Перейти до змісту

Новітня русифікація


Рекомендовані повідомлення

Тобто, Рома, підсвідомо ти віриш у доброго царя(гетьмана, президента, Гендальфа потрібне підкреслити, додатки свій варіант) який має тобі зробити "добре" у інфопросторі?

Добре в інфопросторі отримається тільки чесною конкуренцією. А тут я описую ситуацію, коли не те що хтось не робить добре, а свідомо, прикладаючи деколи потужні зусилля, робить гарантоване зле.

До речі ми ще й платимо за русиікацію, деколи дорожче ніж за якісний західний продукт. Кацапські серіали йдуть по завищених цінах, очевидно щось там відмивається. Їх власники стали мільярдерами дякуючи совку і навіть готові платити за його збереження.

До війни ти міг прикидатися дураком: ходити в московський патріархат, бо він тіпа самий кананічний і пофіг як та кананічність була вибита і що в ньому більше агентури фсб ніж в будь якій українській держструктурі. Міг слухати шансон в маршрутках, ресторанах, не вилазити з рашасеріалів, купляв факти, аргумєнти і факти, чи камсамолку. Толєрантно ставився до радянського союзу, лєніна і навіть сталіна. Короче жив в русаковському мирі.

 Війна оголила справжню суть руского міра і вже дураком бути не вийде, бо то вже не твоя персональна проблема, а проблема кожного хто хоче жити в цій країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 901
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я описав класичну хохляцьку вату і було б справедливо, якщо вата не прийде до тями, то є дуже велика ймовірність що її діти чи внуки знову воюватимуть з рускім міром, який прийде забрати їх хати, машини, перетрахати і задушити їх жінок і дочок, а їх перестріляли за те що не раді пришестю руского міра. За нерозуміння приходиться платити. Заплатив і Грушевський і Винниченко, а поряд з ними заплитили власним життям купа нівчому невинних людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо було, тоді соррі. Тут гарно сказано, що толерастія не проходить - https://www.facebook.com/vmusijcuk/posts/1006861452718555

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Тобто, Рома, підсвідомо ти віриш у доброго царя(гетьмана, президента, Гендальфа потрібне підкреслити, додатки свій варіант) який має тобі зробити "добре" у інфопросторі?

Добре в інфопросторі отримається тільки чесною конкуренцією. А тут я описую ситуацію, коли не те що хтось не робить добре, а свідомо, прикладаючи деколи потужні зусилля, робить гарантоване зле.

До речі ми ще й платимо за русиікацію, деколи дорожче ніж за якісний західний продукт. Кацапські серіали йдуть по завищених цінах, очевидно щось там відмивається. Їх власники стали мільярдерами дякуючи совку і навіть готові платити за його збереження.

До війни ти міг прикидатися дураком: ходити в московський патріархат, бо він тіпа самий кананічний і пофіг як та кананічність була вибита і що в ньому більше агентури фсб ніж в будь якій українській держструктурі. Міг слухати шансон в маршрутках, ресторанах, не вилазити з рашасеріалів, купляв факти, аргумєнти і факти, чи камсамолку. Толєрантно ставився до радянського союзу, лєніна і навіть сталіна. Короче жив в русаковському мирі.

 Війна оголила справжню суть руского міра і вже дураком бути не вийде, бо то вже не твоя персональна проблема, а проблема кожного хто хоче жити в цій країні.

 

 

і? ти пікетуєш п"ятий канал за показ російських серіалів? робиш зауваження маршрутникам і кабаьким лабухам? перевертаєш ятки з комсомолкою і аргумєнтами і фактами? залучаєш нових фірних в УГКЦ і КП?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і? В маршрутках часто не їзджу, але один раз переговоривши з шофером і пояснивши свою позицію слухав разом з маршруткою гарну українську пісню на протязі всього маршруту. Так і ще на відміну від такого високоповажного троля як ти, створив цю тему в якій озвучую проблему. Є досить багато користувачів які її підтримують і розвивають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і? В маршрутках часто не їзджу, але один раз переговоривши з шофером і пояснивши свою позицію слухав разом з маршруткою гарну українську пісню на протязі всього маршруту. Так і ще на відміну від такого високоповажного троля як ти, створив цю тему в якій озвучую проблему. Є досить багато користувачів які її підтримують і розвивають.

