Перейти до змісту

Чи доцільно купувати 4К (UHD)


vaz75

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, nickel сказано:

 чому не купуєте 8к, там же ж ще краща картінка.

Сука дорого,поки:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 204
  • Створено
  • Остання відповідь
10 минут назад, nickel сказал:

Купуйте хоч 8к. Кстаті, ті хто переконує, що 4к - це крутяк, чому не купуєте 8к, там же ж ще краща картінка.

Прийде час - купимо, треба троха зачекати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Фуллхд дивишся на 4к? Вітаю. Снімаю шляпу перед маркетологами.

От сиджу зараз і дивлюся СтарТрек в 4к... і ржу з твоїх слів. Ах маладца, ці маркетологи. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, nickel сказал:

чому не купуєте 8к

Ще не завезли! Завезуть - обов'язково купимо! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, vaz75 сказал:

От сиджу зараз і дивлюся СтарТрек в 4к... і ржу з твоїх слів. Ах маладца, ці маркетологи. :D

Не клей дурня. Дивитися 4к-фільм, звичайно, ж найкраще на 4к телевізорі. Це навіть не обговорюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, nickel сказал:

Дивитися 4к-фільм, звичайно, ж найкраще на 4к телевізорі. Це навіть не обговорюється.

Що, правда?

11 минуту назад, nickel сказал:

Не клей дурня. 

Не клей дурня сам. Всюди так і бачиш жертв чорних маркетологів.

В моєму виборі маркетинг якщо і відіграв, то саму останню незначну роль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

7 минут назад, vaz75 сказал:

Не клей дурня сам. Всюди так і бачиш жертв чорних маркетологів.

В моєму виборі маркетинг якщо і відіграв, то саму останню незначну роль.

Спробуй інколи читати інших, а не тільки писати

1 час назад, nickel сказал:

Але якщо ваз75 каже, що ціна була однакова, то звісно 4к буде краще, бо цей запас якості кишеню не тягне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, Zeuss сказал:

Кароч, сталось цими днями що vaz75 псіханув (а може і ні, може виважено підходив до цього питання) і купив собі шось там 4k. Скачав формулу 1 і його ця тема дуже пре.

Вирішив поділитись на форумі. Ну не напише ж він, типу, хлопаки от купив собі 4к і тепер дивлюсь на всіх власників кінескопів як на самі розумієте на шо)

І цей весь епос з пікселями, технологіями, контентом один фіг в топку. Бо через два-три роки всі будуть це все сприймати як добрий день. А модні чуваки будуть ходити в компанію подивитись формулу з тубусами в які буде завернутий овер 80 дюймів екран олед чи там на квантових точках. Ну і ясен пень, що вони на власників звичайних вісюльок на стінах будуть дивитись як самі знаєте на шо.

Така історія... да.

Тільки но побачив твій пост. Частково ти правий. Але не зовсім. Почалося це все з цієї теми:

І щоб не флудити в темі "Продам ТВ" я створив цю тему і всіх там попросив перейти сюди, а модерів - перенести сюда флуд звідти (на що модери добросовіно забили).

А так дійсно, ти правий, дивлюсь на вас, власників ЕПТ (ЭЛТ) телевізорів, як сам знаєш на що :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, nickel сказал:

 

Спробуй інколи читати інших, а не тільки писати

Тобі того ж бажаю, а ще не читати поміж строк, а повністю, особливо коли щось комусь радиш. На особистості переходити не буду, не роби спроб, я не Дуал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівень телебачення в якийсь момент різко відстав від потреби прогресивного населення і воно їх задовільнило в фейсбуці і інтернет каналах типу Скрипін і інші. Я реально спостерігаю що в родичів, знайомих телевізор ніхто крім малишні не дивиться і та вже в смартфонах підвисає. Родич має 50 дюймову лижу 4К - у нього немає часу її дивитись, всю інфу черпає з 5 дюймового мейзу. Хоче придбати 4к ПС4 і тоді вже відірветься, але я дуже сумніваюсь. Просто колись телевізор було чимось дуже важливим, а зараз альернатива набагато дальше прорвалась. Ок, дивитись фільми в 4 к дуже круто, але скільки зараз виходить фільмів, які хочеться глянути? Аби один на два місяці. Мультики тут вже випереджають. Телевізор - надбання тих у кого дуже багато вільного часу і відсутність якихось хоббі, а таких з кожним роком все менше. Є 4к, просунуть 8к, можливо повну відео реальність, але сенс того, коли часу не вистачає на спілкування з сім'єю, родиною, друзями. Час змінився. От 4к б на років 10-ть раніше - це був би фурор, а зараз все виливається в доволі суперечливу дискусію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 я писав враховуючи теперішній стан телебачення, я б і свій викинув і взяв би 4К але чи варто?

он кум взяв 4К, да ще й... у село,  я вже задовбася писати на кармани ті фільми...

