Перейти до змісту

Використання Smart TV


Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, Carlsson сказано:

в чому проблема купити samsung в офіційного дилера і радіти життю ? для тих хто читає інструкції після покупки , уривок до  samsund 55" QLED Q64R (в інших мабуть те саме)

sams.thumb.jpg.287e0167712ee220705bed68fd9caa0f.jpg

Проблема в сумі,різниця +/- 10000грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 166
  • Створено
  • Остання відповідь
8 минут назад, Carlsson сказал:

для тих хто читає інструкції після покупки , уривок до  samsund 55" QLED Q64R (в інших мабуть те саме)

Ти тему уважно читав чи тільки інструкцію до телевізора? Функції були доступні, люди ними користувалися, а через певний час Самсунг вирішив, що тобі їх забагато. Не повинно так бути, що я купую машину з клімат-контролем, а потім мені її дистанційно виробник вимикає, тому що я в Польщу на авто поїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, REVERS сказал:

Проблема в сумі,різниця +/- 10000грн.

Ну це вже на свій гаманець дивитесь і обираєте, що влаштовує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Не повинно так бути, що я купую машину з клімат-контролем, а потім мені її дистанційно виробник вимикає, тому що я в Польщу на авто поїхав

Не вдале порівняння авто і телевізора! Різні механізми, умови використання, призначення... та взагалі брєд таке порівнювати! А порівняння з iPhone вам не підходить? Ви як купите його у США тут не зможете використовувати без певних маніпуляцій, так і з телевізорами Samsung, через певний час вони вмикають свою функцію і... такий от результат. Як воно і що, тут кожен правий по своєму але я особисто наголошую на тому, що саме купуючи телевізори Samsung треба знайомитись, читати, питати про певну модель, де і як її можна використовувати, а потім купувати! А добре це чи погано, що робить Samsung, то їх право і ваше право вибору! Не подобається політика фірми - не один Samsung на ринку, йдемо і шукаємо інше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ForZa сказал:

Не вдале порівняння авто і телевізора! Різні механізми, умови використання, призначення... та взагалі брєд таке порівнювати!

Тобто якщо тобі в авто клімат вирублять, через поїздку в Польщу, то й ти будеш проти? Ну тоді це навпаки вдале порівняння.

1 минуту назад, ForZa сказал:

А порівняння з iPhone вам не підходить? Ви як купите його у США тут не зможете використовувати без певних маніпуляцій, так і з телевізорами Samsung, через певний час вони вмикають свою функцію і... такий от результат.

Дуже навіть підходить. Про блокування іФона всі знають ДО ПОКУПКИ, тому після покупки іФона всі спокійно роблять "певні маніпуляції" і користуються. Не блокує іФон свої телефони після року користування в Україні.

1 минуту назад, ForZa сказал:

Як воно і що, тут кожен правий по своєму але я особисто наголошую на тому, що саме купуючи телевізори Samsung треба знайомитись, читати, питати про певну модель, де і як її можна використовувати, а потім купувати! А добре це чи погано, що робить Samsung, то їх право і ваше право вибору!

Їхнє право закінчується після продажу телевізора, далі починається моє право. Телевізор якщо він робив в Україні не один день, має продовжувати працювати. Якщо вирішили блокувати, то можуть блокувати нові телевізори, які будуть продані, після прийняття такого рішення.

Щоб було зрозуміліше, як приклад, наведу законодавство. Зазвичай закони не мають зворотньої дії, якщо прийняли закон про заборону куріння в публічних місцях сьогодні, то мене не оштрафують за те що ВЧОРА палив на зупинці.

Мій телевізор без Смарта, замість нього приставка на Андроїді. Це щоб було зрозуміло, що я не заангажована особа, але я споживач і мені б не хотілося щоб в майбутньому, мої права порушувалися.

32 минуты назад, ForZa сказал:

Не подобається політика фірми - не один Samsung на ринку, йдемо і шукаємо інше!

Ну так і ти йди собі мімо. Не треба кожному хто відписався в цій темі пояснювати все по 10 кругу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, nickel сказано:

Їхнє право закінчується після продажу телевізора, далі починається моє право.

не факт,

все залежить від ліцензійної угоди яку ми клікаємо "Йес" не читаючи

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, ForZa сказано:

Раджу вам більше читати перед покупкою, а не писати і ще когось потім винити у тому, що лоханулись! Час припиняти з вами розмову, бо адекватного тут мало! Вирішуйте свої питання з Samsung!!! Чао!

Перед тим як комусь радити більше читати спочатку навчіться самі читати уважніше і покажіть (процитуйте мої звинувачення) де я когось тут винуватив. І я не лоханувся ні в чому, а робив цілком свідомий вибір. А от ви не зовсім адекватні реакції демонструєте на прості і логічні запитання, і вам чао

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

Тобто якщо тобі в авто клімат вирублять, через поїздку в Польщу, то й ти будеш проти? Ну тоді це навпаки вдале порівняння.