 

молодеееець,  тему створив:-)перейдемо до матеріального: книги українських видавництв українською мовою? платні концерти україномовних виконавців? купував, популяризував?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 робиш зауваження маршрутникам і кабаьким лабухам?

 

Зауваження роблю регулярно

перевертаєш ятки з комсомолкою і аргумєнтами і фактами?

 

 

До перевертання яток ще не дійшов, хоча це питання часу, як мені видається )) (Російську пресу стараюсь ігнорити по-максимуму і всім знайомим те ж  рекомендую)

 

залучаєш нових фірних в УГКЦ і КП?

 

Намагаюсь пропагувати Ніконова, той самий "Апгрейд...". принаймні це змушує ДУМАТИ!

З решти церков, найбільше довіряю УГПЦ, хоч це й не мій вибір.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 робиш зауваження маршрутникам і кабаьким лабухам?

 

Зауваження роблю регулярно

перевертаєш ятки з комсомолкою і аргумєнтами і фактами?

 

 

До перевертання яток ще не дійшов, хоча це питання часу, як мені видається )) (Російську пресу стараюсь ігнорити по-максимуму і всім знайомим те ж  рекомендую)

 

залучаєш нових фірних в УГКЦ і КП?

 

Намагаюсь пропагувати Ніконова, той самий "Апгрейд...". принаймні це змушує ДУМАТИ!

З решти церков, найбільше довіряю УГПЦ, хоч це й не мій вибір.

 

Я те, я сє, але статус в профілі маю російськомовний. 5 балів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодеееець,  тему створив:-)перейдемо до матеріального: книги українських видавництв українською мовою? платні концерти україномовних виконавців? купував, популяризував?

 

 

 Толя, ти тут любиш до мене персонально зариватись, тому я тебе щось персонально спитаю. Можна? Толя, яка твоя додана вартість? Що ти реально не язиком можеш робити? Оптимально якщо руками і головою. Токар бере чушку і робить з неї корисну для когось річ по заданих кресленнях, художник бере копійчаний олівець і папір і малює красивий портрет, краєвид, композитор складає гарну мелодію з семи всім відомих нот, програміст пише програми, математик йому допомагає - разом вони здатні моделювати складні процеси. Толя, а що можеш ти, щоб отак внаглу тролити людей?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Я те, я сє, але статус в профілі маю російськомовний. 5 балів!

 

Я тобі скажу більше! Я російською мовою (особливо цитуючи  або класиків (Типу СалтиковА-Щєдріна), або сучасників (наприклад Макаревича), переконав /добив більше ру3коязичєскіх, ніж весь МінСтець з його бюджетом, разом взятий!

ЗІ. Питання МОВИ для мене дуже актуальне ( я за нього бився 20 років тому, живучи в Луганську) , але його потрібно вирішувати, зокрема і, передусім, й в економічній площині. Тупо:ринок книг належить не українцям; прорватись туди - зась! Невже це не можна вирішити одним підзаконним актом? (Закони є). ... Отож

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

Я те, я сє, але статус в профілі маю російськомовний. 5 балів!

 

Я тобі скажу більше! Я російською мовою (особливо цитуючи  або класиків (Типу СалтиковА-Щєдріна), або сучасників (наприклад Макаревича), переконав /добив більше ру3коязичєскіх, ніж весь МінСтець з його бюджетом, разом взятий!

ЗІ. Питання МОВИ для мене дуже актуальне ( я за нього бився 20 років тому, живучи в Луганську) , але його потрібно вирішувати, зокрема і, передусім, й в економічній площині. Тупо:ринок книг належить не українцям; прорватись туди - зась! Невже це не можна вирішити одним підзаконним актом? (Закони є). ... Отож

 

 

Додам, так, між іншим. Мої сини спілкуються українською мовою, хоча й зростали на Луганщині, де мені довелось прожити 10 років

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толя, ти тут любиш до мене персонально зариватись, тому я тебе щось персонально спитаю. Можна? Толя, яка твоя додана вартість? Що ти реально не язиком можеш робити? Оптимально якщо руками і головою. Токар бере чушку і робить з неї корисну для когось річ по заданих кресленнях, художник бере копійчаний олівець і папір і малює красивий портрет, краєвид, композитор складає гарну мелодію з семи всім відомих нот, програміст пише програми, математик йому допомагає - разом вони здатні моделювати складні процеси. Толя, а що можеш ти, щоб отак внаглу тролити людей?

