Перейти до змісту

Використання Smart TV


Рекомендовані повідомлення

Багато за останній тиждень версій і гіпотез перечитав за яким принципом вони блокують, але так і немає остаточно вірного варіанту, оскільки для кожного випадку є ситуаціїї коли "шото не сходиться". І про днс мова є, і по ІР, і навіть по унікальних серійниках. І навіть отой впн не надто спасає.

Люди почали ламати голову, давай вносити на роутерах адреси самсунга в чорний список, створювати свої днс адреси з відповідними блоками для самсунга. І знаєте від чого почали прозрівати ? Що телевізор навіть у виключеному стані обмінюється якимись даними з серверами (мається на увазі з виключеним екраном, в стані сну). А при виключеному в налаштуваннях автоматичному оновленні ложить болт на рішення користувача і всерівно обновляється, щоб ти йому не казав !

Так що, якщо коротко, то самсунг так прошиває свої телевізори, щоб вони робили те що їм треба незалежно від бажань користувача, залишаючи за собою повний контроль над апаратом. А ти можеш лише тицяти між каналами і міняти гучність, все :)

Так що машини незабаром повстануть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 166
  • Створено
  • Остання відповідь
8 минут назад, SergLutsk сказал:

Багато за останній тиждень версій і гіпотез перечитав за яким принципом вони блокують, але так і немає остаточно вірного варіанту, оскільки для кожного випадку є ситуаціїї коли "шото не сходиться". І про днс мова є, і по ІР, і навіть по унікальних серійниках. І навіть отой впн не надто спасає.

Люди почали ламати голову, давай вносити на роутерах адреси самсунга в чорний список, створювати свої днс адреси з відповідними блоками для самсунга. І знаєте від чого почали прозрівати ? Що телевізор навіть у виключеному стані обмінюється якимись даними з серверами (мається на увазі з виключеним екраном, в стані сну). А при виключеному в налаштуваннях автоматичному оновленні ложить болт на рішення користувача і всерівно обновляється, щоб ти йому не казав !

Так що, якщо коротко, то самсунг так прошиває свої телевізори, щоб вони робили те що їм треба незалежно від бажань користувача, залишаючи за собою повний контроль над апаратом. А ти можеш лише тицяти між каналами і міняти гучність, все :)

Так що машини незабаром повстануть :)

Просто люди будуть напевно дивитись в сторону інших брендів, і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.02.2020 в 22:56, igorgame сказал:

Не по їх словах, а це їх правило, їх продукт - що хочуть те й роблять! Ваше право погоджуватись і купляти, а ні - дивитись на інші марки, моделі.... Крапка.

Так отож. Абсолютно вірно, тому й не збираюсь гнусмаса купляти взагалі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, MACCEN сказано:

Просто люди будуть напевно дивитись в сторону інших брендів, і все

Так ніби такий висновок здається логічним і закономірним, але, як казав igorgame, самсунг жираф бальшой, йому віднєй. По ідеї їх маркетологи теж не дарма свій хліб їдять і можливі наслідки мали б прорахувати, а значить - вони їх влаштовують. Іншими словами ложили вони на нашу відмову надалі купувати їх телевізори. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Amor сказал:

Чи винна звичайна людина яка купила телевізор в всяких комфі Ельдорадо і т.д. що їй підсунули нелегальне лайно? Не винна, винні органи державні які допустили такий продаж

А ось це вже Samsung мало хвилює!!! :) Які державні органи, ви взагалі про що?! :) Магазини приватні!!! А органи, то митниця, що контрабас пропускає але ж то Україна... Ви здивовані? Я ні! Так само і Samsungу немає ніякого діла до того, що робиться в тій чи іншій країні, вони свій продукт захістили, а інше - то ваші проблеми! Позивайтесь до суду, що вам контрабас продали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MACCEN сказал:

Хто що думає?

