Перейти до змісту

Новітня русифікація


Рекомендовані повідомлення

zplanetaz12, дякую, розвеселили. З усіх перерахованих вами каналів аж ОДИН можна вважати украïнським, це ATR, кримськотатарський. І чим полонізація відрізняється від русифікаціï?

А взагалі мені було дуже прикро на Новий Рік. Коли я побачив що ефір каналу Інтер був як погана копія ефіру каналу Россія24

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 901
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

 І чим полонізація відрізняється від русифікаціï?

хоч до чорта лисого аби подалі від москалів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 І чим полонізація відрізняється від русифікаціï?

хоч до чорта лисого аби подалі від москалів

 

добре, що циганських каналів немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чим полонізація відрізняється від русифікаціï?

хоч до чорта лисого аби подалі від москалів
Мдя, історичну пам'ять того що робили поляки у свій час, забуто!

Звичайно що це не виправдовує москалів.

Воістину правду казали на уроках історіï, що Украïна була затиснута у пекельному трикутнику: схід москалі, захід поляки, південь татари. Просто зараз півдня немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

І чим полонізація відрізняється від русифікаціï?

хоч до чорта лисого аби подалі від москалів
Мдя, історичну пам'ять того що робили поляки у свій час, забуто!

 

1) і українці не відставали від поляків :(

 

2) типова москальська пропаганда

саме так москалики і діяли (і діють) коли хочуть народи посварити

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, взагалі то я хочу щоб внас, в медіапросторі був наш, Украïнський продукт. Щоб ми були украïнцями, а не другосортними росіянами чи поляками.

І почитайте у вільний час, чим займався Бандера до війни і за що його було засуджено на страту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, взагалі то я хочу щоб внас, в медіапросторі був наш, Украïнський продукт. Щоб ми були украïнцями, а не другосортними росіянами чи поляками.

вірно,

починай записувати власні пісні

а поки можеш похвалитися своєю колекцією СД\ДВД українських виконавців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поляки не торт, але змогли принаймі на державному рівні поміняти ставлення до українців. А це означає що як тільки старі пердуни відімруть, нові вже не матимуть каменя за пазухою для українців. В більшості своїй поляки вчиняли так само як і москалі, але в менших маштабах і відірватись на повну котушку не давала різниця в вірі. Москалі набагато вдаліше використовували православ'я для нашого знищення. Чого тільки варте богослужіння на "церковно-словянській" мові, бо українська не богоугодна. Церковно-словянська мала б означати те ж саме що й латина для католиків, але вона підозріло була схожою на кацапську мову з вкрапленням старовинних слів. Цю церковно-словянську не зрозуміли б ні словаки, ні греки, та й взагалі ніхто хто в імперію не входив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим нам цікаві поляки. Розміри країни, кількість населення дуже близькі. Ментальність, культура доволі близька. Я мав можливість спостерігати за розвитком їх власної поп-культури. І вистрілила вона дуже сильно. В загальній масі польський співак дуже сильно виріс. Якість продукту стабільно висока. А все тому, що вони не ховались за меншовартістю. а ставили польських виконавців в один рядок з найвідомішими хітами, чи останніми топовими синглами. Якість почала зростати. Нам знову впрарюють двуязичіє і відсутність власного якісного продукту. Ви просто гляньте на морди тих хто це впарює, власників радіостанцій, медіахолдингів. Більшість персонажів мали б вже давно бути на обліку СБУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zplanetaz12, вибачте, не зрозумів Вас раніше. Зрозумів, після того як Ви описали тематику цих каналів. Кожному своя музика, принаймні там майже відсутня політика.


В загальній масі польський співак дуже сильно виріс. Якість продукту стабільно висока. А все тому, що вони не ховались за меншовартістю. а ставили польських виконавців в один рядок з найвідомішими хітами, чи останніми топовими синглами.

Абсолютно згоден. Нам би щось подібне геть не було б зайве. І слава Богу що в нас теж є співаки, які не копіюють інший культпродукт, переважно російський.

 

Сталось так, що на Новий Рік захворів. І певний час дивився ТВ, яке старався не дивитись раніше. Батьки, як люди, що виросли у СРСР, дуже люблять усілякі там "Голубые огоньки" які йдуть під Новий Рік. І по супутнику вони знайшли це шоу від росТВ. Я вже за 10хв. попростив просто ввімкнути якійсь український канал, щоб не дивитись цю муть. Побачивши те, що транслював Інтер, зрозумів що нефіг дивитись ТВ взагалі. Бо погана копія роств мене категорично не влаштувала.

Більш жахливої новорічної програми на наших каналах я ще не бачив. Може раніше це і проходило, але на фоні неоголошеної війни з росією, дивитись на це стало просто неможливо.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоненька ширмочка "церковнословянської" для москалізації вірян.

 

28 грудня 2015 в Києво-Печерській лаврі відбулися єпархіальні збори духовенства Київської єпархії. Під час зборів предстоятель УПЦ (МП) митрополит Онуфрій категорично виступив проти української мови в богослужінні.

Про це повідомляє портал Релігія в Україні.

Після оголошення своєї доповіді митрополит Онуфрій відповідав на запитання присутніх. В одній із записок, що надійшли із залу, було поставлено питання про те, які кроки збирається робити керівництво УПЦ для «українізації» богослужіння. Чи планується готувати нові переклади богослужбових текстів українською мовою, і чи будуть видаватися богослужбові Євангеліє і Апостол українською мовою?

