Перейти до змісту

Теракти в Франції


fenmix

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 188
  • Створено
  • Остання відповідь

Я не знав, що на борді стільки расистів...

Для балансу ще треба запостити картинку, де щасливі українці

Шаг 4

Отпустить на публику в Европе

 

русскіє ж не мусульмани, то чому від них біди і кількість жертв більша?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдиний наш вихід-розвивати білу гордість, вайт прайд, утримуватись від змішування з небілими і нехристиянами, а також озброюватись і закривати кордони. В тому числі, для африканських негрів, чурок, кацапів, турків і решти зброду.

 

це расизм й боротьба з наслідками . Пропоную боротись з причинами, хоча б для того, ще не всі мусульмани такі, деякі дійсно втікають від війни й хочуть жити й трудитись нормально. Як це зробити ? Та просто. Для початку просте питання : хто задумувався, чому біженці не біжать до нас, чи в кацапстан, чи в Білорусію ? Відповідь проста й очевидна - бо в нас нема соціалки, на яку можна прожити, й треба трудитись на шматок хліба. А в Європі ж можна сісти на шию державі й звісивши ноги, від скуки, качати свої права. Вихід один. Всім країнам Європи, розпочати великі мегабудівництва, аля Великої Киайської Стіни, де потрібна важка некваліфікована праця й зобовьязати ВСІХ емігрантів пропрацювати на тих мегабудівництвах мінімум пьять років, платити зарплату, навіть більшу за соціалку, щоб була можливість навчатись, стати бригадиром наприклад, обовьязкове вивчення державної мови й Законів, з подальшими екзаменами й лише ТОДІ дозволяти оставатись на ПМЖ. Хто дійсно втікає від війни й шукає кращого життя, той відпрацює там, принесе користь державі й зможе отримати користь від держави, заодно за роботою не буди особливо коли страдати хєрньою, бо я так поняв там як в армії, солдат без роботи - потенційний злочинець. Й не треба закривати кордони, ті хто за соціалкою гнався, автоматично відсіятся чи будуть депортовані й імхо потік біженців сам зменьшится в десятки раз. Не повинна людина тинятися без роботи, отримувати гроші й набухавшись придумувати собі розваги, тероризуючи корінних жителів чи добиватись внесення своїх звичаїв в статус Закону в чужій державі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Я не знав, що на борді стільки расистів...

А мусульманин - це вже тепер раса чи нація?

 

ксенофобія не краща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знав, що на борді стільки расистів...

А мусульманин - це вже тепер раса чи нація?
ксенофобія не краща.

Легко бути анти-расистом чи анти-ксенофобом в Києві чи в Луцьку.

Набагато важче, коли ти живеш в колись нормальному передмісті Бремена, в якому вже з*явилися райони, куди звичайні люди бояться потрапляти після заходу сонця.

Ще 5 років тому я весело підколював швагра на рахунок його ксенофобії. Та коли сам зіштовхнувся і побачив на власні очі, змінив свої погляди на 180 градусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас такі райони і без імігрантів є

Троєщина? )))

У свій час і 40-го кварталу хватало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Набагато важче, коли ти живеш в колись нормальному передмісті Бремена, в якому вже з*явилися райони, куди звичайні люди бояться потрапляти після заходу сонця.

 

лнр/днр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лнр/днр

Зона збройного конфлікту і "фешенебельне" європейське передмістя - не зовсім вдале порівняння.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легко бути анти-расистом чи анти-ксенофобом в Києві чи в Луцьку.

Згоден. Легко бути добрячком, поки це не стосується тебе особисто. Як на рахунок такої ситуації: завтра Порошенко виступить по ТВ і скаже: "Шановні співвітчизники! Україна - це європейська держава, і тому ми мусимо розділити з Європою частину її проблем і підтримати європейську спільноту у цей скрутний час. Я прийняв рішення: Україна розмістить частину біженців на своїй території. Нажаль, коштів на це в держбюджеті не передбачено, і тому буде введено новий податок: 20% з доходів громадян буде вираховуватися і направлятися на фінансування цієї програми. Сподіваюся на ваше розуміння і підтримку."

Хто ЗА?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви людина котра дивиться на світ очима минулого, а треба дивитись очима сьогодення

 

Не пам"ятаю хто сказав, але процитую: той хто не знає своєї історії, не має майбутнього.

А історія нас багато чому навчила...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Легко бути анти-расистом чи анти-ксенофобом в Києві чи в Луцьку.

