Перейти до змісту

Що це на 40-му гімном смердить?


Рекомендовані повідомлення

Нічо, он Поршень на Волинь їде, нюхне х@йцов )) Гунчик і маладой укроп лічно будуть бігати з освіжитєльом "Морський бріз" по Львівській і районах )) 

п.с. Як добре на 40-му - тут ніколи не штиняє. Юріч, ти як там на ГПЗ, ще нюх не втратив?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynpost.com/news/89806-smorid-u-lucku-na-cukrovomu-zavodi-zupynyly-vyrobnyctvo-bioetanolu

 

Кому лінь дивитись відео, коротко і тезово:

сьогодні зранку самооборонівці зустрілись з дирекцією заводу , але не на "акцію", а поговорити.

1. Біоетанольний завод зупинено в суботу

2. цукровий завод забирає відходи з Вересневого за символічну плату, хоча це мало би робити місто, оскільки відстійники заводу в зоні дії районної влади.

3. Завод буде запущено після того, як встановлять флотатор за 3 млн. грн. (вже десь на наступному тижні, але все залежить від київського підрядника)

4. колапс стався з-за того, що каналізація з Вересневого змішалась з відходами біоетанольного, а ніхто не очікував, що якщо дріжджі змішати з гавном - буде смердіти. Знову ж таки, це від того, що цукровий "актом доброї волі" відбирає на себе каналізаційні стоки з міста.

Вихід - це флотатор, а ще - відвід стоків з Вересневого всеж таки у міську каналізацію.

А ще - там буде безвідходне виробництво як етанолу, так і метану, який звикли купляти в рашці. А ще це 9 МВт "зеленої" електроенергії.

Про акцію Укропа мовчу, бо це взагалі сюр ніібічєскій, коли замість того, щоб рішати проблеми міста міська(!) правляча(!) партія(!) виводить людей на "барикади".

PS ми були там на 8 годин, бо у кожного з нас є робота, а не щоб "бути раніше укропу". 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, difoto сказано:

а ще - відвід стоків з Вересневого всеж таки у міську каналізацію.

 

Гірка Полонка все-рівно буде фекалії возити і зливати гавновозами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, difoto сказал:

Про акцію Укропа мовчу, бо це взагалі сюр ніібічєскій, коли замість того, щоб рішати проблеми міста міська(!) правляча(!) партія(!) виводить людей на "барикади".

PS ми були там на 8 годин, бо у кожного з нас є робота, а не щоб "бути раніше укропу". 

Чому мочати про акцію? Розказали б краще що і як, а то не до кінця зрозуміло, що там за ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, seolutsk сказано:

Чому мочати про акцію? Розказали б краще що і як, а то не до кінця зрозуміло, що там за ситуація.

Ми планували дії по заводу ще з п'ятниці. На вихідних я займався Велоднем, але хлопці працювали з усілякими інстанціями, в т.ч. і вночі. Сьогодні приїхали, поспілкувались, вияснили причини проблеми, метода рішення, трішки сказали аяяй. І дуже здивувались, коли взнали, що цукровий обома руками "за" співпрацювати з мерією і працює! Біоетанольний зупинили. А Укроп замість роботи піднімає людей на "акції". Хоча вся проблема в тому, що міські стоки влились в "районні", на які міськрада не впливає. Це як сусід, який "по дружбі" врізався в вашу каналізацію, забив її памперсами і тампонами, а ви за це відповідаєте перед усіма, хто врізався "законно". Хочете інфи - передивіться відео хоча б!!! Наші хлопці й дівчата о шостій ранку вийли з дому, щоб зняти то, а у вас немає 20 хвилин на перегляд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SunSeth , чесно, мені воняло за весь цей час, що шуміха, тільки два рази, і то тільки тоді, коли я від під'їзда до машини 10 кроків зробив. Воняло суто людськими фекаліями. Запах з цукрового я знаю, так як і зі спиртзаводу і м'ясокомбінату, то не ті запахи. В квартирі не воняє, хоча вікна зараз часто відкриті. Коли було холодніше, то вікна плотно закриті, може тому я не чув якись запахи... І один раз я почув вонь з два тижня назад, коли з роботи по Рованцям їхав... А так Бог мене милував, до сих пір дискомфорту не відчуваю... А може ніс забитий)), хоча, запахи добре відчуваю. Серйозно, читаю цю тему і розумію, що проблема з вонню по всьому місту, а в мене все ок... Дивина, та й годі...