Відповідаючи на запитання, митрополит Онуфрій заявив, що «не потрібно плутати Божий дар з яєчнею».

На думку митрополита, в храмі допустимо лише проголошення проповіді українською мовою, що ж стосується богослужіння, то воно повинно відбуватися церковнослов’янською мовою.

Далі митрополит Онуфрій заявив, що на «старих мовах» служать «скрізь». За його словами, і греки, і грузини, і румуни, і англійці здійснюють богослужіння не так на сучасних, а на старих мовах. Висновок митрополита Онуфрія був категоричний: «Богослужбова мова Української православної церкви – це мова церковнослов’янська. Ми нічого не будемо міняти».

Тим, хто хоче «заробити» порятунок, він порадив вивчати церковнослов’янську мову.

Позиція, заявлена ​​митрополитом Онуфрієм, протирічить офіційним церковним документам колишніх років.

Здійснення богослужіння українською мовою було санкціоновано ще 6 червня (24 травня за старим стилем) 1921 Синодом православних єпископів України. Синод тоді визначив, що там, де цього бажають дві третини парафіян, богослужіння може відбуватися українською мовою. Це рішення в тому ж році було схвалено московським патріархом Тихоном, який визнав, що воно повністю відповідає «духу Православної церкви».

У 1922 році рішення про дозвіл здійснювати богослужіння українською було підтверджено Київською нарадою православних єпископів України. Помісний собор УПЦ (МП), що працював 1-3 листопада 1991 року, ще раз підтвердив санкцію на проведення богослужіння українською там, де цього бажають дві третини парафіян.

У 2012 році глава УПЦ митрополит Володимир (Сабодан) у своїй доповіді на конференції «Українська православна церква на межі тисячоліть» цілком схвально відгукнувся про практику здійснення богослужіння українською мовою і заявив про необхідність активізувати в УПЦ перекладацьку діяльність.

У лютому 2012 року керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич) в одному з інтерв’ю підкреслював, що «якщо 2/3 парафіян хочуть службу українською або іншою мовою – жодних питань не виникне. На території України, є парафії, де служби ведуться угорською, румунською, церковнослов’янською та українською мовами. Питання вибору мови богослужіння – не проблемне для церковної свідомості».

Зазначимо, що в УПЦ є десятки і сотні громад (в основному, на заході України), де богослужіння проводиться українською мовою. У Києві українську мову використовують при богослужінні у Спасо-Преображенському соборі, настоятелем якого є митрополит Олександр (Драбинко).

Про все це митрополит Онуфрій у своїй заяві на єпархіальних зборах не згадав. Замість цього на парафії УПЦ в організованому порядку звозиться друкована продукція для масової роздачі парафіянам і жителям довколишніх місць, в якій доводиться неповноцінність української мови: її «непристойність» і «серйозна богословська помилковість» при використанні в богослужінні. Тези, оприлюднені в анонімних буклетах, цілком співзвучні висловлюваннями митрополита Онуфрія.

Онуфрій лише рупор Кірюшки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11Онуфрій як ніхто інший розуміє, немає російської мови - немає московського патріархату :)
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При існуючому стані справ за рік часу, максимум за два, про війну з рашкою "український інфопростір" вже не "пам'ятатиме". Своєю бездіяльністю підкріпленою до цинічності правильними словами, Петро Олексійович заробив собі як мінімум статус "святого" в рпц, якщо не рівноапостольного і без всяких сумнівів може спокійно малюватись в світлі сонцесяйного поряд з Януковичом, Пшонкою, Захарченко, Тимошенко і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, Рома, підсвідомо ти віриш у доброго царя(гетьмана, президента, Гендальфа потрібне підкреслити, додатки свій варіант) який має тобі зробити "добре" у інфопросторі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може то людям треба перестати ходити в руську церкву?

 

В мене в селі до 2008р. не було церкви. В цьому ж році закладають в селі дві церкви наша і москальська. ТАк людям які підтримували збір на нашу палили спочатку сіно-солому потім одному найактивнішому агітатору хату підпалили. Всеодно в селі 90% було за кацапську, особливо це пенсів стосується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24_g143_bigger.jpgВ'ячеслав Кириленко@KyrylenkoVyach

В Україні є типу вітчизняні FM-станції без пісень укрмовою взагалі.Якщо така профанація,то треба міняти закон і забирати ліцензії.І негайно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я їх і не слухаю. Мені цікаво в загальнодержавному масштабі що з такими робити. Живуть тут а співають на раша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


не слухати

Є багато пісень російською, які дуже приємно слухати, а є ще польскою, англійською і тд

А є українські від яких воротить...

Здається мені не треба перегинати палку, бо поки є клієнт, то буде і продавець.

Насильницькими методами можна викликати лише протидію!

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з Antiphase, не всі пісні на російській мові є зло. Макаревич, який підтримав українців ,  якщо мені не зраджує пам'ять, співає на російській. Якщо пісня не закликає до насильства проти українського народу, не пропагує рузкій мір, чи не вихваляє хула- чом ні?))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що робити з українськими виконавцями які співають лише російською?

нічого не роботи, просто вони мають вписуватись в квоту іншомовної музики, все що понаднормово - не пускати в ефір.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...