Перейти до змісту

Що це на 40-му гімном смердить?


Рекомендовані повідомлення

якийсь гандон (чи купка гандонів) заробляє бабло, економлячи на очистці, а все місто має цим дихати

 

On 07.05.2017 at 14:18, justice777 сказано:

Скинув скаргу на мейл міської ради ...

Пропоную долучатися до висловлювання свого обурення бездіяльністю очільників міста.

Електронна скарга:

http://www.lutskrada.gov.ua/appeal-to-the-сity-сouncil

 

+1

Теж долучився, адресував конкретно відділу екології

 

Доброго, але погано пахнучого ранку.


Цього року сморід з відстійників цукрового заводу, котрі знаходяться за Луцьком з львівського напрямку, розповсюдився на все місто. Раніше лише тією ділянкою траси важко було проїхати, а тепер неможливий сморід накрив все місто. Жахливо смердить навіть на протилежному від відстійників боці Луцька! Один і той же сморід (відстійниковий) і на "Балці", і навіть на Молоді! Неможливо дихати на вулиці, неможливо відкрити на провітрювання вікна, дітей нудить, відмовляються їсти! В парку "відпочинку" ім. Л.Українки вже неможливо відпочити, бо там нема чим дихати! Замість чистого повітря там отруйні гази! 
І смердить це 100% з відстійників цукрового, а не як намагаються нам розповідати час-від-часу представники міської влади, від якихось видуманих проривів каналізацій чи від одиничних машин зливачів нечистот.
Тому дозволю собі висловитись не лише від себе, а й озвучити вимогу більшої частини мешканців Луцька:
1. Відповідним екологічним службам знайти підприємство, котре скидає нечистоти в згадані відстійники та призупинити це порушення.
2. Змусити данне підприємство вжити заходів по нейтралізації вже скинутих нечистот.
3. Заборонити подальше скидання цих нечистот без попередньої очистки.
4. Для можливості оперативного реагування створити пост чи групу для моніторингу стану відстійників.
5. Проінформувати громадськість міста про прийняті міри та вжиті заходи по усуненню даного екологічного лиха.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось готовий до фізичного блокування підприємства? От реально - приїхати і блокувати. І це не сарказм, це просте запитання.

Я - готовий і буду блокувати. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, difoto сказано:

А хтось готовий до фізичного блокування підприємства? От реально - приїхати і блокувати. І це не сарказм, це просте запитання.

Я - готовий і буду блокувати. 

 

Думаю спочатку треба перепробувати всі більш демократичні методи. А тоді фізичні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

А хтось готовий до фізичного блокування підприємства? От реально - приїхати і блокувати.

Гузю подзвони - підтягнеться-попіариться :) 

P.S. Ан ні, не пройде, вони з Палицею разом плавали, а тут на Поліщука треба наїзджати, як до влади, то Гароня не підтримає... Єх - такої підтримки не буде і піару - шкода... :( 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Думаю спочатку треба перепробувати всі більш демократичні методи. А тоді фізичні.

Ех. Коли вже зрозумієш, влада для багатих (власників заводів, зокрема)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, SΩLΩMΩN сказал:

може й спиртзавод ще щось скидає

Виробництво біоетанолу відкрито на цукровому! Невже коменти не читаєш на і інформацію на сайтах і сам не відчуваєш звідки то все, до чого тут спиртзавод? :) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удивительно, когда вчера возвращались с велодня, запаха с отстойников сахарного не было, хотя иногда дотягивало и Черногузки

Какое отношение имеет сахарозавод к запахам на 40м? Разве что сброс сделали не в отстойники, а в общую канализацию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, romanc сказано:

Какое отношение имеет сахарозавод к запахам на 40м?

так вітер подув...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, case_l сказал:

так вітер подув...

если б ветер от нас эту вонь додул бы до 40, то на Пакко все б рыгали без остановки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, difoto сказал:

А хтось готовий до фізичного блокування підприємства? От реально - приїхати і блокувати. І це не сарказм, це просте запитання.