Які VPNи :) Є прошивки і додатки, інструкції, що вище публікували і ними все робиться! Якщо самі не вмієте або боєтеся, то "майстра" треба шукати або у сервіс нести відповідний, де за певну суму телевізор "вилікують" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SergLutsk сказал:

Люди почали ламати голову

О скільки за дешевим погналось, не розуміючи через що воно дешеве, і понакупляли :) А дешевий лише сир... знаєте де! А Samsung винний в усьому :) Ну логічно... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Electronshik сказал:

Абсолютно вірно, тому й не збираюсь гнусмаса купляти взагалі. 

Якщо "чистий", а не контрабас, то апарати класні і функціі супер і Смарт офігенний і матриця з кольоропередачею, бо власна розробка! З власного досвіду користування телевізорами Samsung 18 років можу це стверджувати! Зараз 55" QLED не налюбуюсь якістю, взуває ВСІХ!!! Але, як кажуть: "на вкус і цвет..." то вже кому як :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, ForZa сказал:

Якщо "чистий", а не контрабас, то апарати класні і функціі супер і Смарт офігенний і матриця з кольоропередачею, бо власна розробка! З власного досвіду користування телевізорами Samsung 18 років можу це стверджувати! Зараз 55" QLED не налюбуюсь якістю, взуває ВСІХ!!! Але, як кажуть: "на вкус і цвет..." то вже кому як :)

якщо зберусь купувати телевізор то він буде без смарта, не бачу смислу переплачувати за смарт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MACCEN сказано:

якщо зберусь купувати телевізор то він буде без смарта, не бачу смислу переплачувати за смарт.

точно,

бо воно зазвичай уродське з предустановленим "яндекс-відео"

мені з компом якось спідручніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, ForZa сказано:

О скільки за дешевим погналось, не розуміючи через що воно дешеве, і понакупляли :) А дешевий лише сир... знаєте де! А Samsung винний в усьому :) Ну логічно...

Мені здається, чи ви дійсно зловтішаєтесь що в людей проблеми виникли ? :) Бо звучить саме так. А ви по життю ніколи не шукали де дешевше, а завжди йдете виключно в фірмовий магазин ? Ні разу не користувались піратським ломаним софтом, віндою, на все виключно ліцензії придбаваєте ? Якщо так, то ріспект звичайно, але проблема в нас не в тому, що люди свідомо ведуться на сир в мишоловці, а в тому що віддаючи половину заробітку за комуналку, а другу половину - за продукти, їм вже не до пошуку офіційних дистриб'юторів зажравшихся корпорацій. 

І тільки от не треба мені тут зараз читати лекцій на тему типу: "от тому в нас і суспільство таке і беззаконня, бо кожен тільки й шукає де надути" (або - як вижити). З такими лекціями краще йдіть в прокуратуру, суд, до митників, і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

А ось це вже Samsung мало хвилює!!! :) Які державні органи, ви взагалі про що?! :) Магазини приватні!!! А органи, то митниця, що контрабас пропускає але ж то Україна... Ви здивовані? Я ні! Так само і Samsungу немає ніякого діла до того, що робиться в тій чи іншій країні, вони свій продукт захістили, а інше - то ваші проблеми! Позивайтесь до суду, що вам контрабас продали!

Щось я не бачу логіки. Гнусмас продали вам телек, отримали свій прибуток.  Чи тут щось не так? Яка хєр різниця де він був проданий і де буде використовуватись? Чи я чогось не розумію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Electronshik сказано:

Яка хєр різниця де він був проданий і де буде використовуватись? Чи я чогось не розумію?

а ліцензії?

 

для різних країн різні "яндекс-браузери" встановляють

та й по залізу можуть бути відмінності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MACCEN сказал:

він буде без смарта, не бачу смислу переплачувати за смарт

Да могли б цього і не писати, це виключно ваше питання і вибір. Але от зараз закодувались українські канали на супутнику і якраз завдяки підключенню iptv через Смарт чудово дивлюсь ці всі канали і у HD якості і без всяких боксів і без megogo з oll.tv і за 1$ у місяць - красота! :) Так що то діло таке, дивлючись як і для чого використовувати і головне вміти це робити!

