Перейти до змісту

Чи доцільно купувати 4К (UHD)


vaz75

Рекомендовані повідомлення

11 минуту назад, vaz75 сказал:

Якщо ви до цих пір дивитеся такий контент, то мені вас шкода - ви в кам'яному віці ще довго будете.

Я перейщов з HD-ready (720р) 32 дюймового на 4к (3840x2160) 49 дюймовий, минуючи FullHD, і ні грама не жалкую. І жоден хто має 4к ТВ, впевнений, теж вже не перейде на FullHD.

Контент з яким розширенням ти дивившся в основному?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 204
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну що тут скажеш, треба брати ще одну панель 49" але фул нд, ставити поряд з твоїм 4к (але тої самої фірми і покоління)  2 флешки з фільмом в 1080 Р, запускати на обох телевірах, зібрати перед ними шановну комісію з борди доя порівняння (бажано попередньо заклеївши будь-які маркування на рамках телевізорів, для неупередженості), та й порівнювати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Контент з яким розширенням ти дивившся в основному?

FHD, звісно. А що? А ти? Фільми до цього часу качаєш 640*480 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, vaz75 сказал:

FHD, звісно. А що? А ти? Фільми до цього часу качаєш 640*480 ?

Фуллхд дивишся на 4к? Вітаю. Снімаю шляпу перед маркетологами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, SergLutsk сказал:

Ну що тут скажеш, треба брати ще одну панель 49" але фул нд, ставити поряд з твоїм 4к (але тої самої фірми і покоління)  2 флешки з фільмом в 1080 Р, запускати на обох телевірах, зібрати перед ними шановну комісію з борди доя порівняння (бажано попередньо заклеївши будь-які маркування на рамках телевізорів, для неупередженості), та й порівнювати :)

@SergLutsk , повір, я порівнював, інакше б не писав би тут. Бо купляв ТВ, зваживши всі за і проти.

Зі: бери своій телек, пиво і приходь, які питання.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

Фуллхд дивишся на 4к? Вітаю. Снімаю шляпу перед маркетологами.

"Снімай", "снімай", доказувати щось сліпому про красу оточуючого світу марно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кхм .. а в чому суть суперечок ? якщо є можливість брати 4К - однозначно брати ...  контент є .. і да, картинка на 4К виглядає набагато краще, навіть якщо фільм FHD ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Фуллхд дивишся на 4к? Вітаю. Снімаю шляпу перед маркетологами.

Я й ще й дивлюся той небагаточисельний контент в 4к, що ти й приблизно не уявляєш як виглядає. А його все більше і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, dj_design сказал:

кхм .. а в чому суть суперечок ? якщо є можливість брати 4К - однозначно брати ...  контент є .. і да, картинка на 4К виглядає набагато краще, навіть якщо фільм FHD ..

Суть суперечкм в тому, що люди, як завжди, не відчувши на собі переваги технології починають переконувати інших, що це "гавно". А я (і інші, хто таке має) розповідаю на власному досвіді, що це канфетка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, vaz75 сказал:

Суть суперечкм в тому, що люди, як завжди, не відчувши на собі переваги технології починають переконувати інших, що це "гавно". А я (і інші, хто таке має) розповідаю на власному досвіді, що це канфетка.

так в наш час це легко перевірити .. просто зайти у будь-який магазин і подивитись в живу .. можна навіть попросити показати фільм, який приніс з собою на флешці (чи HDD) ...  і взагалі, 4К телевізори не настільки дорожчі .. а якщо брати в Польщі, то взагалі можна не порівнювати з тим що в нас продають ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, dj_design сказал:

так в наш час це легко перевірити .. просто зайти у будь-який магазин і подивитись в живу .. можна навіть попросити показати фільм, який приніс з собою на флешці (чи HDD) ...  і взагалі, 4К телевізори не настільки дорожчі .. а якщо брати в Польщі, то взагалі можна не порівнювати з тим що в нас продають ...

