Перейти до змісту

Використання Smart TV


Рекомендовані повідомлення

21 минуту назад, Saddy сказал:

Там вище є вказана конкретна модель тв?

Ти або прикидаєшся або... ?! Там хтось взагалі модель вказував? Там навіть люди, що і Смарту не мають, а мову вели без вказування моделі. Я обрав те, що мене цікавило і знайшов! Простір інтернету необмежений - шукай! А якщо лише доє...сь - то мені не цікаво з тобою дискусію вести, а ти саме цим і займаєшся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 166
  • Створено
  • Остання відповідь

Красава, давай мінусуй далі, і розказуй всім який ти Дартаньян, а всі інші пі@араси)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Saddy сказал:

Красава, давай мінусуй далі, і розказуй всім який ти Дартаньян, а всі інші пі@араси)))))

Так сам замінусував і тепер тут плачешся? :) Я жодного не чипав, а вів дискусію, намагався пояснити... Ну раз так - то візьми серветочку... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
Цитата

В Україні заблокують частину Smart-телевізорів: кого зачепить

Компанія LG почне блокувати послуги Smart TV на несертифікованих телевізорах в Україні та країнах пострадянського простору.

Як уточнили в пресслужбі компанії, блокування стосуватиметься моделей телевізорів 2020 року випуску. Зокрема, йдеться винятково про вимкнення конкретних цифрових сервісів і додатків. Телевізор продовжить працювати на передачу ТВ-сигналу.

Зміни набудуть чинності починаючи з 16 листопада 2020 року, коли LG почне масштабне оновлення прошивки.

Компанія підготувала оновлення вбудованого програмного забезпечення телевізорів LG. Однак із його автоматичною установкою на несертифіковані пристрої послуги Smart TV “можуть бути повністю недоступні або істотно обмежені”.

“Щоб надавати користувачам якісні послуги і функції LG Smart TV, компанія LG оновлює програмне забезпечення телевізора. Буде покращена функція розпізнавання мови, домашня панель управління – взаємодія з пристроями IoT, під’єднання додатків LG Mobile ThinQ, Live Plus і виправлені помилки”, – сказано в повідомленні.

Як перевірити свій телевізор

Маркування EAC підтверджує, що продукція пройшла всі лабораторні випробування і процедури оцінки й повністю відповідає їхнім вимогам.

Номер моделі та суфікс дозволяє зрозуміти, для якого ринку був випущений телевізор. Щоб перевірити, чи легальна куплена вами техніка, потрібно ввести номер моделі та суфікс у форму на сайті LG.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, ще одні козли (лижа).

Наступний телек в мене буде на андроїді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Electronshik сказано:

Блін, ще одні козли (лижа).

Наступний телек в мене буде на андроїді

 

Краще купи наступний телік взагалі без смарта + приставочку, яку змож міняти хоч кожні 3-5 років, за якихось 500-2000 грн, замість теліка за 20000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, dimmon сказано:

 

Краще купи наступний телік взагалі без смарта + приставочку, яку змож міняти хоч кожні 3-5 років, за якихось 500-2000 грн, замість теліка за 20000

 Без смарта гарний телевізор нажаль не продадуть. Напевно зараз отримаю порцію критики від "знавців", але особисто переконався в цьому. Коли з'являлися перші телевізори з розширенням 4к був куплений Philips без смарт. Дійсно, щоб продати прийшлося доукомплектувати приставкою, але матриця в ньому була ніяка, все змазане. "Шлак" одним словом. Samsung та Lg те саме, звісно не так критично але різниця точно присутня. Якщо теоретично матриці там однакові, виробник постарався, щоб показували вони гірше від старших моделей з смарт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Electronshik сказано:

Блін, ще одні козли (лижа).

Наступний телек в мене буде на андроїді

Та дочекайся вже від Епла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто не бачу сенсу в смарті взагалі, виробники туплять реально, могли б придумати зємний смарт для апгрейту скажем так, бачиш що тупняк якийсь, вийняв купив інший, і все інтегрується в один пультик от це було б зручно.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі незрозуміла політика цих двох компаній LG та Samsung. Яка їм х.. різниця де був куплений їх телек?

А якщо людина жила собі в Україні і забрала телек у Польщу (приклад теоретичний) то виходить що там вона має його викінути? Це значить що телек береться в оренду? :_38:

Ну але то їх справи, їх право, як і наше право вибирати їх товар чи ні.

Кум пару років назад брав собі філіпс на андроїді. Задоволений. І таких проблем немає.

В мене вже старий LG (років 6, був куплений у Луцьку) Оновлення я не ставлю. А тепер точно не буду ставити, хіба що він оновиться примусово як 10 вінда.

