Перейти до змісту

Теракти в Франції


fenmix

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 188
  • Створено
  • Остання відповідь

 

Стаття була опублікована майже рік тому.Яким чином вона пов'язана з п'ятничними подіями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Имя одного боевика из Франции опубликовал в своем Facebook депутат Национального собрания страны, мэр города Шартр Пьерр Жорж. Имена еще двоих предполагаемых участников нападения были опубликованы в СМИ.

«Его имя было Исмаил Омар Мостефа», — заявил Жорж, добавив, что боевик жил в Шартре, по крайней мере, до 2012 года. Депутат не привел о нем никаких иных сведений. Однако прокуратура Парижа рассказала, что в 2004-2010 годах он восемь раз привлекался к ответственности, но ни разу не сидел в тюрьме. Предположительно, зимой 2013-2014 года он находился в Сирии. При этом известно, что террорист был на контроле у французских спецслужб. Французская полиция уже задержала его брата и отца, проживавших в городках к востоку от Парижа.

Имя еще одного участника терактов стало известно после того, как у одно из тел вблизи стадиона Stad de France был обнаружен сирийский паспорт на имя Абдулакбака Б. При этом следователи еще не уверены, что документ принадлежал именно тому боевику, рядом с которым был найден. В прокуратуре Греции сообщили, что в паспорте содержатся сведения о том, что его владелец родился в 1990 году. Ранее он не попадал в поле зрения французских спецслужб, подчеркивает Le Figaro.

Подробнее на РБК:
http://www.rbc.ru/society/15/11/2015/5647ff009a7947dcafee25fb
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Стаття була опублікована майже рік тому.Яким чином вона пов'язана з п'ятничними подіями?
А от так воно і з'являється: Теракт в Париже: журналисты Франции разоблачили фейковые новости
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Ти справді думаєш, що проблема в біженцях?

Не зовсім в біженцях. Проблема у тому що вони практично не асимілюються з суспільством держави, у яку біжуть. Як то кажуть "пруться у монастир зі своїми правами"

США від початку були величезним плавильним котлом для націй. У ЄС ці біженці скоро вже введуть шаріат.


Ваша зловтіха тут не дуже доречна.

Де ти бачиш зловтіху? Зроблено страшне зло, загинули люди. Просто ЄС загрався і повинен вже визначитись: чи ставити усіх цих мігрантів на  місце, чи розчинитись у їх масі.


Я можу спрогнозувати до чого це приведе. Це приведе до посилення праворадикальних настроїв в Європі.

Так воно і буде. Якщо європейці захочуть залишитись європейцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Бочкала 

Смотрю многие френды сделали фото в цвета французского флага. Ничего плохого в этом не вижу. Люди хотят выразить сострадание. Но вот замечу. В Сирии и Ираке ИГИЛ, в Нигерии Боко-Харам, в Сомали Аль-Шабаби или Талибан в Пакистане с Афганом подобные теракты регулярно устраивают. И даже страшнее. Но аватарки никто не перекрашивает. Наверное важна степень близости. Безусловно тут она разная. Франция вот же она. А в Париже многие лично бывали в отличие от какого нибудь Магадишо. Да и зверства наших северных соседей на нашем же украинском востоке в той же Европе особых рефлексий не вызывали. Наверное они нам ближе, чем мы им. Надеюсь эта ужасная история научит Европу тому, что терроризм чужим не бывает. И закрывать на него глаза, даже если он далеко, значит проявлять близорукость. В этом на мой взгляд главные уроки французского. Иначе пятницы 13го станут для Европы нормой.

А це так невеличке нагадування

Олланд заявил о необходимости обеспечить иммунитет всем кандидатам на выборах в ДНР/ЛНР

А ще є план мореля,нехай відразу в себе його й застосують, благо все самі ж і написали.

А це теракт в Кенії 18+

12234872_969438503126258_679504543093760
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ти бачиш зловтіху? Зроблено страшне зло, загинули люди. Просто ЄС загрався і повинен вже визначитись: чи ставити усіх цих мігрантів на  місце, чи розчинитись у їх масі.

