Перейти до змісту

Що це на 40-му гімном смердить?


Рекомендовані повідомлення

Просто не розумію: невже так важко зафіксувати факт скидання відходів? Замість цілодобового чергування тим самим "укропом" (до прикладу) на території - ходимо на екскурсії, які любязно влаштовує "біо"-директор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, CosmoPilot сказано:

Просто не розумію: невже так важко зафіксувати факт скидання відходів? Замість цілодобового чергування тим самим "укропом" (до прикладу) на території - ходимо на екскурсії, які любязно влаштовує "біо"-директор.

та ти не шариш! на цьому піару не вийде стілкьи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Itzamna сказано:

Штин атас на дпз - 3-18 ночі

в районі Львівської ризикнув і заснув із відчиненим вікном - повезло, вранці було свіже прохолодне повітря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штин атас на дпз - 3-18 ночі

Підтверджую, прокинулись від смороду, мусили все закривати. Час: біля 3:20.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепост звідси https://www.facebook.com/groups/154903611714337/
"У нас готова колективна скарга. Всіх бажаючих її підписати запрошуємо зібратись 28.05 (у неділю) о 18.00 біля 24 школи
НВК № 24, вул. Станіславського, 52а, м. Луцьк."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора о 16-40 був на заправці ANP  на виїзді на Львів. Сморід - жахлививй. Працівник азс сказав, що так майже постійно, болить голова. Сморід йде не з Цукрового, а з північно-західного напрямку.
" ініціативна група жителів Луцька, ближніх сіл - Гірка Полонка, Баїв - на чолі з Наталією Гребенкіною звернулись до громадської ради з проханням посприяти у вирішенні питання. Жінка каже, що неприємний запах шириться з полів фільтрації Гнідавського цукрового заводу, котрі знаходяться поблизу Гіркої Полонки. Оскільки це – приватна територія, то заборонити вивіз нечистот туди можна лише за вироком суду."
 
 


Ахрєнєть, то у нас тепер на приватну територію можна хоч ядерні відходи звозити?!

21:40, ДПЗ, задраїли люки знову :((
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доповідаю.

Почалося

Десь з годину назад на ДПЗ пішов запах. І не чуть-чуть а такий шо дружина чуть не ригає...

Я трохи пропустив бо був в душі, поки вийшов, жінка пришла з роботи, а в квартирі дупа.

Не встиг вобщім вікна закрити

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуляв на стадіоні 20 школи десь о 19-21 годинах, то коли вітер дув з цукрового, відчував знайомий запах. А тепер і вітру не треба, смердить постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти



Зверніть будь-ласка увагу. Через те, що сільським радам цих двох населених пунктів "западло" зробити нормальну каналізацію (в одному випадку бач потужностей станції не вистачає, в іншому випадку "возити далеко і дорого") люди всього міста задихатись мають?! А на область звертались, із конкретними цифрами, мовляв треба зробити те і те (труба, насос, техдокументація?) - тоді можна було б вимагати обласну владу допомагати фінансово - що то є 2млн.грн для держави?
Така ось думка, трохи більше конкретики...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, itax сказал:

 


Зверніть будь-ласка увагу. Через те, що сільським радам цих двох населених пунктів "западло" зробити нормальну каналізацію (в одному випадку бач потужностей станції не вистачає, в іншому випадку "возити далеко і дорого") люди всього міста задихатись мають?! А на область звертались, із конкретними цифрами, мовляв треба зробити те і те (труба, насос, техдокументація?) - тоді можна було б вимагати обласну владу допомагати фінансово - що то є 2млн.грн для держави?
Така ось думка, трохи більше конкретики...

 

Район Цукрового (Вересневе) належить до Луцька і їхні нечистоти також скидають на відстійники цукрового. Це наша спільна проблема з тими сільськими радами, як і сморід.