З часом планував брати телек в залу, розглядав як варіант LG. Тепер ні LG, ні Samsung (телеки) точно не буду розглядати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Electronshik сказал:

Взагалі незрозуміла політика цих двох компаній LG та Samsung. Яка їм х.. різниця де був куплений їх телек?

А якщо людина жила собі в Україні і забрала телек у Польщу (приклад теоретичний) то виходить що там вона має його викінути? Це значить що телек береться в оренду? :_38:

Ну але то їх справи, їх право, як і наше право вибирати їх товар чи ні.

Кум пару років назад брав собі філіпс на андроїді. Задоволений. І таких проблем немає.

В мене вже старий LG (років 6, був куплений у Луцьку) Оновлення я не ставлю. А тепер точно не буду ставити, хіба що він оновиться примусово як 10 вінда.

З часом планував брати телек в залу, розглядав як варіант LG. Тепер ні LG, ні Samsung (телеки) точно не буду розглядати.

Політика така напевно бо вони платять тій державі напевно в якій продають свою техніку, чи ще якісь там ліцензійні угоди, наприклад якась може країна має льготи.

Приклад автозапчастин, німецький виробник автозапчастин полякам продає стійку наприклад за 100 євро, а своїм же німцям продає її за 150 євро, от полякі й хітрі продають потім назад німцям ту стійку яку придбали за 100 євро, за 130 тим же самим німцям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MACCEN певно так.

Зараз перечитав попередні сторінки про те які такі сякі гнусмаси, то розпочинати новий холівар (у якому сам брав участь) немає бажання :

Як завжди ці великі компанії у одному місці мали  думку споживачів уважно поставились до споживачів 

Можна просто погортати сторінки назад і замість слова Samsung, вставляти Samsung, LG.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, arrival22 said:

Якщо теоретично матриці там однакові, виробник постарався, щоб показували вони гірше від старших моделей з смарт.

це треба два одинакових тв тестити і навіть не на око, інша річ, що можуть в преміум серію не пхати гірші матриці, тобто буде інша серія і інша модель матриці

 

1 hour ago, arrival22 said:

Дійсно, щоб продати прийшлося доукомплектувати приставкою, але матриця в ньому була ніяка, все змазане. "Шлак" одним словом.

гадаю у вас невдала модель, так філіпси дійсно поганенькі тв, маю таких аж два, більше не братиму, так от мій тв з фул хд справді шлаковий, а от інший 4к  без смарта по чтікості претензій нема, є нерівномірність підсвітки, коли профіль підкррутив то і кольопередача реалістична, фото дивитись в 4к дійсно класно, звичайно це не LG (їх матриці найкращі)

57 minutes ago, MACCEN said:

і все інтегрується в один пультик от це було б зручно

HDMI cec це називається, мій вже маже пятирічний 4к тв від фільпс і такаж древня андроїд приставка усе це мають, і пультом від тв я можу керувати андроїд приставкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, MACCEN сказал:

Політика така напевно бо вони платять тій державі напевно в якій продають свою техніку, чи ще якісь там ліцензійні угоди, наприклад якась може країна має льготи.

Справа не зовсім в державі і податках. Справа в дистрибуторах. До них в Гнусмаса (LG і т.д.) великі вимоги по об'ємах збуту. І якщо українському дистрибутору, заважає польский сірий і чорний імпорт, то український дистрибутор жаліється Гнусмасу. Гнусмас мусить прийняти міри, щоб захистити одного дистрибутора від іншого через перекос цін, податків і мит в різних державах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, nickel сказано:

Справа не зовсім в державі і податках. Справа в дистрибуторах. До них в Гнусмаса (LG і т.д.) великі вимоги по об'ємах збуту. І якщо українському дистрибутору, заважає польский сірий і чорний імпорт, то український дистрибутор жаліється Гнусмасу. Гнусмас мусить прийняти міри, щоб захистити одного дистрибутора від іншого через перекос цін, податків і мит в різних державах.

 

 Але міри не дали ніякого результату крім негативу. Розблокувалися гнусмаси і працюють далі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, arrival22 сказал:

 

 Але міри не дали ніякого результату крім негативу.

Ти знаєш статистику по сірому імпорту до і після блокування? Бо я ні.

1 минуту назад, arrival22 сказал:

Розблокувалися гнусмаси і працюють далі. 

Це розраховане на нових покупців, які тільки думали купляти Гнусмас з Польщі, наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

Ти знаєш статистику по сірому імпорту до і після блокування? Бо я ні.

Це розраховане на нових покупців, які тільки думали купляти Гнусмас з Польщі, наприклад.

 Офіційної статистики по сірих немає, але так як займаюся їх розблокуванням, то можу точно сказати що купують як і до блокувань. Тільки бюджетні моделі стали невигідними. Різниця в ціні мінімальна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...