Перейти до змісту

У Луцьку перевізники вимагають підвищити проїзд до 5 гривень, інакше - страйк


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Про учасників бойових дій я сказав лише тому що знаю що це таке. Хоча абсолютно на цьому не наполягаю. Це лише моя точка зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 282
  • Створено
  • Остання відповідь

Транспортні «махінації»: луцькі маршрутчики занижують кількість пасажирів

У Луцьку протягом січня-лютого проводили облік пасажиропотоку на маршрутах №2, 12, 19, 22, 17а, 22а. Відповідно до отриманих результатів, перевізники подали занижені в середньому на 30% показники пасажирообігу порівняно із реальними. 

Про це повідомили під час засідання постійної комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження 6 березня. 

Відповідно до наказу №480 Мінінфраструктури та рішення виконкому, у січні-лютому 2017 року провели обстеження за допомогою студентів та працівників департаменту муніципальної поліції. Обстеження проводили на маршрутах №2, 12, 19 , 22, 17а, 22а. Обліковці мали маршрутні таблиці, вони розташовувалися на передніх і задніх дверях і облікували пасажирів. 

Людей поділяли на три категорії – платні, діти, пільговики. За результатами обліку, пасажиропотік значно відрізнявся від поданого перевізниками. До прикладу, на маршруті №12 поданий перевізником пасажирообіг становив 196 тисяч, за результатами обліку – 238 тисяч осіб. 

На маршруті №2 вказана кількість 165 тисяч, фактично ж «нарахували» 326 тисяч. На інших маршрутах теж вирахували значні відмінності: №17 – 180 тисяч проти 205, №19 – 209 проти 252 тощо. 

Тож, до прикладу, собівартість послуги на 2-му маршруті становить 2,86 гривні. Зауважили, що розрахунки проводили без урахування пільговиків. 

Тож, депутати зауважили, що перевізники занижують показники пасажиропотоку у зимовий період в середньому на 30%.

http://www.volynpost.com/news/85194-transportni-mahinacii-lucki-marshrutchyky-zanyzhuyut-kilkist-pasazhyriv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, seolutsk сказал:

вказана кількість 165 тисяч, фактично ж «нарахували» 326 тисяч

От жиробаси! Ще про страйк мову ведуть?! ПНХ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, ненадовго... За місяць-другий тихенько, без кіпішу проведуть рішення і піднімуть тариф. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

пощастило вам)))

нас ніхто не питав, тупо підняли і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-ну, тримайте кишеню ширше. Тарифи все одно затверджує виконком, а не комісія. І завтра на позачерговому засіданні він це здійснить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задобали вже своїми лякалками про той колапс. Страйкуйте вже, самі ж перші все*етесь за тих кілька днів без виручки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як було у Конотопі:

Цитата

Я сам родом из Конотопа, ждал развязки. Расскажу ситуацию детально. 18 января маршрутки заявили о том что нужно поднять цену проезда с 3 до 6 гривен. В случае отказа они поставили ультиматум о том что не выйдут на маршруты 21 числа. Главным в этой затее было предприятие монополист (почти все маршруты) Корунд-С. 18 января вечером мер заявил что тариф 6 гривен не будет принят и максимум возможно повышение до 4 гривен после дополнительных консультаций. 19 января перевозчики заявили, что власть сама толкает их на страйк и сказали что 21 января не выйдут на маршрут. 19 января мер заявил что если маршрутки выйдут на страйк с перевозчиками будут разорваны договоры. Кроме этого было заявлено что будет развиваться трамвай, что бы он мог обеспечить перевозку всего города 20 января перевозчики согласились снизить цену до 5 гривен. 20 января мер отказался и заявил что цена должна быть 3 гривны и был издан график и схема работы транспорта на время страйка. Теперь немного исходных данных. Трамвайный парк это 14 вагонов. Из них 10 рабочих, 1 в ремонте, 3 разбираются на запчасти. Выпуск на 3 маршрута - 10 вагонов. Интервал на 1 и 2 маршруте 20 минут на 3 час. Население Конотопа 100 тысяч людей, примерно такой же суммарный пассажиропоток за день. До страйка трамвай перевозил не более 20% пассажиропотока из них 60% льготники. Количество маршруток почти 100 штук (точной цифрой не владею) из них принадлежит городу 4. 21 января на линию вышли все рабочие трамваи и 4 коммунальных маршрутки на те маршруты, которые вывозят районы, где нет трамвая. Я думаю вы понимаете что транспорт был переполнен. Но тут важен еще один фактор, жители города очень разозлились на наглость маршруточников и всячески помогали власти их дожать. Вы не встретите на форумах комментариев о том что нужно было согласиться на повышение. Что бы помочь друг другу люди на машинах по возможности подбирали тех кто стоит на остановке. Кроме этого все с пониманием отнеслись к неудобствам. По возможности люди шли пешком что бы не перегружать транспорт. 22 января все также. Маршруточники призвали собрать сторонникам повышения 23 января возле мерии. В ответ на это мер попросил собраться противников повышения там же. 23 января, 8 утра. На митинг за повышение пришли сами работники маршруток, кроме этого митинг против повышение чуть не побил руководителя монополиста Корунд-С. Власть заявила, что в течении часа договоры будут продлены. И если кто то хочет сохранить договор нужно согласиться на цену в 2,50. Мелкие перевозчики сразу согласились на предложении мерии и уже в 12 часов заработало еще 4 маршрута. Монополист отказался и с ним был расторгнут договор. В целом это не такая и проблема потому что большинство оставшихся маршрутов минимум на 50% дублируют трамвай и вывозят те же районы что и трамвай. На 26 января запланирована сессия, на которой планируется выделить деньги на закупку коммунальных автобусов. Кроме это в планах есть пересмотр маршрутов и их оптимизация с целью минимального дублирования трамвая. Вот прямо таки вышло пособие о том как избавиться от диктата маршруток."