Так що, все одно, з ДПЗ з'їзджати не збираюсь, щоб ти там не вишукував проти району і як би не старався в мистецтві сарказму).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що є надія, що злий дух смордору не витатиме на Луцьком, а гетьмань привезе запах шоколаду?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

@SunSeth , чесно, мені воняло за весь цей час, що шуміха, тільки два рази, і то тільки тоді, коли я від під'їзда до машини 10 кроків зробив. Воняло суто людськими фекаліями. Запах з цукрового я знаю, так як і зі спиртзаводу і м'ясокомбінату, то не ті запахи. В квартирі не воняє, хоча вікна зараз часто відкриті. Коли було холодніше, то вікна плотно закриті, може тому я не чув якись запахи... І один раз я почув вонь з два тижня назад, коли з роботи по Рованцям їхав... А так Бог мене милував, до сих пір дискомфорту не відчуваю... А може ніс забитий)), хоча, запахи добре відчуваю. Серйозно, читаю цю тему і розумію, що проблема з вонню по всьому місту, а в мене все ок... Дивина, та й годі...

Так що, все одно, з ДПЗ з'їзджати не збираюсь, щоб ти там не вишукував проти району і як би не старався в мистецтві сарказму).

Живу на Бенделіані. Так як працюю тут же, вдома, то запахи були частенько. Через день це точно.

Причому не весь день а напливами.. Годину повоняє і перестане на пару годин. Потім знов...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що є надія, що злий дух смордору не витатиме на Луцьком, а гетьмань привезе запах шоколаду?

Більше... У тебе в підізді прибере
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SunSeth сказал:

А хіба Сахарня/Вересневе то не Луцьк? Давно? Де цукровий бере буряки в травні для переробки?

з травня на 1-2 місяця всі цукрові заводи зупиняються на ремонт.і зливають всі відходи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, продавець111 said:

з травня на 1-2 місяця всі цукрові заводи зупиняються на ремонт.і зливають всі відходи.

Вони їх накопичують чи шо? Х-ня якась, тобі так не здається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не возникало такой мысли, что сахарный сливает свои дрожжи в городскую канализацию и потом гомно бродит и на 40м?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, SunSeth сказано:

Вони їх накопичують чи шо? Х-ня якась, тобі так не здається?

Це просто "систему" промивають, чани чистять, які відходи... щороку готують цукровий до сезону, але - ще трохи рано....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, продавець111 сказано:

з травня на 1-2 місяця всі цукрові заводи зупиняються на ремонт.і зливають всі відходи.

так вони і не працювали ніколи цілий рік....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

А не возникало такой мысли, что сахарный сливает свои дрожжи в городскую канализацию и потом гомно бродит и на 40м?

А не виникало думки почитати раціональні твердження трохи вище і не плодити чутки? Якраз міська каналізація зливається у відстійники цукрового, а не навпаки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SunSeth сказал:

Нічо, он Поршень на Волинь їде, нюхне х@йцов ))

Хе-хе... от саме під нього все і підчистять, нічого він і не відчує, а тим більше у районі Львівської і близько не буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, difoto сказал:

А не виникало думки почитати раціональні твердження трохи вище і не плодити чутки? Якраз міська каналізація зливається у відстійники цукрового, а не навпаки.

