Перейти до змісту

Теракти в Франції


fenmix

Рекомендовані повідомлення

 

Як на мене, тероризм і релігія (будь-яка) - поняття несумісні.

 

це з точки зору нормальної людини, а в реалі, багатьом людям з низьким інтелектом, властивий фанатизм, в тому числі й релігійний, який й використовують для тероризму, люди, які скоріше за все й в Бога то не вірять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 188
  • Створено
  • Остання відповідь

Серьезно? Инквизиция,отстрел староверов, убийство младенцев, изнасилование, рабство и прочее совместимы с религией, а тероризм нет?

Так.

Як на мене, тероризм і релігія (будь-яка) - поняття несумісні.

"- ти віриш в б-га?

- ні

БАХ!

 

- ти віриш в б-га?

- так

- в мого б-га?

- ні

БАХ!"

До чого це?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Мне, в данном случае, не важно что он за человек-достаточно того что он или его родители явно не захотели жить на своей мусульманской родине и надо быть еще тем лицемером при такой биографии гадить на новом месте, где его приютили и дали шанс на нормальную жизнь.

Вот скажи мне, если бы правый сектор совершил теракт в ГУМЕ или московской консерватории, в котором бы погибли 100+ человек. А потом какой нибудь украинский поп допустим из Австралии скажет что нибудь в духе этого имама мол. "А вспомните сколько чекисты перестреляли, морили голодом и вообще"-какой он к черту духовный наставник в таком случае?

Я был знаком с мусульманами большого ума и широкой души и мусульманство им не мешало жить и работать в Америке, Но если вера порождает ублюдков, которые ради своих сказок готовы убить сотни, то грош цена такой вере и тем более ее поводырям, которые позволяют себе нести подобную чушь, особенно пребывая в третье стране.

 

 

друже, ти показуєш явно недалекі бачення історії.

і тим більше неповагу до  місця народження людини та його предків.

твої предки всі точно  на території України народились?

не можна судити про людей по місцю її народження чи по віросповіданню. це дуже низький рівень свідомості та освіти

 

багато європейських країн мали різноманітні колонії по світу. і народженні там входили у склад Європейських держав, не залежно від віросповідання населення.

наприклад Алжир  - то є мусульманська держава, котра в недалекому минулому була французькою колонією і люди, котрі народились там були французькими мусульманами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

На вопрос о терроризме и Исламе один немецкий мусульманин сказал:

Кто начал первую мировую войну? Мусульмане?

Кто начал вторую мировую войну? Мусульмане?

Кто убил около 20 миллионов Аборигенов в Австралии? Мусульмане?

Кто послал ядерные бомбы на Хиросиму и Нагасаки? Мусульмане?

Кто убил более 100 миллионов индейцев в Северной Америке? Мусульмане?

Кто убил более 50 миллионов индейцев в Южной Америке? Мусульмане?

Кто взял около 180 миллионов Африканцев в качестве рабов, из которых 88% умерли, и были брошены в Атлантический океан? Мусульмане??

Кто ворвался в Афганистан, Палестину и Ирак, убил там более 1000000 человек?? Мусульмане?

Нет, они не были мусульманами! Сначала, Вы должны правильно определить терроризм. Если не мусульманин делает что-то плохое - это преступление. Но если мусульманин совершит тоже самое- он террорист."

 

пускай люди задумаются - кто на самом деле является террористами...

 

 

95% тут цього не  розуміють.  їм би тільки помінусувати і якось виправдати свою точку зору)

 

 

 

Християни то з того часу змінилися і міняються ще.Церква йде в ногу з часом(не православна)-а мусульманські фундаменталісти не змінюються.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друже, ти показуєш явно недалекі бачення історії.

 

Я не использовал точных исторических данных. Только общеизвестные.

і тим більше неповагу до  місця народження людини та його предків.

 

Я нигде и никак не показал неуважение, тем более его место рождение не имеет к его словам никакого отношения. Мне все равно кем сказана глупость-имамом, попом или ламой. Глупость остается глупостью, с какой бы высоты она не была сказана.

твої предки всі точно  на території України народились?

 

Мне все равно, как и большинству.

не можна судити про людей по місцю її народження чи по віросповіданню. це дуже низький рівень свідомості та освіти

 

 

Низкий уровень самосознание это видеть, то что хочешь, а не то что надо. И опять, мне все равно где он родился-он сморозил чушь-полную и безоговорочную.