Якщо чесно, то я бачу її в цій темі на кожній сторінці. Оці пости про Оланда і мирні переговори, нагадування про теракти деінде, а Кенії наприклад, про толерантну Європу, яка догралася і ще багато чого іншого. Про свою стрічку на фейсбуці я взагалі мовчу. Частина людей міняє аватарки, частина людей починає їх обливати брудом. Агов люди, давайте дивитися на світ не через рожеві окуляри. Європа нам нічого не винна, Франція також. Кожен робить ті вчинки, які йому дозволяють карти на руках. Давайте бути реалістами, в цьому світі нікого нічого не стосується, допоки воно не зачіпає ваші особисті інтереси. Чи ви думаєте США чи то Франція полізли в Сирію щоб просто навести там порядок?

Можна просто промовчати, можна просто мовчки поспівчувати. Адже хіба люди співчувають, щоб хтось зробив так само взамін? Знаєте, вчора ввечері перечитав весь цей бруд і мараз накшталт "та мені похер на Францію, бо бла бла бла" і зрозумів що і в нас є дофіга вати в країні, просто з іншою точкою зору. І одназу згадалися коменти людей з рашки про збитий боїнг, про авіакатастрофу в Єгипті, про Чарлі Хебдо, про теракт 2 дні тому. І залишу це тут, можливо до когось таки дійде, що залишатися людьми важливо завжди, це і відрізняє націю від стада.

screenshot-wwwfacebookcom_2015-11-15_15-

 

screenshot-wwwfacebookcom_2015-11-15_15-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти справді думаєш, що проблема в біженцях?

Не зовсім в біженцях. Проблема у тому що вони практично не асимілюються з суспільством держави, у яку біжуть. Як то кажуть "пруться у монастир зі своїми правами"

США від початку були величезним плавильним котлом для націй. У ЄС ці біженці скоро вже введуть шаріат.

На рахунок введення шаріату у Франції почитайте недавню книгу Мішеля Уельбека "Покора" (на рос. мові "Подчинение"). Вона у Франції викликала просто щквал різнонаправлених емоцій та відгуків.

Доволі багато аналогій з книгою-пророцтвом про загибель Титаніка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає французьку?

Давайте напмшемо слова підтримки та співчуття від нашого сайту на популярному французькому .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore, а шо ж твоя чепінога не голосувала за безвізовий режим з Європою? Прєдохраняв нас від терактів? Йому ж пофіг, для нього віза не питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає французьку?

Давайте напмшемо слова підтримки та співчуття від нашого сайту на популярному французькому .

 

12227817_910379779010968_511969496291333

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore, а шо ж твоя чепінога не голосувала за безвізовий режим з Європою? Прєдохраняв нас від терактів? Йому ж пофіг, для нього віза не питання.

По-перше, не моя. Не плутай грішне з праведним і не переводь тему, я запостив його коментар бо погоджуюся з ним на всі 100%. Про політику і безвізовий режим є інші теми. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукайте кому вигідно...(с)

За терактами в Париже и катастрофой Airbus A321 стоят не ИГИЛ, а российские спецслужбы

Може хоч тепер Європа зрозуміє що нема різниці між терористами одиночкою шахідом і державою на чолі з президентом терористом, і відноситимуться до усіх терористів однаково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукайте кому вигідно...(с)

За терактами в Париже и катастрофой Airbus A321 стоят не ИГИЛ, а российские спецслужбы

Може хоч тепер Європа зрозуміє що нема різниці між терористами одиночкою шахідом і державою на чолі з президентом терористом, і відноситимуться до усіх терористів однаково.

хто скаже що Хуйло на це не здатен - нехай кине в мене камінь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комментарий Жириновского по терактам во Франции, как всегда, специфичен

 

Французов следует перевезти в Россию, так как они совершенно не способны к самозащите. 
 
Об этом сообщает replyua.net со ссылкой на заявление лидера ЛДПР РФ Владимира Жириновского. Он отметил, что россиянам пора попрощаться с Францией, которая продолжает принимать у себя беженцев, из-за чего скоро превратится в новый «Арабистан». Тем французам, кто не хочет жить в Арабистане, Россия готова помочь, заявил Жириновский. Пускай садятся на свои Мистрали и плывут в Россию, где им всем выдадут палатки. Франция гибнет, считает политик, потому что она не способна себя защищать. Французы не могут сопротивляться и разбегаются при первом же опасном моменте, подчеркнул депутат Госдумы. Ранее сообщалось, что президент России предложил свою помощь президенту Франции в борьбе с мировым терроризмом.
 
