Перейти до змісту

Що це на 40-му гімном смердить?


Рекомендовані повідомлення

38 minutes ago, Віталій СК said:

Та й як це може бути Цукровий, якщо на Львівський почало смердіти о другій годині, а на 40-му ще біля 22:00.

На ГПЗ стійкий сморід з 21ї години вечора вчора і аж до 10-11 ранку сьогодні. Так шо твоя аналітика трохи того, лісом пішла (.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, difoto сказано:

а моя?

А твоя аналогічна моїй, тільки з картинками.

 

@itax , на минулій сторінці користувач писав:

Цитувати

Дійсно біля 2-гої на Львівській починало смердіти - вчасно встиг закрити вікно

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, difoto said:

а моя?

не можу сказати, бо не видно, це прогноз чи дані на вчора? Підкажи, згідно з твоєю логікою. звідки на ГПЗ затянуло так багато того смороду при такому вітрі? Можна на карті навіть обвести. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, itax сказано:

Підкажи, згідно з твоєю логікою. звідки на ГПЗ затянуло так багато того смороду

по-перше - не на ДПЗ, а на все місто, від центра до Відродження. А по-друге - на картинці є село Липляни, де знаходяться очисні споруди водоканалу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

простий варіант: катнути до липлян, понюхати чим там пахне, поїхати до відстійників цукрового, там теж нюхнути...

порівняти з запахом у місті...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, vampirich сказано:

простий варіант: катнути до липлян, понюхати чим там пахне, поїхати до відстійників цукрового, там теж нюхнути...

порівняти з запахом у місті...

кілька разів коли воняло на ГПЗ проїжав не велосипеді з Мамсурова і понад цукровим, запах там гнилого жому, але ніяк не тим що місті, від Липлян какахами і теж не схоже те що в місті.... а  в місті запах схожий на нутрощі тварин, його ні з чим не спутаєш.....:wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, PEACH сказано:

кілька разів коли воняло на ГПЗ проїжав не велосипеді з Мамсурова і понад цукровим, запах там гнилого жому

запах гнилого жому в районі цукрового. в районі відстійників троха веселіший запах

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сука, вони всі вирішили одночасно під шумок  злити все своє накопичене "гавно" ??? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, vampirich сказал:

запах гнилого жому в районі цукрового. в районі відстійників троха веселіший запах

 

Сьогодні вночі на ДПЗ якраз смерділо жомом. Як дехто каже "людським гавном" ще не чув щоб тут смерділо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хз, де ви на 40-му ті запахи чуєте? За місяць може 1 раз щось чув і то щось таке лайтове було. Та й в місті мені якось везе - 1-2 рази на якусь лайт версію попадав. Для мене то якась інша реальність - всі говорять, а я не чую.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, nemo сказал:

А це в цьому році жомом почало смердіти?

Жомом смерділо зажди, але в цьому році смердить так, ніби цей жом вже хтось їв. Колись свиню тримали, то її гівняхи смерділи так само, бо кормили буряками. Просто дехто пише, що смердить людськими какахами і це наштовхує на думку, що джерело смороду в Луцьку не одне. Он вже відстійники Водоканалу вспливли.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Жомом смерділо зажди, але в цьому році смердить так, ніби цей жом вже хтось їв. Колись свиню тримали, то її гівняхи смерділи так само, бо кормили буряками. Просто дехто пише, що смердить людськими какахами і це наштовхує на думку, що джерело смороду в Луцьку не одне. Он вже відстійники Водоканалу вспливли.

Думаю іх багато, і не останню чергу зіграло закриття ветсан заводу.

маємо як завжди, закрили, а альтернативу не дали.

відходи ж не щезли нікуди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора смерділо (етанол роблять з миляси, так казали мені люди, що мають відношення до заводу) з цукрового, а сьогодні зранку уже з каналізаційних відстійників.

Район риббази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще варто згадати про виробників ковбас, які свої відходи зливають в міську каналізацію, прямо посеред вулиці!!!

 

п.с. тут так точно описують цей запах, що коли я читаю ваші пости, одразу його згадую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, rl72 сказал:

Сморід як тваринного (свинного) походження із солодкуватим присмаком
 

 

сегодня утром от отстойников за Львовской был такой., обратно ехал в 17 - запаха не было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Savage сказано:

Качай IQ, твій Кеп.

Маладєц :)  Але таки дебіл. 

Твій випускник фіз-мату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Маладєц :)  Але таки дебіл. 

Твій випускник фіз-мату.

Молодець, але таки даун. Твій магістр матфаку :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блядство, ці мудаки таки реально шось мутять по ночах. Знов зара біля опівночі просто неможливо вікно відкрити! НА 1580 хрєн додзвонишся - мабуть всі дзвонять.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох і смородом повіяло, ппц, коли і де треба збиратись, щоб зупинити цю х-ню ?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...