 


 

багато європейських країн мали різноманітні колонії по світу. і народженні там входили у склад Європейських держав, не залежно від віросповідання населення.

наприклад Алжир  - то є мусульманська держава, котра в недалекому минулому була французькою колонією і люди, котрі народились там були французькими мусульманами

К чему бы все это?. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul сказал(а) 16 Ноя 2015 - 14:31:snapback.png

 

Мне, в данном случае, не важно что он за человек-достаточно того что он или его родители явно не захотели жить на своей мусульманской родине и надо быть еще тем лицемером при такой биографии гадить на новом месте, где его приютили и дали шанс на нормальную жизнь.

 

Я нигде и никак не показал неуважение, тем более его место рождение не имеет к его словам никакого отношения

 

сам себе дуриш?

дякую, більше немає про що тут дискутувати - треба було раніше в твій профіль заглянути.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналитики призывают Запад прервать контакты с Путиным после недавних терактов в Париже

 

Або це така гра на замилювання очей або той захід реально дибіли якщо всерйоз думають що кацапи будуть бомбити ігіл який же самі й створили. Кацапи в сирії підтримують офіційно асада, ігіл воює проти асада в тому числі, тому кацапи по логіці мали б бомбити усіх разом з ігілом але дивним чином жодна кацапська бомба на ігіловців не впала, юродиві? тисячоразове співпадіння? алах відводить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В столиці Бельгії виявляється аж 19 мерів.

В Брюсселе, население которого не достигает и двух миллионов человек, жили как минимум два исламистских радикала, участвовавших в парижских терактах. Достаточно сказать, что в Моленбеке жил бельгиец Абдельхамид Абауд, организатор, утверждает AP со ссылкой на французские источники, терактов, который сейчас находится в Сирии. Ведут в королевство ведут и другие следы.

Можно вспомнить и то, что по количеству на тысячу жителей радикальных мусульман, ездивших в Сирию и Ирак воевать на стороне ИГ, Бельгия убедительно занимает первое место в Европе.

Министр внутренних дел Бельгии Ян Ямбон, кстати, фламандский националист, который также является заместителем премьер-министра Бельгии, рассказал журналу Politico, почему, по его мнению, у королевства столь серьезные проблемы с терроризмом.

Во-первых, Бельгия является хоть и очень маленькой, но очень «сложной» страной. Ямбон считает одной из причин такого положения с терроризмом сложную структуру бельгийского правительства, из-за чего обмен информацией между полицией и спецслужбами затруднен. В Брюсселе шесть отделений полиции, а также 19 муниципалитетов с 19 мэрами, что не способствует слаженности и быстроте действий.

«Полномочия между местными властями в Брюсселе очень сильно разделены между», - уверен глава МВД королевства.

Во-вторых, люди, набирающие добровольцев воевать в Сирию, родились в Бельгии. Правительство, конечно, может забрать паспорта и удостоверения личности у подозреваемых в террористической деятельности, но лишь у тех, кто родился в других странах, а в Бельгии только живет. Однако, многие подозреваемые в связях с терроризмом и «Исламским государством» являются мигрантами в третьем, а то и в четвертом поколении. У них отнять документы власти по бельгийским законам не могут.

В-третьих, набор добровольцев рекрутеры проводят в основном в интернете и соцсетях, т.е. в цифровом формате. Особенно трудно проследить их при использовании Playstation 4, потому что в них применяется сложная система кодировки и расшифровать их переписку представляет проблему даже для шифровальщиков бельгийских спецслужб.

В-четвертых, «расцвету» радикального ислама в Бельгии способствует и раздробленность мусульманского сообщества. Исламская диаспора в королевстве состоит из множества групп, между которыми зачастую нет согласия по самым важным вопросам и проблемам. Это затрудняет правительству, считает Ян Ямбон, работу с лидерами общин.

Если главный королевский полицейский говорит в основном о всей Бельгии, то мэр Моленбека Франсуаза Шепманс называет свой район «рассадником насилия». Это очень густонаселенный район, в котором живут мусульмане и в котором очень высокая безработица, а значит, и сильное недовольство жизнью, нередко толкающее молодежь в объятия радикального ислама. Кстати, в Моленбеке живет не только изрядная часть полумиллиона бельгийских мусульман, но и мусульманские радикалы из Франции, которые могут переждать бурю после терактов и спокойно готовиться к новым нападениям.

