Перейти до змісту

Що це на 40-му гімном смердить?


Рекомендовані повідомлення

15 хвилин тому, itax сказано:

О, та тут двіж: https://vp.lutsk.ua/news/4556.html

"Варта порядку", затримала, поліція, протокол.ах. Поясніть хтось, бо не розумію.

Ой, та то знову дрібничка.

Типу ліс вирубують гектарами, а зловили дядька з сокирою, котрий гіляк нарубав, і роблять навколо нього шум 

 

Все місто не гамновози засмородили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, та то знову дрібничка.
Типу ліс вирубують гектарами, а зловили дядька з сокирою, котрий гіляк нарубав, і роблять навколо нього шум 
 
Все місто не гамновози засмородили

ну бач, а ПіАр непоганий, типу "ми он яку корисну справу робимо"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так виходить, що цукровий (біоетаноловий) тут ні до чого? В тому сенсі, що це не він є причиною смороду, раз нічого не змінилось за ці кілька днів?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

Так виходить, що цукровий (біоетаноловий) тут ні до чого? В тому сенсі, що це не він є причиною смороду, раз нічого не змінилось за ці кілька днів?

 

Біоетаноли пояснювали, що, після припинення роботи, у них немає коштів на закупівлю хімреактивів, якими гасили запах на відстійниках. Але в такому випадку мало би смердіти цілодобово. Хтось триндить. Чи про зупинку чи про ще щось.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@d.u.a.l , так, вікна мої в двір, сам двір закритий будинками з чотирьох сторін, вікна закриваються плотно (стоять зараз на зимньому режимі, хто в курсі, то є режими в металопластикових вікнах). Сплю спокійно, без смороду. 

@itax , почитай уважніше, що я писав, коли описував слова моєї родини. Там майже те саме, що і ти пишеш:

Цитата

Отже сморід час від часу з'являвся протягом останнього місяця, частіше ввечері, хоча бувало що і на ранок відчувався. 

Я писав:

Цитата

 Дружина каже, що воняє через день, але частіше на ніч і зранку...а буває, каже, що зі сторони кухні не воняє, а зі сторони спальні воняє (в нас вікно спальні виходить на іншу сторону будинку). 

 

Так що говорячи, що

Цитата

читаючи твій допис можна подумати, що і нема някого смороду.

це неправда, або ти читаєш по діагоналі.

 

До речі, в мене зараз вікна відкриті, сходив і в спальню, і в зал (вікна на дві сторони будинку) - повітря свіже, навіть і натяку на сморід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Юріч said:

До речі, в мене зараз вікна відкриті, сходив і в спальню, і в зал (вікна на дві сторони будинку) - повітря свіже, навіть і натяку на сморід.

Ну то зараз. Якщо ти слідкуєш за темою, то я день вже 3 дян підряд пишу, що запах з'являється в районі 23ї години. Іноді 21, іноді 00-00. Як принесе. А вдень да, можна дихати. Я навіть вчора в 20-00 провітрював - супер було. А вночі - хрєн.

 

Тобто те, що ти зараз провітрити можеш ніяк не відміняє факту, що вночі люди чуть не задихаються.

 

Доречі, @difotoписав, що завод зупинили і тільки пару знів ще буде відчуватись. Я от не можу зрозуміти, а як то так воно (то сміття чи бруд) вибирає коли йому пахнути - вдень ні, а вночі вилазить. Воно денного світла боїться, чи шо?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@itax , так я тобі і не суперечив. Це ти поставив під сумнів мої слова. Я почав суперечити Волиняці, коли він сказав, що на ДПЗ другий місяць стоїть! жахливий сморід. Тобто, по його вислову можна зрозуміти, що тут капєц яка вонь стоїть круглосуточно. А це ж неправда. Ось тому я і заперечив. Навіщо людей вводити в оману. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, nickel сказал:

Біоетаноли пояснювали, що, після припинення роботи, у них немає коштів на закупівлю хімреактивів, якими гасили запах на відстійниках. Але в такому випадку мало би смердіти цілодобово. Хтось триндить. Чи про зупинку чи про ще щось.

Є в мене версія чому смердить саме вночі. За день, на сонці відстійник нагріваються, а коли, після заходу сонця, температура повітря опускається, а рідкі відходи охолоджуються набагато довше за повітря і тому випаровуються сильніше, якраз коли повітря охолоне. Інколи схожий ефект можна побачити ввечері можна на ставках і озерах, як вони парують після заходу сонця, нагріті за день. Але коли приїжджав Гарант, цілий день було пасмурно і дощило, а ввечері сморід стояв найсильніший, що я чув за весь час. А ще в той день пожежники заливали відстійники піною, щоб гаранту не смерділо. Тобто і моя версія щось не дуже схожа на правду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висловлю і я свою версію. 5хв тому проїжджав те місце - сморід страшенний, біля воріт хтось дає інтерв'ю. Пасажири в 19-ці вже виробили рефлекс: виїхали з села - закривають самі вікна і люк. Ніяка це не каналізація Вересневого, запах суто "хімічний". А влада, щоб розпорошити увагу до заводу - починає вкидати версії про Липляни, про ще якісь нелегальні могильники. "Самооборона" при усій повазі, нічого вдіяла своєю "розмовою": зливають вночі відходи "біо" заводика і надалі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернув увагу в статті про ту нічну поїздку на завод на те, що людям показали непрацюючу котельню - ну да, надворі майже +20, яка нафіг котельня. А чого не показали саме приміщення де переробка ведеться - оце незрозуміло.

