Перейти до змісту

У Луцьку перевізники вимагають підвищити проїзд до 5 гривень, інакше - страйк


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 282
  • Створено
  • Остання відповідь
7 часов назад, Sh_Ok сказал:

Досвід Конотопу:

 

Якраз соціалізм характеризувався неєфективним використанням ресурсів :unsure:
Тепер городяни будуть платити не прямо за проїзд в маршрутці, а опосередковано - через податки, на закупку автобусів. Замість того, щоб гроші міського буджету були використані на якісь більш нагайні цілі, вони будуть використані для того, щоб показати власникам автобусів хто в Африці хозяїн :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Harvester сказано:

Якраз соціалізм характеризувався неєфективним використанням ресурсів :unsure:
Тепер городяни будуть платити не прямо за проїзд в маршрутці, а опосередковано - через податки, на закупку автобусів. Замість того, щоб гроші міського буджету були використані на якісь більш нагайні цілі, вони будуть використані для того, щоб показати власникам автобусів хто в Африці хозяїн :unsure:

гадаю це тимчасова міра

а потім перевізники оговтаються, або залишаться без роботи, коли на їх місце прийдуть ішні

головна проблема - це хабарі і відкати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 января мер отказался и заявил что цена должна быть 3 гривны и был издан график и схема работы транспорта на время страйка.

Думаю, важливу роль в Конотопі зіграло те що саме мер став на сторону пасажирів (ну і не взяв відкат скоріш за все). Ну а в нас мабуть буде по-іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їхав з роботи маршрут №2, попереду біля водія сидів муніципальний поліцейський і записував кількість пасажирів, які сідали в маршрутку на кожній зупинці. Не вже рішили фактично звести бухгалтерію перевізників???   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Dimaha1980 сказано:

Вчора їхав з роботи маршрут №2, попереду біля водія сидів муніципальний поліцейський і записував кількість пасажирів, які сідали в маршрутку на кожній зупинці. Не вже рішили фактично звести бухгалтерію перевізників???   

треба було сфоткати,

якщо справді взялися за облік - то  добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Dimaha1980 сказано:

Щось не подумав, хоча сидів прямо за ним. )

о, треба було вийняти листок паперу і почати самому фіксувати кількість пасажирів\оплат....

і водій і муніципал офігіли б.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dimaha1980 сказано:

Вчора їхав з роботи маршрут №2, попереду біля водія сидів муніципальний поліцейський і записував кількість пасажирів, які сідали в маршрутку на кожній зупинці. Не вже рішили фактично звести бухгалтерію перевізників???   

http://www.volyn24.com/news/77532-u-luckyh-marshrutkah-2-porahuyut-pasazhyriv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось тут дивувався тому що мають підняти ціни на проїзд в електро транспорті, то не дивуйтесь, бо піднімуть обов'язково. Недавно про не навіть в новинах по Аверсу показували, але не пам'ятаю точно яка має бути вартість. На те і причини є:

1. Електроенергія ж дорожчає, а гроші ідуть сєпарам, які тримають енергетичні компанії, віджаті за безцінь в свій час.

2. Працівники (підприємства перевізника) мають отримувати нову мінімальну заробітну плату.

3. Пасажири отримують нову зарплату, отже тепер їх це не обтяжує.

А на рахунок маршруток, то це нагадує цирк. Тобто збираються декілька власників (депутати, "бізнесмени") і під виглядом приватних перевізників одинаків, плачуть що біда, треба піднімати вартість проїзду. І мерія весело і дружно йде (сама собі) простим перевізникам на зустріч і спасає ситуацію! Коли ви вже це зрозумієте що все схвачено!? А той хто тут єхіднічає що задавили і витіснили реальних приватних перевізників, то це або дійсно необізнаність ситуації, або лицемірство! ПиСи. Слава Богу що мені доводиться дуже рідко їздити в маршрутках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 1/25/2017 at 9:13 PM, Sh_Ok said:

 

Доведуть. І зроблять це лєгко і нє прінуждьонно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені здається, що маршрутчики вже бастують :(

Автобуса треба чекати по 5 хв, і всі переповнені :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Harvester сказал:

Автобуса треба чекати по 5 хв, і всі переповнені :(

5 хвилин це довго, не те що колись. ;) От раніше ходив по першому маршруту один автобус, з кінця Володимирської до кінця Дубнівської, круг робив більше як за годину. Виходиш на зупинку і якщо автобуса немає, то можеш сміливо йти пішком мінімум до Львівської або до Ковельської (з Володимирської), а там вже інший транспорт підбере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nickel сказал:

5 хвилин це довго, не те що колись.

І я згадав той період, тоді я жив на Дубенській біля переїзду - до Київського майдану потрібно було маслати 1.7 км, щоб сісти на що небудь.

Так що 5 хвилин це дууууже довго )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, biathlonfan сказал:

А як же 5-ий тралембус?

