. І за кожним витраченим центом вони слідкують! Куди, для чого, скільки, а чи не забагато?  Мова про кредит була ще поки "святий" Романюк при владі був! Якщо ти не вкурсі!  Я вкурсі!  Бо слідкував за процесом і допомагав заповнювати файли для подачі на кредит!

ТИ десь бухаєш після роботи чи що??

А те, що кількість будинків ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ!!!  А очисні як  були так і лишилися!  насоси на подачу води як були, так і лишилися! Трансформаторів кількість не збільшилася!

Ти ж розумний такий, з холєри, чому я тобі це пояснюю? Як школьніку в 5 класі!

В місті немає куди подіти 16 млн?

Ні, не бухаю! Окуляри треба з фіолетовим шклом зняти просто... Проблема там не з насосами і трансформаторами (то на водо ЗАБОРІ така проблема бути може), а з біоставками-відстійниками, на які забили болт, "поки грім не грянув"... Їх не чистили47 РОКІВ, мул і слиз мали вивозити регулярно, щоб було де відстоюватися воді. Там ще Тойотку таку некислу водоканал купував не так давно - то ж важливіше... Як наслідок - як тільки злива, водойми переповнюються, і керівництво йде найпростішим шляхом - злити лайно в річку (після такого - хтось має сидіти, взагалі-то)! Зате, як вдруге за рік потруїли рибу, наробивши збитків аж до криміналу - тут же заметушилися... Цитата з сайту міськради:

Вперше за 47 років розпочато роботи з очищення біологічних ставків на очисних спорудах КП “Луцькводоканал”.
Про це інформує пресслужба Луцькради.
13 липня перший заступник міського голови Григорій Недопад та радник міського голови Ігор Поліщук побували на очисних спорудах КП “Луцькводоканал”, де побачили роботи, що здійснюють для їх модернізації.
Директор КП “Луцькводоканал” Віктор Гуменюк розповів, що тут, вперше за 47 років, було розпочато роботи з очищення біологічних ставків.
Такі заходи дозволять забезпечити кращу фільтрацію стоків та знизять навантаження на очисні споруди. Додаткове прискорення зневоднення мулових майданчиків та очистки зворотніх мулових вод вдасться забезпечити за рахунок спеціальних речовин-коагулянтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, AgentSmith13 сказано:

В місті немає куди подіти 16 млн?

Ти про гроші Євробанку?

Точно бухаєш. Я тобі чітко  сказав.

Ця тема обсмоктувала не раз і не два.  Луцьк виграв тендер на кредит від Євробанку на нові тролейбуси. І ці гроші підуть ВИКЛЮЧНО на тролейбуси і контакту  мережу. Крапка!

18 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Проблема там не з насосами і трансформаторами (то на водо ЗАБОРІ така проблема бути може), а з біоставками-відстійниками, на які забили болт, "поки грім не грянув"... Їх не чистили47 РОКІВ, мул і слиз мали вивозити регулярно, щоб було де відстоюватися воді.

Ти мені подобаєшся тим, що сам підтверджуєш моє твердження під видом заперечення. Так смішно!

За останні 10 років скільки збудували будинків, скільки додалося потенційних користувачів каналізації?  Ті, хто будував новобудови, не дав нікуди ні копійки.

 

З ким і про що я говорю..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

Ти про гроші Євробанку?

Точно бухаєш. Я тобі чітко  сказав.

Ця тема обсмоктувала не раз і не два.  Луцьк виграв тендер на кредит від Євробанку на нові тролейбуси. І ці гроші підуть ВИКЛЮЧНО на тролейбуси і контакту  мережу. Крапка!

 

16 млн. коштує фонтан з музичкою і витребеньками (за ті гроші можна)... До чого тує Євробанк? Якби не криза, ще і ремонт площі, не потребуючої того терміново, замутили б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

ще і ремонт площі, не потребуючої того терміново, замутили б.

ААА

А хто, цікаво, робив ту площу перед тим? Коли через 6 місяців бруківка вже під ногами "грала" .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Zheny@ сказал:

ААА

А хто, цікаво, робив ту площу перед тим? Коли через 6 місяців бруківка вже під ногами "грала" .

Зараз там щось грає? Єдине що треба додати на площі - це декілька дерев, лавочок і ліхтарів. Але аж ніяк не повномасштабну реконструкцію на десятки мільйонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОже не зовсім в тему, але хтось знає що це за відмивання бабла на СОБОРНОСТІ біля ТАМ ТАМу і тд?

 

Типу міняти бардюри...чьо? Вони були ще в досить нормальному стані там. Особливо між зустрічними полосами. Нафіга? Оо Продовжити розмежувальну лінію до мосту це правильно але усі вздовж бардюри міняти....хз

 

І ніби як нічьо поганого, але це явно не першочергові роботи блін коли є купа інших точок в місті де дороги і тд в жахливому стані.

А це виглядає як "давайте зобразимо що ми працюєм і робим щось для міста" в точці де великий потік потенційних голосів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Pavelix сказал:

Типу міняти бардюри...чьо? Вони були ще в досить нормальному стані там. Особливо між зустрічними полосами. Нафіга? Оо Продовжити розмежувальну лінію до мосту це правильно але усі вздовж бардюри міняти....хз

Будуть дорогу робити. Зазвичай бетонні бордюри замінюють новими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Pavelix сказано:

Типу міняти бардюри...чьо? Вони були ще в досить нормальному стані там. Особливо між зустрічними полосами. Нафіга? Оо Продовжити розмежувальну лінію до мосту це правильно але усі вздовж бардюри міняти....хз

кілька років тому зробили парну сторону Соборності - всю дорогу. Від "танку" до мосту.

Непарна сторона лишилася не зробленою.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Від "танку" до мосту.

До Чорновола. А далі до мосту залишили огризок не зроблений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.10.2020 в 22:22, volks сказал:

Зараз там щось грає? Єдине що треба додати на площі - це декілька дерев, лавочок і ліхтарів. Але аж ніяк не повномасштабну реконструкцію на десятки мільйонів.

А ще - зняти з виборів і ПОСАДИТИ за розтрату бюджетних коштів автора "проЖекту"...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.10.2020 at 09:38, Pavelix сказано:

Типу міняти бардюри...чьо? Вони були ще в досить нормальному стані там. Особливо між зустрічними полосами. Нафіга? 

 

В нас на ГПЗ коли дорогу робили, теж бордюри міняли. Бо дорогу робили якісно, клали 20 см. шар асфальту. Якби бордюри не підняли б вище, то їх закатали б у асфальт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.10.2020 в 09:38, Pavelix сказал:

МОже не зовсім в тему, але хтось знає що це за відмивання бабла на СОБОРНОСТІ біля ТАМ ТАМу і тд?

 

Типу міняти бардюри...чьо? Вони були ще в досить нормальному стані там. Особливо між зустрічними полосами. Нафіга? Оо Продовжити розмежувальну лінію до мосту це правильно але усі вздовж бардюри міняти....хз

 

І ніби як нічьо поганого, але це явно не першочергові роботи блін коли є купа інших точок в місті де дороги і тд в жахливому стані.

А це виглядає як "давайте зобразимо що ми працюєм і робим щось для міста" в точці де великий потік потенційних голосів....

а ви подивіться,який кандидат йде від цього округу від "Замайбах"

треба ж показати турботу 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...