Перейти до змісту

У Луцьку перевізники вимагають підвищити проїзд до 5 гривень, інакше - страйк


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Щойно, difoto сказано:

Але шось не вірю :)

ти ж розумієш, що я б прийшов .:) Але нам (ЛПЕ) на руку підвищення цін у маршрутках.

Тому я не прийду кричати "не підіймайте ціну" :)  Я буду кричати тут.

Крім того запускаються (починають) валідатори. Навчання і т.д.

Але я б сходив.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 282
  • Створено
  • Остання відповідь

Підняти вартість проїзду, просять (навіть вимагать) перевізники. А що в замін?  Обдерті автобуси, лиса резина, пошматовані сидіння. При зупинці, від скрипу гальмівнх колодок можна інфаркт отримати з несподіванки.

Вчора їхав автобусом #8. Так , я розумію трансортний колапс. Багато снігу, не розчищені дороги. Але можна на кінцевій хочаб  позбивати лід на сходинках. 

Бабулька,  з палочкою, намагалась зайти в автобус, як побачила лід на сходинках намагалась руками тримаючись за тіж сходинки зайти в автобус.   Водій я впевнений, за день таких ситуацій бачить багато. Але нічого не робить. От Вам і сервіс. За Ваші гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sirgo сказано:

При зупинці, від скрипу гальмівнх колодок можна інфаркт отримати з несподіванки.

а ще можна проїжджати не зупиняючись - бо треба перегнати ту маршруту що попереду їде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, halcogen сказано:

Альтернативи розвалюхам не має. Зараз ніхто не буде купувати нові маршрутки, будуть добивати те що є. Місто також не може запропонувати щось інше крім також ржавих траліків. Так що тут маємо що маємо. 

Втому і справа що добивати. От і їздим на недобитках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, sirgo сказал:

Підняти вартість проїзду, просять (навіть вимагать) перевізники. А що в замін?  Обдерті автобуси, лиса резина, пошматовані сидіння. При зупинці, від скрипу гальмівнх колодок можна інфаркт отримати з несподіванки.

Справжнього ринку перевезень немає ;)

Не споживач вибирає, на чому їздити, а міська рада :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Кирило сказано:

Недостовірна інфографіка.

Ну, вона неповна.

ніде не враховано вартість запчастин ,які також подорожчали. рівень інфляції і т.д.

Все однобоко, лише з огляду на вартість палива.

Хоча для чого поданий курс долара.  Типу, що він не змінився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Selbeor сказано:

 А що, якась захмарна оплата праці? Коли долар був по 5 грн бюджетники отримували до 2000 грн (400 дол) (знаю таких). Поступово зарплата деградувала.

Може трохи досить себе вважати за бидло?

P.S. Якщо, то я не водій маршрутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може люди  з вищими освітами мають отримувати більше?Ні?Чи шльоцики,які крім як здати на права(і то  деякі за гроші) більш нінащо неспромоглися....Не може інженер отримувати менше чим воділа(навіть не водій) на грязній,скрипучій. музикальній маршрутці....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Selbeor сказал:

Не може інженер отримувати МЕНШЕ чим воділа(навіть не водій) на грязній,скрипучій музикальній маршрутці... думаю так мало би бути речення)

правильно

водій така ж людина,як і інженер

і кожна робота повинно гідно оплачуватися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, kroha сказал:

і кожна робота повинно гідно оплачуватися

Згідний на 100%, але щоб отримувати гідну заробітну плату потрібно найперше надавати якісні послуги (це у випадку водіїв), а не вимагати 400 баксів, бо в Польші 1000 платять. І як писав вище Санчез, ну не може інженер отримувати менше чим водій маршрутки, це ж абсурд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, san4ez1 сказано:

А може люди  з вищими освітами мають отримувати більше?Ні?Чи шльоцики,які крім як здати на права(і то  деякі за гроші) більш нінащо неспромоглися....Не може інженер отримувати менше чим воділа(навіть не водій) на грязній,скрипучій. музикальній маршрутці....

 

Ось це правильно, але для цього потрібно відстоювати свої права, маршрутчики уже розпочали. Хто наступний ? :mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки через те що людина інженер, тобто з вишкою, їй ніхто і нічого не винен. Все має залежати від роботи, яку виконує людина. Якщо це водій і він на 100 % завантажений роботою. то нічого страшного, якщо він буде отримувати більше за інженера, який сидить в якомусь НДІ, з роздутим штатом, і ні хрєна не робить, лише імітує діяльність.

Бачу дехто досі мислить совковими штампами, що лише за наукову ступінь людині треба доплачувати. Сидять два інженери, роблять однакову роботу, однаково ефективно, але одному платять більше бо він має три вишки чи водію з усіма категоріями треба платити більше ніж лише з категорією Б, хоча обоє їздять виключно на Б-траснпорті. Так? В ефективній економіці твої наукові ступені не мають значення, а лише те, що ти можеш створити володіючи такими знаннями.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водія можна зрозуміти з навіть з 2-х прчин.