«Почти каждый раз (при терактах) можно найти связь с Моленбеком»,- пояснил корреспонденту агентства Reuters премьер-министр Бельгии Шарль Мишель, который придерживается такого же мнения, что и мэр Моленбека.

Стоящие сейчас у власти консерваторы обвиняют в сложившейся ситуации мягкотелых предшественников из Соцпартии и угрожают навести порядок железной рукой. Глава МВД Ямбон, к примеру, грозит лично очистить Моленбек от радикалов. Между тем, пока бельгийские власти готовятся объявить исламскому радикализму решающий бой, исламисты не теряют времени даром и проводят кровавые теракты, а также вербуют новых джихадистов для войны в Сирии и Ирак
Думаю варто просто перевірити в першу чергу імамів на детекторі брехні. А далі у людних місцях тримати дітей та родичів тих самих радикалів.Хай спробують тоді підірвати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. А далі у людних місцях тримати дітей та родичів тих самих радикалів.Хай спробують тоді підірвати.

о_О, а як же вселеньский пацифізм ? Чи може тим родичам комфортно буде стільки часу в людських місцях жити ? Чи не роздеруть їх на шматки, в оазі чого ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для Європи теракти в Парижі були повним шоком. Але праві сили здається тільки і чекали слушної нагоди (наразі і надалі говорю про Німеччину). Сьогодні побував на дуже великій демонстрації організації ПЕГІДА (про них писав вище), присвяченій жертвам терактів. Так от, йде повна підміна понять. Просто тонни російської пропаганди. На фоні терактів заробляється рейтинг як їхній, так і рейтинг Росії в Європі. Декілька фото прикладених нижче (за якість одразу вибачте, дощить і темно, але суть зрозуміла), зверніть увагу на прапори. Дуже сумно на це все було спостерігати. 

PEGIDA і є патріотами держави, бо вже видно куді лівi привели країну, ну а ти їх ненавидиш бо й сам мігрант.

 

 

Ну і тобі і тому, хто це плюсанув і підтримав. Ще справді думаєте, що це справжні патріоти Європейці і що саме таким шляхом має йти Європа? То тоді подумайте глобально, що буде з нами. 

 
 

 

post-1517-0-67726200-1447706936_thumb.jp

post-1517-0-75844600-1447706948_thumb.jp

post-1517-0-21173400-1447706986_thumb.jp

post-1517-0-89725500-1447707102_thumb.jp

post-1517-0-07811900-1447707118_thumb.jp

post-1517-0-20782500-1447707123_thumb.jp

post-1517-0-47457500-1447707128_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ДАЛИ ГРИБАУСКАЙТЕ 

 

«Европа проснется и ужаснется тогда, когда Россия начнет устраивать на ее территории теракты. Вот тогда не лейте слезы, а вспомните, как вы призывали Украину к мирным переговорам».

 

"Після кривавих терактів у Парижі український сегмент Facebook вибухнув картинками з портретом президентки Литви та цитатами нібито від Далі Грибаускайте. "Цитати" подані, як це часто буває у подібних випадках, без жодних посилань на джерела та з відсутністю дати, часу та місця виступу або інтерв’ю. "Європа прокинеться та зжахнеться тоді, коли Росія почне влаштовувати на її території теракти. Ось тоді не лийте сльози, а пригадайте, як ви закликали Україну до мирних переговорів", - написано на картинці невідомого авторства. 

Як з'ясувала DW, це - черговий і вельми грубий фейк. Прес-служба адміністрації президентки Литви офіційно спростувала приписувані Грібаускайте псевдоцитати. "Це не цитати президентки", - йдеться в офіційній заяві для DW. Та обставина, що йдеться про завідомо підозрілу цитату без вихідних даних, не завадила, втім, сотням українських користувачів найпопулярнішої соціальної мережі світу впродовж двох діб масово поширювати фейк. Його із задоволенням лайкали та жваво дискутували довкола слів, яких Грібаускайте ніколи не казала. До того ж, ці ж псевдоцитати були поширені й низкою неавторитетних українських веб-сайтів, які часто називають "інтернет-помийками". Лише поодинокі користувачі соцмереж висловлювали скепсис щодо автентичності поданих слів або ж писали у коментарях про свої невдалі спроби встановити першоджерело." ДЖЕРЕЛО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для Європи теракти в Парижі були повним шоком. Але праві сили здається тільки і чекали слушної нагоди (наразі і надалі говорю про Німеччину). Сьогодні побував на дуже великій демонстрації організації ПЕГІДА (про них писав вище), присвяченій жертвам терактів. Так от, йде повна підміна понять. Просто тонни російської пропаганди. На фоні терактів заробляється рейтинг як їхній, так і рейтинг Росії в Європі. Декілька фото прикладених нижче (за якість одразу вибачте, дощить і темно, але суть зрозуміла), зверніть увагу на прапори. Дуже сумно на це все було спостерігати. 

