Перейти до змісту

Використання Smart TV


Рекомендовані повідомлення

Робив установку як писалось в інструкції. Без оформлення підписок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 166
  • Створено
  • Остання відповідь
9 часов назад, Такер сказал:

Робив установку як писалось в інструкції. Без оформлення підписок.

Попробуй подписку http://torrent-tv.ru/server_ts_proxy.php

 Там на тест пару налов халявных дают.Если всё норм попробуй на месяц взять.Перед новым годом норм скидки будут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.12.2016 at 09:34, drap сказано:

http://torrent-tv.ru/help.php

 

Виджет на любой телик.500+ каналов ,куча в hd, даже в 3d есть каналы.

Останнім часом зіпсувався торент-тв і показує через ts-proxy досить не стабільно  (більше не працює, як працює)

Для перегляду, фільмів, серіалів і тд рекомендую cScVOD

Настройка для Samsung Smart TV

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ruslyk сказал:

Останнім часом зіпсувався торент-тв і показує через ts-proxy досить не стабільно  (більше не працює, як працює)

Для перегляду, фільмів, серіалів і тд рекомендую cScVOD

Настройка для Samsung Smart TV

У мня всё стабильно)) Иногда подзависает но не критически.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, drap сказано:

У мня всё стабильно)) Иногда подзависает но не критически.

ну брат користуєця місяць і каже, що більше не продовжуватиме... Постійно рве і висне (інші IPTV працювали без проблем)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Підкажіть яку краще вибрати смарт приставку?

Основні вимоги: перегляд IPtv і онлайн фільмів з сайтів moviestape, hdrezka.

Прийом сигналу по wi-fi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, FOX сказано:

Підкажіть яку краще вибрати смарт приставку?

Основні вимоги: перегляд IPtv і онлайн фільмів з сайтів moviestape, hdrezka.

Прийом сигналу по wi-fi.

 

Я би взяв Т2, з підтримкою кабельного телебачення... Там і підтримка ві-фі є, і можете грузити та редагувати самі плейлист іптв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, FOX сказал:

@Oli коаксиального кабеля в місці розташування телевізора не планується.

 

Я собі взяв КМ8 Pro, повністю задоволений, але цей варіант трохи дорожчий ніж інші

Ще розглядав варіанти X92, T95N і т.д. Треба піднімати тему де я мучився з вибором :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Трохи апну тему. 

Підкажіть додадок для Андроїд бокса,  щоб була змога дивитись фільми з Українським дубляжем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

щоб була змога дивитись фільми з Українським дубляжем

Щоб відображались лише фільми виключно з українським дубляжем ? Не чув щоб такий додаток був. Але є трекер з виключно українським контентом - Толока, то можете або скачувати з нього, або ж можна й без скачування дивитись одразу, тут варіанти: HDVideoBox, AceStream, TorrServe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SergLutsk сказано:

Щоб відображались лише фільми виключно з українським дубляжем ? Не чув щоб такий додаток був. Але є трекер з виключно українським контентом - Толока, то можете або скачувати з нього, або ж можна й без скачування дивитись одразу, тут варіанти: HDVideoBox, AceStream, TorrServe

AceStream у мене є на Андроід бокс, але як ним дивитись ту саму Толоку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, VojinSvitla сказал:

додадок для Андроїд бокса

Так тема наче про Smart TV? :) Знаходиш марку свого бокса і гуглиш, там або форум, де все розжують або інструкція з відео на Ютуб буде, там і подивишся або задасиш питання. У першу чергу треба марку бокса знати, щоб щось порадити. Андроід - він великий і не все в офіційному маркеті є або сам бокс може щось підрізати, тому спочатку назва, а потім поступово інше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, igorgame сказано:

Так тема наче про Smart TV? :) Знаходиш марку свого бокса і гуглиш, там або форум, де все розжують або інструкція з відео на Ютуб буде, там і подивишся або задасиш питання. У першу чергу треба марку бокса знати, щоб щось порадити. Андроід - він великий і не все в офіційному маркеті є або сам бокс може щось підрізати, тому спочатку назва, а потім поступово інше...