 

якби вони хоч щороку добавляли 2-3канали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З пів року назад зайшли з дружиною в магазин придивитися до телевізорів... стояв там на дисплеї тєлік з екраном 65 інчів, по якому крутили якийсь новий фільм в 4К (фантастику зі спец-ефектами) зі звуком з окремої "Бошовської" стереосистеми з сабом (та зараза дорога була, десь близько $2 000)...  стояли мабуть хвилин десять з відкритими ротами і дивились той фільм бігаючи очима по екрану як в кінотеатрі та з мурашками по спині від такого якісного звуку... Блін, потім навіть стояли і задивилися на нові "Ніндзі Черепашки" з такого екрану, в якій якості та ще й з таким звуком... ніколи не думав що дивитися мультики може бути так цікаво )))

Після такого перегляду нарешті зрозуміли, що все що раніше дивилися з екрана ноута чи з планшета (у нас багато років навіть не було телевізора) - навіть на 10% не давало такого ефекту від перегляду фільмів як з такого екрану і з таким звуком. Одразу була поставлена ціль - колись і собі мати такий власний кінотеатр, щоб можна було дивитися фільми з такими же відчуттями тільки уже вдома та на своєму м'якенькому диванчику з бутилочкою пива!

Потім ще мабуть пару раз їздили по магазинам пробували знайти щось дешевше по ціні, бо в американських магазинах стоять на дисплеях включені майже всі моделі телевізорів, навіть ті що коштують по 20-30 тис вічнозелених і є з чим порівняти. В общім, подивились все найкраще з того що є доступним на сьогоднішній день, і почали відбір з дешевших моделей але з порівнянням якості зображення до найкращих, ну і у мене був майже місяць щоб подивитися кучу "рев'юшок" в інтернеті. OLED телевізори виявилися занадто дорогими тому відпали одразу, з заокругленими екранами теж відпали із за дисторсії (якщо дивитись трошки з угла а не по центрі) та вищої ціни, зупинилися на звичайних Самсунгах.

 Спочатку хотіли вибрати з чогось дешевшого (не більше $1500), уже хотіли взяти Samsung KS8000-Series 65"-Class SUHD Smart LED TV, але вирішили ще подумати... потім, вирішив ще останній раз подивитися та зрівняти інші моделі, і в іншому магазині натрапив на цей же телевізор і одразу ж під ним висів  Samsung KS9000-Series 65"-Class SUHD Smart LED TV... так як обидва телевізори показували одну ж ту саму картинку (один і той же ролик) то дуже добре було видно різницю в картинці - на 8-ми тисячній моделі в порівнянні з 9-ти тисячною  біле уже не було білим та не усе чорне було чорним і не було видно стільки тонів того чорного та інших кольорів... в общім, враховуючи те що колись займався фото і добре знаю що таке "баланс білого" та те що уже кілька років користуюсь ноутом з Retina екраном, та попросивши переключити обидві телевізори на звичайну картинку з телепередач з кабельного телебачення, а вона теж відрізнялась, було твердо рішено що Samsung KS9000-Series 65" буде самим найкращім вибором та задовільнить усі наші та мої потреби на наступні 5-10 років (інколи працюю в відеоредакторі, а тут можна підлючати ноут до телевізора і мати таку якість!).

Далі, привезли нам телевізор додому, дружина підключила, почали дивитися... ну зовсім не той звук що в магазині, колонки в самому телевізорі просто ніякі, ефекту майже нуль...

Давай знову в магазин, там тих стереосистем десятки, починаючи від $60 аж до $10 000. Давай знову вибирати та клацати кожну (майже всі підключені)... від самих простих та найдешевших до середніх "Бошовських" за $2000. Так як з бюджетом на телевізор "трошки" перебрали, то мусили вибирати з чогось дешевшого... Переслухав декілька від Samsung до $500... не сподобались тим що хоч музика голосна і саб потужний, але коли за той музикой в кадрі щось говорять - доводилось напрягатись щоб щось було розбірливо чути. В общім, зовсім не те що хотіли і звучить зовсім не так як з "бошовської" системи з сабом. Але, вона зараза дорога, тому розвернулися та поїхали додому... потім якось просто вирішив набрати в гуглі "найкраща аудіосистема до $500"... і майже в усіх виданих результатах мені видавало що номер один на сьогодні по такій ціні -  Yamaha YAS-203 200W 2.1-Channel Soundbar System, та ще й з недавно зниженою ціною майже в два рази (тепер $300)... Давай знову по магазинам, але ніде на дисплеї підключеної цієї системи немає, але є нові в коробках. Вирішили ризикнути взяти в магазині щоб, якщо не сподобається, одразу відвести здати назад. Але, підлючивши вдома до телевізора, одразу зрозуміли чого її не підлючають в магазинах... магазини просто перестануть продавати свої "Самсунги"...

 В общім, звук в Yamaha дійсно шикарний... чисте звучання з потужним сабом -  майже як в набагато дорощих системах "Bose"!!!