PEGIDA і є патріотами держави, бо вже видно куді лівi привели країну, ну а ти їх ненавидиш бо й сам мігрант.

Ну і тобі і тому, хто це плюсанув і підтримав. Ще справді думаєте, що це справжні патріоти Європейці і що саме таким шляхом має йти Європа? То тоді подумайте глобально, що буде з нами.
Ne dumaju scho ze masove javische, a pravoradikali buli v Deutschland zavzhdi, osoblivo v shidnij
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, я не мав можливості прочитати всю тему ціляком, але судячи з кількості плюсів і "поддержал", не один я так думаю.

Отож, я продовжу думку.

Вчора і сьогодні в мене і в дружини на роботі активно обговорювали теракти у Парижі.

Так от, у дружини на роботі всі християни (католики) і майже немає чорних (єдина дівчина чорна). Переважна маса працівників в компанії-жінки.

Всім було дуже шкода французів, що загинули, але коли моя дружина їм нагадала, що в США приїхали десятки (і навіть сотні тисяч) біженців-мусульманів, то ліберастична більшість почала за них впрягатись, мовляв "ну не всі ж вони терористи, у них війна і тд і тп". А от мужики одностайніше відреагували-один з них кунес, кейджан, себто мужик французького походження з глибокої провінції, підійшов до неї і сказав-передай чоловіку (мені) ссилку на оце відео, я знаю в нього погляди збігаються з моїми. Ссилка-ось вона.

http://buzzpo.com/this-is-the-most-disturbing-muslim-refugee-video-you-will-ever-see/

Сказати, що після перегляду відео у мене припекло сідало, не сказати нічого. Пройдусь коротко по окремим пунктам.

1. Ще ДО напливу біженців (у 2013 році) було зареєстровано ДЕСЯТКИ тисяч згвалтувань по всій Європі. З них за 7 місяців в маленькій швейцарії згвалтували 300 дітей і 700 жінок. і це у 2013 році. А ЗАРАЗ?

2. Їхні релігійні лідери (ті, що ведуть служби), чітко проставляли постулати, по яким потрібно діяти на ворожій території.

Серед них-спіть з їхніми жінками і оплодотворяйте їх, ваші сини будуть воювати в ім'я аллаха. Далі-їхнє населення не народжує достатньо дітей. Далі-дайте їм зрозуміти, хто тут хазяі, наказуйте і бийте їх при нагоді в імя аллаха. Вимагайте від їхньої держави благ для себе, кафіри мають платити нам. В тому числі, платити податок за свою віру, коли вся Європа перетвориться в ісламський штат. Ну і так далі. Просто і геніально, діяти як варвари тисячоліття тому.

3. Біженці їдуть не лише з зони бойових дій, більшість біженців з африки-африканські нігєри, які прийняли іслам. Араби і нігєри-браття навік.

4. В німеччині німці в школі сидять на іншому кінці двора і мусульмани їх луплять для розваги групами. Кримінал, згвалтування і розбій мусліми знімають на камеру і викладають в інтернет для розваги.

5. Вбивайте чоловіків і зробіть тяжким життя їхніх жінок-гвалтуйте їх в ім'я аллаха, робіть своїми наложницями і народжуйте якомога більше дітей. Сказав лідер муслімів в Британії. і додав-у відсотковому співвідношенні їхня популяція буде падати, а наша-рости.

6. Інтерв'ю муслімів. Ті хизуються тим, шо їм платять. У Швейцарському замку їх поселили. інтернет повільний, жрачка не підійшла, трахати нікого. Це фрази з інтерв'ю. "Нам скучно і нічого робити тут"-сказав відкормлений 30-літній муслім.

7. Приїжджають в 90% ВИПАДКІВ фізично сильні чоловіки статево активного віку-від 18 до 45 років, всі фізично розвинені. Єдиний, хто не засцяв виступити проти них-Дональд Трамп. Він назвав їх засланою армією і сказав шо в США їм не місце.