Рома, в інтернетах так заведено: якщо хочеш з кимось помірятись пісюнами, то розстібаєш ширінку перший. Отже...
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі всім працівникам встановлюю тільки український віндовс і офіс, формули в екселі пишуть англійською :)

 

Це супер! (Більше того, можливо й попрошу Вашої допомоги в укранніфікації деяких девайсів).

Тільки розмова, як кажуть йде "взагалі" і ось це "взагалі" дуже часто не на користь української. Мотивації різні, але в, основному сходяться до одного: це ж, тіпа бізнес, а там не до  "мови".... Сам завжди  в такій ситуйовіні перебуваю, досить часто, і кажу "Робіть справу, але ви ж не мовою торгуєте"... Якщо чесно, то кажу своїм підлеглим РОБИТИ СПРАВУ, БУДЬ--ЯКОЮ мовою, але завжди наголошую на пріоритет УКРАЇНСЬКОЇ (до речі, непогано виходить - велика частина моїх ФБ друзів-ріелторів перейшли на українську, хай поки-що в ФБ, але перший крок зроблено) ! Ще не було жодного разу, коли мовне питання унеможливило угоду!

Людська тупість-  немає угоди -ТАК,буває, але це ТУПІСТЬ, а не мова чи "язик".

Змінено користувачем Volyniaka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Толя, ти тут любиш до мене персонально зариватись, тому я тебе щось персонально спитаю. Можна? Толя, яка твоя додана вартість? Що ти реально не язиком можеш робити? Оптимально якщо руками і головою. Токар бере чушку і робить з неї корисну для когось річ по заданих кресленнях, художник бере копійчаний олівець і папір і малює красивий портрет, краєвид, композитор складає гарну мелодію з семи всім відомих нот, програміст пише програми, математик йому допомагає - разом вони здатні моделювати складні процеси. Толя, а що можеш ти, щоб отак внаглу тролити людей?

Рома, в інтернетах так заведено: якщо хочеш з кимось помірятись пісюнами, то розстібаєш ширінку перший. Отже...

 

Ось моя темка, мальовані дизайни мої власні, принтер яким друкував наприклад доктора Хауса, я сам колись зробив. Є ще мої малюнки, дизайники. Наприклад мавпочка:

 

stock-vector-cool-red-monkey-353447396.j

 

Чим старший стаю, тим більш поважаю реальну працю людини, зроблену при допомозі мозгів і рук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толя, ти тут любиш до мене персонально зариватись, тому я тебе щось персонально спитаю. Можна? Толя, яка твоя додана вартість? Що ти реально не язиком можеш робити? Оптимально якщо руками і головою. Токар бере чушку і робить з неї корисну для когось річ по заданих кресленнях, художник бере копійчаний олівець і папір і малює красивий портрет, краєвид, композитор складає гарну мелодію з семи всім відомих нот, програміст пише програми, математик йому допомагає - разом вони здатні моделювати складні процеси. Толя, а що можеш ти, щоб отак внаглу тролити людей?

Рома, в інтернетах так заведено: якщо хочеш з кимось помірятись пісюнами, то розстібаєш ширінку перший. Отже...
Ромаха ні до кого не заривається, а реально створює інформаційний продукт, у вигляді свого бачення, навіть на цьому форумі. Подобається комусь, не подобається - інша справа.

