Перейти до змісту

Новітня русифікація


Рекомендовані повідомлення

то все х***я хлопці, вам ще треба від кириліці відмовитись і почати використовувати латиницю. от тоді й діло буде.

то все х***я хлопці, вам ще треба від кирилиці відмовитись і почати використовувати латиницю. от тоді й діло буде.

Можливо нам ще арійцями потрібно стати до повного щастя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 901
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Romaxa, ти рідкісний шовініст. Давай тоді будемо полякам, що проживають в Україні забороняти польскою говорити, мадярам - угорською, туркам - турецькою і т.д. бо всі ці держави в тій чи іншій мірі робили зло для нашого народу.

Проблема не у мові, а у поглядах на державний устрій та відношенні один до одного. Є достатньо російськомовних патріотів і багато україномовної вати.

От через таких як ти - різких шовіністів і реформаторів у достатньої кількості населення відраза до мови та всього українського. "Насильно мил не будеш". Треба популяризувати українську мову але без заборон образ і ненависті до російськомовних.

Можливо ти колись зрозумієш, а може і ні.

Змінено користувачем madkot
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче в мене нема слів. Було б ідеально якби ти більше в цій темі не писав, але не з твоїм діагнозом.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче в мене нема слів. Було б ідеально якби ти більше в цій темі не писав, але не з твоїм діагнозом.

 

я думаю і тобі не варто писати на цю тему, бо ти у ній бачиш лише те, що хочеш бачити.

у мене все. дякую за увагу

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось бачить спільний розвиток в Україні рівноправної двомовності? Отак реально з серйозною аргументацією. Поки що фактична двомовність йшла виключно за рахунок знищення української мови і толерастії до руского язика. Державна мова у нас російська, регіональна - українська. Найбільш російськомовні регіони вже в складі РФ і назад не просяться. Проблеми немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІЗ ПЕРЕПИСКИ З ОДНИМ ГРОМАДЯНИНОМ УКРАЇНИ

- Фигня это все, с языками, Земле уже 4 миллиарда лет, Земле похрен кто и на каком языке на ней общается, мы здесь временно, и не надо на это заморачиваться.

- Так і кажуть всі, хто не бажає розмовляти мовою країни, де живе, якщо так, то спробуйте поїхати кудись за кордон і говорити російською мовою, вас ніхто не зрозуміє і скажуть "вчи мову", то в чому ж різниця??? я принципово не відповідаю в Україні російською мовою, а якщо мене не розуміє той, хто живе роками в Україні і каже мені "говорі по русскі, я тєбя нє понімаю", ви гадаєте я переходжу на російську??? та ніколи!!! вчи, то твої проблеми! чомусь, якщо я поїду в Росію, наприклад, то там буду змушений говорити російською, чи не так?????????????? то знову повторюю- В ЧОМУ ВЛАСНЕ РІЗНИЦЯ?????? тому не треба все ставити з ніг на голову і розповідати казочки, видаючи їх за правду життя, бо насправді то не правда життя, а російські колоніальні ухватки, я особисто зіштовхувався за кордоном з іноземцями, котрі мене питали, чи я русскій, чи українець, кажу українець, а вони дивуються, кажуть "а яка різниця?" тому або міняйте свої думки, або залишитеся на узбіччі України, бо процес дерусифікації всеодно вже зрушився з місця, хоч і зі скрипом та лязгом, але вже зрушився і такі як ви його вже не зможете спинити

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки галімих виправдань щоб не говорити українською. Гарні дітки в тебе Україна.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось це, вже мені нагадує стару борду. :)

Мене завжди вражало, вміння хахла і рибку зїсти і на х@й сісти. Вміння бути "трішки вагітним"

От тому, ви так, ви живете існуєте! Ви, до сих пір ,не визначилися хто ви...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки галімих виправдань щоб не говорити українською.

Це виправдання своєї неповноцінністі, закомплексованості. Вони втрачені люди, остав їх... 

Поки, вся ця гниль не згниє, життя в цій країні не буде. Тому і Мойсей ходив по постулі 40 років.

 

 

 Гарні дітки в тебе Україна.

Це не діти, це викедні і дауни, олігофрени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже в неті гуляє - то всьо путін. Ой не всьо путін, на жаль не всьо.

