Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, Ukrainec сказал:

Мені дивно, коли в школах, лікарнях, купа питань і платники податків мусять скидуватися на першочергові речі, в той час коли міськрада планує реконструкцію вулись, будівництво фонтанів і т.д.

Бо це якийсь брєд.  Медицину як би забезпечує держбюджет, але самі лікарні обслуговує місто. Те ж саме зі школами. 

Або віддавайте все впідпорядкування міста. Або все фінансуйте з держбюджету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
44 минуты назад, sergkots сказал:

Просто потрібно щоб за тебе проголосували - то чому б не виділити зі свого заробітку якийсь відсоток на спортивні майданчики?

Вже і цього не треба. Бо останні 3 роки ставили за рахунок бюджету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Бо останні 3 роки ставили за рахунок бюджету.

пруфи є ? ЧИ яе завжди почув від бабки коло під'їду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Zheny@ сказано:

пруфи є ? ЧИ яе завжди почув від бабки коло під'їду?

https://www.lutskrada.gov.ua/publications/nezabarom-u-lutsku-zbuduiut-shche-odyn-sportyvnyi-maidanchyk-zi-shtuchnym-pokryttiam

https://galinfo.com.ua/news/u_lutsku_zbuduvaly_shche_odyn_sportyvnyy_maydanchyk_349656.html

https://www.lutskrada.gov.ua/publications/na-vulytsi-volodymyrskii-vidkryly-sportyvnyi-maidanchyk

https://www.volyn24.com/news/158837-remont-dvoriv-vulyc-trotuariv-ta-liftiv-de-koly-ta-scho-remontuvatymut-u-lucku

https://12kanal.com/u-lutsku-kapitalno-vidremontuyut-5-dvoriv-foto/

 

А ще хитрі депутати дивляться по плану коли і що має робитись. За місяць перед цим проводять зустрічі з людьми, випитують про проблеми, все нотують.

Через місяць починаються заплановані роботи, депутат тут як тут -  "зробив все що міг, не забудьте проголосувати на виборах". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а де сказано, що то за гроші міста?

 

https://www.lutskrada.gov.ua/budget

https://www.lutskrada.gov.ua/publications/iak-zminyvsia-lutsk-sport

 

Мені геть не цікаво та немає часу шукати то все в таблицях. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, sergkots сказано:

Мій мєлкій детектед!  (б'є по воротам!)

 

qdobvm-0x0-799x533-vu72ttoma7wgzt3leogzm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, nickel said:

Бачиш до чого Петя Борду довів?

то ФБ

 

за останні півтора роки виросла борда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, nickel said:

Але ж при Петі...

ще довго будемо розглібати жахливі наслідки

якихось 1.5 роки звісно недостатньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Zheny@ said:

Він давно при владі!

Хтів би стати мером, став би давним давно! 

У ВР був .

 

Я даю гарантію, якби він ОСОБИСТО свою кандидатуру висунув на вибори, то виграв би, щонайменше із 75% голосів. В один тур!

 

Йде «першим кандидатом» до ЛМР. Видно набридло йому у ВРУ, хоче повернутись до рідного Луцька))

https://www.lutskrada.gov.ua/publications/vidomosti-pro-zareiestrovanykh-kandydativ-u-deputaty-u-iedynomu-bahatomandatnomu-vyborchomu-okruzi-ta-6-ty-terytorialnykh-vyborchykh-okruhiv-z-vyboriv-deputativ-lutskoi-miskoi-rady

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найцікавіше, що на багатьох бігмордах він якраз агітує за вирішення проблем, якими займаються саме у ВРУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, yu2007 said:

Мені от цікаво, чому в Луцьку не зорганізувалася демсокира. 

всі потенційні бойовики вже заюзані "вартою порядку"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Ukrainec сказал:

...може й так, а може ні. Деяких людей, які беруть в цьому участь і їх принциповість я знаю не з чуток. раз вони там значить це добре.

а я пам'ятаю як колись тут дехто агітував за Лапіна, простого такого хлопця, який біля Сільпо в формі бумажки особисто роздавав. І що з того вийшло?  (а нє, тож ПУМ відремонтував :D).

Ні за кого, крім себе, не можна ручатись.

