Перейти до змісту

Новітня русифікація


Рекомендовані повідомлення

якщо чоловік виправився, то це добре, пам'ятаю форум декілька років тому був більш російськомовний.

Отут - http://board.lutsk.ua/topic/152806-майдан-або-бути-нам-чи-не-бути-від-24022014/?p=1053431367непогано ситуація яка була на той момент, викладена

Тролік, наскільки я знаю, ти працював у банку Русский стандарт? :)

Змінено користувачем snouden
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 901
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

 

Тролік, наскільки я знаю, ти працював у банку Русский стандарт? :)

 

 

це ти щяс тіпа явив міру секрет, да?:-)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Отут - http://board.lutsk.u...4/?p=1053431367непоганоситуація яка була на той момент, викладена
Ше один піздун балабол. 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Отут - http://board.lutsk.u...4/?p=1053431367непоганоситуація яка була на той момент, викладена

 

Ну, не хочеться мені нікого ображати. Але передивився майже всі теми в політиці з 2007 / 2008 по майже 10-й рік.

Не знайшов я там такого.

Так, Діфото розмовляв російською. так, Шкодер російською. І що?

Там взагалі цікаві теми :) Я і поржав, і прозрів і взагалі афігєл.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Тролік, наскільки я знаю, ти працював у банку Русский стандарт? :)

 

 

це ти щяс тіпа явив міру секрет, да?:-)

 

 

Ну дик Сноуден же ж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Отут - http://board.lutsk.u...4/?p=1053431367непоганоситуація яка була на той момент, викладена

 

Ну, не хочеться мені нікого ображати. Але передивився майже всі теми в політиці з 2007 / 2008 по майже 10-й рік.

Не знайшов я там такого.

Так, Діфото розмовляв російською. так, Шкодер російською. І що?

Там взагалі цікаві теми :) Я і поржав, і прозрів і взагалі афігєл.

 

Женік, дякую за ідею передивитись старі теми в політиці за ті роки)))  Я  тоді ще не знав про Борду, але на українській мові спілкувався цілком пристойно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Отут - http://board.lutsk.u...4/?p=1053431367непоганоситуація яка була на той момент, викладена

 

Ну, не хочеться мені нікого ображати. Але передивився майже всі теми в політиці з 2007 / 2008 по майже 10-й рік.

Не знайшов я там такого.

Так, Діфото розмовляв російською. так, Шкодер російською. І що?

Там взагалі цікаві теми :) Я і поржав, і прозрів і взагалі афігєл.

 

Ще Зевса забув. Вони всі писали російською. КОли вони перейшли на Українську я був в шоці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я  памаятю як ДІ, Зєвс і Шкодер писали російською, а потітм майже одночасно перейшли на Українську, це в очі кинулось. За інших не згадаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я  памаятю як ДІ, Зєвс і Шкодер писали російською, а потітм майже одночасно перейшли на Українську, це в очі кинулось. За інших не згадаю

100% рішення було принято в парку ім. Фотакома )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Я там на жодну здибанку чи засідання не попав
а дарма :)

Зевс спілкується українською, російська - наслідок спілкування на російськомовних форумах   fido

Shkoder  - те саме, але в пріоритеті - англійська, бо працює з англомовними

difoto - просто москаль, а шо здєлаєш.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я  памаятю як ДІ, Зєвс і Шкодер писали російською, а потітм майже одночасно перейшли на Українську, це в очі кинулось. За інших не згадаю

 

Я на борді почав писати українською з блокування Лідавської, коли писав з телефону, а на телефоні тільки 2 розкладки було, ще одну додавати не хотів через не зручність перемикання

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс спілкується українською, російська - наслідок спілкування на російськомовних форумах   fido

проблема ще трішки глибше,

коли це все починалося ПЗ не підтримувало кирилиці, tomu pisali translitom, потім додалась підтримка кирилиці

але софт дуже довго но розумів українські букви Ї і Є, навіть KOI8-U не допомагав

коли випадково додати було хоч одну букву ї або є в лист написаний в АутлукЕкспрес4 - весь текст перетворювався на кашу

от так і мучились, і навіть з друзями з Луцька переписувались російською

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 
ГУРТОМ І «КАМСАМОЛЬСЬКУЮ ПРАВДУ» ДЕКОМУНІЗУВАТИ ПРИЄМНІШЕ :)))
Вітаю, дорогі друзі, з невеличкою, але перемогою! Два місяці тому ми почали громадську кампанію з декомунізації “Камсамольской правди в Україні”. За вашої підтримки було направлено запит в редакцію, і запити до міністерства юстиції, підготовлено матеріали до судового позову (в разі невиконання вимог закону про декомунізацію), проведено низку публічних заходів та інтервью, що привернути увагу до цієї проблеми. І ось з сьогоднішнього дня газета “Камсамольская правда” маскується під “КП в Україні”, від чого, звичайно не змінить свою бульварну проросійську спрямованість. Але, нічо.))) Будемо і над цим працювати. “Нє сразу Масква строілась. Нє сразу і і разрушається)))”. Головне, що це гламурне російське жлобство вже потроху починає набридати і його колишнім адептам. Люди, які ще за Януковича “счіталі всьо украінскоє лоховскім і шароварним”, раптом зрозуміли, що нинішня Росія насправді — це суцільні понти, брехня, тупість, смерть і руйнування, а тому відправили своїх дітей в українські школи (хто порозумніше). А хто не дуже, то нічьо, нічьо.... “Нє сразу Масква строілась...(див вище). Тим же ж, хто кричить “всьопропало” нагадаю, що і Європа не відразу будувалась. Пластикові паспорти видають, з літа отримаємо безвізовий режим, європейський газ по 200 доларів замість 212 у Росії. Тримайтеся, дорогі! Все буде добре! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!!!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Тим же ж, хто кричить “всьопропало” нагадаю, що і Європа не відразу будувалась. Пластикові паспорти видають, з літа отримаємо безвізовий режим, європейський газ по 200 доларів замість 212 у Росії. Тримайтеся, дорогі! Все буде добре! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!!!!

