Перейти до змісту

Новітня русифікація


Рекомендовані повідомлення

On 2/7/2016 at 4:16 AM, NightVision said:

Тільки не румунською, а угорською. І не до Румунії, а до Угорщини, або, як там кажуть, Мадярщини

Можливо, я сильно й не вникав, але... почуваєш там себе  - зовсім не "як вдома" в Україні. Особливо, коли не те що всі навкруги не розмовляють Українською мовою, а навіть не розуміють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 901
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Про іспаномовних мексиканців все правильно, це фактично бувший наш Дамбас - прикордонний регіон перемішане населення, нелегальна міграція і т.д., він і відійшов в склад рашки. А глибше в Штати, що так само не розуміють англійської чи не можуть нею спілкуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 час назад, Waver сказал:

почуваєш там себе  - зовсім не "як вдома" в Україні.

 

Та нє, це чисто суб'єктивне як на мене, після здобуття друзів чи на 2-10 раз все стає на свої місця і відчуваєш там себе нормально, дискомфорту нема.

Я Вам скажу, не дивлячись на забитість деяких сел, де мені довелось побувати, (і де, наприклад, теща господаря гостям ноги миє :) буквально), люди там набагато черемші і культурніші, чим на крайньому сході нашої країни.

ЗІ нікого не хотів скривдити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, romaxa11 said:

Про іспаномовних мексиканців все правильно, це фактично бувший наш Дамбас - прикордонний регіон перемішане населення, нелегальна міграція і т.д., він і відійшов в склад рашки. А глибше в Штати, що так само не розуміють англійської чи не можуть нею спілкуватись?

В інших частинах штатів всі розмовляють англійскою... але,  іспанська (на вибір) офіційно присутня в майже в усіх сервісах (коли звертаєшся або звониш, в любий банк чи іншу державну установу)  як друга мова. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Antiphase said:

 

Та нє, це чисто суб'єктивне як на мене, після здобуття друзів чи на 2-10 раз все стає на свої місця і відчуваєш там себе нормально, дискомфорту нема.

Я Вам скажу, не дивлячись на забитість деяких сел, де мені довелось побувати, (і де, наприклад, теща господаря гостям ноги миє :) буквально), люди там набагато черемші і культурніші, чим на крайньому сході нашої країни.

ЗІ нікого не хотів скривдити..

Так, це правда...  дискомфорт відчувається тільки в тому що більшість людей тебе просто не розуміє і доводится допомагати все пояснювати жестами... тому і відчуття як будто ти знаходишся закордоном а не в Україні, але правда - люди дійсно привітні і чемні !

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вільгельм Франц фон Га́бсбург-Ло́трінґен
Йому не впадло було говорити українською! 
http://zhurawell.com.ua/
До збруї! До збруї стрільці!
Зірвіться, ламайте кайдани!
З’єднаються з вами покійні брати,
І згояться народні рани…

До збруї! До збруї стрільці!
Товаришів рідних згадайте,
Що мріють про волю в холодній землі
Всі сили до бою з’єднайте!

До збруї! До збруї стрільці!
Велика Вкраїна повстане
І в купелі крови воскреснуть мерці
І радість до краю загляне.

До збруї! До збруї стрільці!
І рідну країну спасайте!
Повстаньте як вірні козацькі сини,
Героями в хату вертайте!

12687866_1023770404332583_80418375232142

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Шоймер Ізраель, або Сторожа України

11 листопада о 12:37275988857
 

Колись давно, ще в совєцькій Одесі я добирався вночі з побачення до рідної общаги. Ну, було діло... Та я не про те, власне...

І от серед нічного, вщент зрусифікованого, міста раптом почув прекрасну соковиту українську мову. По бруківці, між заплетених виноградом стін йшли двоє чоловіків і про щось розмовляли.

Я вже геть не пам'ятаю про що була та розмова, але я просто йшов за ними як та миша із мультика про Чіпа і Дейла, яка чула запах сиру.

Давно я пропустив поворот на свою вулицю Комсомольську (тепер знову Старопортофранківську), а сили відірватися від того чистого джерела української мови не було..

