Перейти до змісту

kookaburra

Учасники
 • Кількість зміста

  23
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

6 Байдужий

Про kookaburra

 • Ранг
  Шел мимо
 • День народження 28.02.1990

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Для вагітних чи людей похилого віку може бути плачевно. Торік чоговік замовляв з Італії такі штуки. Проте поки прийшли то і сніг пройшов. 39 new...якщо щось.
 2. Оригінал. Колір сірий. Стан чудовый. В майстерні були перешиті язички через дефект одного із . 200 гр утеплювача. Ціна 1000грн.
 3. Дуже легенькі. Підошва вібрам. Стан нових, годинку були вигуляні. 520грн.7
 4. Хомьяк живе з нами з вересня 2016 року, весь цей час він був активний, бігав на колесі, вилазив високо на підвішений колосок і там його жер в різних позах, веселив і радував око. Зараз від депресивний, постійно спить, мало їсть і не бігає на колесі. Трохи агресивний-гризе клітку, грибеться, піби нору прорити хоче, і все в цьому роді. Може, хтось знає, що може з ним таке бути, на форумі є люди які продавали маленьких і знають, як, що і до чого? Порадьте будь ласка, що таке з моїм півторарічним друзякою
 5. Продовжу трохи по темі. Хомьяк живе далі з нами, весь цей час він був активний, бігав на колесі, вилазив високо на підвішений колосок і там його жер в різних позах, веселив і радував око. Зараз від депресивний, постійно спить, мало їсть і не бігає на колесі. Трохи агресивний-гризе клітку, грибеться, піби нору прорити хоче, і все в цьому роді. Може, хтось знає, що може з ним таке бути, на форумі є люди які продавали маленьких і знають, як, що і до чого? Порадьте будь ласка, що таке з моїм півторарічним друзякою.
 6. Залишились тільки Timberland. Ціна 350 грн
 7. Треба запитати. Не питав, завжди дзвонили і привозили під під'їзд. І цього разу так само: чохол приїхав вже давно, а скла немає хоча замовив в один день але в різних китайців
×