Перейти до змісту

Використання Smart TV


Рекомендовані повідомлення

Якщо порівняти ціни у нас, і ті, за яку мені привезли з Польщі, то на здачу (ще й залишиться кілька тищ) можна купити андроід-приставку і спокійно користуватись телевізором.

Скажу по своєму телевізору 65", купляв здається в грудні 18-го року, ціна в наших магазинах зі знижкою була 42 тищі грн

З Польщі привезли за 980$ такий же. Різниця майже 15 тищ грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 166
  • Створено
  • Остання відповідь
18 минут назад, paksivatova сказал:

Мені здається,свобода це коли фільм є на англійській,українській,російській,іспанській,німецькій,польській та інших мовах

Тому на супутниках або по IPTV телеканалах є декілька звукових доріжок, щоб люди могли обирати! Але це не стосується ні наших, ні рашинських каналів... :( Це здебільшого великі медіа, що розповсюджують свій контент у різні країни, це роблять такі як National Geographic Channel наприклад. Хоча прибалтійські канали в себе на фільмових каналах використовують 4 доріжки - англійська, литовська, естонська, російська... Вони, наприклад, знають, що в них проживають люди, що говорять російською і хоч у самих ставлення до рашки не дуже але вони дбають про комфорт людини яка повинна мати право вибору, а не нав'язане примусом - це і є демократія і прояв поваги і турботи про людину, а не грають у патріотизм, хоча підстави в них до цього є і вони раніше від України відійшли від всього рашинського! От де б повчитись!!! Але ж... про що казати... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, ForZa сказал:

А проблема-то у чому - що ви придбали телевізор і не поцікавились його придатністю роботи Smart у певному регіоні, з Польщі привезли, наприклад, але і там можна купити адаптований до нас але ви цим не поцікавились або вам втюхали і сказали, що буде працювати або "сірий" в нас втюхали у Comfy або іншому маркеті от і вся проблематика!

Абсолютно не так.

Я купив телек. Можливо завтра я поїду у Німеччину, Африку, США чи ще кудись. Виробника не повинно взагалі хвилювати що я буду робити з цим телеком! Може мені потрібна оригінальна дошка для розділки м'яса, може телек має бути картиною, це мені вирішувати, а не якомусь придуркуватому менеджеру виробника. 

І я не заморачувався питанням чи буде воно десь там працювати. Ця річ належить мені, яку я купив з таким то функціоналом. І раніше питання про це не стояло. Видно гнусмасам взагалі кришу почало зносити, якщо вони почали таке робити. Колись щось схоже вони робили з картриджами для принтерів, і коли їх перестали купляти, припинили це робити. Зараз буде те саме тільки з телеками.

Бо світ на гнусмасах не закінчується.

P.S. Бачу що недарма треба вимикати оновлення, геть недарма.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Electronshik сказал:

Абсолютно не так.

Я купив телек. Можливо завтра я поїду у Німеччину, Африку, США чи ще кудись. Виробника не повинно взагалі хвилювати що я буду робити з цим телеком! Може мені потрібна оригінальна дошка для розділки м'яса, може телек має бути картиною, це мені вирішувати, а не якомусь придуркуватому менеджеру виробника. 

І я не заморачувався питанням чи буде воно десь там працювати. Ця річ належить мені, яку я купив з таким то функціоналом. І раніше питання про це не стояло. Видно гнусмасам взагалі кришу почало зносити, якщо вони почали таке робити. Колись щось схоже вони робили з картриджами для принтерів, і коли їх перестали купляти, припинили це робити. Зараз буде те саме тільки з телеками.

Бо світ на гнусмасах не закінчується.

P.S. Бачу що недарма треба вимикати оновлення, геть недарма.

 

 

давним давно ми купили телевізор LG

люблю його великою любов'ю,бо він з 3D

але після оновлення перестала працювати функція що на телефоні обираю відео на ютуб-дивлюся на телевізорі

після цього я теж проти тих всіх оновлень

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, Electronshik сказал:

Ця річ належить мені

Належить вам тоді, коли ви її придбали, сплатили, а перед тим ознайомились з функціоналом і якщо він придатний для вас і вашого регіону, а не коли магазини втюхують "сіре" г@мно і кажучи вам, що все буде ОК!

