Перейти до змісту

У Луцьку перевізники вимагають підвищити проїзд до 5 гривень, інакше - страйк


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

По суті діла змінилось мало що. Тоді теж був план, 2 водія, вони ж механіки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 282
  • Створено
  • Остання відповідь
3 часа назад, lanima сказал:

 

я ні в якому разі не захищаю маршрутчиків і маршрутки.їзджу ними тільки в зовсім крайніх випадках.ну не можу я довірити чужій людині свою безпеку.

минулого літа, поки були деякий час без авто, пересіла на велосипед. не така це й погана ідея. з гарним великом 10-15 км щодня це дитячі забавки. а по часові взагалі виходить швидше, ніж маршруткою.

 

Я теж не сильно довіряю своє життя і життя моєї родини маршрутчикам...

Дай з рештою сідаючи інколи в маршрутку по місту - починаю шукити під ногами педалі, кермо та бокове дзеркало заднього виду....

Хай за 5 грн.проїзду  ще додаткові рулі і педалі ставлять в салоні- а то некомфортно почуваюсь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

... бо власники не захочуть працювати собі у збиток?...

Працювати у збиток, це , знімати гроші з депозиту у банку, витягувати з-під матрацу, або позичати у когось, бо зароблених не вистачає.  Якщо на вкладених 100грн. є 1грн. прибутку це вже не збиток. Малий дохід - так, але не збиток. ІМНО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sss381 сказано:

є 1грн. прибутку це вже не збиток. Малий дохід - так, але не збиток. ІМНО.

якщо не 200% прибутку - то збиток (с) типовий український бізнес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

якщо не 200% прибутку - то збиток (с) типовий український бізнес

та що ти таке наговарєш!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sss381 сказано:

Працювати у збиток, це , знімати гроші з депозиту у банку, витягувати з-під матрацу, або позичати у когось, бо зароблених не вистачає.  Якщо на вкладених 100грн. є 1грн. прибутку це вже не збиток. Малий дохід - так, але не збиток. ІМНО.

саме так.. позичати в родичів. і шукати клієнтів на два свої автобуси.годину тому заходив односельчанин. теж здався. сказав, що перевізників з одним- кількома автобусами просто виштовхують з ринку, даючи завідомо збиткові маршрути.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, lanima сказал:

саме так.. позичати в родичів. і шукати клієнтів на два свої автобуси.годину тому заходив односельчанин. теж здався. сказав, що перевізників з одним- кількома автобусами просто виштовхують з ринку, даючи завідомо збиткові маршрути.

 

Кинув скупу чоловічу сльозу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фраза "найбідніші верстви населення" - це про власників маршруток. Мабуть після Нового року у відділі кадрів Шуберта з'являться кілька нових резюме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, seolutsk сказано:

Кинув скупу чоловічу сльозу..

вам можливо й смішно. а от людині не дуже. дві родини залишилося без засобів до існування, то була справа, в яку він вкладав все. наприклад мені було би дуже боляче закрити свій гараж, разом перекреслити всі свої сподівання і починати знову все з нуля в якомусь іншому напрямку.

не можна всіх під одну гребінку.. бо дуже вже радянським союзом попахує: раз хата під бляхою( маєш автобуса), значить куркуль і мій особистий ворог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, lanima сказал:

вам можливо й смішно. а от людині не дуже. дві родини залишилося без засобів до існування, то була справа, в яку він вкладав все. наприклад мені було би дуже боляче закрити свій гараж, разом перекреслити всі свої сподівання і починати знову все з нуля в якомусь іншому напрямку.

не можна всіх під одну гребінку.. бо дуже вже радянським союзом попахує: раз хата під бляхою( маєш автобуса), значить куркуль і мій особистий ворог.

Ну так чому ви не підтримуєте людей, які вам не байдужі? Самі їздите на автівці, в крайньому випадку на ровері, а ми їх маємо підтримувати з яких почуттів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Ну так чому ви не підтримуєте людей, які вам не байдужі? Самі їздите на автівці, в крайньому випадку на ровері, а ми їх маємо підтримувати з яких почуттів?

ще й пішоходи, падлюки, по переходах туди-сюди, туди-сюди, мало того що заважають постійно ще й 3 грн відбирають у маршрутчика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Ну так чому ви не підтримуєте людей, які вам не байдужі? Самі їздите на автівці, в крайньому випадку на ровері, а ми їх маємо підтримувати з яких почуттів?