 При этом Путин спокойно перенес гибель более чем 200 граждан России в самолете над Синаем и даже не удосужился заявить о готовности найти виновных.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

R1BtvheDJ0E.jpg

 

Європейці - незрівнянний приклад суспільства, який живе за принципом "моя хата скраю", часто забуваючи про те, що Земля то кругла. Франція просто стала жертвою провалу зовнішньої політики ЄС щодо конфліктів в сусідніх державах та близьких регіонах. Росія та ІГІЛ - це ніби гітлерівська Німеччина, на яку в свій час Європа закривала очі, а потім ще довго пожинала плоди Другої світової війни. Політика ізоляції в центрі світу неможлива по своїй суті.

І це не означає, що рашка знову всіх переграла. Це означає, що в ЄС (і в ООН теж) при владі нерішучі слоупоки, які бояться зробити якийсь крок, з яким би не змирився їх електорат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при владі нерішучі слоупоки, які бояться зробити якийсь крок, з яким би не змирився їх електорат.

про які конкретно кроки ти говориш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


про які конкретно кроки ти говориш?

 

Щодо ООН: реформування РадБезу з славнозвісним правом "вето", яким активно користується РФ. Окрім того, згадайте конфлікт в Руанді, коли ООН тупо закрило очі на геноцид і різанину, в якій загинуло майже мільйон людей.

Щодо ЄС: проведення спільної зовнішньої політики та активніше залучення союзу до врегулювання сусідніх конфліктів. Це зрозуміло, що ніхто з країн-членів не хоче втрачати миротворців на сході України чи в Сирії, але взамін вони отримують мільйони біженців і загиблих громадян внаслідок терактів. А яка країна буде наступною жертвою - це вже російська рулетка (двозначно звучить, до речі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

про які конкретно кроки ти говориш?

 

Щодо ООН: реформування РадБезу з славнозвісним правом "вето", яким активно користується РФ.

 

 

Не реально на даному етапі. Ним також активно користується США.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Країна, що серйозно дбає про порядок всередині, має захищати свої інтереси ще далеко до своїх кордонів.

ЄС буде все більш централізованим та одностайнішим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

про які конкретно кроки ти говориш?

 

Щодо ООН: реформування РадБезу з славнозвісним правом "вето", яким активно користується РФ. Окрім того, згадайте конфлікт в Руанді, коли ООН тупо закрило очі на геноцид і різанину, в якій загинуло майже мільйон людей.

Щодо ЄС: проведення спільної зовнішньої політики та активніше залучення союзу до врегулювання сусідніх конфліктів. Це зрозуміло, що ніхто з країн-членів не хоче втрачати миротворців на сході України чи в Сирії, але взамін вони отримують мільйони біженців і загиблих громадян внаслідок терактів. А яка країна буде наступною жертвою - це вже російська рулетка (двозначно звучить, до речі).

 

Про оон я навіть говорити не хочу, організація повністю себе віджила. А про ЄС це дуже і дуже твоя суб'єктивна думка, можливо навіть і моя теж. Але, треба тверезо на це дивитися. Ти говориш, що єс не хоче робити щось, що не подобається електорату і чи правильно це? Можливо для тебе - ні, але для німця, француза чи поляка - так. Я вже писав вище, життя таке, що їх ніколи це не буде стосуватися, допоки не зачепить. Я не тільки говорю про країни, в житті з людьми те ж саме. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо чесно проживаючи в країні де іде війна,  знаючи які злочини і геноциди відбувались чи відбуваються не в Європі і тим більше знаючи і відчувши своє упереджене ставлення до слов"ян ( з боку Європейців, типу ти людина 3-ого сорту після негрів, арабів і тд) я скажу шо це тількі початок.... тай шо посіяли тей пожали...  

я скажу так: я сильно стурбований ситуацією в Франціїї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...