46 минут назад, Electronshik сказал:

І раніше питання про це не стояло

Раніше багато чого не так було :) Бо підробки почали робити!!!

48 минут назад, Electronshik сказал:

Зараз буде те саме тільки з телеками.

А тут вже повне ваше право, вам ніхто нічого не нав'язує, не подобається - купуєте інший! Але чомусь це так не подобається і викликає обурення з Самсами (їхні нововведення) бо справді телевізори від них гарні! Але лише вам вирішувати або дотримуватись їхніх правил або купувати інше, це їх повне право, їх товар і ваше обурення, при всій повазі, їм по барабану! Без образ. Але так все влаштовано у цьому світі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Electronshik сказал:

Можливо завтра я поїду у Німеччину, Африку, США чи ще кудись

При всіх за і проти але їдучи туди, телевізор з собою ніхто не суне :) Там купують або у кредит беруть і у рази дешевше ніж в нас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, ForZa сказал:

Раніше багато чого не так було :) Бо підробки почали робити!!!

І яким чином це захистило Самсунг від підробок? 

Штани при в'їзді в Польщу також будеш міняти, бо вони випускалися не для того регіону і виробник буде вимагати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

І яким чином це захистило Самсунг від підробок? 

Штани при в'їзді в Польщу також будеш міняти, бо вони випускалися не для того регіону і виробник буде вимагати?

Скоріш за все той же Самсунг чи там інший виробник працює та продає в рамках ліцензійних якийось угод, тому напевно щось не можна продавати на інші регіони чи ще щось таке може бути.

 

Тому так і роблять.

 

Так смо як з запчастинами для автомобілів, які виробляють в Німеччині їх продають по дотаційним цінам в Польщу, або взагалі там виробляють з умовою що для німецького ринку вони продавати повинні напркилад тільки по роздрібній ціні. А виробники хітрожопі, перепродають компаніям "прокладкам" які демпінгують ціни, і вигідно возити з Польщі а не купувати в Німеччині, а так як немає кордонів то доставка швидка. Тому й парадокс виходить та ж сама стойка наприклад Бош коштує в німеччині наприклад 100 євро, а в польщі оптома ціна 65 євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MACCEN сказал:

Скоріш за все той же Самсунг чи там інший виробник працює та продає в рамках ліцензійних якийось угод, тому напевно щось не можна продавати на інші регіони чи ще щось таке може бути.

 

Тому так і роблять.

 

Так смо як з запчастинами для автомобілів, які виробляють в Німеччині їх продають по дотаційним цінам в Польщу, або взагалі там виробляють з умовою що для німецького ринку вони продавати повинні напркилад тільки по роздрібній ціні. А виробники хітрожопі, перепродають компаніям "прокладкам" які демпінгують ціни, і вигідно возити з Польщі а не купувати в Німеччині, а так як немає кордонів то доставка швидка. Тому й парадокс виходить та ж сама стойка наприклад Бош коштує в німеччині наприклад 100 євро, а в польщі оптома ціна 65 євро.

Вони захищають білих дистриб'юторів від сірих і чорних контрабандистів, але не від підробок. Мене, як споживача, їхні війни не повинні турбувати, тим більше після покупки. Тим більше, що вони могли це зробити лише з новими телевізорами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Вони захищають білих дистриб'юторів від сірих і чорних контрабандистів, але не від підробок. Мене, як споживача, їхні війни не повинні турбувати, тим більше після покупки. Тим більше, що вони могли це зробити лише з новими телевізорами.

ВСІ, хто купує в Польщі, або "сірий" товар знають що можуть бути проблеми, і це нікого не зупиняє.

І не треба там гнати на виробників і так далі - це моя особиста думка.

