Перейти до змісту

Використання Smart TV


Рекомендовані повідомлення

Ніколи такого не було, щоб якогось фільму не знайшлось на рутрекері))

багато-багато років звідки качаю. І з швидкістю все добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 166
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, WebTraveller сказано:

Ніколи такого не було, щоб якогось фільму не знайшлось на рутрекері))

Ок, знайдеться Ножі наголо ?

Питання в тому чи знайдете в українській озвучці і такій якості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, WebTraveller сказано:

Ааа... не дочитав про українську озвучку. Так да.. 

Ну так в цьому і був ключовий нюанс поставленої задачі

 

43 хвилин тому, AppMark сказано:

встановіть порграму HD VideoBox фільмів "море"

Так, в принципі, якщо розглядати в плані широти вибору то однозначно конкурентів немає.

Тільки єдиний нюанс - конкретно з українською озвучкою немає інструментів для фільтрування, лише шукати метод перегляду всього підряд і заходячи в кожну тему щоб глянути які є озвучки.... якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, SergLutsk сказал:

Тільки єдиний нюанс - конкретно з українською озвучкою немає інструментів для фільтрування, лише шукати метод перегляду всього підряд і заходячи в кожну тему щоб глянути які є озвучки.... якось так

Може я не патріот, але якось ніколи не гнався за українською озвучкою....

Моя думка, або гарний дубляж (укр чи рос.), або оригінал + субтитри (якщо не розумієш англійську), а в ідеалі це оригінал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, WebTraveller сказано:

 

Моя думка, або гарний дубляж (укр чи рос.), або оригінал + субтитри (якщо не розумієш англійську), а в іделалі це оригінал

Цілком згоден, тим більше, що український дубляж не завжди такий, що приємно дивитися. Іноді голос не вдалий, іноді переклад такою мовою, якою у нас ніколи не говорять. Все-таки у наших недобрих сусідів школа дубляж поставлена краще. Хоча зустрічаються справжні перлини українського дубляжу, наприклад серіал Альф, Не шуткуйте з Зоханом, Друзі було теж нічогенько, Гобіт непогано, але Володар перстнів не дуже. І питання не в патріотизмі, патріотизм це зовсім інше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені зазвичай комедії значно дотепніше дубльовані українською аніж російською. І мульти також. Часом такі перли почуєш, що аж хочеться запам'ятати і використовувати в повсякденному житті. А от усілякі блокбастери/фантастику/жахи - такі фільми віддаю перевагу дивитись в рос. озвучці. Частково через те, що їх варто дивитись з увімкненим оточуючим звуком (укр. доріжка дууууже часто лише 2.0, що сумно), а частково через те, що важкувато мені налаштуватись наприклад на термінатора, що заговорить українською.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, реально гнусмас :) (samsung) почали блокувати функції у своїх телеках? Тіпа не у тому регіоні куплено? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Теж пару днів сидів заблокований

Аналогічно. У вівторок здається заблокувався, а в четвер я вже його оживив, а в п'ятницю поставив назад віджети, що злетіли.

Так що все, чого вони добились, це відібрали у людей трохи часу і налаштували до своєї компанії негативне відношення. Будуть і надалі викидувати такі коники, то наступного разу коли люди будуть вибирати собі ТВ, тричі подумають а чи не послати найух цих вумніків з їхніма блокуваннями і взяти собі іншу марку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Аналогічно. У вівторок здається заблокувався, а в четвер я вже його оживив, а в п'ятницю поставив назад віджети, що злетіли.

Так що все, чого вони добились, це відібрали у людей трохи часу і налаштували до своєї компанії негативне відношення. Будуть і надалі викидувати такі коники, то наступного разу коли люди будуть вибирати собі ТВ, тричі подумають а чи не послати найух цих вумніків з їхніма блокуваннями і взяти собі іншу марку.

А не підкажете як розблуковували?Теж маю таку проблему!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це в двух словах не поясниш, я сам вчився в процесі, можете глянути ці 2 відео, щоб мати уявлення про що мова наглядно:

Раздва

Що робив я: 1) зайшов в повне сервісне меню як в цьому відео, змінив регіон на EU, мова регіону CIS, більше нічого не міняв, але я не можу знати які там налаштування стоять у вас. Але майте на увазі, що накосячити в тому меню легко, все на свій страх і ризик.

