Перейти до змісту

Чи доцільно купувати 4К (UHD)


vaz75

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, foma144 сказал:

при відтворенні через wi-fi відео 4К програвало без проблем, а файли 4К 60 фпс час від часу притормажували

Ну не дивно :) Процесори у телевізорі, в залежності від марки, програють тим, що у ноутбуці або у ПК, ну і залежить від швидкості і стабільності wi-fi, тому і тормозять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 204
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, SergLutsk сказал:

відмінність буде помітнішою на діагоналях 50+

Таки да, від збільшення діагоналі і якість 4К буде значно помітнішою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, igorgame сказано:

Таки да, від збільшення діагоналі і якість 4К буде значно помітнішою.

Ну тут як сказати, наприклад є мобільні телефони з однаковим розміром діагоналі, але різною роздільною здатністю екрану, то різницю думаю всі помічають. Але якщо дивитись на екрани мобілок із відстані 2м, різницю ніхто не помітить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, igorgame сказал:

Ну навіть не знаю що вам відповісти бо якість має відрізнятись і суттєво!

Якість буде суттєво відрізнятися на різних моделях з 4к та без неї, якщо дивитись 1080р без 4к та на 4к то картинка тоже буде різною, програмне забезпечення буде працювати і його ви не відключите, хіба що купити панель 4к, без начинки всередині та переглядати будете через додаткове обладнання, але до нас таку техніку мабудь не возять.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, alexvvv сказано:

фотки є для порівняння?

Ну фоток я не робив, адже не планував нікому нічого доводити, а просто висловив свою суб"єктивну думку і враження, не більше того. Та я гадаю робити фото працюючого еркана телевізора це теж треба мати відповідний по якості девайс, щоб він щось відобразив )))  В мене такого немає.

Хіба що можу зробити скріншоти, але це звичайно тільки якщо буду запускати фільм не плеєром телевізора, а на ТВ боксі, що знову ж таки поставить під сумнів чистоту експерименту, з аргументами що гівняний 45-баксовий бокс сам винен що 4К виглядає не краще за 1080Р, і в результаті дискусія так ніколи не закінчиться :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...