 

Смарт взагалі на любителя тема, через рік два його перестане підтримувати виробник, і будуть з ним граблі навіть якщо ви купите у офіційного диллера, тому що новий софт не буде підтримувати стару платформу і так далі, і до цього теж треба бути готовим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно з Польщі взяв собі телик LG на webos, в налаштуваннях регіону Україна не було (хоча мова українська була) , відповідно і не було наших megogo, oll та інших сервісів і не можна було їх встановити. але зайшовши сервісним пультом в сервісне меню змінив регіон на Україну , з'явились всі сервіси заточені під наш регіон , і в маркеті теж купа всого подобавлялось.  не думаю що виробникам вигідно робити фізично різні телевізори для всіх регіонів, зазвичай різниця в софті, просто треба цікавитись чи такий товар має локалізацію певної країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еее.... при перегляді ютуба наступив на пульт незнаю на які кнопки, тепер ютуб в мене "розмовляє" озвучує меню та назви відео.

Гуглив, в настройках неможу знайти вимкнення, хтось стикався?

 

Думав андроїд розмовляє, перевірив меню приставки і в інших програмах - немає озвучки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, ForZa сказано:

А проблема-то у чому - що ви придбали телевізор і не поцікавились його придатністю роботи Smart у певному регіоні, з Польщі привезли, наприклад, але і там можна купити адаптований до нас але ви цим не поцікавились або вам втюхали

Перепрошую, а з яких це пір товар став прив'язаний до кордонів країни ? Десь на упаковці телевізора в магазині пише, що він буде працювати лише в Польщі ? Наприклад я був в Польщі на екскурсії, зайшов в магазин, мені сподобався телевізор, я його увімкнув, перевірив, все працює, смарт робочий, мова мене влаштовує, я заплатив за нього гроші (які самсунг отримав !!), і привіз додому. Де телевізор перестав працювати. Які закони я порушив ? Самсунг свої гроші отримав ? Я не маю права купувати телевізор в іншій країні ? Я зобов'язаний самсунгу використовувати телевізор лише в Польщі ? Я його купив чи "взяв" покористуватись у самсунга ? Де я підписував угоду, що зобов'язуюсь його використовувати лише в певній країні ? Я його придбав, а значить із заявленими характеристиками він має працювати.

А якщо самсунг вирішив повоювати з сірими імпортерами, то нехай з ними і воює, в суд подає, штрафи придумує, а не намагається кінцевого споживача, що купив товар і приніс самсунгу прибуток - лишити з непрацюючим товаром.

Так, телевізори в них хороші, ніхто не сперечається.

Але я вів до того, що якщо вони будуть і надалі так "захищати свої права", то однозначно втратять багато наступних потенційних покупців, які можуть перекинутись на ту ж лижу, яка тільки порадіє такій веселій маркетинговій політиці самсунга...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SergLutsk сказал:

Які закони я порушив ? Самсунг свої гроші отримав ? Я не маю права купувати телевізор в іншій країні ? Я зобов'язаний самсунгу використовувати телевізор лише в Польщі ?

Вище вам написали - там додатки не будуть всі працювати. У Польщі свої працюють, в Україні свої... ну софт так заточений і вони так роблять, чому ви тут так обурюєтесь? Ну пожалійтесь, висловіть свої незадоволення Самсунгу! Люди хочуть вам пояснити, що і до чого, а у ваших дописах виходить, що ви ще тих людей винними робите, що у вас так з телевізором сталось. Це, якщо ви пам'ятаєте, була така ж ситуація з декодерами PAL, SECAM, NTSC кодеками звуку B/G, D/K - це коли везли до нас телевізори з за кордону, а вони в нас то без звуку йшли або без кольору показували :) Але людям пояснювали, що так поки буде, а коли в нас поміняють систему на європейську, то будетете у шоколаді і люди везли Панаси, Соньки... Потім ті фірми почали випускати мультисистемні апарати, а потім і наші вже перейшли на поширену систему. Так і тут - або ви погоджуєтесь з політикою даної фірми або... або купуєте інше і не треба обурюватись! Тут люди не у Самсі працюють і не вони вам ці незручності зробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SergLutsk сказал:

якщо вони будуть і надалі так "захищати свої права", то однозначно втратять багато наступних потенційних покупців, які можуть перекинутись на ту ж лижу, яка тільки порадіє такій веселій маркетинговій політиці самсунга...

