Перейти до змісту

У Луцьку перевізники вимагають підвищити проїзд до 5 гривень, інакше - страйк


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Чому я плачу 3 грн. стою, ще й напихається тьма людей, або маршртука щоб була зручна по типу автобуса (як тролейбуси), або нафіг взагалі такий сервіс потрібний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 282
  • Створено
  • Остання відповідь
27 хвилин тому, alexvvv сказано:

то не треба диплом показувати

Мова не про різноробочих де освіта не важлива. Це про посади які вимагають відповідних знань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заспокойтеся. Все рівно ціна підніметься і Ми як клієнти можемо тільки ігнорувати дану послугу (от придумав).

Прямо впливати на ціноутворення не повинні інакше буде значне погіршення якості даної послуги (завжди може бути гірше). Я гадаю, що підняття ціни в 6 грн. також можна обґрунтувати (обмежена тільки наша фантазія та ресурси).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, halcogen сказано:

Ага. В Європі ціна проїзду +/- 1 євро. Поки будемо платити копійки за проїзд, якості не отримаємо.

всплив.
Я навіт ьсвій аргумент писати не буду. Думаю сам вкурсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, halcogen сказал:

Ага. В Європі ціна проїзду +/- 1 євро. Поки будемо платити копійки за проїзд, якості не отримаємо.

Тільки у них 1 евро як у нас 5 гривень і автобуси трішки краще, так зовсім трішечки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви попробуйте попрацювати водієм парашутки, хоч пару днів і тоді поговоримо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема одна навіть коли буде коштувати й по 10 грн проїзд всеодно будуть на маршрутах оці недодєлкі їздити, і напихати будуть людей по повній.

 

Нехай буде 6 грн. одна умова зміна автопарку де можна й каляску запхати, й щоб були тільки сидячі місця - тоді буде толк я думаю, а так ціни йдуть вверх, а комфорту нема, його й ніколи не буде, так як на наших курортах ціни деруть, а комфорту нуль, так і тут з маршрутками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво було б тендер на прозоро відкрити. Пустити в Луцьку маршрутки може і київський дядя. Яка б тоді ціна на проїзд в маршрутках була б? І куди б луцькі "монополісти" ділися? Якщо ліцензію видають на рік, заборонити протягом дії цієї ліцензії міняти тариф. Хоче отримати нову ліцензію, знову вигравай тендер через прозоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно те що бізнес такий збитковий але їздять, чи може всі вони альтруїсти?

особисто моя думка ті, хто кайлом маше мають отримувати теж достойно, наприклад нянечка в лікарні не менше працює чим той же недолугий лікар, який купив за сало диплом, скажете що кожен зможе цю роботу зробити, щось черги на мінімалку не стоїть на такі посади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходити в платний туалет коштує 2 грн, проїхати з 40 го через все місто на львівську- 3 грн.

Можна тут зі штанів вискакувати, але так довго не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, MACCEN сказал:

Чому я плачу 3 грн. стою, ще й напихається тьма людей, або маршртука щоб була зручна по типу автобуса (як тролейбуси), або нафіг взагалі такий сервіс потрібний.

Що ти панімаєш в бізнесі? Японці за таке набагато більше платять і довольні

p.s. Що за музичка, хто знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, nickel сказано:

p.s. Що за музичка, хто знає?

 

Funny Crazy Ride Tagada compilation.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Oli сказал:

Видерти мп3 з Ютуба я можу і без допомоги. :) Мене виконавець цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, FunTom сказал:

Шазам каже, що це Kevin MacLeod - Cold Funk

Шазам рулить. Виявляється в мене вже є в "закладках" більше десятка композицій цього автора, а він сам доволі цікавий персонаж, колись читав статтю за нього. Все, більше оффтопити не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 hours ago, FunTom said:

Шазам каже, що це Kevin MacLeod - Cold Funk

Бреше твій шазам, як лавров. Бо там Ray Emure - Tick Tock

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, SunSeth сказал:

Бреше твій шазам, як лавров. Бо там Ray Emure - Tick Tock

Не бреше, ось пісня Ray Emure - Tick Tock

 

В описі вказано автора музики - Kevin MacLeod. Він дозволяє використовувати свою музику усім. достатньо вказати його як автора музики. Ось оригінал Kevin MacLeod з оф.сторінки на Ютубі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 лютого відбудуться громадські слухання щодо перегляду вартості проїзду у міських автобусах. Про це інформує департамент економічної політики.