Та мені б назву додатку, а вже як поставити розберусь.

Ugoos X3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, VojinSvitla сказал:

Ugoos X3

А вони взагалі є такі додатки, хтось тобі казав про них? Зазвичай на торентах є і там вказано доріжку звукову - от і обераєш там. Але чесно, якось на таке зовсім не звертав увагу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, VojinSvitla сказано:

Трохи апну тему. 

Підкажіть додадок для Андроїд бокса,  щоб була змога дивитись фільми з Українським дубляжем?

 

Будь який плеєр що вміє перемикати звукову доріжку.

І не шукай спеціально для "" тв бокса""  це все ті самі андроїд .apk 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Bambaclay сказано:

AceStream у мене є на Андроід бокс, але як ним дивитись ту саму Толоку?

Дивитись толоку не вийде. На боксі є якийсь браузер, в ньому відкриваєте сторінку толоки, переглядаєте що там є, вибрали фільм, скачали на бокс торент (потрібно зареєструватись на толоці). Все, браузер вичерпав свої функції. Тепер йдете на боксі в папку завантажень і тиснете на скачаний торент-файлик, ОС питає чим відкрити файл і пропонує перелік програм, які можуть це зробити. Однією з таких програм і має бути AceStream. Вибираєте його, кілька секунд йде предзавантаження в буфер, а потім він ще запитає яким відеоплеєром бажаєте дивитись скачане, вибрали плеєр і вуаля, почали дивитись фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HD video box  з 4pda, там завжди купа джерел і повно фільмів з укр. дубляжем. Якщо такий є в природі, то він майже гарантовано буде на відео боксі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, SergLutsk сказал:

Дивитись толоку не вийде. На боксі є якийсь браузер, в ньому відкриваєте сторінку толоки, переглядаєте що там є, вибрали фільм, скачали на бокс торент (потрібно зареєструватись на толоці). Все, браузер вичерпав свої функції. Тепер йдете на боксі в папку завантажень і тиснете на скачаний торент-файлик, ОС питає чим відкрити файл і пропонує перелік програм, які можуть це зробити. Однією з таких програм і має бути AceStream. Вибираєте його, кілька секунд йде предзавантаження в буфер, а потім він ще запитає яким відеоплеєром бажаєте дивитись скачане, вибрали плеєр і вуаля, почали дивитись фільм.

Хіба на толоці не рейтингова система? І після пари фільмів - все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, AnimaNoir сказано:

Хіба на толоці не рейтингова система? І після пари фільмів - все...

Так, рейтингова, я просто забув що в мене там запас міцності на пару терабайт... :)

Ну для проби людина все ж може поекспериментувати, а далі визначитись, чи хоче й надалі користуватись - тоді доведеться таки скачувати фільми на свої девайси і лишатись на роздачі щоб підтримувати рейтинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, SergLutsk сказал:

Так, рейтингова, я просто забув що в мене там запас міцності на пару терабайт... :)

Ну для проби людина все ж може поекспериментувати, а далі визначитись, чи хоче й надалі користуватись - тоді доведеться таки скачувати фільми на свої девайси і лишатись на роздачі щоб підтримувати рейтинг.

Дрочіння це все. На тому ж рутрекері, повно фільмів-серіалів з укр доріжкою. Плюс не рутрекером єдиним якто кажуть) У мене на тапочках та сама фігня по терабайтам, хз нащо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, AnimaNoir сказано:

Дрочіння це все. На тому ж рутрекері, повно фільмів-серіалів з укр доріжкою. Плюс не рутрекером єдиним якто кажуть)

Ну чого так категорично зразу. По-перше, на рутрекері гадаю немає і третини з того, що є на толоці. А по-друге, ну треба теж брати до уваги, якщо ніхто не буде роздавати, а всі захочуть лише тягнути (задурно), то сама система трекерів перестане працювати як факт. А на толоці, доречі, що хочу відзначити - практично завжди віддача йде максимальна, на всю ширину вашого канала. Що є досить важливою і вагомою характеристикою для трекера ! Навіть на мегапопулярному руторзі і то не завжди так !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...