1 час назад, Zevs_Isver сказал:

воно зазвичай уродське з предустановленим "яндекс-відео"

Ну то мабуть у рашці модель зроблена якщо з яндексом :) Жодного разу таке не зустрічав.

1 час назад, SergLutsk сказал:

ви дійсно зловтішаєтесь що в людей проблеми виникли ? :) Бо звучить саме так. А ви по життю ніколи не шукали де дешевше, а завжди йдете виключно в фірмовий магазин ?

Помиляєтесь, зовсім ні! Навпаки намагаюсь пояснити від чого ті проблеми. Зазвичай по життю знаю, що гарна річ, якісна, а особливо електронна техніка - стоїть грошей і тому намагаюсь на цьому не економити. Телевізор теж у Польщі купував :) але знав яку модель буду купувати, перед цим все про неї прочитав і у продавців перепитав і пересвідчився, що в Україні в мене проблем не буде. 

1 час назад, SergLutsk сказал:

Ні разу не користувались піратським ломаним софтом, віндою

Навіщо ці крайнощі? :) Кожне по своєму має свою вагу і якщо ломаний софт на комп я безболісно можу змінювати, то з телевізором таке мені може вдарити по гаманцю! Це ж різні речі і пристрої! І з огляду на це користуюсь переважно MacOS і геморою ніякого вже багато років не відчуваю. 

1 час назад, SergLutsk сказал:

І тільки от не треба мені тут зараз читати лекцій на тему типу: "от тому в нас і суспільство таке і беззаконня, бо кожен тільки й шукає де надути" (або - як вижити). З такими лекціями краще йдіть в прокуратуру, суд, до митників, і т.д.

Не маю звички приплітати інші питання до вищезгаданої теми! :) Про Смарт - то про Смарт, а про політику і суспільство - піду у іншу тему :)

29 минут назад, Electronshik сказал:

Яка хєр різниця де він був проданий і де буде використовуватись?

Мабуть не розумієте! Якби було так просто, то вони б не заморочувались ціми питаннями! :) Чому, наприклад, куплений в Америці і по їх стандартах iPhone ви тут не зможете використовувати поки не залізите і не "зламаєте", а зараз з новими і цього не зможете вже зробити. Чому? От вам і відповідь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Electronshik сказал:

Щось я не бачу логіки

Да я от теж логіки не можу вловити, що ніби @Electronshik а таких простих і зрозумілих речей не можете зрозуміти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, ForZa сказано:

Телевізор теж у Польщі купував :) але знав яку модель буду купувати, перед цим все про неї прочитав і у продавців перепитав і пересвідчився, що в Україні в мене проблем не буде.

Аж цікаво стало, і як ви могли наперед визначити, що от саме цю модель блокувати самсунг не стане ? Що вона не така сіра як інші ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже писав вище. Матриця у Самсунга супер, а смарт то фыгня.

При економії у 500 баксів, якшо привезти такий же телевізор з Польщі, за 100 баксів купляється крута андроід приставка, яка дасть фору любому смарту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SergLutsk сказал:

Аж цікаво стало, і як ви могли наперед визначити, що от саме цю модель блокувати самсунг не стане

Ви так і не зрозуміли суті - блокують моделі з певною конфігурацією і належністю до регіону, межі інтернету без кордонів і якщо цікавить тема, то шукаєш і знаходиш те, що потрібно. Я і знайшов модель у якій Смарт буде працювати у країнах Східної Європи і все, там наперед нічого знати не треба, вона адаптована і всякі блоки і інше від Samsung їй не загрожують. В Америку чи Азію поїду - будуть проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, WebTraveller сказал:

Матриця у Самсунга супер, а смарт то фыгня.