8. Європейці, що з ними стикнулись налякані і зажахані. Греки взагалі кричать, просто кричать, що вони не мають де більше жити і це мусульманське бидло захопили все і вся і домінує. Вламуються в оселі, викрадають людей, продають в рабство, грабують, убивають і тд. Там є інтерв'ю гречанки. Просто п...

і так далі... самі гляньте, хто хоч трохи знається у англійській. хоча з відео все і так зрозуміло. особливо відео нападів муслімів і муслімських нігєрів на німців, швейцарців, британців, французів.

До речі, обама, вирішив розселити муслімів по штатам. Спецом квоти роздав. Дуже продумано, одначе. Західне узбережжя не прийме ніяких біженців. ЛОгічно зваживши, що там латиноамериканська більшість і латиноамериканський кримінал править балом, стало ясно, шо в якійсь Каліфорнії мусульманам будуть відтинати голови, стріляти і гвалтувати їх, мусульман.

Основна маса біженців поїде на Північ (Нью Йорк, Чікаго і все решта-плавильні котли). і поїде на південь, південний схід, точніше. Чимало пошлють в Луізіану і Техас (особливо Х'юстон і Даллас). Техас відверто, латино-американський і я сподіваюсь, що ті будуть дуже їх убивати. Луізіана-великі міста для них будуть раєм (привіт, Новий Орлеан), але за межами місцеві при найменшій нагоді дадуть їм жару.

обама активно старається пропхати закон аби відібрати зброю у людей. може це того, шо обама сам муслім?

так от, такого не буде. всі мої знайомі скоріше постріляють маршалів, аніж віддадуть зброю.

у мене в самого 40 калібр, коли їдемо кудись з дружиною, завжди в машині. в мене в стволі експансивні кулі-одна така розсікає артерії і дробить кості. хай хтось тільки полізе-буде або трупом, або калікою. як мінімум.

Вже кілька разів зброя ледве не згодилась. Краще, хай не згодиться, але краще хай буде. Коли до твого авто біжить якийсь негр чи навіть білий посеред ночі і підбігає з пасажирського боку або водійського і стукає в вікно кулаком-я передьорнув затвор, показавши готовність пустити зброю в хід. Гостя як вітром здуло. Клянчити гроші вночі, як і намагатись відібрати у мене авто (пограбувати мене)-погана думка і сподіваюсь, у випадку небезпеки, я своєю зброєю скористаюсь першим.

як ви вважаєте, аби у Парижі люди були озброєні, а копи не підпускали в штани при стрілянині і стріляли у відповідь-невже було б стільки трупів і поранених? я думаю, що ні.

Єдиний наш вихід-розвивати білу гордість, вайт прайд, утримуватись від змішування з небілими і нехристиянами, а також озброюватись і закривати кордони. В тому числі, для африканських негрів, чурок, кацапів, турків і решти зброду.

П.С. В цій передачі, що по ссилці вище був і смішний момент-ЛГБТ спільнота зустрічала біженців з криками "велкам реф'юджіз, велкам хоум", а ті їх потім побили і покалічили. І сміх, і гріх.

Окремо зазначу-ви не помічали, що більшість геїв і лезбіянок саме білі люди? не наводить вас це ні на яку думку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, я не мав можливості прочитати всю тему ціляком, але судячи з кількості плюсів і "поддержал", не один я так думаю.

Отож, я продовжу думку.

Вчора і сьогодні в мене і в дружини на роботі активно обговорювали теракти у Парижі.

Так от, у дружини на роботі всі християни (католики) і майже немає чорних (єдина дівчина чорна). Переважна маса працівників в компанії-жінки.

Всім було дуже шкода французів, що загинули, але коли моя дружина їм нагадала, що в США приїхали десятки (і навіть сотні тисяч) біженців-мусульманів, то ліберастична більшість почала за них впрягатись, мовляв "ну не всі ж вони терористи, у них війна і тд і тп". А от мужики одностайніше відреагували-один з них кунес, кейджан, себто мужик французького походження з глибокої провінції, підійшов до неї і сказав-передай чоловіку (мені) ссилку на оце відео, я знаю в нього погляди збігаються з моїми. Ссилка-ось вона.

http://buzzpo.com/this-is-the-most-disturbing-muslim-refugee-video-you-will-ever-see/

Сказати, що після перегляду відео у мене припекло сідало, не сказати нічого. Пройдусь коротко по окремим пунктам.