А це вже особисто їх питання і маркетологи там нормальні працюють і знають, що і до чого і повіре - ваше, ще навіть тисяча незадоволених, десятки тисяч з України, Білорусі, рашки (тих кого це питання торкнулось) їм погоди не зробить. Вони це вже не вперше роблять і нічого, техніка класна, люди купують але по їх правилах. Так що ваші обурення саме їхньою політикою їх взагалі не цікавлять і не турбують, вони працюють по всьому світу, а там правила поважають і виконують якими б вони не були (стосовно софту, авторських прав і всього, що їм пропонують у вигляді технічних, побутових приладів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, igorgame сказал:

Ну пожалійтесь, висловіть свої незадоволення Самсунгу!

Їх бла бла є на їх сайті. В смислі вони на всіх ложать. Бо по їх словах клієнт першим ділом повинен був звернути увагу на регіон де їх товар був зліплений. Ну це все одно що купити автомобіль, який буде їздити тільки у Німеччині, а якщо переїде кордон то у нього колеса відваляться, бо не пристосовані до іншого регіону. 

 

49 минут назад, igorgame сказал:

Люди хочуть вам пояснити, що і до чого, а у ваших дописах виходить, що ви ще тих людей винними робите, що у вас так з телевізором сталось. 

Думаю що всі тут на форумі розуміють що тут немає офіційних представників гнусмасів. 

 

45 минут назад, igorgame сказал:

А це вже особисто їх питання і маркетологи там нормальні працюють і знають, що і до чого і повіре - ваше, ще навіть тисяча незадоволених, десятки тисяч з України, Білорусі, рашки (тих кого це питання торкнулось) їм погоди не зробить.

Зробить ще й як! Любий бізнес орієнтований на отримання прибутку. І якщо, внаслідок недолугого рішення, прибуток на ринку почне падати, то відповідальному за це рішення, видадуть дуже конкретних люлей. І як правило рішення змінюється (особливо якщо втрачаються гроші). Бо ринок втратити дуже легко, а повернути довіру вкрай важко! Крім самсунгів є ще овердофіга різних фірм, на які можна звернути увагу. І вони будуть тільки раді недолугим діям конкурента.

 

47 минут назад, igorgame сказал:

Вони це вже не вперше роблять і нічого, техніка класна, люди купують але по їх правилах.

Щось пропустив. Знаю тільки про картриджи, які хітропопчасті гнусмаси почали робити з розрахунку витривалості на одну зарядку. То люди перестали купувати ті принтери і наступна серія вже була нормальна. Хітропопчастість лікується гривнею.

Я особисто маю телек від лижи. Думав прикупити ще один і дивився у сторону гнусмасів. Але після їх дій зрозумів що ну його найух! А раптом завтра цей виробник ще якусь каку придумає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, igorgame сказано:

Вище вам написали - там додатки не будуть всі працювати. У Польщі свої працюють, в Україні свої... ну софт так заточений і вони так роблять, чому ви тут так обурюєтесь?

А ви читали, що я написав ? Я придбав телевізор і мене влаштовувало як він працює! Мене влаштовували додатки, які в ньому працюють. І хочу щоб так і лишалось надалі, не залежно від того куда я вирішив поставити свій куплений телевізор, в Варшаві, Луцьку, чи Парижі. Це моя річ ! Ну якщо ви купите ноут з ліцензованою віндою, поїдете з ним на заробітки в Німеччину, а там він заблокується і напише вам мікрософт мол соррі, друже, ми тобі продали цей ноут для України, от і сиди там і користуйся ним, бо для Німеччини у нас інші ноути передбачені. Як це сприймете, нормально ? Ні разу у вас не виникне претензій до мікрософта чи виробника ноута ? Те саме і тут.