Згоден. Легко бути добрячком, поки це не стосується тебе особисто. Як на рахунок такої ситуації: завтра Порошенко виступить по ТВ і скаже: "Шановні співвітчизники! Україна - це європейська держава, і тому ми мусимо розділити з Європою частину її проблем і підтримати європейську спільноту у цей скрутний час. Я прийняв рішення: Україна розмістить частину біженців на своїй території. Нажаль, коштів на це в держбюджеті не передбачено, і тому буде введено новий податок: 20% з доходів громадян буде вираховуватися і направлятися на фінансування цієї програми. Сподіваюся на ваше розуміння і підтримку."

Хто ЗА?

А ти не думав, скільки нелегальної/легальної зброї на руках в населення? Натяк зрозумілий?

П.С. Не доведи Господь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я читав Коран (як і Біблію, Тору і ще багато чого - цікавлюсь історією, і історією релігії само-собою), але, даруйте, в тому ж Старому заповіті є речі куди крутіші по градусу НЕНАВИСТІ, ніж там... Залишається про тих ісламістів тільки сказати цитату - Homo dolboebus non limitus est.

P.S. Ті ж "святі" католики в часи хрестових походів і інквізиції теж цікаві речі виробляли, але авторів і натхненників оцього "аллах бабах" таки повинно знайти покарання. Татари, турки, татари кримські, та купа країн і народів Сходу - мусульмани, чого вони не страждають тероризмом? (якщо що, спілкувався і з кримськими і російськими татарами, і з  турками, і з реальним таким сірійцем (емігрантом звідти) колись, "аллаявбар" не почув)... Ті ж ОАЕ - цнтр туризму і т.д...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви людина котра дивиться на світ очима минулого, а треба дивитись очима сьогодення

Не пам"ятаю хто сказав, але процитую: той хто не знає своєї історії, не має майбутнього.

А історія нас багато чому навчила...

А хто каже, що не треба знати історію? Історія нас навчила, що рано чи пізно всі вмирають, то що - не жити? Історія нас навчила, що практично кожен з нас хоч коли небудь порізався ножем - ви всі перестали користуватись ножами?

Батьки в дитинстві "обмежували" наші права, наказували і декого били - ви не любите після цього батьків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

ви людина котра дивиться на світ очима минулого, а треба дивитись очима сьогодення

Не пам"ятаю хто сказав, але процитую: той хто не знає своєї історії, не має майбутнього.

А історія нас багато чому навчила...

А хто каже, що не треба знати історію? Історія нас навчила, що рано чи пізно всі вмирають, то що - не жити? Історія нас навчила, що практично кожен з нас хоч коли небудь порізався ножем - ви всі перестали користуватись ножами?

Батьки в дитинстві "обмежували" наші права, наказували і декого били - ви не любите після цього батьків?

 

Пам"ятати потрібно не тільки погане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Історію потрібно вчити і пам'ятати хоча б для того, аби не повторювати помилок минулого. Асиміляція з кочівниками і варварами розвалила не одну цивілізацію. Варвари розвалили Рим, спалили і згвалтували Київську Русь, а османські варвари гвалтували і різали Європу кілька століть. Нічому вас, критикани, історія не вчить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повертаючись до теми.

"Товарищеский матч в Ганновере между сборными Германии и Голландии отменен из-за возможной террористической угрозы.

Начальник полиции Ганновера Стефани Вайсс сообщил о найденном подозрительном предмете на стадионе.

Зрители были эвакуированы, а матч, который должен был начаться через полтора часа, отменен.

Напомним, сегодня был также отменен поединок Бельгия — Испания из-за террористической угрозы."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, турки (османи) таки були ЦИВІЛІЗАЦІЄЮ, на відміну від тих "фундаменталістів"... А от теперішні "герої ісламу" ІМХО просто дебіли. А це їх "супервіра" і "суперправедність" так би мовити в відео...

 http://edition.cnn.com/videos/world/2014/11/06/pkg-kinkade-isis-yazidi-women-trade.cnn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну впринципі я якшо чесно (так і не можна говорити) но задоволений тим, що в них такі проблемаси з тими "кольоровими" і мусульманами...

був в Швеції 2 рази, хочу сказати шо там реально пробелема, і навіть у "глубінках" процент "ущімльонних" до корінних з кожним роком більшає....

я вже повторююсь і повністю згідний зі словами Bitа.... для них словяни це якісь люди 3 сорту, я маю купу знайомих(дай і я сам такий) які готові їхати туди, вчити їхню мову, працювати на різних роботах, бути "полезним звеном общества" так ні, фіг тобі, краще взяти бородатого мусліма, ніж тебе він жеж мать його беженец....

 

і якщо чесно то я ше ні одного теракту не бачив, де православна людина взривала торговий центр при цьому крича 
:" В ім"я Ісуса Христаа" чишось в тому роді...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну впринципі я якшо чесно (так і не можна говорити) но задоволений тим, що в них такі проблемаси з тими "кольоровими" і мусульманами...