Тепер маємо в дома свій власний кінотеатр з шикарним звуком (бідні сусіди, але в них усіх теж стоять системи не тихіші)! 

Але, телевізор більше дивиться дружина, навіть інколи безпроводно одразу з свого смартфона через Smart View арр., а от у мене на нього часу якось не вистачає... фільми дивлюсь тільки мабудь 3-4 рази на місяць, і то ініціатор дружина, бо навіть коли маю вільний час вдома то є багато інших більш важливіших справ ніж просто сидіти перед телевізором...

Але, це все, тобто такий телевізор з достойною аудіосистемою, коштує свого навіть якщо його дивитись тільки раз 5 на місяць!

Йти в кінотеатр більш смислу немає...

 

 

IMG_7303_Fotor.jpg

IMG_7298_Fotor.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, romaxa11 сказал:

Рівень телебачення в якийсь момент різко відстав від потреби прогресивного населення і воно їх задовільнило в фейсбуці і інтернет каналах типу Скрипін і інші.

Дозвольте подискутувати? :)

Скрипін - то не телебачення, то новинно-політичний стиль! Від політики нудить вже і того всього шлаку!

Телебачення це: документально-пізнавальні програми, спорт, музика, мульт ну і звісно ж фільми.

59 минут назад, romaxa11 сказал:

Телевізор - надбання тих у кого дуже багато вільного часу

Ну це вже, як кажуть, особисте, хто як і на що вчився, щоб був час і на роботу і на відпочинок і був час ТБ переглянути, а коли така можливість є і помножене на якісне ТБ, то і відпочивається краще :)

1 час назад, romaxa11 сказал:

коли часу не вистачає на спілкування з сім'єю, родиною, друзями

А ви уявляєте, коли з сім'єю або з друзями щось дивишься - це ж клас!

Так що, як кажуть, кожному своє і кожна людина особистість і у кожного свої пріоритети у житті, кому 4К, а кому і просто часу немає щось глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, HWman сказано:

Не знаю як ви, а я не дочекаюсь нейроінтерфейсу :D

 

думаєш допоможе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zevs_Isver сказал:

 

думаєш допоможе?

Ні, не думаю що це комусь допоможе, але буде серйозний стрибок якості, уявіть собі коли контент транслюють прямо в мізки, аудіо, вдіео, запахи, тактильні відчуття...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, HWman сказано:

Ні, не думаю що це комусь допоможе, але буде серйозний стрибок якості, уявіть собі коли контент транслюють прямо в мізки, аудіо, вдіео, запахи, тактильні відчуття...

це все поки і так доступне, весна на вулиці+велосипед і ніяке 4к не треба ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, case_l сказал:

це все поки і так доступне, весна на вулиці+велосипед і ніяке 4к не треба ;)

Уявіть собі телебачення, котре транслюється прямо в мозок, це буде вершина тоталітаризму, далі вже немає куди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.03.2017 at 00:12, HWman сказано:

Не знаю як ви, а я не дочекаюсь нейроінтерфейсу :D

Спокуха, Ілон Маск сказав всьо буде гут.

Ілон Маск хоче зв'язати комп'ютери і мозок людини - WSJ

Цитувати

Ілон Маск хоче об’єднати комп’ютери з людським мозком, щоб допомогти людям встигати за машинами, і відкрив компанію, яка над цим працює.
Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на джерела.
Компанія називається Neuralink. Вона працює над створенням нейронної технології, яка дозволила б людині зв’язуватися безпосередньо з комп’ютером без фізичної взаємодії.
Neuralink зареєстрована в липні 2016 року як компанія медичних досліджень.
У Tesla відмовилися коментувати цю інформацію.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак Маск вкладе пару ярдів, розробить шину-інтерфейс для підключення. Візьмуть мужичка, підключать її до нього, а там бац, мозку немає і толку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а що, нейроінтерфейс не така вже ультафантастична річ, самі бачите як стрімко рухається прогрес.

Те, що зовсім недавно було у фантастичних фільмах, вже реальність.

Наприклад у тій же "Космічній одіссеї 2001" відео-зв'язок теж дивився футуристично в кінці 60х років минулого століття, а зараз він робиться у один тап пальцем на 50-ти долларовому смартфоні.

snapshot20131105004536.jpg 

 

Так що нейроінтерфейсу бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.03.2017 at 2:15 AM, Serpent said:

Спокуха, Ілон Маск сказав всьо буде гут.

Ілон Маск хоче зв'язати комп'ютери і мозок людини - WSJ

 

 

І що саме цікаво, що в Україні це може статися швидше, чим в США:

Quote

Гройсман офіційно звернувся до Ілона Маска

 

... Як повідомлялося, прем’єр міністр Володимир Гройсман запропонував у Twitter засновнику SpaceX і Tesla Ілону Маску зробити Україну випробувальним полігоном для інновацій...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...