До чого тут клімат у авто і телевізор?! :) Тут слів просто немає! Вчепився за своє і хоч трісни :) У клімата Wi-Fi є, він оновлюється, додатки різни є? Ну сміх-порівняння :)

1 час назад, nickel сказал:

Про блокування іФона всі знають ДО ПОКУПКИ

Ну бо Samsung не так часто це використовує і не так воно "на слуху" але я вже років з 10 знаю про такі замолоти від них і за цей час в мене вже 4-й телевізор зі Смартом які я перевіряв перед покупкою. То вже ваше питання, як ви цікавитесь тією чи іншою технікою у курсі іновацій...

1 час назад, nickel сказал:

далі починається моє право

Ок! Щоб багато не писати - йдіть заявіть на свої права Samsungу, що вони такі-сякі, може ще компенсацію виграєте... Закони так цитуєте - уперед, у чому справа? Правда на вашій стороні! :)

 

1 час назад, nickel сказал:

Ну так і ти йди собі мімо.

 А взагалі вважав тебе адекватом... То хто тут "розумний" і одне й теж повторює про права, такий-сякий Самс... - то йдіть і судіться якщо "сірі" купили, хотіли зекономити і вляпались, що  неграмотні у виборі техніки і тепер тут лють ганяєте, що хтось вам щось пояснити хоче! То хто вам дохтор? Так хотіли нає... ти когось, а самі вляпались. Вам хоч 100 разів, я бачу, повторюй чому це трапилось, а вам як об стіну... об автомобіль... Во люди... Я просто у шоці... українці одним словом, у всій красі :)  

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

20 минут назад, ForZa сказал:

До чого тут клімат у авто і телевізор?! :) Тут слів просто немає! Вчепився за своє і хоч трісни :) У клімата Wi-Fi є, він оновлюється, додатки різни є? Ну сміх-порівняння :)

Ну бо Samsung не так часто це використовує і не так воно "на слуху" але я вже років з 10 знаю про такі замолоти від них і за цей час в мене вже 4-й телевізор зі Смартом які я перевіряв перед покупкою. То вже ваше питання, як ви цікавитесь тією чи іншою технікою у курсі іновацій...

Ок! Щоб багато не писати - йдіть заявіть на свої права Samsungу, що вони такі-сякі, може ще компенсацію виграєте... Закони так цитуєте - уперед, у чому справа? Правда на вашій стороні! :)

 

 А взагалі вважав тебе адекватом... То хто тут "розумний" і одне й теж повторює про права, такий-сякий Самс... - то йдіть і судіться якщо "сірі" купили, хотіли зекономити і вляпались, що  неграмотні у виборі техніки і тепер тут лють ганяєте, що хтось вам щось пояснити хоче! То хто вам дохтор? Так хотіли нає... ти когось, а самі вляпались. Вам хоч 100 разів, я бачу, повторюй чому це трапилось, а вам як об стіну... об автомобіль... Во люди... Я просто у шоці... українці одним словом, у всій красі :)  

Шкода, що ти на себе з сторони не можеш поглянути, може не було твого бла-бла-бла про українців, адекватів і т.д. В чужому оці пилинку побачив, тепер ще в своє поглянь

Ну і те що ти постійно "не читал, но осуждаю" помітно по тому, що ти знову пишеш мені "йдіть і судіться", "хто вам доктор",  "неграмотні", "вляпались". Нічого що у мене телевізор без смарта, адекватний ти наш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, nickel сказал:

Нічого що у мене телевізор без смарта, адекватний ти наш?

Ну то взагалі дивно, що ти тут хочеш довести :) Більше немає про що з тобою говорити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, ForZa сказал:

Ну то взагалі дивно, що ти тут хочеш довести :) 

Тобі нічого

Цитата

Більше немає про що з тобою говорити!

Сколько лет не виделись и накуя мы встретились. До всіх маєш діло, а потім з всіма прощаєшся. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, в Росії Роспотребнадзор став на сторону власників телевізорів, радить усім звертатися з скаргами на ст. 18 ЗоЗПП, це аналог нашої статті 8 Закону про захист прав споживачів (У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків). І під цю статтю підпадають навіть телевізори у яких скінчився гарантійний термін - "Споживач має право пред'явити виробнику (продавцю) вимогу про безоплатне усунення недоліків товару після закінчення гарантійного строку. Ця вимога може бути пред'явлена протягом установленого строку служби, а якщо такий не встановлено - протягом десяти років, якщо в товарі було виявлено недоліки (істотні недоліки), допущені з вини виробника". Навіть під статтею, яку читав була маса коментарів, про подані скарги. В статті автор розказує, що придбав ТВ в магазині, який вибрав через Яндекс.Маркет, де було вказано офіційна гарантія, тобто Самсунг визнав, що цей ТВ білий. Також Самсунг зареєстрував цей ТВ у себе на сайті, не повідомивши, що серійник не російський, і вдруге підтвердив, що ТВ білий. Самсунг двічі сам лоханувся, а тепер відімкнув чуваку ключову функцію.