був в Швеції 2 рази, хочу сказати шо там реально пробелема, і навіть у "глубінках" процент "ущімльонних" до корінних з кожним роком більшає....

я вже повторююсь і повністю згідний зі словами Bitа.... для них словяни це якісь люди 3 сорту, я маю купу знайомих(дай і я сам такий) які готові їхати туди, вчити їхню мову, працювати на різних роботах, бути "полезним звеном общества" так ні, фіг тобі, краще взяти бородатого мусліма, ніж тебе він жеж мать його беженец....

 

і якщо чесно то я ше ні одного теракту не бачив, де православна людина взривала торговий центр при цьому крича 

:" В ім"я Ісуса Христаа" чишось в тому роді...

Не перекручуй. А про твою задоволеність твою собі заскріню на майбутнє. Ти точно задоволений, чи в тебе якийсь комплекс самореалізації?Ти точно в ту Європу їздив? Маєш купу знайомих які готові, чи які поїхали? Я до себе такого ставлення не відчував і не відчуваю ніде. 

І скажу я тобі таке, терорист він і в Африці, і в Україні терорист, тобіж пропащий фанатик чогось. І якщо для тебе релігія при терористичному акті має вирішальне значення, то з тобою все ясно дискутувати немає сенсу. І люди які мінусували мою відповідь Біту, давайте, назвіть факти, що я сказав не так. По фактам, які назвав Біт, що було правда про Європу? Про Грецію? Не смішіть мене, а поговоріть краще з самими греками. Про Німеччину? Поїдьте і подивіться на німецькі школи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто цікаво зливає солярку з дорожної техніки в Німеччині та Швеції?

Хто піднімає там, що погано лежить.

Які б мусульмани не були, вони мають переконання і не продаються за гречку та поїздку в Буковель.

І це треба поважати та визнати.

 

Тоді і з нами будуть рахуватись інакше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну  я сильно стурбований, там можу ше підпис типу "Молюся за Францію та Європу" написати в профілі... розумієш?)) 

я просто говорю те що бачив на власні очі, і маю друга дуже хорошого він на заробітки в Англію їздить то там взагалі завал...

ну є про манну небесну приказка але я не буду в "твою сторону" її застосовувати...

одна з ситуйовин; проходив раз повз центру реабілітації( чи як там він в Швеціїї називається") то там таке твориться шо і ну...  знаєш наче в зоопарк попав, головне всіж умови для "приматів" створені, а вони ну невкакую не хочуть "Гомо Сапіенсами ставати" і саме головне білих не замічено за перескакуванням через забори, показ жестів та геніталій прохожим і тд...." Ребячество? Нет не думаю..."

я не спорю, у нас тоже "дибілів" хватає, но повір наші дебіли це "квіточки" порівнянто з тими "бур"янами"

і якшо чесно то да, мене реально "воно гребе" бо я хочу, вчитись, хочу працювати, хочу мову вчити, не факт шо я там останусь на все життя, а мені крутять грубо кажучи "дулю"... а приїжає в контейнері 1000 сирійців, лівійців, циганів, розкідаються по всій Швеції, починають грабувати все нав"язувати свою релігію, жити на "пособіє" дай одному "вид на жительство" так він 200 родичів припре з свого Сраколенда... 

П,С, хочеш вір, хоч не вір, но в мене склалось таке враження шо коли корінний Швед бачить білого, в нього видно в очах якійсь релакс... хз як це пояснити....  вони вже награлись з тою політикою "розбавлення крові" типу генофонд і тд і тп....  

в них реклама по теліку, типу типова Шведська сім"я це чорний тато і біла мама або навпаки.. (замість чорного можна вставити абара, азіата)

 

П.С.С. і якшо хтось не поняв, це і являється основною і ключовою причиною терактів в Європі, а саме "беженци, мигранти" 

 

 

761517b885e039eb11640a1200bef7f2_i-146.j

А хто цікаво зливає солярку з дорожної техніки в Німеччині та Швеції?

Хто піднімає там, що погано лежить.

Які б мусульмани не були, вони мають переконання і не продаються за гречку та поїздку в Буковель.

І це треба поважати та визнати.

 

Тоді і з нами будуть рахуватись інакше.

 

ну от в тому то і проблема, я говорю шо то чорне а комусь то біле ....

хоть в очі сси, всерівно манна небесна так?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так шо не перекручувати? ти так і не відповів мені: Ти десь бачив шо взривали торговий центр, різали горло полоненим,  знімаючи це на камеру, православні???  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...