Це зараз я вже розумію що слово - то найсильніший вплив і наймогутніша зброя у світі.

Спочатку було Слово і Слово було Бог.

Світ творений Словом а не силою, капіталом, чи індустрією.

У вдячному єврейському псалмі співається про шоймера (оборонця), який ніколи не засне, не злякається і захистить Ізраїль.

Ізраїль відбувся як держава саме тоді, коли одна людина примусила вивчити івріт цілу націю, яка розмовляла мовами всього світу. І тепер в обороні народу стоїть їхня мова, яка була зовсім зникла і знову відродилася і не засне і не злякається ніколи.

В основі багатовікової агресії Московського Ординського Улусу проти України, його ненависті і цієї війни, якраз лежить мова.

Пошкреби самого інтелігентного і просунутого жителя Московії - і, з-під культурних нашарувань університетської освіти і поезії срібного віку, вилізе наколка "Разгаварівай па-чєлавєчєскі, хахол!"

Ви думаєте, що росіяни не здатні вивчити українську мову, тому не розмовляють нею, навіть проживши в Україні по тридцять років? Здатні. Коли треба отримати грін карту чи вид на проживання в клятій Гейропі, то вивчають прокляту англійську і німецько-хвашистську мову аж бігом. А тільки стає питання про українську (білоруську також. Сябри знають), то весь інтелект ніби кудись зникає. Як у другокласника перед дошкою.

Краще бути згвалтованою ніж українізованою - це їхній принцип і основа співіснування з нами. Альтернативи для них не існує. Або ми перейдемо на російську, або нас уб'ють. Різними способами. 

Можна швидко - залпами Граду із-за кордону, а можна повільно, але не менш ефективно - повзучою русифікацією. І, хоч в другому випадку міста і села не будуть вкриті гниючими трупами, але українців там також не залишиться.

Так як сталося на Кубані, куди перебралися запорожські козаки - сіль землі і нації української. А тепер їхні нащадки, російськомовні "казачкі" з українськими прізвищами, приїздять на Донбас "убівать хахлов".

Захистом України є не тільки артилерія, ракети і армія, і не тільки добровольчі батальони із волонтерами, а в першу чергу українська мова.

Не вихолощена, максимально спрощена і примітизована щоб наблизити її до російської, а багата і красива. Так як я чув тоді в Одесі. Із своїми гарними словами і зворотами.Із перлинами, такими як - розгардіяш, шарварок, замурзаний, бешкетник, подружжя, чимало, олія, смар, олива, мастило, обрій, небокрай, кохання, шкереберть, дошкуляти, міркувати, ну і нехай щастить врешті-решт ! )))

А фраза українських військових розвідників в прямому ефірі про те, як вони "нишпорили в запіллі, чигали в шелягах і, аби не панькатися, зметикували і, крадькома, налаштували тенета в манівцях на царині, в які, врешті решт, спірвали якесь велике кацапське цабе, і наразі човгають домів навпрошки чагарями проз кавунове бадилля, з цим недорікуватим покидьком у лантусі" начисто вирубає кацапських шифрувальників.

От зараз згадайте і напишіть українські слова-перлини, яких ординці не зрозуміють, або яким немає відповідників в російській мові.

Бережіть їх, не забувайте, вживайте і вчіть дітей.

Тільки мовою твориться український світ. І напівміри і угодовство тут неприпустимі.

По аналогії із крилатим виразом "скромність - найкоротший шлях у невідомість" - "російськомовність - найкоротший шлях до зникення українців".

Дивно і трошки соромно спостерігати за тим, як україномовна жіночка переходить на спілкування російською із такою ж україномовною жіночкою в маршрутці чи на базарі.

А коли ведучі телепрограм вперто "штокають" і "какають" (при цьому "гекаючи" по полтавськи) до україномовних гостей і учасників шоу, то це взагалі за гранню добра і зла. Скільки можна нас у себе вдома принижувати?!