2) з допомогою ноута створив фіктивну точку доступу з ІР ніби я в Польщі так як у відео 1 і 2, використовував проги спідіфай і конектіфай.

3) підключився телевізором до цієї точки доступу і зробив скидання смартхабу через налаштування, все, заново налаштував мову, смарт вже працює, підключаєшся до своєї звичної вайфай мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, SergLutsk сказал:

Будуть і надалі викидувати такі коники, то наступного разу коли люди будуть вибирати собі ТВ, тричі подумають а чи не послати найух цих вумніків з їхніма блокуваннями і взяти собі іншу марку.

Я вже висновок зробив. Гнусмас для мене, як виробник телевізорів більш не існує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, SergLutsk сказано:

А мені зазвичай комедії значно дотепніше дубльовані українською аніж російською. І мульти також. Часом такі перли почуєш, що аж хочеться запам'ятати і використовувати в повсякденному житті. А от усілякі блокбастери/фантастику/жахи - такі фільми віддаю перевагу дивитись в рос. озвучці. Частково через те, що їх варто дивитись з увімкненим оточуючим звуком (укр. доріжка дууууже часто лише 2.0, що сумно), а частково через те, що важкувато мені налаштуватись наприклад на термінатора, що заговорить українською.... :)

Це ж і є основне завдання Кремля.

Створити в головах самих ,,українців,,  враження ,що українська мова для смішок,для комедій ,для клоунів.

Несерйозна одним словом.

Для різних селюків.

Недолюдей.націоналістів та маргіналів .

І все це продовжується повним ходом і зараз.

В прайм тайм по ТБ серіали лише російською.

Лише квоти в 95 відсотків врятують ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Ну це в двух словах не поясниш, я сам вчився в процесі, можете глянути ці 2 відео, щоб мати уявлення про що мова наглядно:

Раздва

Що робив я: 1) зайшов в повне сервісне меню як в цьому відео, змінив регіон на EU, мова регіону CIS, більше нічого не міняв, але я не можу знати які там налаштування стоять у вас. Але майте на увазі, що накосячити в тому меню легко, все на свій страх і ризик.

2) з допомогою ноута створив фіктивну точку доступу з ІР ніби я в Польщі так як у відео 1 і 2, використовував проги спідіфай і конектіфай.

3) підключився телевізором до цієї точки доступу і зробив скидання смартхабу через налаштування, все, заново налаштував мову, смарт вже працює, підключаєшся до своєї звичної вайфай мережі.

Дякую!

Тепер лишилось тільки ноут ще купити.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в мене доречі теж немає ноута, я взяв в колеги на роботі на годинку в обід. Метнувся додому, замутив "аферу" і назад відніс. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Це ж і є основне завдання Кремля.

Створити в головах самих ,,українців,,  враження ,що українська мова для смішок,для комедій ,для клоунів.

Несерйозна одним словом.

Для різних селюків.

Недолюдей.націоналістів та маргіналів .

І все це продовжується повним ходом і зараз.

В прайм тайм по ТБ серіали лише російською.

Не зовсім розумію як рука кремля (доречі ти помітив, що сам назвав споруду з великої літери?  :) ) змогла мене примусити любити те чи інше ? Ну хіба що та рука спеціально доплачує більш якісним акторам, які озвучують комедії, щоб ті звучали прикольніше/якісніше/смішніше українською. Але тобі не здається, що це вже повний маразм і манія переслідування ? Мені просто подобається більше український дубляж в комедіях тому що він смішніший за російський ! Не тому що мова смішна ! А тому що озвучка цікавіша, смішніша, дотепніша. Різницю відчуваєш ? А телебачення я нн дивлюсь вже певно років з 8, тому мізки мені промити важкувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ну хіба що та рука спеціально доплачує більш якісним акторам, які озвучують комедії, щоб ті звучали прикольніше/якісніше/смішніше українською

ні

завалюють низькопробним говенцом

Спойлер

так-так в видах говенца розбираюся   :)

ріденьким але багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Nokian сказал:

Це ж і є основне завдання Кремля.

Ага. Це ж Москва забороняє нам створювати гарний дубляж фільмів українською.