Почитала цей допис в фейсбуці з переліком коштів і про дівчинку з 100 грн. - ну я взагалі не розумію для чого це все писати? І взагалі,  як в дітей здоровим дядькам гроші можна брати? :D

 

Доречі вибори будуть не лише мера, а й у міську раду. Якось за виборами мера це питання відійшло на 2-ий план. А дарма.  Якщо з мером більш менш все зрозуміло, то в міську раду може  таке понапихуватись... 

Я тут переглянула списки всіх партій, є цікаві тенденції. Буде час, то напишу свої спостереження.

Волинська обласна організація Політичної Партії «ЕКО ПАРТІЯ БЕРЕЗИ»

2-им номером за принциповим Грисюком йде   Рабомізо Наталія Федорівна. Я не знаю хто це, але мене зацікавила її посада - директор ТОВ "КРИСТАЛ ЖИТЛО ІНВЕСТ". Хто не знає, то на замовлення цієї фірмочки з статутним капіталом всього 50 тис.грн., будується житловий комплекс "Атлант" на Рівненській біля Автозаводу.  А я і до цього часу не зрозуміла як такий величезний кусок землі в місті так швидко і по тихому тоді міська влада в особі Пустовіта віддала в оренду для будівництва багатоквартирних будинків такому молодому і невідомому підприємству. 

Може й так співпало, що керівник такого підприємства хоче до міської ради, а може є якісь інші "земельні" мотиви )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, natalka) сказано:

а ну ок, сподіваюсь хоч цей не за Коломойського-Палицю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zheny@ сказано:

Мій мєлкій детектед!  (б'є по воротам!)

 

qdobvm-0x0-799x533-vu72ttoma7wgzt3leogzm

Має по чому бити, бо кошти які місто мало б витратити на перебування пацієнта в лікарні пішли на цей майданчик (томограф, мамолог, рентген і т.д.). І можливо по ціні будівництва в 300% від ринкової.

 

Тобто ти платиш 2чі, 1й раз сплативши податки; 2й раз сплативши за послуги в лікарні, в суді, в БТІ, "добровільні внески" в школі/садку і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, natalka) сказано:

Може й так співпало, що керівник такого підприємства хоче до міської ради, а може є якісь інші "земельні" мотиви )

зараз - ніби "мораторій" на виділення погодження ( в принципі - байдуже як назвати - сенс той самий) на виділення нових ділянок під забудову, от всі і пруть у міськраду щоб зірвати куш - коли знімуть мораторій. А знімати - будуть депутати, такщо, хтось там казав про "майбах" - мисліть масштабніше, при таких масштабах "майбах" - це велосипед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Ukrainec сказал:

Має по чому бити, бо кошти які місто мало б витратити на перебування пацієнта в лікарні пішли на цей майданчик (томограф, мамолог, рентген і т.д.). 

От тут ти неправий. Це не якийсь там фонтан, лямпочки та інша лабуда. Це також про здоров'я як і рентгени з томографами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Має по чому бити, бо кошти які місто мало б витратити на перебування пацієнта в лікарні пішли на цей майданчик (томограф, мамолог, рентген і т.д.). І можливо по ціні будівництва в 300% від ринкової.

 

Тобто ти платиш 2чі, 1й раз сплативши податки; 2й раз сплативши за послуги в лікарні, в суді, в БТІ, "добровільні внески" в школі/садку і т.д.

Ти зараз говориш, як типовий зазомбований "виборець" .  І взагалі фрази схожі на заучені!

Тобто проблема в тому, що лише лікарням потрібні гроші?

Я не плачу побори у школі.  Послуги суду завжди були платними для більшості. (Є категорії, які позбавлені від сплати судового збору). 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Має по чому бити, бо кошти які місто мало б витратити на перебування пацієнта в лікарні пішли на цей майданчик (томограф, мамолог, рентген і т.д.). І можливо по ціні будівництва в 300% від ринкової.

точно не знаю, але, знаю тих - "хто знає" чи місто витратилось на цей майданчик, постараюсь уточнити. Здається, це не за кошти бюджету робилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, natalka) сказано:

Хто не знає, то на замовлення цієї фірмочки з статутним капіталом всього 50 тис.грн., будується житловий комплекс "Атлант" на Рівненській біля Автозаводу.

 

Якщо Інвест - тоді ясно.  беремо  інвестиції від тих, хто дає бабло - і будуємо. Вихлоп ділимо.

Ніби ж ясно :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...