1. Ще ДО напливу біженців (у 2013 році) було зареєстровано ДЕСЯТКИ тисяч згвалтувань по всій Європі. З них за 7 місяців в маленькій швейцарії згвалтували 300 дітей і 700 жінок. і це у 2013 році. А ЗАРАЗ?

2. Їхні релігійні лідери (ті, що ведуть служби), чітко проставляли постулати, по яким потрібно діяти на ворожій території.

Серед них-спіть з їхніми жінками і оплодотворяйте їх, ваші сини будуть воювати в ім'я аллаха. Далі-їхнє населення не народжує достатньо дітей. Далі-дайте їм зрозуміти, хто тут хазяі, наказуйте і бийте їх при нагоді в імя аллаха. Вимагайте від їхньої держави благ для себе, кафіри мають платити нам. В тому числі, платити податок за свою віру, коли вся Європа перетвориться в ісламський штат. Ну і так далі. Просто і геніально, діяти як варвари тисячоліття тому.

3. Біженці їдуть не лише з зони бойових дій, більшість біженців з африки-африканські нігєри, які прийняли іслам. Араби і нігєри-браття навік.

4. В німеччині німці в школі сидять на іншому кінці двора і мусульмани їх луплять для розваги групами. Кримінал, згвалтування і розбій мусліми знімають на камеру і викладають в інтернет для розваги.

5. Вбивайте чоловіків і зробіть тяжким життя їхніх жінок-гвалтуйте їх в ім'я аллаха, робіть своїми наложницями і народжуйте якомога більше дітей. Сказав лідер муслімів в Британії. і додав-у відсотковому співвідношенні їхня популяція буде падати, а наша-рости.

6. Інтерв'ю муслімів. Ті хизуються тим, шо їм платять. У Швейцарському замку їх поселили. інтернет повільний, жрачка не підійшла, трахати нікого. Це фрази з інтерв'ю. "Нам скучно і нічого робити тут"-сказав відкормлений 30-літній муслім.

7. Приїжджають в 90% ВИПАДКІВ фізично сильні чоловіки статево активного віку-від 18 до 45 років, всі фізично розвинені. Єдиний, хто не засцяв виступити проти них-Дональд Трамп. Він назвав їх засланою армією і сказав шо в США їм не місце.

8. Європейці, що з ними стикнулись налякані і зажахані. Греки взагалі кричать, просто кричать, що вони не мають де більше жити і це мусульманське бидло захопили все і вся і домінує. Вламуються в оселі, викрадають людей, продають в рабство, грабують, убивають і тд. Там є інтерв'ю гречанки. Просто п...

і так далі... самі гляньте, хто хоч трохи знається у англійській. хоча з відео все і так зрозуміло. особливо відео нападів муслімів і муслімських нігєрів на німців, швейцарців, британців, французів.

До речі, обама, вирішив розселити муслімів по штатам. Спецом квоти роздав. Дуже продумано, одначе. Західне узбережжя не прийме ніяких біженців. ЛОгічно зваживши, що там латиноамериканська більшість і латиноамериканський кримінал править балом, стало ясно, шо в якійсь Каліфорнії мусульманам будуть відтинати голови, стріляти і гвалтувати їх, мусульман.

Основна маса біженців поїде на Північ (Нью Йорк, Чікаго і все решта-плавильні котли). і поїде на південь, південний схід, точніше. Чимало пошлють в Луізіану і Техас (особливо Х'юстон і Даллас). Техас відверто, латино-американський і я сподіваюсь, що ті будуть дуже їх убивати. Луізіана-великі міста для них будуть раєм (привіт, Новий Орлеан), але за межами місцеві при найменшій нагоді дадуть їм жару.

обама активно старається пропхати закон аби відібрати зброю у людей. може це того, шо обама сам муслім?

так от, такого не буде. всі мої знайомі скоріше постріляють маршалів, аніж віддадуть зброю.

у мене в самого 40 калібр, коли їдемо кудись з дружиною, завжди в машині. в мене в стволі експансивні кулі-одна така розсікає артерії і дробить кості. хай хтось тільки полізе-буде або трупом, або калікою. як мінімум.

