Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
32 минуты назад, toj_tu сказал:

Як Вам ці красави?
pal.doc

Було б непогано щоб скасували той безвіз. Сильно мудрий в нас народ останнім часом пішов. На зелень потягнуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, weldermaster сказано:

Було б непогано щоб скасували той безвіз. Сильно мудрий в нас народ останнім часом пішов. На зелень потягнуло.

 

Як скасують безвіз - для економіки України буде гірше. І людям по селам, де немає роботи - теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Як скасують безвіз - для економіки України буде гірше. І людям по селам, де немає роботи - теж.

Нічого страшного. Не нада було на ПОПа гавкати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Як скасують безвіз - для економіки України буде гірше. І людям по селам, де немає роботи - теж.

тобто, до того як "стався безвіз", цілими сім'ями/селами не виїзджали на роботу в Португалію/Італію і т.п.? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Bliksss сказано:

тобто, до того як "стався безвіз", цілими сім'ями/селами не виїзджали на роботу в Португалію/Італію і т.п.? 

 

А давайте в цифри переведемо.

Я наведу вам число 49 млн. поїздок за 3 роки безвізу. Тепер ви наведіть контраргумент, щоб наша дискусія не перетворилась на черговий злив.

 

Міністерство нагадало, що завдяки безвізу були усунуті штучні бар’єри для міжлюдських контактів і завдяки цьому з 11 червня 2017 року громадяни України змогли здійснити близько 49 мільйонів подорожей до Європи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Зварювальник, а який в тебе нік був раніше на борді? Щось від тебе спеціфічно повонює

 

Пан спеціалізується на запахах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які нафіг подорожі, якщо мова була про

6 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Як скасують безвіз - для економіки України буде гірше. І людям по селам, де немає роботи - теж.

до чого тут "штучні бар’єри для міжлюдських контактів" ?

спростити умови працевлаштування для громадян України - можна було і без скасування віз.

P.S. І ранІше - можна було поїхати куди завгодно, відкрив шенген - і їдь. Інша справа - спрощені умови працевлаштування, з якими раніше було трохи скаладно, але - все робилось, просто часу займало більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

А давайте в цифри переведемо.

Я наведу вам число 49 млн. поїздок за 3 роки безвізу. Тепер ви наведіть контраргумент, щоб наша дискусія не перетворилась на черговий злив.

 

5 хвилин тому, Bliksss сказано:

Які нафіг подорожі,

 

Черговий злив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, Ukrainec said:

А шо там? Бо я на мордокнигах не сильно спеціалізуюсь, і клік по лінку дає такий результат:

6576849D-AF74-4968-A0E0-13532FB34CF6.thumb.jpeg.2f06babdf546415ad1bb6b46b4cee26d.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Відкрийте допис для всіх на фейсбуці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

 

41 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Нормальний простий принциповий хлопець  :0013:

 

Цікаво якось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Ukrainec said:

якщо в нас вийде...

З цього місця докладніше))

Ти в команді цього організатора джаз-фестивалів??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

З цього місця докладніше))

Ти в команді цього організатора джаз-фестивалів??

І ні і так. В силу життєвих обставин не беру участі, хоч мене намагалися долучити, то допомагаю чим можу.. 

Це дуже, цікавий і сміливий проект, адже організатор джаз-фестивалів не є лідером, спонсором чи головою, він просто є членом команди якого висувають на міського голову. А кістяк коанди є об"єднання небайдужих принципових людей, які принципово не мовчать, а змінювали, і змінюють систему в тій чи іншій мірі на благо громади. 

 

Тому всією душею я з ними! Принаймі на місцевому рівні Я ВПЕВНЕНО МОЖУ РУЧИТИСЯ, ЩО БУДЕ З КОГО ОБИРАТИ!   :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Ukrainec сказал:

І ні і так. В силу життєвих обставин не беру участі, хоч мене намагалися долучити, то допомагаю чим можу.. 

Це дуже, цікавий і сміливий проект, адже організатор джаз-фестивалів не є лідером, спонсором чи головою, він просто є членом команди якого висувають на міського голову. А кістяк коанди є об"єднання небайдужих принципових людей, які принципово не мовчать, а змінювали, і змінюють систему в тій чи іншій мірі на благо громади. 

 

Тому всією душею я з ними! Принаймі на місцевому рівні Я ВПЕВНЕНО МОЖУ РУЧИТИСЯ, ЩО БУДЕ З КОГО ОБИРАТИ!   :ok2:

А Гуркіна перестала з рук Женіка хавати? Бо якщо ні, то не такі вже й вони принципові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, nickel сказано:

А Гуркіна перестала з рук Женіка хавати? Бо якщо ні, то не такі вже й вони принципові.

Просто відкинь стериотипне мислення.

Я тебе розчарую певно, але коло її апетитів не обмежується якимось женіком і якоюсь партією, це стратегічні ходи, які вона використовує для досягнення цілей: двори, дитячі заклади, проведення ярмарок, залучення до семінарів по ознайомленню громадян з їх правати і т.д. 

Пам"ятаєш колись я поточними потребами шкіл переймався, так тоді в міскраді домінувала Солідарність, а досягнути успіху вдалося лише завдяки співпраці з депутатом партії їх опонентів Б.Смалем. Тому так бігом його підтримали і задовільнили. Так і наталка намагала юзати їх всіх ))) когось білльше, когось менше, хтось більше йшов на контакт, але це в інтересах громади. Та й і депутати розуміли, що це був і для них піар.

Те  утворення, що пробивається зробитися зараз, абсолютно базується на інших принципах ніж ви знаєте до цього, вмисно не називаю це партією, а скоріш утворенням людей інтереси яких є фокус на потреби громади.  Є бажання щось змінювати - долучайся і ти! ;) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Юріч сказано:

Як гарно, як завжди :)

Ні, завжди обирають гречку і те за що більше кричить зомбоящик ;) 

А тут справді пропонується щось інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Ukrainec сказал:

тут справді пропонується щось інше

 

Я ж кажу - як завжди пропонується щось інше, а після виборів - як завжди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

 

Я ж кажу - як завжди, пропонується інше, а після виборів як завжди :)

угу. Можна плакати колотися і далі жувати той самий кактус...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...