А ще її агенти забороняють ремонтувати дороги, прибирати в дворах, під"їздах і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, SergLutsk сказано:

Не зовсім розумію як рука кремля (доречі ти помітив, що сам назвав споруду з великої літери?  :) ) змогла мене примусити любити те чи інше ? Ну хіба що та рука спеціально доплачує більш якісним акторам, які озвучують комедії, щоб ті звучали прикольніше/якісніше/смішніше українською. Але тобі не здається, що це вже повний маразм і манія переслідування ? Мені просто подобається більше український дубляж в комедіях тому що він смішніший за російський ! Не тому що мова смішна ! А тому що озвучка цікавіша, смішніша, дотепніша. Різницю відчуваєш ? А телебачення я нн дивлюсь вже певно років з 8, тому мізки мені промити важкувато.

А коли ти вчився говорити,коли пізнавав світ,дивився перші бойовики,фантастику- якою мовою це було?

Скільки разів приходять люди і говорять українською,а меню телефона російською.

І це в нас.

Люди насправді програмуються і дуже легко.

Спочатку какая разніца як названа вулиця,потім якою мовою фільм,потім який прапор над міськрадою.

Так це працює.

І не треба себе тішити,що це лише в телевізорі,в інтернеті точнісінько так само.

Найстрашніше,що людина думає,наче в неї  не промиті мізки,а вони  промиті дуже майстерно.

Комар носа не підточить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Nokian сказал:

Це ж і є основне завдання Кремля.

Ти щось конкретне по темі Використання Smart TV можеш написати? Як ти вже дістав своєю політикою у всіх групах!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ForZa сказал:

Ти щось конкретне по темі Використання Smart TV можеш написати? Як ти вже дістав своєю політикою у всіх групах!!!

Ну він же пообіцяв не писати в темах про політику півтора року.

А язик то чешеться. То й ліпить свій брєд скрізь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 час назад, Nokian сказал:

А коли ти вчився говорити,коли пізнавав світ,дивився перші бойовики,фантастику- якою мовою це було?

Скільки разів приходять люди і говорять українською,а меню телефона російською.

І це в нас.

Люди насправді програмуються і дуже легко.

Спочатку какая разніца як названа вулиця,потім якою мовою фільм,потім який прапор над міськрадою.

Так це працює.

І не треба себе тішити,що це лише в телевізорі,в інтернеті точнісінько так само.

Найстрашніше,що людина думає,наче в неї  не промиті мізки,а вони  промиті дуже майстерно.

Комар носа не підточить

:g12:

Я пізнавала світ на 50 % українською,на 50 % російською

від батьків.

І меню в телефоні у мене на російській.

Ви так пишете,ніби по правильному меню має бути на українській?

А от з чого ви взяли,що знаєте як краще кожній людині?

Мені здається,свобода це коли фільм є на англійській,українській,російській,іспанській,німецькій,польській та інших мовах,а ти сам собі вибираєш на якій тобі дивитися. І кожен вправі сам зробити цей вибір.

От якби кожен дивився на себе і як йому краще,а не як зробити сусіди-ми б жили інакше

 

p.s а от Сімпсонів обожнюю українською )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, SergLutsk сказал:

і взяти собі іншу марку

Ну хіба що Sony, LG, Panasonic або Philips на худий кінець :) Бо різні там Kivi, Hisense, Skyworth... і поруч не стояли за функціоналом, якістю матриць і по роботі зі Smart у порівнянні з Samsung. А проблема-то у чому - що ви придбали телевізор і не поцікавились його придатністю роботи Smart у певному регіоні, з Польщі привезли, наприклад, але і там можна купити адаптований до нас але ви цим не поцікавились або вам втюхали і сказали, що буде працювати або "сірий" в нас втюхали у Comfy або іншому маркеті от і вся проблематика! А по якості це гарні телевізори, а якщо ще і преміум-класу QLED - то це бомба!!! Так що через певні проблеми у вас і зазвичай пов'язані не з самою якістю зображення, а певною роботою функціоналу пов'язаного з вашою необачністю або не знанням ньюансів, не треба гнати на фірму!

P.S. Зазвичай, перед покупкою подібного пристрою, вивчаю модель по інтернету, по відгуках, по профільних сайтах, а потім роблю висновок, а продавців-консультантів у магазинах ЗОВСІМ не слухаю! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...