Вже кілька разів зброя ледве не згодилась. Краще, хай не згодиться, але краще хай буде. Коли до твого авто біжить якийсь негр чи навіть білий посеред ночі і підбігає з пасажирського боку або водійського і стукає в вікно кулаком-я передьорнув затвор, показавши готовність пустити зброю в хід. Гостя як вітром здуло. Клянчити гроші вночі, як і намагатись відібрати у мене авто (пограбувати мене)-погана думка і сподіваюсь, у випадку небезпеки, я своєю зброєю скористаюсь першим.

як ви вважаєте, аби у Парижі люди були озброєні, а копи не підпускали в штани при стрілянині і стріляли у відповідь-невже було б стільки трупів і поранених? я думаю, що ні.

Єдиний наш вихід-розвивати білу гордість, вайт прайд, утримуватись від змішування з небілими і нехристиянами, а також озброюватись і закривати кордони. В тому числі, для африканських негрів, чурок, кацапів, турків і решти зброду.

П.С. В цій передачі, що по ссилці вище був і смішний момент-ЛГБТ спільнота зустрічала біженців з криками "велкам реф'юджіз, велкам хоум", а ті їх потім побили і покалічили. І сміх, і гріх.

Окремо зазначу-ви не помічали, що більшість геїв і лезбіянок саме білі люди? не наводить вас це ні на яку думку?

Більшість, що ти написав зарпз про європу - неправда. І ще одне, ти носиш зброю на концерт, коли хочеш потанцювати або послухати музику?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, християни це просто пройшли в 11-14 столітті, а в мусульман - тільки починається. Ніхто не без гріха. Це до твоїх/не твоїх тез щодо "хто-кого". Як аналогія - християни Джордано Бруно спалили десь у 13 столітті, а мусульмани ще до того навіть не підійшли. 

Релігія то лише прикриття для недобрих намірів - за нитки релігійних фанатиків смикають дяді які клали на віру. Джордано Бруно спалили не через релігійні переконання, а через те що міг послабити вплив церкви на бидломасу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bit, Як ти ставишся до кримських татар? Бо вони також мусульмани. Також поясни куди поділось корінне населення Америки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке в мене відношення до кримських татар? до людей, що зраджували нас сотні разів (за козаччини та і взагалі в усі епохи) і продадуть за безцінь першому-ліпшому агресору? (полякам, кацапам чи туркам).

крим і кримчан, яких ІГІЛ згадує в своїй пісні, яку до речі, записали російською? типу ігіл хоче крим і південь кавказу?

скажу так про кримчан-вони на нашому боці, поки їм це вигідно. єдина причина, чого вони з нами дружать-бояться репресій і депортацій з боку росії, як сто років тому. як тільки їм перестане бути вигідно дружити-вони й перестануть. не забувайте, що туреччина-одна з країн, що "тісно підтримує татар". а по факту-країна з своїм інтересом в криму.

я розумію, що питання про кримчан було задано з підколкою і аби виставити мене в негативному світлі-типу людиноненависника. це не так. я просто дивлюсь реально на речі. вони з нами різної крові і різної культури. ну і так шоб нагадати-згадайте їхній кримінал в 90х. Неймовірна жорстокість і етнічні чистки. А ще в 90х кримські татари почали діяти як решта муслімів-самозахоплення земель і диктування своїх правил державі. А пам'ятаєте, як вони від'єднати від нас крим в 1996 хотіли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу так про кримчан-вони на нашому боці, поки їм це вигідно.

 

Це ж підверджують українці, що жили і живуть в Криму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке в мене відношення до кримських татар? до людей, що зраджували нас сотні разів (за козаччини та і взагалі в усі епохи) і продадуть за безцінь першому-ліпшому агресору? (полякам, кацапам чи туркам).

крим і кримчан, яких ІГІЛ згадує в своїй пісні, яку до речі, записали російською? типу ігіл хоче крим і південь кавказу?

скажу так про кримчан-вони на нашому боці, поки їм це вигідно. єдина причина, чого вони з нами дружать-бояться репресій і депортацій з боку росії, як сто років тому. як тільки їм перестане бути вигідно дружити-вони й перестануть. не забувайте, що туреччина-одна з країн, що "тісно підтримує татар". а по факту-країна з своїм інтересом в криму.

я розумію, що питання про кримчан було задано з підколкою і аби виставити мене в негативному світлі-типу людиноненависника. це не так. я просто дивлюсь реально на речі. вони з нами різної крові і різної культури. ну і так шоб нагадати-згадайте їхній кримінал в 90х. Неймовірна жорстокість і етнічні чистки. А ще в 90х кримські татари почали діяти як решта муслімів-самозахоплення земель і диктування своїх правил державі. А пам'ятаєте, як вони від'єднати від нас крим в 1996 хотіли?

