Перейти до змісту

Чи доцільно купувати 4К (UHD)


vaz75

Рекомендовані повідомлення

я хотів придбати ТВ, але зрозуів одне що той шлак що зараз показують і є в інтернеті можна дивитись і на звичавному ТВ.

 

Як на мене то краще брати вже 4K якщо переплата 2-3 тис не більше, тому що враховуючи тендецію до устарівання телевізорів то через 3 роки захочеться його апгрейтити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 204
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, vaz75 сказано:

Я там теж є, але 4к контента там майже немає (навіть в пошуку графи такої немає 4к. UHD)

В пошуку напиши 4К

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Bliksss сказал:

Ось тут контент в 4К без всяких інвайтів, правда швидкість інколи така собі...

Да уж, швидкість взагалі ніяка. Пічалька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Revolver сказал:

знущання це коли впарюють з тв "кастрований смарт" а беруть по ціні як за два андроїд бокса

Ну тут вже покупцю треба бути обізнаним або з собою брати людину, що у цьому розбирається, все ж не дешеву річ купляють!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vaz75 сказал:

А тут попрошу докладніше. Бо встановив Fork, а там більша частина битих файлів, особливо HD/

Заходиш у Samsung App і там у розділі відео все є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vaz75 сказал:

там більша частина битих файлів, особливо HD/

Якщо мова про IPTV, то як там можуть бути биті файли, якщо це прямі трансляції єфірів телеканалів? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MACCEN сказал:

враховуючи тендецію до устарівання телевізорів то через 3 роки захочеться його апгрейтити

... і так завжди по колу :) То може і не купувати, а чекати коли той клятий прогрес зупиниться і нічого нового у майбутньому не буде, всі зупиняться на досягнутому і тоді - вуа-ля можна купувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все залежить від широти карману, та бажання роздуплятись, я не фанат телевізора, тому для мене якщо й актуально то щоб хтось прийшов і все мені настроїв, програми посортував, кольоропередачу і так далі, а є фанати які самі там підлаштовують і так далі, на це в мене нема часу ні бажання.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ріпи 4k буває ще проскакують на kinozal dot tv і bluebird-hd dot org. Але нажаль більшість ріпів це 4к h264, HEVC і HDR рідкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, igorgame сказал:

Заходиш у Samsung App і там у розділі відео все є

В мене не Самс, а Філіпс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zevs_Isver сказано:

ну я б сказав будуть відрізнятися в гіршу сторону

бо

цифру треба відображати крапка-в-крапку

 

всілякі зменшення\збільшення то маркетоїди придумали щоб селянам обладнання впарювати

Якщо чесно то не надто зрозумів відповідь. Те що контент 4к апріорі має дати краще зображення ніж 1080Р це зрозуміло. Питання в іншому. Виходячи з того що вибір 4к контенту є досить обмежений, то цілком логічно що 80% переглянутого на телевізорі буде мати формат від 1080Р і нижче !

Так от питання в наступному: чи хтось на власні очі мав можливість порівняти, бачив, має досвід коли один і той самий файл формату 1080Р або 720Р грає на телевізорі Full HD  та 4к з HDR, наскільки відчутно помітно телевізор 4к (скажімо діагоналлю 43" з трьох метрів) показує краще ?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апскейл це завжди гірше. Те ж саме що робити mp3 в 320 kbps із 128, чи програмно 'розтягувати' мегапікселі (інтерполяція у DVR та action камерах). Які б там новомодні страшні маркетингові слова не втирали, око - це досконалий оптичний прибор, тому...навіщо цей самообман :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки крім апскейла є ще величина пікселя, і якщо взяти 49 і більше дюймів тв фул хд і 4к і дивитись з 1 м відстані, то краще виглядатиме на 4к.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умовна перевага за 4К може бути при співставленні великих діагоналей (50+") і якогось прогресивного 'улучшайзера', з можливістю керувати рівнем придушення артефактів.