- відповідальність. Він везе до 40-а душ за спиною!

- знає скільки РЕАЛЬНО заробляє власник і хоче відповідну ЗП.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачу один маленький плюс у підвищенні, пару днів назад добігав до маршрутки коли водій двері закривав і рушав (роблять вони це одночасно), і от, що я помітив-раніше він відкрив би двері і підібрав мене бо три гривні щось означало, а зараз йому лінь робити лишні рухи за ціну білету. Це дуже сумно бо хочеться щоб бажання допомогти і підібрати людину з морозу, яка, можливо, ще кудись запізнюється було присутнє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

Сидять два інженери, роблять однакову роботу, однаково ефективно, але одному платять більше бо він має три вишки чи водію з усіма категоріями треба платити більше ніж лише з категорією Б, хоча обоє їздять виключно на Б-траснпорті.

А ви чули про таке поняття як класність водіїв? Їздять два водії на одинаковому транспорті, але один отримує набавку за класність, інший ні... Почитайте.

Я ж не кажу, що інженеру треба платити тільки за те що він інженер. Малось на увазі порівняння зарплат при умовному виконанні своїх посадових обов'язків і завдань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Selbeor сказано:

А ви чули про таке поняття як класність водіїв? Їздять два водії на одинаковому транспорті, але один отримує набавку за класність, інший ні...

Ти суті не вловив.

мова йшла про ОДНАКОВУ роботу. 

Умовно!! 

1) Я спеціаліст із вищою освітою сиджу на підприємстві і не напрягаючись переставляю вінду час від часу і міняю картриджі.

Це ж саме робить і студент, який ще лише навчається десь на 3-му курсі якоїсь бурси.

Питання: чому я маю отримувати таку ж ЗП як і студент ?

2) Я спеціаліст із вищою освітою сиджу на підприємстві і в мене в  кілька стійок з серверами, кілька Міні-АТС, багаторангова мережа і овер 10 працівників у підпорядкуванні і овер 1000 юзерів, на мені відповідальність з мільйонні сервери, збереження БД і системи разом із системою безпеки. І є студент ,який просто переставляє віндовс і міняє картриджі.

Питання: чому я маю отримувати таку ж ЗП як і студент. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, Zheny@ сказал:

Ти суті не вловив.

Та все я вловив, просто розмова пішла вже не в ту сторону...А на рахунок " Водія можна зрозуміти з навіть з 2-х прчин. ", то в кожного знайдеться набагато більше причин для обгрунтування підвищення своєї заробітної плати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Selbeor сказано:

Та все я вловив, просто розмова пішла вже не в ту сторону.

все в ту.

Все вірно.  Просто водій маршрутки ,це не водій 40-тонного MAN-а.

4 хвилин тому, Selbeor сказано:

в кожного знайдеться набагато більше причин для обгрунтування підвищення своєї заробітної плати. 

 

і рівно стільки в керівництва знайдеться обгрунтування її не підвищення.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Selbeor сказал:

А ви чули про таке поняття як класність водіїв? Їздять два водії на одинаковому транспорті, але один отримує набавку за класність, інший ні... Почитайте.

Чув, тому й написав і про це і про совкові пережитки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Тільки через те що людина інженер, тобто з вишкою, їй ніхто і нічого не винен. Все має залежати від роботи, яку виконує людина. Якщо це водій і він на 100 % завантажений роботою. то нічого страшного, якщо він буде отримувати більше за інженера, який сидить в якомусь НДІ, з роздутим штатом, і ні хрєна не робить, лише імітує діяльність.

Бачу дехто досі мислить совковими штампами, що лише за наукову ступінь людині треба доплачувати. Сидять два інженери, роблять однакову роботу, однаково ефективно, але одному платять більше бо він має три вишки чи водію з усіма категоріями треба платити більше ніж лише з категорією Б, хоча обоє їздять виключно на Б-траснпорті. Так? В ефективній економіці твої наукові ступені не мають значення, а лише те, що ти можеш створити володіючи такими знаннями.

 

В Європі є так. Коли ти бакалавр то зарплатня менша, магістру мусять платити більше. І виникає ситуація коли магістрам важче знайти роботу а молодь не хоче йти в магістратуру. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, sergkots сказано:

В Європі є так. Коли ти бакалавр то зарплатня менша, магістру мусять платити більше. І виникає ситуація коли магістрам важче знайти роботу а молодь не хоче йти в магістратуру. 

теж таке чув від знайомої, яка навчається в Австрії

там фішка у тому, що якщо ти маєш вишку, то тобі не мають права платити меньше ніж скількись там євро, незалежно від роботи.. навіть якщо влаштовуєшся двірником

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, sergkots сказано:

В Європі є так. Коли ти бакалавр то зарплатня менша, магістру мусять платити більше. І виникає ситуація коли магістрам важче знайти роботу а молодь не хоче йти в магістратуру. 

то не треба диплом показувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...