Гей, алльоу! У нас тут Україна чи вже Малоросія?! Ви реально задовбали!

Оце і є та сама повзуча русифікація, яка починається із запопадливого переходу на російську в спілкуванні між українцями, а закінчується сепаратистами, окупованими територіями і качам, яке пливе по містах і селах України.

Не треба примусової українізації.

Це лякає зросійщених попереднім колоніальним життям українців. Потрібна дерусифікація. Постійна і всюди.Запустити зворотній процес нищенню нашого народу як народу. Бо народ визначається не місцем проживання а своєю мовою.

Треба не заважати природній українізації..

Просто віддавати дітей в українські садочки і школи. Просто українцям розмовляти між собою українською.

Нас в Україні абсолютна більшість, тому все стане на своє місце. Не за рік чи за два, а от за десять точно. І тоді ніяка Орда нічого не вдіє.

Бо на сторожі коло них поставлю Слово!, - говорив Пророк української нації.

Він знав що казав, бо Слово дійсно ніколи не засне і не злякається.

Аби лиш ми не заспали, не злякалися і використовували свою Божественну Зброю, своє Слово в обороні України.

І для нас, при всій нашій толерантності, лагідності і терпимості, це Слово було, є і має буде українським!

P.S. Хоча, після наших кіборгів і героїчних добробатів, міф про українців як сумирних телят уже не актуальний.

Українське Слово - це слово воїнів,героїв і шляхетних лицарів.

І для цього не треба красти чужу історію і вигадувати побрехеньки про "пабєду" і "дєдиваєвалі"..

Досить просто вслухатися в прості українські слова - "Слава Україні! - Героям слава!"

Сашко Лірник

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я вважав себе космополітом до війни. Думав, що не можна обмежувати себе мовами чи націями, національностями. Ще… Я завжди мав бунтівний характер. Я вчився в Києві у Національному Університеті "Києво-Могилянська Академія" сім років. Тут дуже вже всі тисли на українську мову. А я люблю не так, як усі. І не люблю, коли тиснуть. Через це і писав вірші російською. Говорив частіше російською, ніж українською. Це було давно. Мільйон років тому. До війни", — написав снайпер Микола Воронін на своїй сторінці у соцмережі.

Війна повністю все змінила. Я зрозумів, що до неї я жив без Батьківщини. Війна подарувала мені Україну. Я почав цінувати її такою, як вона є: її культуру, символи, прапор, тризуб. Та все ж, за звичкою, говорив російською. На важливість мови рідної звернула мою увагу координатор безкоштовних курсів української мови Катерина Мельник. Вже коли я йшов таким мирним містом поруч неї, ми вели собі розмову і тут я раптом збагнув, що у путла і російської педерації дійсно не було б жодного шансу зробити те, що вони зробили в Криму і на сході України, якби там високо цінували Україну, нашу мову і культуру. Жодного шансу. Розумієте?

Ніхто б не загинув із тих, хто пішов у небесну бригаду. Не гинули б діти, не руйнувались би будівлі і долі…
Стояв би і працював би Донецький Аеропорт. Русня не пройшла б і метра нашої землі. Ніде. Якби нас захищала наша мова і культура. Гебня це розуміла. Ось чому нещадно катувала свого часу наших Героїв за мову. Їх нащадки забули про їхні муки… І далі вважають, що обмежуватись у мовах не варто. Можна говорити російською і любити Україну. Боже, та це те саме, що бути відданим одному Коханому Справжньому Чоловікові і займатися проституцією у вихідні. Для розширення горизонту.

Схаменіться шановні. Як часто ми починаємо цінувати те, що втратили? І часто починаємо це робити дуже пізно. Постфактум. Та краще пізно, ніж ніколи. То ж починаємо говорити українською шановні, бо ми того варті. Того варті наші небесні побратими.