Звісно це має бути далеко не польський хіт продаж вартістю в 1500zl :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше кажучи, якщо виходити з таких двох початкових умов:

1.відносне обмеження в бюджеті десь до 12 тис.грн, що дозволить придбати телевізор 4к хіба що 43" і нижнього цінового сегменту

2. дуже сильно обмежений вибір контенту сучасного кінематографу в реально 4к форматі, що складе від сили 10-20% від того що хотілось би (варто було б) подивитись

То з такими умовами особливого сенсу гнатися за купівлею 4к телевізора і немає ? Виграш в зображенні в повсякденній експлуатації буде досить сумнівний і не вартий переплати в 30% вартості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MACCEN сказал:

я не фанат телевізора, тому для мене якщо й актуально то щоб хтось прийшов і все мені настроїв, програми посортував, кольоропередачу і так далі, а є фанати які самі там підлаштовують і так далі, на це в мене нема часу ні бажання.

Саме головне тут: "Я не фанат", "нема часу ні бажання" 

Ну вибачте але тут зібрались фанати з бажанням і обговорюють, що і до чого! :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, vaz75 сказал:

В мене не Самс, а Філіпс.

Вибачте - по Філіпсу нічого не знаю :) Пошерстіть гугла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, SergLutsk сказал:

наскільки відчутно помітно телевізор 4к (скажімо діагоналлю 43" з трьох метрів) показує краще ?!

Різниця є! Але все залежить від марки телевізора і від заліза що в ньому! В мене в Самсунгу 4-ядерний проц і прога Ultra Clean View, ще там багато різних, що покращують FullHD майже до якості UHD, цю різницю відчуваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Deemon сказал:

Апскейл це завжди гірше.

Який апскейл? :) У новіх телевізорах застусовують технології які не розтягують картинку, а додають їм покращення за рахунок своїх технологій. У ТБ UHD, якщо сигнал HD - він показує HD, тягнути до 4К нічого не буде лише додасть кольору, контрасту, різкості. Full HD - буде Full HD але ще яскравіше, чіткіше, ну а UHD - то вже рідне UHD, а якщо контент в HDR то він автоматом включає перегляд у цьому режимі. Ви взагалі такий маєте, маєте з чим порівняти, чи лише статтями з нету оперуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SergLutsk сказано:

Якщо чесно то не надто зрозумів відповідь.

ну якщо пристрій 1920 на 1080 то  відео файл треба такого ж формату роздільної здатності, якщо більший буде будуть "крапки" випадати,

якщо менший - то пристій буде "подвоювати"

і те і те не надто гарно

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@igorgame 4k - це не цифра та буква від балади. Без апскейла (піксель у піксель) ти б 1080р бачив у кутку екрана, або у гігантській чорній рамці. Щоб легше було зрозуміти, є така пікча.

 

resolution-4k-ultra-hd-size.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Deemon сказал:

якогось прогресивного 'улучшайзера', з можливістю керувати рівнем придушення артефактів.

Звісно це має бути далеко не польський хіт продаж вартістю в 1500zl :)

Повторюсь: це залежить від телевізора, від марки, які технології вони використовують! У більшості телевізорів UHD такі технологиї присутні. А з приводу польських - це жарт? :) Та хоть з Гондурасу! Це марка LG, PHILIPS, Sony...будь яка і лише збираються у країні де їхні заводи з застусуванням всіх своїх технологій! Польща, Корея, Сінгапур, Росія, Угорщина, Словакія... яка різниця? :) Головне щоб був адаптований під Україну або після купівлі прошити і no problem :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Deemon сказал:

4k - це не цифра та буква від балади. Без апскейла (піксель у піксель) ти б 1080р бачив у кутку екрана, або у гігантській чорній рамці. Щоб легше було зрозуміти, є така пікча.

Ну тепер зрозуміло :) По цій, вказаній вами схемі, показана різниця між форматами, що і як у пікселях, у чому виграє 4К, більше пікселів і т.д. і т.п. Як ви не зрозумієте, що коли я підключаю до ТБ Full HD він мені його не тягне до 4К, а коли підключаю 4К він дає мені можливість дивитись цей формат з усіма його перевагами! Ви ж не підключаєте до ТБ формату Full HD, щоб подивитись, 4К, бо він його не покаже, не передбачений для цього, а 4К буде тягнуті все без всяких там апскейлів, ну поки 8К не з'явиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут заводи, адаптація, ще якась хня? Мову я вів що low сегмент 4к - це безтолково, які б оди їм не наспівувати. В Києві бузина кароч...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...