ну певно він ходив так само часто як і  єдиний автобус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заскрінив. Всі, кому за 40 можуть безкоштовно розповсюджувати. Шоб поржать, або поностальгіровать - як бажаєте.

Маршрутка!!!.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розенко розпорядився реагувати на підвищення цін на проїзд як на шахрайство

jhhf687th.jpg

Підвищення мінімальної зарплати жодним чином не є підставою для підвищення цін, а ситуації з підвищенням тарифів – ніщо інше, як шахрайство, - заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

За результатами засідання міжвідомчої робочої групи із забезпечення підвищення мінімальної зарплати віце-прем’єр доручив Мінінфрастуктури та місцевим органам влади вживати жорстких заходів реагування на необґрунтоване підвищення тарифів на пасажирські перевезення, інформує "Україна Комунальна".

«Дехто на підвищенні мінімальної зарплати до 3200 грн вирішив наростити собі статки і під соусом підвищення мінімальної зарплати почали підвищувати ціни. Особливо гостро у цьому плані питання стосується підвищення вартості міських та міжміських пасажирських перевезень у маршрутних таксі», - сказав Павло Розенко.

«Я хочу наголосити, що підвищення мінімальної заробітної плати жодним чином не є підставою для підвищення цін. Тому, в даному випадку, Мінінфраструкутри, спільно з місцевою владою та організаціями профспілок і роботодавців повинні здійснювати моніторинг ситуації з підвищенням тарифів та вживати жорстких заходів реагування на такі факти – аж до позбавлення ліцензій», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

«Інакше як шахрайство і злочинні наміри ситуацію, коли якісь «ділки» хочуть нажитися на простих людях, я назвати не можу», - наголосив він.

Як відомо, нагадаємо, на Волині міжміські перевезення у 2017 році подорожчали подекуди на 50%.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що питанням підвищення тарифів на приміських та міжміських маршрутах волинськими перевізнимками зайнялися антимонопольники.

У відповідь на численні звернень громадян щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах,в Антимонопольному комітеті України пояснили, що зазначені питання відносяться до компетенції відповідних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування. Однак, окремі державні адміністрації усуваються від виконання повноважень щодо проведення тарифної політики, покладених на них законодавством, посилаючись на вилучення з додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 пункту щодо встановлення обласними державними адміністраціями тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні.

 

http://www.volynnews.com/news/economics/rozenko-rozporiadyvsia-reahuvaty-na-pidvyshchennia-tsin-na-proyizd-iak-na-shakhr/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@seolutsk тему трохи треба читати, а не лише застарілі вирізки на політінформацію носити раз в тиждень. В тебе вже це не вперше, коли ти копіпастиш запіздалі "новини" з місцевих "ньюсів"

 

А Розенко ДААаааа... Він як сказАВ!, то тепер аж всі перевізники здригнулися! Не сказав лише, хто ж цими "шахраями" і на підставі чого займатись буде... Мол я один такий розумний, всіх наскрізь бачу-розумію, вам все розжував, а далі стрілки перевожу на вас, на місцеву владу (котра сама ж і лобіюється тими перевізниками) і на місцеві профспілки (хто вони? де вони? країну не переплутав?)

Цитувати

Тому, в даному випадку, Мінінфраструкутри, спільно з місцевою владою та організаціями профспілок і роботодавців повинні здійснювати моніторинг ситуації з підвищенням тарифів та вживати жорстких заходів реагування на такі факти – аж до позбавлення ліцензій

Розенко майже як Шевченко - заповіт нам дав: "Борітеся і поборете! ...а я вам підкажу, якщо шо..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Взяли сто студентів»: у Луцьку вивчають пасажиропотоки в маршрутках

http://www.volynpost.com/news/83229-vzialy-sto-studentiv-u-lucku-vyvchayut-pasazhyropotoky-v-marshrutkah

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/107202/

 

Лучанин Андрій Михайлов розробив інфографіку, у якій наочно зображує, що вартість проїзду у міських маршрутках можна підвищити на 5 копійок.

Відповідну інфографіку фотограф опублікував у Facebook.

 

Він проаналізував усі витрати маршрутчиків у 2015 році та 2017-му, врахував курс гривні до долара, порівняв вартість автобуса, і порахував вартість усіх матеріалів, які потрібні для обслуговування громадського транспорту.

 

Подаємо відповідну інфографіку:

16472986_10202812710794689_8393749184474

 

16640744_10202812710834690_5793833519726

 

16473324_10202812710874691_2943176941424

 

16508363_10202812711194699_5339495464262

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба якось потрапити на збори в міськраду, про вирішення питання по підвищення ціни на проїзд.

І попитатися. У всіх про все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

треба якось потрапити на збори в міськраду

 

чотаржу :)

Ти? В міськраду??? Дивись, бо активістом обізвуть! :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, difoto сказано:

Ти? В міськраду??? Дивись, бо активістом обізвуть! :))

То типу мені ніззя?

BTetjGr8PwI.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

То типу мені ніззя?

Та ззя! Навіть треба. Але шось не вірю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...