отстойники находятся между Луцком и Г.Полонкой. Я живу от них в 1 км и до моего дома очень редко доходит вонь, было пару раз всего и я не понимаю, как может этот запах дойти до 40 кв минуя весь город.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, difoto сказал:

Укроп замість роботи піднімає людей на "акції"

У Луцьк "шеф" пріїхав і місцевому УКРОПу треба показати жваву роботу яку вони не роблять коли "шефа" в Україні немає :) А Самообороні слабо було щось у противагу тій акції поставити, бо відомо було і потім видно, що то все для піару зроблено і щоб штанці ВО "мера" підтримати. А то приїхали раніше, типу при справах, все типу взнали, Климчук в соцмережах прозвітувався і в'йо, щоб під більш чисельну акцію не попасти - так?! :)  Вас "активістів" всіх хрен зрозумієш, кожен сам по собі, один перед одним скачете, піаритесь, а толку... Так і в усій Україні... Шкода :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romanc сказал:

А не возникало такой мысли, что сахарный сливает свои дрожжи в городскую канализацию и потом гомно бродит и на 40м?

Мисля доволі проста - якщо це все так цікавить, то виїдь з Луцька у напрямку Львова і за першою заправкою, через 150 метрів, зверни праворуч і там за шлагбаумом побачиш усю ту "красу" і запахи що потрапляють у Луцьк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, igorgame сказано:

 А Самообороні слабо було щось у противагу тій акції поставити, бо відомо було і потім видно, що то все для піару зроблено і щоб штанці ВО "мера" підтримати. А то приїхали раніше, типу при справах, все типу взнали, Климчук в соцмережах прозвітувався і в'йо, щоб під більш чисельну акцію не попасти - так?! :)  Вас "активістів" всіх хрен зрозумієш, кожен сам по собі, один перед одним скачете, піаритесь, а толку... Так і в усій Україні... Шкода

Я от тебе ваабщє не зрозумів. Нам треба було на акцію укропа йти? Чи паралельно свою замутити? Так в нас на плакати і масовку грошей не виділяє ніхто. Ми так, чісто пагаваріть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, difoto сказал:

Я от тебе ваабщє не зрозумів

Ну ви все взнали, вам розповіли, а далі, що ви можете зробити як повпливати на вирішення проблеми, якщо всі все побачать по ТБ, почитають в неті, все в інтерпритації УКРОПа?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так проблеми де-факто немає, потрібно просто вникнути у суть і слідкувати (!!!) за перебігом подій. Звісно, легше через медіа прокричати про закриття заводу, а потім цілуватись з його директором. Хай інтерпретують. А ми банально будем працювати для міста і для країни.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, difoto сказал:

1. Біоетанольний завод зупинено в суботу

2. цукровий завод забирає відходи з Вересневого за символічну плату, хоча це мало би робити місто, оскільки відстійники заводу в зоні дії районної влади.

3. Завод буде запущено після того, як встановлять флотатор за 3 млн. грн. (вже десь на наступному тижні, але все залежить від київського підрядника)

4. колапс стався з-за того, що каналізація з Вересневого змішалась з відходами біоетанольного, а ніхто не очікував, що якщо дріжджі змішати з гавном - буде смердіти. Знову ж таки, це від того, що цукровий "актом доброї волі" відбирає на себе каналізаційні стоки з міста.

Вихід - це флотатор, а ще - відвід стоків з Вересневого всеж таки у міську каналізацію.

А ще - там буде безвідходне виробництво як етанолу, так і метану, який звикли купляти в рашці. А ще це 9 МВт "зеленої" електроенергії.

Це все говорилося ще місяць чи два тому, коли Поліщук перший раз звернувся до керівництва Цукрового заводу. І там теж лунали байки про "потерпіть тиждень і все буде". Тому сьогоднішня акція є цілком логічною. Аналогічно було з Ковельським скотомогильником - поки люди не перекрили трасу, нічого з місця не зрушилося.

 

Я хз, чому в тебе так бомбануло. Бо на смороді пропіарився УКРОП, а не ти(самооборона)? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...