А якщо взяти до уваги той факт, що у селах у багатьох власні вигрібні ями, а в Вересневому багато багатоквартирних будинків з централізованою каналізацією, то скоріше ми (лучани) винні у смороді в тих селах і в своєму місті. Але, знову ж таки, Вересневе скидало свої відходи не перший рік, а сморід почався з відкриттям біоетанольного заводу. Ще на думку спадає розквіт ковбасних виробництв навколо Луцька і скидання ними своїх відходів. Але здається. що цей сморід не їхній.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

А якщо взяти до уваги той факт, що у селах у багатьох власні вигрібні ями, а в Вересневому багато багатоквартирних будинків з централізованою каналізацією, то скоріше ми (лучани) винні у смороді в тих селах і в своєму місті.

 

Та не вже? Хіба Вересневе тільки недавно почало скидати своє г...о і саме із-за цього почався цей сморід, який дратує все місто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, SΩLΩMΩN сказал:

а що зараз воняє ціле місто? Поки пише тільки ГПЗ.

 

Я хіба говорив за зараз? Проблема почалась вже як пару місяців...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Юріч сказал:

 

Та не вже? Хіба Вересневе тільки недавно почало скидати своє г...о і саме із-за цього почався цей сморід, який дратує все місто?

Прочитай весь мій пост, я його писав у три етапи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДПЗ - смердить просто капець...і ніяким не жомом,а застояним перегрітим гівном

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Chyprunka сказал:

ДПЗ - смердить просто капець...і ніяким не жомом,а застояним перегрітим гівном

От зараз так, свинячим перегноєм. А часом буває і жомом, певно коли ще цукровий щось скидає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 
Та не вже? Хіба Вересневе тільки недавно почало скидати своє г...о і саме із-за цього почався цей сморід, який дратує все місто?

Можливо що скидали і раніше, але конкретно зараз смердить гімном, отож пропонується як раз розібратись із СКИДАМИ ФЕКАЛІЙ ТУДИ, ЗВІДКИ ЙДЕ ВОНЬ. По моєму логіка цілком нормальна.

А ще, покажіть мені, що це нормальна практика, скидати гімно на полігони на відкритому повітрі замість переганяти на очисні споруди?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nickel сказал:

Прочитай весь мій пост, я його писав у три етапи.

 

Я все читаю, не переживай. Я говорю про те, що в минулому році, позаминулому і так далі, такої воні не було (запах жому був і то тільки в період переробки буряків, ну і ще деколи, раз-три на рік), і не те що в місті такої воні не було, навіть в нас на районі. Але всі ті роки Вересневе скидало свою каналізацію у відстійники цукрового чи не так? Так чому зараз ми (лучани), як ти сказав, винні у цій новій воні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вітер якраз з відстійників на ДПЗ http://prntscr.com/fd4ntb

пс не сприйміть за рекламу, але я за допомогою цього ресурсу дивлюсь чи варто вікна на ніч відкривати чи ні, поки що все правильно показував https://www.windy.com/?50.719,25.320,14

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Юріч сказал:

 

Я все читаю, не переживай. Я говорю про те, що в минулому році, позаминулому і так далі, такої воні не було (запах жому був і то тільки в період переробки буряків, ну і ще деколи, раз-три на рік), і не те що в місті такої воні не було, навіть в нас на районі. Але всі ті роки Вересневе скидало свою каналізацію у відстійники цукрового чи не так? Так чому зараз ми (лучани), як ти сказав, винні у цій новій воні?

Тому що луцьке гівно скидаємо "на поля", замість того щоб пропускати очисні станції. Це не нормально, це був вимушений крок, бо насосна станція Вересневого не справляється. То чому дивуємося, що гівном смердить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Тому що луцьке гівно скидаємо "на поля", замість того щоб пропускати очисні станції. Це не нормально, це був вимушений крок, бо насосна станція Вересневого не справляється. То чому дивуємося, що гівном смердить?

 

Я не говорю, що це нормально (чи ненормально), мова про те, що в минулому році (наприклад) гівно Вересневе скидало так само, як зараз? Чи може вони почали таку практику саме зараз, коли почались проблеми з запахами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...