Істину глаголиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скажу одне, що купивши 4к телевізор, жодного разу не жалкую про це, хто-що б тут не доказував. І спускатися на FHD не буду. Єдине, що дружина не може звикнути до 49 дюймів після 32-х. Але час все лічить :)

Крім того купив я його за ціною FHD (бюджетний). З часом напевно перейду на OLED з HDR, бо різницю з моїм бачив своїми очима. Але то довготривала перспектива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, vaz75 сказано:

Всі технології рано чи пізно прохідні.

 Повністю згоден, особисто я це розумію і вибираю те, що на даний момент мене влаштовує і що я хочу і можу,канєшно мав би я зараз купу балабасів( і всі би так зробили навіть не спорьте) то купили би 8к:) але ж тут питання чи доцільно?  хоча б той 4к, ну якщо у вас вдома підключена "Воля" або (Боже упасі) ефікра то не доцільно 1500%. От в мене колись сонька кінескопна показувала,оце да!! як підключив до неї супутниковий ресивер то думав що кончу від якості і думав, що краще для ока просто не буде,поки не купив HD ready(720)  і як підключив HDMI-ним шнуром то чуть не впав,ну а потім канєшно 1080 і вроді би всьо! ага, нє тут та било, я просто побачив як смотрятса HD-ні канали на 4к,ну то різниця є,так, не дуже велика,але є! як включити біл'ярд (снукер) то це жопа як видно,але кому воно тра? певно нікому,кароч раз така п'янка то думаю нікому тут не доцільно купувати на сьогоднішній день 4к,але думаю(ІМХО) прийти в магаз з грошима і купити тєлік 1080 FULL HD на сьогднішній день то буде крок назад,або тупотання на місці, треба полюбе враховувати на щось у майбутньому,хоча да, я згоден меж не існує і 8к. і це щось там колись буде,але купувати щось новіше і краще як на мене завжди доцільно,от другий вапрос чи треба на таке тратити гроші,ну це вже залежить від товщини твого  гаманця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Так Нікель, Саваж спорить, що мерс просто "розмазує", а не їде краще, хоча автомобілі і технології показу недоречні для порівняння.

Дійсно порівняння недоречне, але вже якщо і порівнювати, то аналогове - таврія, фуллхд - мерс, а 4к - ламборджині. Чи є смисл купувати ламборджині для наших доріг (контент)? Немає. Навіть з прицілом на те, що нормальних доріг з часом все більше. Зрозуміло, що раціональною покупкою буде - мерс.

Але якщо ваз75 каже, що ціна була однакова, то звісно 4к буде краще, бо цей запас якості кишеню не тягне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, charlie сказал:

наприклад в кого є супутникове, то я б краще цю різницю доклав би до більш-менш пристойного ресивера. Ті хто беруть не дуже великі діагоналі, то думаю також воно не особливо буде потрібне

А якщо в мене пристойний ресивер і я поціновувач гарної картинки, то відповідно і телік мені потрібен з відтворюванням гарного зображення. Так що у більшості тут питання у грошах, хто може собі зараз це дозволити. І звісно вибачаюсь, але більшість критиканів тут не мають такіх ТБ, а щось намагаються довести. От якби мали, то залюбки б радили іншим, бо це супер!

P.S. Нікого не хотів образити, но кожен живе по своїх статках, а у цій темі, я так думаю, люди може хочуть купити, гаманець дозволяє, от і питають, або намагаються спитати, що тут і до чого і їм відповідають не по начитаному в неті, а хто це реально має і може порадити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись бачив як в одного дядька була підключена ефірка до 50 чи то 55-кі,ну кароч кльова така Самсунг(ну не суть) і диван десь так за 1.5-2 метра ну жопа вобщєм,і я його запитав: "Плять!, такий апаратік,а ви так мучитеся, чого?" а він:" Чого я мучуся, шо не так?,шо футболістів не видно на полі,чи ведучу новин я погано бачу?" я перепитав про якісь,але він певно так і нічого не зрозумів, ну і шо, всеодно він довольний,що у нього великий тєлік)) бо так круто( десь 7 років назад то було) я йому порадив тарілку влупити,а він думав,що я його за лоха спиймаю,тіпа ти мені тут байок не розказуй в мене он хата двохповерхова,дві машини,купа тєліків,а ти мені щось розказуєш пацанюра)) ну от і шо, а нішо)) всім добре коли його все влаштовує, не треба когось у чомусь переконувати,поки сам не переконається, ой! не благодарноє ето дєло:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SergLutsk сказал:

на даний час та і найближчі роки 90% контенту обмежено форматом 1080Р

В Україні - так! А інші рухаються семимильними кроками у перед!!! :) Цікаво буде на цю тему поговорити навіть через пів-року :) Згадую як перші Full HD появлялись, така сама "пісня" була, але чомусь весь Захід і та ж рашка з HD на "ти", а ми... :( Так і з UHD  буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, LaMeRiLKiN сказал:

типу вигнутого екрану

:) краще вчіть матчастину!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, yura-patriot сказал:

Я колись бачив як в одного дядька була підключена ефірка до 50 чи то 55-кі,ну кароч кльова така Самсунг(ну не суть) і диван десь так за 1.5-2 метра ну жопа вобщєм,і я його запитав: "Плять!, такий апаратік,а ви так мучитеся, чого?" а він:" Чого я мучуся, шо не так?,шо футболістів не видно на полі,чи ведучу новин я погано бачу?" я перепитав про якісь,але він певно так і нічого не зрозумів, ну і шо, всеодно він довольний,що у нього великий тєлік)) бо так круто( десь 7 років назад то було) я йому порадив тарілку влупити,а він думав,що я його за лоха спиймаю,тіпа ти мені тут байок не розказуй в мене он хата двохповерхова,дві машини,купа тєліків,а ти мені щось розказуєш пацанюра)) ну от і шо, а нішо)) всім добре коли його все влаштовує, не треба когось у чомусь переконувати,поки сам не переконається, ой! не благодарноє ето дєло:)

То ж про таких і писав: обнять і плакать. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Вітаю. Снімаю шляпу перед маркетологами.

Велика зелена жаба вам у допомогу! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ForZa сказал:

Велика зелена жаба вам у допомогу! :)

Це ти про заздрість? До чого вона тут? Купуйте хоч 8к. Кстаті, ті хто переконує, що 4к - це крутяк, чому не купуєте 8к, там же ж ще краща картінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, ForZa сказано:

В Україні - так! А інші рухаються семимильними кроками у перед!!! :) Цікаво буде на цю тему поговорити навіть через пів-року :) Згадую як перші Full HD появлялись, така сама "пісня" була, але чомусь весь Захід і та ж рашка з HD на "ти", а ми... :) Так і з UHD  буде!

От зараза плюсікі закінчилися поки))

 Коли я купував свою  FULL HD плазму, ой певно років з 6-7 назад то HD каналів навіть на шарінгу майже чи вродь вапщє не було і купляв я на перспективу,а зараз? ага,футбікі,кінчики,діскавері,музикальні кароч хватає щоб після дурного дня вечірком побалдєть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, dj_design сказал:

а в чому суть суперечок ? якщо є можливість брати 4К - однозначно брати ...  контент є .. і да, картинка на 4К виглядає набагато краще, навіть якщо фільм FHD

Да я так зрозумів, що дехто не має таких ТБ і хоче тут довести марність їх придбання, оперуючи не власним досвідом перегляду, а посилаючись на "вумників" з нету + свої "роздуми" :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, dj_design сказал:

взагалі, 4К телевізори не настільки дорожчі .. а якщо брати в Польщі, то взагалі можна не порівнювати з тим що в нас продають ...

Так про це і мова, але ж тут, як завжди, "вумників" багато :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...