 

з таким підходом - я б на вашому місці боявся б усіх сусідів, бо хто зна, що то за люди і як вони та їхні предки вели себе в минулому.

 

ви людина котра дивиться на світ очима минулого, а треба дивитись очима сьогодення

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке в мене відношення до кримських татар? до людей, що зраджували нас сотні разів (за козаччини та і взагалі в усі епохи) і продадуть за безцінь першому-ліпшому агресору? (полякам, кацапам чи туркам).

крим і кримчан, яких ІГІЛ згадує в своїй пісні, яку до речі, записали російською? типу ігіл хоче крим і південь кавказу?

скажу так про кримчан-вони на нашому боці, поки їм це вигідно. єдина причина, чого вони з нами дружать-бояться репресій і депортацій з боку росії, як сто років тому. як тільки їм перестане бути вигідно дружити-вони й перестануть. не забувайте, що туреччина-одна з країн, що "тісно підтримує татар". а по факту-країна з своїм інтересом в криму.

я розумію, що питання про кримчан було задано з підколкою і аби виставити мене в негативному світлі-типу людиноненависника. це не так. я просто дивлюсь реально на речі. вони з нами різної крові і різної культури. ну і так шоб нагадати-згадайте їхній кримінал в 90х. Неймовірна жорстокість і етнічні чистки. А ще в 90х кримські татари почали діяти як решта муслімів-самозахоплення земель і диктування своїх правил державі. А пам'ятаєте, як вони від'єднати від нас крим в 1996 хотіли?

Пам'ятаю вже одна твоя темка тут на борді була скотилася в расистський базар, те саме хочеш зробити таке і тут? Скажу тобі так, будь хто на нашому боці, поки їм це вигідно, будь то християнин чи мусульманин. Я особисто бачив хороших і поганих як і християн, так і мусульман. І серед моїх знайомих зараз 90% мусульман звичайні, хороші люди з іншою релігією. Про дітей мусульман які б'ють інших дітей в німецьких в школах це бред сивої кобили, не позор себе, або читай більше різних новин.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bit, Поляки краще до нас ставились за татар? Менше зраджували?  :) Хоча це риторичне запитання. Яку землю татари забрали в українців? А от поляки забрали.


Bit, ти живеш на землях, де вирізане європейцями місцеве населення - в агресивному середовищі, чужинцем серед чужинців, тому і не дивно що у тебе такі фобії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу тобі так, будь хто на нашому боці, поки їм це вигідно, будь то християнин чи мусульманин. Я особисто бачив хороших і поганих як і християн, так і мусульман. І серед моїх знайомих зараз 90% мусульман звичайні, хороші люди з іншою релігією. Про дітей мусульман які б'ють інших дітей в німецьких в школах це бред сивої кобили, не позор себе, або читай більше різних новин.

Не зрозумів. Це в тебе серед усіх знайомих в Дрездені 90% мусульман? Чи зі всіх знайомих мусульман 90% нормальні?

Мій швагро німець. Він не любить наці, але ще більше він не любить мусульман. Спочатку я теж не розумів цього. Але мені вистачило одного разу "поспілкуватися" з ними, щоб змінити думку. Причому спілкувався я не з якимось бидлом, а представниками "культурної" сфери.

Я буваю в Бремені лише наїздами, але кілька разів вже був вражений поведінкою бременських мусульман, і це ще задовго до навали мігрантів.

І що до відео Біта. Зрозуміло, що це елемент пропаганди. Але. Історії, які переповідали мені сестра і швагро, в багато чому схожі з історіями, наведеними в ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу тобі так, будь хто на нашому боці, поки їм це вигідно, будь то християнин чи мусульманин. Я особисто бачив хороших і поганих як і християн, так і мусульман. І серед моїх знайомих зараз 90% мусульман звичайні, хороші люди з іншою релігією. Про дітей мусульман які б'ють інших дітей в німецьких в школах це бред сивої кобили, не позор себе, або читай більше різних новин.

Не зрозумів. Це в тебе серед усіх знайомих в Дрездені 90% мусульман? Чи зі всіх знайомих мусульман 90% нормальні?

Серез усіх знайомих мусульман.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який відсоток складають всі мусульмани серед усіх твоїх знайомих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...