Ну бо ж вони бідні-несчасні хочуть чистого прибутку 3грн з людини... як мінімум... нефіг.. Не подобаєця маршрут чи умови? Нехай іншим бізнесом займаюся, а не нити що збитковими стали! Не бійсь, як раніше мали чистими 300-500% то всеодно нили , що збиткові. Так, що не нада цих соплів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Zevs_Isver сказал:

ще й пішоходи, падлюки, по переходах туди-сюди, туди-сюди, мало того що заважають постійно ще й 3 грн відбирають у маршрутчика

 

6 минут назад, Ruslyk сказал:

Ну бо ж вони бідні-несчасні хочуть чистого прибутку 3грн з людини... як мінімум... нефіг.. Не подобаєця маршрут чи умови? Нехай іншим бізнесом займаюся, а не нити що збитковими стали! Не бійсь, як раніше мали чистими 300-500% то всеодно нили , що збиткові. Так, що не нада цих соплів.

А ваше злорадство я взагалі не розумію. Я також в свій час бізнес згорнув. Можете і з мене постібатися, якщо це вам на радість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

 

А ваше злорадство я взагалі не розумію. Я також в свій час бізнес згорнув. Можете і з мене постібатися, якщо це вам на радість.

Шановний, це не злорадство! Сьогодні абсолютно любому бізнесу тяжко! Але я впевний на всі 100% , що в нас збиткових маршрутів немає! Бо де вони були то перевізники повтікали (і то це в основному приміські деякі приміські маршрути)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Ruslyk сказал:

Але я впевний на всі 100% , що в нас збиткових маршрутів немає! Бо де вони були то перевізники повтікали (і то це в основному приміські деякі приміські маршрути)

Тобі якраз розказують, що люди втікають, але ти і далі впевнений на 100%. Звідки така впененість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Тобі якраз розказують, що люди втікають, але ти і далі впевнений на 100%. Звідки така впененість?

Я так дивлюся ви читаєте через пальці. Ті, що розказують то це приміські маршрути на якісь ДАЛЬНІ села. То там нічого дивного, що маршрут може бути збитковим чи мало прибутковим бо дуже багато пільговиків, але в даному випадку йде мова про МІСЬКІ маршрути. Мені особисто, як споживачу немає бажання платити 5грн за те, що до тебе хамлять, везуть як дрова, водій постійно накурений, що в салон зайти не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, nickel сказано:

Тобі якраз розказують, що люди втікають, але ти і далі впевнений на 100%. Звідки така впененість?

Вище писали що малих перевізників виживають, тобто маршути ж самі по собі то нікуди не діваються. Мало того, то і появляється багато нових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ruslyk сказал:

Я так дивлюся ви читаєте через пальці. Ті, що розказують то це приміські маршрути на якісь ДАЛЬНІ села. То там нічого дивного, що маршрут може бути збитковим чи мало прибутковим бо дуже багато пільговиків, але в даному випадку йде мова про МІСЬКІ маршрути. Мені особисто, як споживачу немає бажання платити 5грн за те, що до тебе хамлять, везуть як дрова, водій постійно накурений, що в салон зайти не можна.

Ти злорадствуєш з випадку розказаного Ланімою про приміські маршрутки, а не про міські. То хто читає через пальці?

п.с. Можеш клаву не топтати, питання риторичне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут взагалі ця вся перепалка - збиткові/незбиткові, вигідно/невигідно і т.д.

Поставлять 5 грн і всі будуть їздити по 5 грн. Ніхто страйкувати не піде, не пересядуть на тролейбуси чи велосипеди, такий в нас народ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, FunTom сказал:

До чого тут взагалі ця вся перепалка - збиткові/незбиткові, вигідно/невигідно і т.д.

Поставлять 5 грн і всі будуть їздити по 5 грн. Ніхто страйкувати не піде, не пересядуть на тролейбуси чи велосипеди, такий в нас народ...

Да згідний, он приват вже фінансуємо, і нічого, терпимо) До речі, кому не важко, підтримайте петицію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене просто завжди дивував той факт, що наприклад на деяких приміських маршрутах в одне і теж саме місце різні перевізники беруть різну ціну.. одні 5грн і інші 6- 7-8.. і ті що найнижче беруть, я ще ніразу не чув, що ми збиткові чи щось в тому роді. Висновок напрошуєця сам... А і да... 8 грн це ПАЗік на газу.. І да він постійно ниє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, flashmax сказано:

чув з завтрашнього дня підіймають тариф ...

роблять по 10щ грн і кому не подобається  ходить пішки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, flashmax сказано:

чув з завтрашнього дня підіймають тариф ...

в тролейбусі від бабульок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

в тролейбусі від бабульок?

від шофера міжміської маршутки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...