1 година тому, igorgame сказано:

Люди хочуть вам пояснити, що і до чого, а у ваших дописах виходить, що ви ще тих людей винними робите, що у вас так з телевізором сталось. 

Я нікого не робив тут винними, а лише виклав свою позицію з даного питання і свою незгоду з думкою попереднього дописувача. Гадаю маю на це таке саме право, як і ви. А з ваших слів звучить так ніби я дитина мала нерозумна, а тут дорослі дядечки намагаються мені роз'яснити "хто прав хто виноват", а я ще й смію їх ослухатись.

ЗІ. власне як я вже писав раніше, проблему я давно вирішив, а те що самсунг може втратити долю ринку це факт. Але мені від того ні холодно ні жарко, це хай їм голова болить. І писати жалітись я теж нікуди не збираюсь оскільки це даремно і безнадійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Oli сказал:

 

Думав андроїд розмовляє, перевірив меню приставки і в інших програмах - немає озвучки

Імхо все-таки розмовляє Андроїд. В мене на телефоні вмикається в Налаштуваннях-додадотково-спеціальні можливості-читання екрану. Вимикається там же. Можливо не у всіх додатках працює, тому ти тільки на ютубі помітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Oli сказано:

еее.... при перегляді ютуба наступив на пульт незнаю на які кнопки, тепер ютуб в мене "розмовляє" озвучує меню та назви відео.

Гуглив, в настройках неможу знайти вимкнення, хтось стикався?

Це режим TalkBack, для осіб з поганим зором/інвалідністю, буде проговорювати вміст активного вікна. В різних пристроях може по різному зватись, гортай кореневе меню налаштувань щоб знайти, ще варіант, щоб визвати меню цієї аплікухи, підключи мишу і намалюй із нажатою ЛКМ, на екрані велику літеру L 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Deemon сказал:

Це режим TalkBack, для осіб з поганим зором/інвалідністю, буде проговорювати вміст активного вікна. В різних пристроях може по різному зватись, гортай кореневе меню налаштувань щоб знайти, ще варіант, щоб визвати меню цієї аплікухи, підключи мишу і намалюй із нажатою ЛКМ, на екрані велику літеру L 

В мене TalkBack і Читання екрану як окремі функції в налаштуваннях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Electronshik сказал:

Бо по їх словах клієнт першим ділом повинен був звернути увагу на регіон де їх товар був зліплений.

Не по їх словах, а це їх правило, їх продукт - що хочуть те й роблять! Ваше право погоджуватись і купляти, а ні - дивитись на інші марки, моделі.... Крапка.

3 часа назад, Electronshik сказал:

І якщо, внаслідок недолугого рішення, прибуток на ринку почне падати

Ви хочете повчити економіці таку величезну компанію як Самсунг?  Ну вибачте - смішно таке читати :) Повторюсь, що таке вони вже не вперше роблять з телевізорами і якщо ви про це не знаєте, то я вам кажу, бо зтикався з таким років 5 тому, а це означає, що вони у курсі всього, що з цим пов'язане. Тут немає більше що обговорювати! Це ваша думка, а вони власники продукту і диктують умови і правила так, як їм це вигідно і як саме вони вважають за потрібне! Ринок - варіантів багато, вибір за вами, а все інше бла-бла. Ви все по колу повторюєте, а вам, що люди тут, що сам Самсунг все пояснили, толку ще щось доказувати і сперечатись? :) Ну от такий він гад Самсунг! Обирайте іншого якщо не погоджуєтесь з їхньою політикою. Все - успіхів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.02.2020 в 22:56, igorgame сказал:

Не по їх словах, а це їх правило, їх продукт - що хочуть те й роблять! Ваше право погоджуватись і купляти, а ні - дивитись на інші марки, моделі.... Крапка.