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є дві України, одна Україна в якій живуть українці; інша Украина в якій живуть украінци. Перша собою представляє етнотип східного європейського народу з своєрідною культурою, традиціями, обрядами і ментальністю. Іншій на це все насрати, вона вся така космополітна, інтернаціональна. І все би добре, тільки та Украина своєю пофігістичною позицією прикликала на голову України війну з рускім міром, який вирішив підім'яти під себе таку пофігістку і неочікувано зустрів на своєму шляху Україну. Ось така казочка.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продовження попереднього посту: Патриотизм Ростовской области

Показати прихований контент  

 

Во время одной из наших последних встреч в эфире Виктория Сюмар сказала мне, что считает свою работу в парламенте связанной прежде всего с принятием конкретных законодательных инициатив, и я считаю такую позицию наиболее точным пониманием миссии депутата Верховной Рады. Тем обиднее, когда именно эти конкретные инициативы не находят поддержки в зале – имею ввиду последний законопроект Виктории, согласно которому (что является стандартной европейской нормой) 70 процентов эфира в украинском телевещании должна занимать продукция стран, которые ратифицировали конвенцию про трансграничное вещание.

Среди этих стран нет России. Именно поэтому этот законопроект был обречен. Потому что многие политики, которые работают в парламенте и за его стенами, исправно пользуются услугами телеканалов, заинтересованных в российском телевизионном продукте. Они приходят в их студии, усаживаются в удобные кресла, подходят к заботливо пододвинутым микрофонам и говорят о патриотизме, коррупции, священной войне с Россией, коллаборационизме властей и предательстве «олигархов». А потом они возвращаются в парламент и там совершенно спокойно проваливают законы, которые должны помочь сделать нашу страну европейским государством и покончить с имперским засильем в нашем эфире. Да почему, в конце концов, имперским? Оккупационным, черт побери!

571df7420e555.jpeg
Фото: EPA/UPG

 

Как может выжить страна, в которой профессиональными патриотами и профессиональными предателями работают одни и те же люди?

Мне казалось, что после нападения России на нашу страну, после того, как у нас была отторгнута территория, после того, как война пришла в каждую нашу семью, должно состояться хоть какое-то национальное отрезвление. Произошло что-то совершенно иное.

Наше общество сегодня разделено на три группы. Я бы сказал, на три привычные группы. Первая – это те, кто искренне хочет изменений в стране, понимает опасность российской угрозы и ощущает, что без цивилизационного поворота к Европе не возможен успех никаких экономических и политических реформ. Вторая – это те, кто много говорит о изменениях, войне, российской опасности – но при этом хочет, чтобы все разговоры так и остались разговорами, а не влияли на реальную жизнь, доходы и удобства. И третья – это те, кто вообще не хочет никаких изменений, кто ждет, что Украина рухнет и вновь превратится в российскую колонию, в которой им было так замечательно.

И я даже не знаю, кто на самом деле в большей степени работает на врага – вторые или третьи. Потому что вторых – намного больше. Это именно те люди, которые считают, что когда речь идет о деньгах и интересах, можно поступиться любыми принципами. Конечно, Путин – это плохо, конечно, многие соотечественники погибли. Но почему нужно об этом думать, когда речь идет о заполнении эфира российской продукцией? О поездках к бизнес-партнерам и друзьям к Москву? О «гоп-ца-ца» на фестивалях, финансируемых ведущими российскими банками – мы, конечно, морщимся, когда видим их филиалы, но деньги же не пахнут! И вообще войны вроде бы и нет, нужно бороться с коррупцией и проводить реформы – что невозможно без досрочных выборов - а для их пропаганды необходим абонемент в телевизионные студии, хозяевам которых тоже нужно на что-то жить.

Это – патриотизм циничных рабов, будто сошедших со страниц шевченковских произведений – за прошедшие столетия в Украине ровным счетом ничего не изменилось. К тому же патриотизм, буквально пропитанный комплексом неполноценности. Вот сама эта дискуссия – как же мы проживем без российского телепродукта, без чудесных российских сериалов и актеров, без российских песен в эфире – она не просто аморальна.

Она отвратительна.

571df768b25a7.jpeg
Фото: EPA/UPG

Жили же мы во вторую мировую без чудесных песен и фильмов Марикки Рекк. И ничего, не умерли.