Від Толіка крім гавкотіння по всіх темах нічого не пам'ятаю... Питати про якесь своє бачення не буду - впевнений що не викласть.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курортінг, своє бачення я тут викладав ще тоді, коли ти був максом і писав по руськи:-) як тут мені в ПП написали люди, що суперечці цій сто літ і нічого не міняється. Рома, підтримай курортінга нормально, а не плюсиком, тепер це видно. А позиція така, що треба максимально можливо вживати украінський культурний продукт, обговорювати, поширювати його. Зараз в рази більше контенту, ніж було 3-5 років тому. Це стосується книговидання, музики. Купуйте це, хваліть, якщо воно достойне, радьте іншим. Будьте середовищем, створюйте середовище де росте і шириться українське. Я постійно купую украіномовний тижневик Краіна уже років зо 5, присадив на нього до десятка чоловік.Постійно цікавлюся і купую книги українською, підтримую тих, хто іх видає, тому що, крім моіх грошей, вони потребують і моєі реакціі на іхню працю. В цьому плані мені подобається кудром, тому що це чоловік, який має подібну позицію, він живе у живому украінському середовищі і відтворює його. Рома, прекрасно малюєш. Яким чином твоя мавпочка протистоіть русифікаціі? Люди, що вміють щось робити руками- великі молодці,але багато з них слухають шансон, росропсу і чхати хотіли на проблему русифікаціі.Тож надамо ім високе право безсовісно тролити тебе:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я створюю свій маленький український продукт, і як можу популяризую Україну, в мене є друзі, які в топах на стоках. І біля їх ніків стоїть Ukraine. Для популяризації українського не обов'язково вишивати хрестиком. Українські айтішники популяризують Україну не гірше, а може й краще за Океан Ельзи. Можна створювати культурний чи спортивний продукт, а можна інтелектуальний, причому визнаний світом.

Книжки я купую на Львівському книжковому форумі, часто з підписами авторів, але я не можу вплинути на політику власників каналів, для цього потрібна державна політика, вона формується політиками, які деколи прислухаються до громадської думки, яка формується також і такою темою на Борді. Кожен йде своїм шляхом і твій далеко не найунікальніший і найефективніший, тому я б трохи позбавляв оберти по наїздах і незаперечував, а додавав щось для нашої маленької бордівської українізації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ось "казочка" від Сашка Лірника:
В УКРАЇНІ ЗАПУЩЕНИЙ НОВИЙ ПРОЕКТ ОКУПАЦІЇ – "ДРУГА ХВИЛЯ"

 

Україна воює.

У Новий рік входимо з впевненістю в Перемозі.

Ми вистояли і вистоїмо. Всупереч агресорам. Помалу, із скрипом і втратами. Але тут головне напрямок руху.

Як в анекдоті:

- До Талліна далеко?

- Ні.

- То можна на вашого воза сісти? Підвезете?

- Сідай.

- Ми вже дві години їдемо, а до Талліна ще не доїхали! Я ж питав чи до Талліна далеко?

- Тепер далеко.

Кожен місяць, день, кожна година, прожита без "русского міра" віддаляє нас від окупації. Військової і духовної.

Причому духовна окупація страшніша і підступніша. Саме вона породжує сепаратизм, коллаборацію і ненависть до українців і України.

Проживши такий важкий рік, рік боротьби і війни, рік, в якому гинули наші воїни -захисники, надіявся, що щось змінилося на краще хоча б в тій сфері, яку найпотрібніше змінити. Маю на увазі найперше телебачення, бо воно найбільше впливає на свідомість народу і є найсильнішою зброєю в цій війні.

Перемикав телеканали весь вечір і всю новорічну ніч.

Гавно кацапське. Стало гірше ніж при бандюковичу. Україна зникла з телебачення зовсім.

Очевидно, що запущений новий проект окупації, так звана "друга хвиля". Проект по побудові неукраїнської України. Суцільні русскоязичні передачі і шоу, в яких українська мова звучить виключно для означення якихось придурків чи ідіотів. Повитягали з нафталіну всяких кацапських ідолів і решту гавна. Ніби не існує в природі такого явища як переклад і дублювання.

Як ви хочете мати захисників України, якщо виховуєте дітей на російських мульфільмах і попсі?

Окрема тема - "гумор". Вас не тягне блювати від суцільної "кварталізації" українського інформаційного простору? Спочатку ніби і нічого, а далі стає противно.

Невже немає українців в Україні, щоб поспіль транслювати це лайно? І день і ніч?

У нас війна, дебіли, не забули?

Де передачі про наших бійців? Де поздоровлення? Де репортажі про них?

Суцільне російське гавно і переспіви російського гавна.

Не змогли захопити танками і градами,то захоплюють телевізором і газетами.

Ви бачили скільки дебілів хапають зранку БЕЗКОШТОВНУ російськомовну і російськодушну газету "Вєсті"? Скажіть мені, чи буває щось безкоштовне? Правильно. І саме там.