Я - готовий і буду блокувати. 

 

https://www.volynnews.com/news/all/zdorovia-luchan-ne-tovar-oholosheno-aktsiiu-protestu-shchodo-smorodu-v-misti/

Цитата

Лучан закликають приєднатися до мирної акції протесту, що відбудеться завтра, 22 травня, о 10:00 на території Гнідавського цукрового заводу та ТОВ «БІО ПЕК».
Про це йдеться у відповідному зверненні депутатів Луцької міської ради від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» ЗДОРОВ’Я ЛУЧАН – НЕ ТОВАР!, інформують у прес-службі Волинського УКРОПу.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, romanc сказано:

Удивительно, когда вчера возвращались с велодня, запаха с отстойников сахарного не было, хотя иногда дотягивало и Черногузки

Какое отношение имеет сахарозавод к запахам на 40м? Разве что сброс сделали не в отстойники, а в общую канализацию.

це 100% сморід відстійників. Я на Горохів щотижня їжджу, вже надегустувався, пізнаю його відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, difoto сказано:

А хтось готовий до фізичного блокування підприємства? От реально - приїхати і блокувати. І це не сарказм, це просте запитання.

Я - готовий і буду блокувати. 

Блокувати цукровий?

Та й сморід це не прибере. Тиснути потрібно владу, котра дозволяє тому п-ву скидати  свою неочищену гидоту на відстійники цукрового. Не дарма вони примазались до  цукрового...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Savage сказал:

Лучан закликають приєднатися до мирної акції протесту

Інфа першою з'явилась у ЗМІ на яке ви дали посилання (ВН кому належить :) ) а потім вже інші передрукували, а з цього висновок на що буде направлена та "акція"!  :) Все зрозуміло, що з цим треба щось робити, вирішувати як скоріше але ж хто буде це робити і для чого не складно здогадатись :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, jack74 сказал:

Тиснути потрібно владу

А влада, у обличчі УКРОПу і наближених, яких скупив Палиця, завтра будуть відбілювати Поліщука :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, jack74 сказано:

Тиснути потрібно владу, котра дозволяє тому п-ву скидати  свою неочищену гидоту на відстійники цукрового. Не дарма вони примазались до  цукрового...

Один із власників - точно спільний, і у "біоетанола" і у цукрового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, romanc сказал:

Удивительно, когда вчера возвращались с велодня, запаха с отстойников сахарного не было, хотя иногда дотягивало и Черногузки

Какое отношение имеет сахарозавод к запахам на 40м? Разве что сброс сделали не в отстойники, а в общую канализацию.

Вчора в час ночі  проїзджали цукровий-мамсурова-рованці-карпенка. Тільки вїхали в Полонку/Цукровий зі сторони Проміня - сморід жахливий. Він був і на Мамсурова і в Рованцях і лише коли по Карпенка їхали, то десь біля срібних лелек вже не було відчутно. А за ніч - могло дотягнути.. і до 40-го. В нас же ж з одного кінця міста, в інший 10 км, а не 100....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, AnryABC сказано:

Мер Полішук що каже?

 

Каже то до районної ради:

Цитувати

Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук розповів, що як тільки виникла екологічна ситуація, міська влада відразу включилась в роботу. Проте, де-юре вона не має права закрити завод, який знаходиться території трьох сіл Луцького району. «Я ініціював звернення до всіх можливих екологічних інстанцій і перевірка таки встановила, що є порушення», - сказав Поліщук.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Каже то до районної ради:

 

http://www.volynpost.com/news/89817-luchany-staly-svidkamy-politychnogo-piaru-zaiava-schodo-akcii-pid-cukrovym-zavodom

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, SΩLΩMΩN said:

Каже то до районної ради

А хіба Сахарня/Вересневе то не Луцьк? Давно? Де цукровий бере буряки в травні для переробки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, SunSeth сказано:

А хіба Сахарня/Вересневе то не Луцьк? Давно? Де цукровий бере буряки в травні для переробки?

 

очисні не на Вересневому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...