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань 20 лютого 2017 року відбудуться громадські слухання з обговорення регуляторного акту проекту рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху та у режимі маршрутного таксі», яким передбачається підвищення тарифу на проїзд в автобусах по місту з 3,00 грн до 4,00 грн.

 

Захід відбудеться за адресою:

 

вул. Лесі Українки, 35 («Центр надання адміністративних послуг»), 4 поверх,

початок о 15.00 год.

 

Запрошуються усі бажаючі прийняти участь.

 

Контактний телефон: 777928.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.02.2017 at 17:23, R01and сказал:
20 лютого відбудуться громадські слухання щодо перегляду вартості проїзду у міських автобусах. Про це інформує департамент економічної політики.

 

 

Хто знає, які результати даного слухання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був недавно в Любліні, там їздять автобуси-тролейбуси мерседеси, всі чисті і класні, зупинки підписані, все автоматизоване, можна купити білети прямо в автобусі, якщо міряти розміри міст, то Люблін 147км2, Луцьк 42км2 середня ціна проїзду на наші гроші 18 грн., але якщо розібратись то місто Люблін більше в 3,5 рази за наше місто, то в нас нехай буде коштувати 5 грн., та й бензин у нас дешевший чим там.

 

Якщо бдуе по 5 грн., й будуть їздити замість тих тарантайок що зараз такі самі мерседеси як в Лююліні, то особисто я ЗА таку ціну, тільки в нас такого ніколи не буде, нашим перевізникам плати й по 20 грн., всеодно будеш їздити на ржавому тазіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому я маю переживати за чужий бізнес?

Добре, ви кажете що по 18 грн. має коштувати проїзд, так чому тоді буде вигідніше особисто мені їздити на роботу на таксі?

Таксі у нас коштує нехай з одного кінця в інший 50 грн., так де логіка у ваших словах на рахунок ціни за проїзд?

 

А як на рахунок варіанту такого, що місто саме купить собі маршрутки дасть саме собі кредит, тільки в нас проблема  втому що те що державне, не вміють управляти а вміють тільки херити, прикладів багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, halcogen сказал:

В міста (Луцьк) не настільки вже багато коштів щоб таким займатися. Крім того в міста є і інші проблеми, які більш нагальніші.

на правах оффтопу

Луцька міська рада розмістила на депозит у ПриватБанку 150 000 000 гривень вільних коштів бюджету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, halcogen said:

В міста (Луцьк) не настільки вже багато коштів щоб таким займатися. Крім того в міста є і інші проблеми, які більш нагальніші.

 

150 лямів на депо в ОБЄБАНК то по твоєму теж небагато? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мер міста це менеджер, який повинен вміти управляти коштами і всіма структурами, тому при вмілому управлінні грошей вистачить на все - це моя думка.

Наприклад перевізний бізнес прибутковий при вмілому менеджменті, тому це б приносило прибуток який можна було б вкласти й в будівництво садочків, моя думка якби та ж сама мерія давала землю та всі можливі дозволи на будівництво садочків, а не робила це корумповано, як наприклад виділили землю для садочка, а там виріс кабак, і так далі.

 

Наприклад мерія може й будувати будинки малосімейного типу, це рішається за день-два дозвола і так далі, квартири можна розпродати, а так в нас будують тільки певні будівельні компанії, чомусь Києвські компанії сюди на пускають, а ті хто просочився демпінгують ціну одразу, якщо рівняти з нашими забодовниками, і будували б наприклад 30 поверхівки.

 

Та масса є проектиів які можна вирішувати було б бажання в тих недолугих управлівців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...