Імхо для Самсунга це постріл собі в ногу. Аж цікаво чим закінчиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, nickel сказал:

До речі, в Росії Роспотребнадзор став на сторону власників телевізорів, радить усім звертатися з скаргами на ст. 18 ЗоЗПП, це аналог нашої статті 8 Закону про захист прав споживачів (У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків). І під цю статтю підпадають навіть телевізори у яких скінчився гарантійний термін - "Споживач має право пред'явити виробнику (продавцю) вимогу про безоплатне усунення недоліків товару після закінчення гарантійного строку. Ця вимога може бути пред'явлена протягом установленого строку служби, а якщо такий не встановлено - протягом десяти років, якщо в товарі було виявлено недоліки (істотні недоліки), допущені з вини виробника". Навіть під статтею, яку читав була маса коментарів, про подані скарги. В статті автор розказує, що придбав ТВ в магазині, який вибрав через Яндекс.Маркет, де було вказано офіційна гарантія, тобто Самсунг визнав, що цей ТВ білий. Також Самсунг зареєстрував цей ТВ у себе на сайті, не повідомивши, що серійник не російський, і вдруге підтвердив, що ТВ білий. Самсунг двічі сам лоханувся, а тепер відімкнув чуваку ключову функцію.

Імхо для Самсунга це постріл собі в ногу. Аж цікаво чим закінчиться.

Все правильно. Самсунг при першому включенні тв все "бачить". Реєструється аккаунт, при реєстрації самсунг бачив свій тел (де він був куплений, по мас-адресі швидше за все) + бачить з якого IP проводилась реєстрація.

І йому було пофіг. Пройшов рік чи два і стало не пофіг. Вирішили поблокувати. Брєд. То зразу вже треба було блокувати сірі ТВ. Навіщо було стільки часу чекати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Cherman сказал:

Тесла вже блокує певні функції в авто. Скоро ця тенденція дійде і до інших виробників.

Тесла вибачилась і все повернула на місце. Це одиничний випадок був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самсунг 100% нєправ. І його засудять 100%. Зніме ті блокування як миленький. Ліки від жадібності знайдуть.

 

Я купую річ, і ніяких "угод" при цьому не підписую з фірмою-виробником. І ніякий представник Самсунга мене не попереджає в тому магазині, що цей товар стане неробочим, якщо я його кудись перевезу. І на магазині теж не написано "Лише для білих місцевих". А тому куплена мною річ повинна в мене працювати. І якщо вона перестала працювати по вині виробника (а він сам відкрито визнає, що саме по його вині), то виробник мусить виправляти ситуацію.

А боротьба з "сірим" імпортом - це власна справа виробника, а не споживач має за це страждати. Хочуть боротись з "сірими" - нехай наймають армію детективів, нехай лобіюють митні закони в країнах, нехай ставлять GPS-маячки на свої упаковки і слідкують за переміщенням , та нехай хоч що хочеш роблять - це суто їхні проблеми, а не проблеми кінцевого споживача.

Телевізор не крадений в них з завода? - Ні. Не підробка? - ні. То які питання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи років назад самсунг вже випилював скайп зі своїх білих, легальних ящиків, тоді наламались ті, хто купляв дорогі вебки. 

Чого когось ще дивує поточна ситуація :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, nickel сказал:

До всіх маєш діло, а потім з всіма прощаєшся.

З тобою і не вітався! До кого я маю діло якщо пояснюю як і чому Samsung блокує свої ТБ?! Ну звісно, я ж не про авто мову веду і порівнюю з ТБ :) Ти і Смарту не маєш але ж у тему вліз і щось доводиш, інших намагаєшся «навчити» :) То спочатку матчастину вивчи, а потім май діло до когось. Тут рашку у приклад наводиш, слідкуєш як за ними, а самому слабо права відстояти, чи тільки спостерігаєш? Чомусь таких проблем у Німців, Французів, Шведів... немає з тими теліками, а от українці, кацапи... завжди кудись вляпаються по таких питаннях. Не здається дивним? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, ForZa сказал:

З тобою і не вітався! До кого я маю діло якщо пояснюю як і чому Samsung блокує свої ТБ?! Ну звісно, я ж не про авто мову веду і порівнюю з ТБ :) Ти і Смарту не маєш але ж у тему вліз і щось доводиш, інших намагаєшся «навчити» :) То спочатку матчастину вивчи, а потім май діло до когось. Тут рашку у приклад наводиш, слідкуєш як за ними, а самому слабо права відстояти, чи тільки спостерігаєш? Чомусь таких проблем у Німців, Французів, Шведів... немає з тими теліками, а от українці, кацапи... завжди кудись вляпаються по таких питаннях. Не здається дивним? :)

Не знаю що це, але нутром відчуваю, що тобі допоможе.