 

А щодо зливу з "біо" заводика - невже вони так робили комунікації, що треба машинами було б кудась возити? Зливають мабуть прямою трубою.

 

І наостанок. Зараз на ГПЗ не чутно запаху, вікна відкриті, на вулиці краса.

 

Якщо на самому цукровому зараз смердить, то значить таки від нього джерело тих "радощів"

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звітую. Тільки що, на протязі трьох з половиною годин, їздив по місту (від 13.30 до 17.00). Маршрут: ДПЗ-Варшавка-поліклініка#2-поліклініка#1-обласна лікарня-інфекційна лікарня-басейн ЛНТУ на львівській-ДПЗ. Їздив спєцом з привідкритими вікнами. Скрізь чисто - не воняло. Суто інформація, сперечатись не збираюсь)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівно о п'ятій годині на Г. Шухевича смерділо гавном, не те що, що якийсь там запах неприємний,а прям пістєц гівном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

Звітую. Тільки що, на протязі чотирьох годин, їздив по місту. Маршрут: ДПЗ-Варшавка-поліклініка#2-поліклініка#1-обласна лікарня-інфекційна лікарня-басейн ЛНТУ на львівській-ДПЗ. Їздив спєцом з привідкритими вікнами. Скрізь чисто - не воняє. Суто інформація, сперечатись не збираюсь)).

Так смердить в основному по ночах. Вчора смерділо знову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, itax сказал:

Звернув увагу в статті про ту нічну поїздку на завод на те, що людям показали непрацюючу котельню - ну да, надворі майже +20, яка нафіг котельня. А чого не показали саме приміщення де переробка ведеться - оце незрозуміло.

 

А щодо зливу з "біо" заводика - невже вони так робили комунікації, що треба машинами було б кудась возити? Зливають мабуть прямою трубою.

 

І наостанок. Зараз на ГПЗ не чутно запаху, вікна відкриті, на вулиці краса.

 

Якщо на самому цукровому зараз смердить, то значить таки від нього джерело тих "радощів"

 

 

Смерділо на цукровому десь в районі 15-16год., а зранку їхав біля відстійників на велосипеді запаху не було, і смерділо саме тою їхньою бурдою, значить таки завод їхній працю і час від часу зливає відходи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

Звітую. Тільки що, на протязі трьох з половиною годин, їздив по місту (від 13.30 до 17.00). Маршрут: ДПЗ-Варшавка-поліклініка#2-поліклініка#1-обласна лікарня-інфекційна лікарня-басейн ЛНТУ на львівській-ДПЗ. Їздив спєцом з привідкритими вікнами. Скрізь чисто - не воняло. Суто інформація, сперечатись не збираюсь)).

Сьогодні і на Львівській, там де я живу, запахів не відчувалось. Це теж суто для інформації.

Але те, що проблема існує/існувала - однозначно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Volyniaka сказал:

Сьогодні і на Львівській, там де я живу, запахів не відчувалось. Це теж суто для інформації.

Але те, що проблема існує/існувала - однозначно.

просто вітер сьогодні був з відстійників на цуккровий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Валерій86 сказано:

просто вітер сьогодні був з відстійників на цуккровий.

То хай відпишуться, як там...

Хоча, так звана, "роза вітрів" у нас майже постійна: з заходу на схід  (але хто на це зараз зважає при проектуванні промислових об'єктів?) - тому на МКБ і Омелянику вважається найчистіше повітря.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звіт по району 24-ї школи))

Сьогодні ні разу не було запахів. Цілий день вдома. Цілий день вікна/балкон відкриті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо у нас вже сформувалася така собі звіталка)) то звітую, 40-й район риббази, запахів немає ваащє!!! поки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДсПЗ, 21:45, вікна відкриті, дихаємо киснем. Цілий день на ДПЗ без запаху. Вітер був зі сторони Львівської, особливо біля 17, якраз напрямком з відстійників і на завод. Тому в місто нічого не задувало.

Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доповідаю! ))

Щойно (23-40, 25/05/2017)  виходив курити й з собакою погуляти, то в р-ні Тубдиспансера сморід присутній, не такий сильний, як бувало , але є.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюю на Львівській. живу на Гнідавській, смороду не чути вже 2 дні, сам в шоці, навіть по ночах не чути, мабуть похолодало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 22 до 1 ночі запаху не було, біля часу ліегкий запах такий як жмих зазвичай з цукрового, про всяк випадок на ніч закрили. З самого ранку нормально провітрюєм і дихаємо чистим повітрям. Сподіваюсь ні в кого смороду не було і більше не буде.

Надіслано використовуючи Tapatalk


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Недовго музика іграла" - смердить легенько вже оп'ять...

Надіслано використовуючи Tapatalk


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Itzamna сказал:

Штин атас на дпз - 3-18 ночі

 

Підтверджую. 3.21 ночі. Вітер показує північно-західний... Явно не з цукрового чи Гіркої Полонки. Більше Ліпляни по курсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...