Перейти до змісту

zplanetaz12

Power users
 • Кількість зміста

  1 498
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  7

zplanetaz12 last won the day on Березень 15

zplanetaz12 had the most liked content!

Репутація громади

937 Професор

1 Підписник

Про zplanetaz12

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 09.06.1981

Останні відвідувачі профілю

6 756 перелядів профілю
 1. 17 жовтня, Київ

  Ну ти ж сам написав що там повний нуль і ржака. Проти нуля така велика кількість беркутні і техніки? Проти нуля можна було б виставити 5 патрульних екіпажів, нє? Чи вони бояться що насіннячко обвішаний димовими шашками буде штурмувати щось(як заявляв вчора зорян катмандуйський)? Але ж для цього там є рузький ахвіцер, дасть насіннячку потиличника, винесе запалені шашки і все ок.
 2. 17 жовтня, Київ

  А чому тоді Олексійович сполохався? До заміської резиденції Порошенка стягнули силовиків https://ukr.lb.ua/news/2017/10/17/379513_zamiskoi_rezidentsii_poroshenka.html Верховну зраду для чого оточують військовими машинами зі всіх сторін? Невже так страшно стогривневих підставок?
 3. 17 жовтня, Київ

  тільки гадя?
 4. Макіавеллі. Державотворець
 5. Ну як ми бачимо хтось таки взяв
 6. Моя думка така, що вчора ввечері на одній з українських бірж для копірайтерів бачила завдання: "створити на якомусь українському форумі, де у вас реєстрація більше ніж пів року нову тему будь якого змісту, тільки щоб там була дата 10.10.2018." Оплата, якщо не помиляюсь - 0,10$. Ще раз побачу - заскріню
 7. Прикільно було б фоточки побачити. Чи в шановного журналіста з такого видання як LB (яке до речі систематично поливає президента Саакашвілі брудом) не знайшося ніякого пристрою щоб зафіксувати таку цікаву кампашку? PS до речі - la20, що там з фотками міхо і пукіна після анексії? Чи хоча б міхо і мєдвєдєва, про що вірно підказав Віталій СК. Не було ще часу пошукати?
 8. Представник президента в парламенті, дружина Генпрокурора дає вказівку людині Юри Єнакієвського винести з зали не зручного депутатата. P.S.Звичайно команда російською мовою
 9. А чого коротко? Дуже цікаво, тим більше по темі. Можна більш детально, так як Дана - на пів сторінки хоча б.
 10. Я нічого не приплітаю. Ти написав що "фото різних політиків і політиканів з іншими проститутками можна знайти на кожного." Я попросила фото гастарбайтера з головною свинособакою, а ти мені пишеш про візити якісь.
 11. Ну якщо так, то цікаво було б побачити фото де кремлівський агент міхо здоровкається з президентом свинособакії після того як він напав на Джорджію і анексував її частину. Бо гугл щось тупить і не те показує мені, навіть якщо на свинособачій мові питати.
 12. Ну в неї просто досвіду більше. Вона вже не при одному президенті працює посіпакою https://twitter.com/evhen_n/status/915617601904050176/video/1
×