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Wrath сказано:

. І завтра на позачерговому засіданні він це здійснить.

ще 10 числа слухання. Не все так буде райдужно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, S30 сказано:

Що тут сказати. Мер  на своєму місці.

Ти хотів сказати - в нього є яйця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тут продублюю: завтра, 10 березня, у Палаці культури о 17.00 відбудуться громадські слухання стосовно вартості проїзду у маршрутках. Оскільки на заході відбудеться голосування, яке враховуватиме виконкомом при прийнятті рішення, необхідна присутність якнайбільшої кількості людей, адже перевізники організовано доставлять туди чимало своїх прихильників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Wrath сказал:

організовано доставлять туди чимало своїх прихильників.

Перевізники, маршрутчики та всі їх родичі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи у водіїв дійсно зросте зарплата після подорожчання? :unsure:

 

Зараз їм піднімуть план на третину. Частина пасажирів не поїде на маршрутках (відмовиться від поїздок, пересяде на тролейбус). Цілком можливий варіант, що дохід зменшиться :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Harvester сказал:

чи у водіїв дійсно зросте зарплата

Їм що мало? Вони і так ліваком добряче беруть! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і що - багато вчора місцевих (бордівських) дописувачив на громадських слуханнях було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, igorgame сказано:

громадських слуханнях

 

там біля 100людей були водії маршруток, та їхні родичі...

Був Рижков, казав що тариф 4 навіть 4.5 виправданий

 

за розвиток електротранспорту проголосувало 76людей з 255

за тариф 4грн голосували тільки "маршрутчики"  99людей

 

 

 

ось так голосують маршрутчики

 

24w.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

Був Рижков, казав що тариф 4 навіть 4.5 виправданий

Той Рижков взагалі... якесь непорозуміння :) Ці публікації я читав на сайтах але чому питав - бо тут багато "розумників" писало про проблематику, один одному щось доводили з піною..., так все помічають, коментують, про все знають, про Сирію, рашку, про весь світ... а як піти і під боком відстояти своє - то ні, а на форумах будуть вумнічати... От що саме гірше у суспільстві, громаді! :( Зараз відмажуться - не зміг, не встиг, не знав... :)

P.S. Да - я теж не ходив, можете кідати в мене каміння але ж і самі "продвинуті" тут коментатори які за правду, справедливість... де були? :) Тільки можуть інших, підвернись випадок, хаяти і звинувачувати у чомусь - да? :) От наглядний приклад хто і чого вартий і не треба когось на Схід "посилати" і корчити з себа най-най "патріота", в себе під боком питань не можуть вирішити або повпливати, а писати...майстри! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@igorgame

вхід же  був вільний, чому не прийшов?

 

+перед зборами ще ходили якісь агітували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, igorgame said:

Той Рижков взагалі... якесь непорозуміння :) 

Він же маршрутками не їздить, він "прікрой, я атакую", "будєм жить", тільки він луччє, а ви "х#йовіше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

чому не прийшов?

Тому, що я не позиціоную себе як активіст, не б'ю себе у груди, не вчу інших як жити, не паплюжу інших коли в самого щось не так "під носом" і т.д. і т.п. Це саме те, що тут ну багаааато хто на Борді робить!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, igorgame сказано:

Тому, що я не позиціоную себе як активіст,

 

там були збори звичайних громадян.

 

я не активіст, і навіть не реєструвався, просто був поруч і зайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, igorgame сказал:

P.S. Да - я теж не ходив, можете кідати в мене каміння але ж і самі "продвинуті" тут коментатори які за правду, справедливість... де були? :) Тільки можуть інших, підвернись випадок, хаяти і звинувачувати у чомусь - да? :) От наглядний приклад хто і чого вартий і не треба когось на Схід "посилати" і корчити з себа най-най "патріота", в себе під боком питань не можуть вирішити або повпливати, а писати...майстри! :)

Себто зараз кожен, хто був, має тут відписатися???
Ну я була.
А толку.
Це були перші в місті громадські слухання - з реєстрацією, з мандатами для голосування.
Перший блін комом.
Реєструвалося 255 чоловік.
Дуже багато не дочекалися голосувань і покинули слухання.
В результаті лишилося десь 180 громадян, з яких порядка 108 чоловік - на стороні маршрутчиків.

Де були ті лучани, які щодня маршруткою під'їжджають до роботи і з роботи 2 зупинки????? Їм цікаво буде платити 4 гривні за можливість потрястися в брудній маршрутці 3-4 хвилини?????
Отак завжди. Звикли чужими руками жар загрібати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...