Перейти до змісту

zplanetaz12

Power users
 • Кількість зміста

  1 510
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  7

zplanetaz12 last won the day on Березень 15

zplanetaz12 had the most liked content!

Репутація громади

965 Професор

1 Підписник

Про zplanetaz12

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 09.06.1981

Останні відвідувачі профілю

6 821 перелядів профілю
 1. Базова комплектація для таксі
 2. Ну ось знову цікавий момент, Луценко у ВР каже, що у затриманої довіреної особи Саакашвілі Северіона були виявлені купюри з тих, що йому передав Курченко? Тобто виходить купюри Курченко були помічені або переписані? А хто їх мітив? Виходить вони були помічені за змовою Курченко і ГПУ України? Так хто тоді організатор злочинної змови?
 3. Операція яку виклав Луценко на загальний огляд дуже погано пахне. Відео зйомку вели ті ж хто і передавав гроші - це як зрозуміти? Телефон Саакашвілі прослуховувався спец службами України або телефон представника Курченко був прослуханий російськими спецслужбами. Якщо друге то хто з ким у змові? Відео і аудіо запис вела та сторона яка хотіла вступити в контакт з Міхо, це нікого не напружує? Операція-серіал для бабусь.
 4. Умова була щоб увійти до складу Константинопольського патріархату
 5. Рада зробила вихідним 25 грудня, а 2 травня - робочим днем https://ukr.lb.ua/news/2017/11/16/382095_rada_zrobila_vihidnim_katolitske.html
 6. А нічого що при Шеварднадзе вони були +/- $10?
 7. Зовнішній стан на скільки? Фото будь-ласка скиньте в приватні повідомлення.
 8. 17 жовтня, Київ

  Ну ти ж сам написав що там повний нуль і ржака. Проти нуля така велика кількість беркутні і техніки? Проти нуля можна було б виставити 5 патрульних екіпажів, нє? Чи вони бояться що насіннячко обвішаний димовими шашками буде штурмувати щось(як заявляв вчора зорян катмандуйський)? Але ж для цього там є рузький ахвіцер, дасть насіннячку потиличника, винесе запалені шашки і все ок.
 9. 17 жовтня, Київ

  А чому тоді Олексійович сполохався? До заміської резиденції Порошенка стягнули силовиків https://ukr.lb.ua/news/2017/10/17/379513_zamiskoi_rezidentsii_poroshenka.html Верховну зраду для чого оточують військовими машинами зі всіх сторін? Невже так страшно стогривневих підставок?
×