Ну тут можна посперичатись :) Не треба порівнювати Вох на Андроід і Samsung на Tizen або іншій OS. Це зовсім інші функції і начиння, це ж треба розуміти. Ще треба дивитись який проц і скільки пам‘яті у телевізорі і потім щось вимагати. Особисто мене все для перегляду iptv влаштовує, все щуршить як і YouTube у 4К, а це серьйозний потік і в мене все люкс тягне, Смарт справляється і по Wi-Fi, а якщо кабелем з’єднати - то взагалі... саме для цього мені і треба Смарт, більше ні для чого я не використовую. Може у вас інші потреби і він вас не влаштував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

Я і знайшов модель у якій Смарт буде працювати у країнах Східної Європи

Чому ж, суть я чудово розумію, а Польщу ви рахуєте як Сх. Європу чи лише Україну ? Я до чого веду, обидва телевізори були офіційно завезені в Польщу і адаптовані для роботи в цьому регіоні. То ж чому один при вивезенні в Україну має блокуватись, а інший ні ? Чи ви Польщу вже вважаєте Зх. Європою, і хочете сказати, що одні моделі в неї ввозяться для регіону включно з Україною, а інші - не включно ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.02.2020 at 20:35, nickel сказано:

Імхо все-таки розмовляє Андроїд. В мене на телефоні вмикається в Налаштуваннях-додадотково-спеціальні можливості-читання екрану. Вимикається там же. Можливо не у всіх додатках працює, тому ти тільки на ютубі помітив.

 

Таки да, система на рос тому і мовчало, а ютуб на українській тому і говорив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

Ну тут можна посперичатись :) Не треба порівнювати Вох на Андроід і Samsung на Tizen або іншій OS. Це зовсім інші функції і начиння, це ж треба розуміти. Ще треба дивитись який проц і скільки пам‘яті у телевізорі і потім щось вимагати. Особисто мене все для перегляду iptv влаштовує, все щуршить як і YouTube у 4К, а це серьйозний потік і в мене все люкс тягне, Смарт справляється і по Wi-Fi, а якщо кабелем з’єднати - то взагалі... саме для цього мені і треба Смарт, більше ні для чого я не використовую. Може у вас інші потреби і він вас не влаштував.

Та ні, він мене повністю влаштовує, і далі працює без проблем. Ці всі блокування до одного місця)) 

Сам смарт в мене використовується тільки для Мегого і все. Ну і ютуб. Більше він в принципі ні для чого не потрібен (мені).

Якшо хочу фільм подивитись в хорошій якості, то качаю на комп норм 4к, і на телевізорі запускаєм по DLNA. І запуск з компа працював навіть при заблокованому смарті))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, SergLutsk сказал:

а Польщу ви рахуєте як Сх. Європу чи лише Україну ? Я до чого веду, обидва телевізори були офіційно завезені в Польщу і адаптовані для роботи в цьому регіоні. То ж чому один при вивезенні в Україну має блокуватись, а інший ні ? Чи ви Польщу вже вважаєте Зх. Європою, і хочете сказати, що одні моделі в неї ввозяться для регіону включно з Україною, а інші - не включно ? 

Ви шуткуєте чи це серьйозна розмова? Я нічого не рахую і не вважаю!!! Я тут до чого, якщо Samsung це визначив і випускає такі моделі?  Це для України, Росії, Білорусі, Молдови... там стоїть регіон, обираєш і в тебе все працює назавжди без усяких блокувань але треба знати яка саме модель з такими параметрами! Я взнав, купив і не маю гемору! Раджу вам більше читати перед покупкою, а не писати і ще когось потім винити у тому, що лоханулись! Час припиняти з вами розмову, бо адекватного тут мало! Вирішуйте свої питання з Samsung!!! Чао!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ForZa ніхто нікого тут не винить!

Ні ви ні хтось з форума не є власником Samsung'а

Кожен вирішує це питання по своєму.

Я не мав вироби від Samsung  і тепер не збираюсь мати взагалі. Бо мені нахєр не потрібен виріб, який виходить що не купуєш, а береш у оренду, і виробник ще починає страдати хєрньою.

Якщо всі так почнуть, то тоді й будуть інші розклади. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чому проблема купити samsung в офіційного дилера і радіти життю ? для тих хто читає інструкції після покупки , уривок до  samsund 55" QLED Q64R (в інших мабуть те саме)

sams.thumb.jpg.287e0167712ee220705bed68fd9caa0f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...