Труси хахлам шо Путін, їм від того краще стане, і в голові просвітлішає, і життя стане понятніше... ;)

А то, починаєш тут закручувати тему, думати напрягаєш, а простий хохол не привик думати. Він любить, коли думають за нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збираюсь їхати до Шустера. Телефоную, щоби замовити таксі:

- Добрий вечір, мені потрібна машина за півгодини, їхати на вулицю Північно-Сирецька...
- Што-што?
- На вулицю Північно-Сирецька.
- А Ви по рускі не можетє? У нас не вибіваєт компьютер названія на украінском, поетому ми обслужіває толька на руском.

Телефон цієї служби таксі: 067 233 55 03

Телефоную в іншу службу: "Експрес-таксі", телефон 050 239 15 15. Ось сайт цієї служби http://express-taxi.ua/ Відмовляються обслуговувати. Як пояснює диспетчер: "на українском нє обслужіваєм, мнє удобна на руском", і починає вимагати, щоби я розмовляв з нею російською.

До початку передачі я в студію явно не потрапляю.

Нагадую, це відбувається в столиці України на 25-му році незалежності під час російської збройної агресії, у результаті якої загинули понад 9 тисяч громадян України.

P.S. На передачу таки потрапив, назад додому довіз колега.
P.P.S. Офіс "Експрес-таксі", де від клієнтів вимагають, щоби вони звертались до диспетчерів лише російською мовою, знаходиться за адресою: м.Київ, Московський проспект, 32

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, коли череп почнете циркулем міряти?

Я хочу і буду добиватись щоб моï діти розмовляли в Україні УКРАÏНСЬКОЮ МОВОЮ.

Але я хочу щоб вони знали і РОСІЙСЬКУ хоча б тому:

"Я русский бы выучил только за то что им можно допрашивать пленных"

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Идиоты, это которые тупят, не осозновая, что тупят и думают, что это они умничают.

 
Так же причислить к идиотам могу умничающих там, где это совершенно не нужно.
 
То есть уверенный в том, что он прав и не допускающий мнения о том,
что он может быть не прав даже в том случае, когда все ему доказывают обоснованно, что он не прав.
во как.

 

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобалось як білорус написав про російських Толькі расейцы сьмяюцца з чужых моваў, асабліва савянскіх, а нават на сваёй не могуць без памылак сказ напісаць

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Идиоты, это которые тупят, не осозновая, что тупят и думают, что это они умничают.

 
Так же причислить к идиотам могу умничающих там, где это совершенно не нужно.
 
То есть уверенный в том, что он прав и не допускающий мнения о том,
что он может быть не прав даже в том случае, когда все ему доказывают обоснованно, что он не прав.
во как.

 

А для українців можете щось написати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, коли череп почнете циркулем міряти?

Дружок, ти там зі своїми циркулями в непонятних місцях кайфуй мовчки. ;)

Змінено користувачем Vergil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vergil, ти потім знову будеш казати, що тебе банили, бо ти  такий чісто-українець, а модератори - прокацапські?  Видихай, дружок і будь більш ввічливим.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vergil, ти потім знову будеш казати, що тебе банили, бо ти  такий чісто-українець, а модератори - прокацапські?  Видихай, дружок і будь більш ввічливим.

 

та який він в д*пу українець - у нього в мові одні русизми ))))

 

 

 

 

 

Дружок   друже, ти там зі своїми циркулями в у  непонятних незрозумілих місцях кайфуй мовчки.  ;)

 

 

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

та який він в д*пу українець - у нього в мові одні русизми ))))

 

 в цьому винна русифікація :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

та який він в д*пу українець - у нього в мові одні русизми ))))

 

 в цьому винна русифікація :(

 

 

У цьому винувата освіта та самоконтроль.

 

не треба кричати на всі сторони про проблему русифікації і те, який я сам хороший  - такий весь з себе українець, коли у твоїй ПИСЬМОВІЙ мові русизми майже  через слово

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кількість україномовних шкіл 1991-2012. Русифікація вражає просто.

9579431930_82340b57dd_o.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Донецька обл. - кількість українських шкіл з 3,3% до 48,3% - це ж новітня русифікація, правда?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...