Украина несколько столетий была колонией большой и культурно доминирующей на имперском пространстве страны. Эта страна делала все возможное, чтобы не просто уменьшить роль украинского языка и культуры в их естественном ареале, но и чтобы убедить самих украинцев во второсортности собственного языка и культурного наследия. И нет никакой необходимости до бесконечности дебатировать, кто тут первый сорт, а кто второй. Для того, чтобы раз и навсегда закончить дискуссию, нужно просто отказаться от первого сорта. Можно называть это квотами, можно – запретами пропагандистской продукции, можно еще чем-то, не суть важно. Можно просто имплементировать европейские нормы, как это, кстати, и предложила Вика Сюмар.

Самое главное – чтобы наш “второй сорт” получил шанс стать первым. Потому что без этого не будет нашего с вами государства. А будет просто обидевшаяся на Москву Ростовская область. Которая потом – стоит Москве “исправиться” и отдать Крым – сменит гнев на милость.

Если вы хотите жить в Ростовской области – живите. Это ваше право. Янукович живет и ему нравится. А я хочу, чтобы и вы, и ваши дети и внуки жили в Украине. В Украине не по названию - а по сути.

И это мое желание – желание человека, который прожил в России большую часть сознательной жизни, объездил эту страну, хорошо знает ее народ, культуру и традиции. Мне есть с чем сравнивать. И я вовсе не буду утверждать, что я хочу, чтобы вы жили в Украине потому что она культурно и исторически “лучше” России. Я вообще не мыслю такими категориями.

Украина просто – другая. Совершенно другая страна. Достаточно снять пленку имперского запустения, чтобы в этом убедиться – и убедить других. Многие на Западе до сих пор воспринимают нас как мятежное продолжение России – потому что не замечают этой разницы. Потому что включают наш телевизор, наше радио, заходят в наши книжные магазины – и видят практически то же самое. Что им еще думать?

А вам самим не надоело быть культурным аппендиксом страны, которая с вами самими же и воюет, вас самих и убивает? Почему вы не хотите дать шанс самим себе? Своим телевизионщикам? Своим режиссерам? Своим музыкантам? Своим певцам? Своему языку, в конце концов – что так трудно его выучить? Израильтянам нетрудно было заговорить на языке, который существовал только в молитвах – а вам трудно заговорить на языке, на котором разговаривают ваши бабушки и дедушки? Не стыдно вам?

Вы можете сколь угодно долго бороться с коррупцией, мечтать об инвестициях, даже усиливать обороноспособность – но пока у вас не возникнет желания построить здесь, внутри настоящую Украину, европейскую страну со своей цивилизацией, своим языком, своими медиа и своей правдой – вся наша борьба за будущее так и останется борьбой в улучшенной и обиженной Ростовской области. И сколько бы мы не проводили границы и строили стены – так мы Ростовской областью и останемся.