Попри дорогу ціну, яку за це платимо, найголовніше таки не це. Не Європа, не безвізовий, не газ....Найголовніше те, що із страшним скрипом десятилітньої іржі, почало зрушуватися щось правильне в багатьох-багатьох головах. В кого більше, в кого менше. Але цей процес пішов, і зупинити його вже неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Конституції ліквідується термін "село" і вводиться термін "поселення", - нардеп

"Я як учений, не тільки як політик, громадянин, я не можу голосувати за Конституцію, яка так не науково виписана ", - зазначив він

У Конституції ліквідується термін "село" і вводиться термін "поселення". Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат Микола Томенко.

"Останній аргумент, мав дискусію з викладачами, своїми колегами по університету, я переведу свій навчальний посібник по історії конституційного права, я взагалі здивувався, я щось пропустив. В Конституції у нас ліквідовується термін "село" і вводиться термін "поселення". Для мене це несподіванка, тому що це чисто російська термінологія, це в документах Росії, городское и сільське поселение. (Зміни в Конституції, - ред.) які будуть голосуватись - буде термін "громада". Термін "громада" в принципі український термін, і Грушевський, і Драгоманов його використовували. Громада буде складатись з поселення, чому придумали це поселення, для мене це несподіванка. В українській мові "поселення" – це військові поселення Аркачеєва або виселення в Сибір. Ідеологічно слово "село" і "місто" є фундаментальними для українського думання, для української культури. Навіщо придумали це "поселення"? Це дрібниці але це говорить про, на мою думку, не системність залучення фахівців різного рівня до проекту Конституції. Я як вчений, не тільки як політик, громадянин, я не можу голосувати за Конституцію, яка так ненауково виписана. Я вважаю, що треба зібратись, проаналізувати і зробити текст за який буде не соромно", - заявив він.

 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

із категорії "нема до чого домахатись". У польській конституції взагалі немає  слова село чи місто, чи смт, а є територіальна одиниця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Все частіше  чути:

"Я украинскій русскоязичний патріот і мову учіть мнє нєт надобності, потому что мєня і так всє понімают"

Спробуємо   розібрати суть питання і проблематики.

Я — Антон Дмитрович Мухарський народився в місті Києві в абсолютно російськомовній родині. Родичів в селі не маю ані по батьковій, ані по маминій лінії.

Вперше почув українську мову в природніх умовах (не враховуючи шкільних занять)  у віці 13 років, коли ми з батьками поїхали відпочити у  село Махаринці,  і був страшенно здивований, адже на ті часи в абсолютно русифікованому  Києві  її можна було почути хіба що на базарі у вигляді суржика.

У 1989-му році повернувшись з армії, потрапив у вир подій першої хвилі українського відродження, яке знамените тим, що породило  фестиваль "Червона рута", літгурт "Бу-ба-бу", та ще цілу низку культурних та мистецьких подій завдяки яким хотілося себе ідентифікувати саме як "модерного українця", а не "шароварно-аграрного штемпа" від якого тхне часником і нафталіном.

На той час я вчився в театральному інституті ім. Карпенка-Карого. У нас на курсі було декілька хлопців та дівчат з Новосибірська (керівник курсу притягнув їх з собою з Росії). За якийсь рік вони досить не зле опанували  українську, а за два вже отримували вищі бали на іспитах зі сценічної мови.

Ключовою лінгвоформою,  аби змусити  їх зробити над собою зусилля, була незабутня фраза нашого викладача з цього предмету: "Якщо ти за два роки не навчишся вільно розмовляти українською ти — або дебіл, або дефективний, або лінива тварина? Краще зізнайся в цьому прямо зараз і я не буду до тебе чіплятись, бо що з хворого або з тварини взяти? Квола "трієчка" тобі завжди буде забезпечена. Але більшого не вимагай?"

Розумію, волюнтаристський підхід, психологічний тиск  і все таке. Але людина тим і відрізняється від тварини, що здатна зробити над собою вольове зусилля заради самовдосконалення. З цього роблю суворий висновок — ті хто здатні  зробити над собою зусилля і вивчити мову або дебіли, або дефективні, або просто ліниві тварини)))) Варто відверто в цьому зізнатися і до вас не буде жодних претензій. Квола "трієчка" на право називатися громадянином України вам завжди буде забезпечена. І не треба впадати в істерики типу: "А-а-а-а-а-а, знову ці бандерлоги на нас наїжджають". Повторюся, я народився в Києві в абсолютно російськомовній родині... Лінь, пристосуванство, брехню, байдужість, шахраювання і пересмикування  фактів давайте залишимо для "руського міра". Все ж таки ми будуємо МОДЕРНУ УКРАЇНУ! Так що,як казав Великий Покальчук: "Вчіть, б...дь, українську мову!"

Всім гарного дня і гарного настрою.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, romaxa11 сказано:

ті хто здатні  зробити над собою зусилля і вивчити мову або дебіли, або дефективні, або просто ліниві тварини)))

ти все правильно процитував? )))

Окау! 

Можна я цей спічь перенаправлю російськомовним українцям, які зробили для України більше, ніж йобані україномовні патріоти, які крім вишиванки нічого не купили, і ту - для себе?

Рома, а ти на військо щось дав взагалі?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...