zplanetaz12

Power users
 • Кількість зміста

  1 428
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  7

zplanetaz12 last won the day on Березень 15

zplanetaz12 had the most liked content!

Репутація громади

793 Професор

1 Підписник

Про zplanetaz12

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 09.06.1981

Останні відвідувачі профілю

6 558 перелядів профілю
 1. Картопля, кабачки, яйця і домашня рибна консерва.
 2. Учасник відомого у 90-ті роки гурту "Фантом-2" Роман Матіяш помер у Івано-Франківську. Про його смерть написав його друг Василь Вірастюк у фейсбуці. "Фантом-2" - євроденс-гурт з Івано-Франківська, до складу якого, крім Матяша, входила Ольга Гречко. У жовтні 1996 року "Фантом-2" випустив свій перший альбом "Зоряні війни", який розійшовся тиражем понад 1 мільйон аудіокасет. У 1997 році вийшов другий альбом - "Без контролю". Кліп на пісню "Двоє" неодноразово перемагав у хіт-параді "Територія А". http://ukr.lb.ua/culture/2017/07/08/370932_pomer_kolishniy_uchasnik_gurtu.html Василь Вірастюк 7 год біля Kyiv, Kiev · 08.07.2017р. --- близько 8-ої ранку, перестало битися Серце нашого без сумніву Великого Друга... РОМАНА МАТІЯША (Панк)... З глибоким сумом приносимо свої співчуття родині Романа! Прощання та похорони відбудуться в рідному місті Романа, Івано-Франківську. Детальна інформація буде пізніше... — разом із Roman Matyjash.
 3. Любешів. Руїни в’їзної брами палацу Вишневецьких-Чарнецьких
 4. село Люб’язь А цій будівлі вже не довго лишилось
 5. Схід сонця, озеро Люб’язь. Старенький sony cyber-shot W130
 6. Карасики з картоплею.
 7. Хто це і де воно взялось? Якби не борда, то й не знала б що таке є. Запустила в ютубі першу пісню щоб скласти особисте враження, а воно там топче виноград і на псячій мові щось завиває. Жесть. То ж треба мати яке терпіння і силу волі щоб додивитись кліп, я вже не кажу на концерт того вар’ята йти і сидіти там 2 чи 3 години. Але то моє враження і думка, на колір і смак... як то кажуть. Кому подобається - нехай слухає на здоров’я. Але як мінімум дивно, що під час російсько-української війни люди слухають псячомовного співака.
 8. А в нас сьогодні шашличок і шикарний пейзаж з веселкою.
 9. Щоб вона загорілась треба щоб її хтось підпалив. А кацапи не підпалюють, а ходять як стадо баранів по масквабаду раз в три місяці і кричать: "пазор" коли їх мєнти пакують. По темі: цікаво - будуть зносити чи реставрувати?