І все ж ви не праві. Вони могли це зробити з новими телевізорами, але аж ніяк не з тими які люди купили вже давним давно. Наведу вам власний приклад. Старша людина купує телевізор в магазині, ніби все офіційно, чеки коробки гарантії і т.д. Приходить додому, все добре, все працює, а тут через 3 роки вилазить такий прикол. Чи винна звичайна людина яка купила телевізор в всяких комфі Ельдорадо і т.д. що їй підсунули нелегальне лайно? Не винна, винні органи державні які допустили такий продаж. А старша людина яка розуміє тільки що є телевізор і є пульт не має від цього страждати, перевіряти тупі коди і т.д. Подумайте якби це сталось з вашими батьками.

 

Одне діло заблокувати новий телевізор який ти зможеш повернути після придбання протягом 14 днів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто Самсунг є заточеною на максимальний прибуток.

В телефонах це дуже видно по шаленій дороговизні екранів,конкретному забивання пам'яті в дешевих моделях,недодаванню вчасно 4 Дж і так далі.

З другої сторони це дозволяє їм тримати якість ,випереджати конкурентів та впроваджувати інновації.

Просто обираючи продукт треба це все враховувати.

До речі вже по радіо крутять повним ходом рекламу по розблокуванню.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.02.2020 at 16:26, Electronshik сказано:

Скажіть, реально гнусмас :) (samsung) почали блокувати функції у своїх телеках? Тіпа не у тому регіоні куплено? 

On 10.02.2020 at 20:57, SergLutsk сказано:

Ну це в двух словах не поясниш, я сам вчився в процесі, можете глянути ці 2 відео, щоб мати уявлення про що мова наглядно:

Раздва

Що робив я: 1) зайшов в повне сервісне меню як в цьому відео, змінив регіон на EU, мова регіону CIS, більше нічого не міняв, але я не можу знати які там налаштування стоять у вас. Але майте на увазі, що накосячити в тому меню легко, все на свій страх і ризик.

2) з допомогою ноута створив фіктивну точку доступу з ІР ніби я в Польщі так як у відео 1 і 2, використовував проги спідіфай і конектіфай.

3) підключився телевізором до цієї точки доступу і зробив скидання смартхабу через налаштування, все, заново налаштував мову, смарт вже працює, підключаєшся до своєї звичної вайфай мережі.

 

якраз сьогодні на очі попалось:

Samsung блокирует «серые» телевизоры. Как снять блокировку?

Цитувати

В последние несколько дней в сети появилось множество жалоб от владельцев умных телевизоров Samsung о блокировке их устройств. О проблеме сообщают пользователи из России, Украины, Беларуси, Молдовы и других стран. Как оказалось, таким образом компания начала борьбу с «серыми» поставками. Пользователи форума 4PDA нашли способ обхода блокировки.

Пользователи негодуют: в какой-то момент они не смогли запустить на телевизоре YouTube и другие приложения, а на экране появлялось сообщение «This TV is not fully functional in this region» («Телевизор не может полноценно функционировать в этом регионе»). Коснулось это лишь тех, кто приобрёл гаджет не в магазине Samsung или у партнёров, а на «сером» рынке.

Одну из таких жалоб на сайте vc.ru прокомментировал пользователь под ником «Модератор Samsung». Он подтвердил, что блокировка связана с использованием телевизора не в том регионе, для которого тот был изготовлен. «Модератор Samsung» также подчеркнул: «информация о том, что доступность функций зависит от региона поставки, указана в инструкции пользователя». Для доступа ко всем функциям производитель рекомендует покупать продукцию только у официальных ритейлеров в регионе.

Впрочем, пользователи 4PDA уже нашли способ решения проблемы. Снять блокировку можно через инженерное меню путём использования VPN. Подробную инструкцию можно найти в соответствующей теме на нашем форуме. Однако напомним, что все действия вы совершаете на свой страх и риск.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво як вони вицеплюють що телевізор переїхав в іншу країну, напевно по айпі.

А якщо настроїти польский vpn та через нього запускати телевізо, чи якісь його аплікухи щоб він думав що він в Польщі блоку не буде?

Хто що думає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...