В тисячі разів збільшився за рік психологічний тиск на українців: "Ми, русскоязичниє житєлі, всє патріоти і защітніки Украіни! Какоє ви імєєтє право нам навязивать вашу сєльськую мову?! Ідітє в пєнь с вашей украінской Украіной! Нє за то ми виходілі на Майдан і гнілі в окопах, шоби ви,проклятиє нацикі, навязивалі нам ваш нєдоязик!" - це коротенький синопсис (зміст) аргументації. Причому агресивної . Недарма корінь однаковий - агресія. І тут в радісному екстазі сплітаються, як не печально, "русскозичні патріоти" і сепаратистські ополченці Лугандону. Але це "сплетіння" ясно показує на нашу зброю захисту - українську мову і культуру.

І саме на неї і спрямоваий новий "удар русскіх богов". Небезпечний тим, що повзучий і замаскований.

Я щойно повернувся із Чехії, Польщі і Австрі – там чомусь не транслюють русскоязичного коміка всіх часів і народів і не збиткуються із чехів, поляків і австрійців і не зображають їх унтерменшами.

Може саме тому там і немає війни?

І не треба розказувати про те, що "не хочеш - не дивися, або перемкни на інтернет".

Я то не дивлюся. Але 90 % народу споживає те лайно. А ми дивуємося на невмирущий "совок" в Україні і на сепаратистські антиукраїнські мітинги.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось реальна приклад реальної дії почати з себе- "Не матюкайся!":
Волинь оголошує війну ненормативній лексиці
top-photo.jpg

Мова без лайки. Волинь оголошує війну ненормативній лексиці. Єпархія Київського Патріархату оголосила 2016-й – роком без лихослів’я, закликаючи усіх відмовитись від вживання нецензурних слів. Не змовляючись, «ні – лайці» сказали учні 21-ї луцької гімназії імені Михайла Кравчука. До чистоти мови закликає і мешканка будинку для літніх людей, колишня вчителька Марія Парфенюк, а також капелани, які особливо гостро відчули цю проблему на фронті. Виступити проти лайки всіх змусило засилля брудних слів у мові українців, адже це – одна зі складових звільнення від російського агресора.

http://www.youtube.com/watch?v=z3VZiQHjTu0

Змінено користувачем Basil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, не треба плутать тепле з м"яким:-) просування України як виробника продукту світі- це одне. а внутрішня українізація- це інше:-)

мій шлях, слава Богу,  не єдиний і не головний. я лише малеенька частка у підтримці тих, хто робить велике. Наприклад, ВСЛ та інші видавництва: які збирають українські книжки для бібліотек сходу України.( До речі, вирішив скористатися ідеєю о. Холодова і вживати не Західна Україна і Східна Україні, а захід України і схід України. Вона ж бо єдина). Чи, наприклад, Піккардійці, що за рік зробили два аншлагових тури південем і сходом. Чи Маріанна Садовська, яка постійний гість у Маріуполі та інших містах. Чи Жадан, Ірванець та багато інших поетів і письменників, які їдуть зі своїм словом на схід. Чи сестри Тельнюк, які виступають перед військовими-курсантами( більшість з яких, скорше за все російськомовні).

https://www.youtube.com/watch?v=JubH2lLMRAg

і жодного хейтерства у їхньому дискурсі я не пам"ятаю.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курортінг, своє бачення я тут викладав ще тоді, коли ти був максом і писав по руськи:-)

якщо чоловік виправився, то це добре, пам'ятаю форум декілька років тому був більш російськомовний.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Волинь оголошує війну ненормативній лексиці. Єпархія Київського Патріархату оголосила 2016-й – роком без лихослів’я, закликаючи усіх відмовитись від вживання нецензурних слів.

А 2017-ий оголосять роком без сексу? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Волинь оголошує війну ненормативній лексиці. Єпархія Київського Патріархату оголосила 2016-й – роком без лихослів’я, закликаючи усіх відмовитись від вживання нецензурних слів.

А 2017-ий оголосять роком без сексу? 

 

Це ви,як той казав. аби "бовкнути"?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Це ви,як той казав. аби "бовкнути"?)))

Ну чому ж? Наприклад, вчора саме матєрні слова допомогли відкрутити на морозі декілька гайок в машині :) . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, вчора саме матєрні слова допомогли відкрутити на морозі декілька гайок в машині :)

Дивно, а я думав, що інструменти.

З тією ж упевненістю ти міг сказати "відкручуйся, моя хороша гаєчка!" ЧИ "закручуйся болтик, схожий на пеніс!" І у тебе все вийшло б!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...