Hide  
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятаю нашу недавнішню дискусію з Ді на рахунок моєї тупості і примітивності в оцінці важливості саме української мови. Поглянувши на карту викладену Волинякою, Ді звісно не помітить повну ідентичність кордонів новоросії з процентом російськомовних на певних територіях. Мова ж неважлива... Ді правий, кожна людина мусить обирати сама якою мовою їй розмовляти, спираючись на власні ціннісні фактори. А от державна політика країни Україна має бути чітка і однозначна інакше таке політико-територіальне утворення просто перестане в даних кордонах існувати, втрачаючи по кусочку рускомірських територій. Нафіга вирощувати власну армію витрачаючи на неї десятки мільярдів податків паралельно з вирощуванням мільйонів внутрішніх колаборантів. Це так важко догнати? Сьогодні російськомовний есбеушник радісно звітував про затримання навідника сепарів, який помагав рускім, звітував по всеукраїнському радіо. Я блін не можу уявити собі англомовного німця, чи француза, чи італійця - людину яка все життя прожила на своїй батьківщині, але говорить мовою окупації, мовою сусіда. Мовою сусіда, який не визнає вашу Батьківщину країною, а вас громадянами цієї країни. А ви і далі доводьте що ви все правильно робите.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трохи математик ну і читаєш патріотичний пост про рускіх окупантів російською мовою і в мене мозги закипають. Будь-яка мовність - це ж ціла система культурних, традиційних, етнічних маркерів. Людина яка говорить італійською великою мірою є носієм культури країни в якій створилась ця мова, нащадок вільних римлян, легіонерів. Це просто логічно. Також логічним є й зворотнє твердження. Якщо італієць, литовець в силу певних обставин не пов'язаних з фізично-психічним здоров'ям не володіє італійською чи литовською, а володіє лише мовою сусідньої держави, то він вносить маркери цієї країни в іншу країну, змінюючи її під себе і країну мовою якої він володіє. Італія, Литва, де половина населення не вмітимуть говорити італійською литовською, чи вважатимуть її непотрібною - це будуть абсолютно інші країни з практично повністю видозміненою культурою і традиціями. В Україні Паска, Різдво, недільні свята проходять по різних територіях по іншому. Настільки, що я, наприклад, взнав про існування такого українського релігійного свята як "маслєніца" десь після двадцятки. Я чув про нього з мультіка про маслєніцу, але що його святкують українці не знав. В декого хто святкує маслєніцу вийшла непогана наваросія, дехто ще перебуває в стані малоросії. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гривня зекономлена на українській мові (школі, книжці, фільмові) вилазить тепер золотим червонцем потраченим на армію.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, nickel сказано:

Гривня зекономлена на українській мові (школі, книжці, фільмові) вилазить тепер золотим червонцем потраченим на армію.

... і життям наших солдатів.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Гривня зекономлена на українській мові (школі, книжці, фільмові) вилазить тепер золотим червонцем потраченим на армію.

я б сказав байдужість, інфантильність чи відвертий саботаж на русифікацію. Чогось ми маємо розуміти що йде війна і проводиться мобілізація, хоча офіційно це повністю незаконно і навіть злочинно, а заборонити отой комуністично-москальський шмір - держава безсила. Підставити під кулі десятки тисяч мобілізованих на антитерористичну операцію має можливість а закрити терористичні видання і ЗМІ - безсила. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В епоху інтернету щось закривати просто смішно.

Може потрібно, але є супутникове ТВ, ворожі сайти, що з ними робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 , щодо "маслєніци"

Почитайте про це свято з вікіпедії і не пишіть дурниць. Цьому святові більше років ніж московіï і його святкують багато народів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Electronshik сказано:

@romaxa11 , щодо "маслєніци"

Почитайте про це свято з вікіпедії і не пишіть дурниць. Цьому святові більше років ніж московіï і його святкують багато народів

Я його ніколи на святкував і багато з того що я святкував не святкували інші народи. Мене не цікавить культура так званих росіян і вважаю її маргінальною по відношенню до більшості європейських культур і навіть азійських. На рахунок ЗМІ, інтернет не заборониш, сайти не заборониш і тарілки не заборониш, але державна політика в внутрішньому цифровому чи аналоговому інформпросторі має регулюватись. Як обмежують піськи і цицьки, так і ідеологічну фігню обмежити, причому величезними штрафами і санкціями. Хочеш показувати, показуй, але купи танк, чи збудуй школу а потім ще один і т.д. Навпаки, вали за расєю, і відбудуй цілий район) Те ж стосується московського патріархату - відверто руйнівна державницька ідеологія навіть не прикрита якоюсь іншою ідеєю. Не забороняти, а оподатковувати. Хочиш молитись через московію, плати податок за наслідки твоїх молитв, і молись скільки хочеш.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Електронщик, якщо не згідні на рахунок культури: предмет в студію. Український фольклор знаєте, традиції бачили, глибинні обряди, як от весілля, народження і т.д. могли бачити. Що може запропонувати "широка страна моя родная" щоб нас тут повчати і нацьковувати молодшим братом? Рекомендую не відписуватись на цей пост, бо відповідь буде піддана жорсткій критиці.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...