Результат пошуку зображень за запитом ректальный охладитель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, ForZa сказано:

Чомусь таких проблем у Німців, Французів, Шведів... немає з тими теліками, а от українці, кацапи... завжди кудись вляпаються

То порівняння телевізора з машиною вам здається невдалим, а от порівнювати спосіб життя українців з шведами, французами і німцями вдалий вибір ? :)

Ок, а чи багато ви бачили німців, французів в Україні на заробітках ? А чи багато ви бачили німців, що приїздять в Україну щоб купити б/в українське авто ? А чи багато ви бачили шведів, німців, французів, що живуть місяць на 100 євро пенсії або 300 євро ЗП ? То якщо на всі ці запитання відповідь "НІ", то це не наштовхує ні на які висновки щодо вдалості порівняння ? Те що українці вимушені шукати як викрутитись (одні їдуть в Польщу щоб привезти той телевізор і щось заробити, а інші - купують такий телевізор, тому що він на 50% дешевший ніж в магазині, а показує так само) не робить автоматично їх злодєями, або лохами, як ти висловився, що постійно в щось вляпуються.

І не треба тут всім пояснювати чому саме самсунг блокує ті телевізори, причину всі і без вас чудово знають. А мова йшла лише про те, що люди висловили свою думку/відношення до таких дій. Так, самсунгу напевне начхати на нашу таку думку, але ваше відношення до "лохів, що вляпались" дуже нагадує адвокатів корпорацій, які із задоволенням знайдуть десь пункт 2985(в), щоб обібрати людину до нитки.

P.S. і наостанок запитання - а чому національності німців, французів, шведів пишете з великої літери, а в тому ж реченні українці - вже з малої  ? Це підсвідоме відношення до національностей вилізло наверх ?  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, SergLutsk сказал:

от порівнювати спосіб життя українців з шведами, французами і німцями вдалий вибір ? :)

Не зрозуміли про що мова? Спосіб життя я не мав на увазі, а те, що там ні магазини- бізнеса, ні люди і думки не мають щось з «сірим» товаром робити-мутити і тому не мають подібних проблем зі Смартами! І це все, що я мав на увазі, ні більше ні менше, а у вас цілий диспут на цю тему або когось повчити, а не по суті питання, чому в нас є той «сірий» товар і чому люди купують, не вникають у ньюанси перед покупкою такого товару. Купили б таке в Україні, в офіційному магазині, то проблем не було б, а захотіли дешевшого з іншої країни... то треба було взнавати як і що - от і результат потім такий! І рівень життя тут ні до чого, це все зрозуміло, а справа в обізнаності людей, і на це соціальний статус не впливає, інтернетом всі користуються, але бачу більше для бла- бла, а не по суті, щоб щось корисне взнати, поцікавитись... :) А потім бачать, що не праві, признати це якось не тойво, бо багато вже написано і якось задкувати теж не тойво і починають на людину бруд лити :) Ну що поробиш... таке наше суспільство :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, SergLutsk сказал:

Те що українці вимушені шукати як викрутитись (одні їдуть в Польщу щоб привезти той телевізор і щось заробити, а інші - купують такий телевізор, тому що він на 50% дешевший ніж в магазині, а показує так само) не робить автоматично їх злодєями, або лохами, як ти висловився, що постійно в щось вляпуються.

Шановний, а що ви вище опоненту писали, забули? Нагадаю: "І тільки от не треба мені тут зараз читати лекцій на тему типу: "от тому в нас і суспільство таке і беззаконня, бо кожен тільки й шукає де надути" (або - як вижити)". а самі ж що так тему перевернули?  Вам конкретно про Smart, а ви що? То може інколи треба у дзеркало дивитись, а потім когось "повчати"?! Думку ви висловили? то Самсунгу думку висловлювайте, а не кидайтесь на людину, що вам пояснити намагалась, типу вона винна, що у когось таке трапилось, він і спробував пояснити чому так сталось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, давайте проїхали тему, надоїло вже оте "самсунгу жалійтесь", ніби я у вас тут щось просив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.02.2020 в 12:24, ForZa сказал:

Я взнав, купив і не маю гемору!

Ну так і нам скажи, поділись так сказать, досвідом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Saddy сказал:

Ну так і нам скажи, поділись так сказать, досвідом

Я і ділився! Шукав відповідну модель в Інтернеті, огляди по ній, що і як і тільки потім купував, ну ще пару питань продавцю, якщо відчував, що він у темі. Все ж написано вище, але ти мабуть не читав, а вирішив... взяти участь... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...