Перейти до змісту

Теракти в Франції


fenmix

Рекомендовані повідомлення

ну  я сильно стурбований, там можу ше підпис типу "Молюся за Францію та Європу" написати в профілі... розумієш?)) 

я просто говорю те що бачив на власні очі, і маю друга дуже хорошого він на заробітки в Англію їздить то там взагалі завал...

ну є про манну небесну приказка але я не буду в "твою сторону" її застосовувати...

одна з ситуйовин; проходив раз повз центру реабілітації( чи як там він в Швеціїї називається") то там таке твориться шо і ну...  знаєш наче в зоопарк попав, головне всіж умови для "приматів" створені, а вони ну невкакую не хочуть "Гомо Сапіенсами ставати" і саме головне білих не замічено за перескакуванням через забори, показ жестів та геніталій прохожим і тд...." Ребячество? Нет не думаю..."

я не спорю, у нас тоже "дибілів" хватає, но повір наші дебіли це "квіточки" порівнянто з тими "бур"янами"

і якшо чесно то да, мене реально "воно гребе" бо я хочу, вчитись, хочу працювати, хочу мову вчити, не факт шо я там останусь на все життя, а мені крутять грубо кажучи "дулю"... а приїжає в контейнері 1000 сирійців, лівійців, циганів, розкідаються по всій Швеції, починають грабувати все нав"язувати свою релігію, жити на "пособіє" дай одному "вид на жительство" так він 200 родичів припре з свого Сраколенда... 

П,С, хочеш вір, хоч не вір, но в мене склалось таке враження шо коли корінний Швед бачить білого, в нього видно в очах якійсь релакс... хз як це пояснити....  вони вже награлись з тою політикою "розбавлення крові" типу генофонд і тд і тп....  

в них реклама по теліку, типу типова Шведська сім"я це чорний тато і біла мама або навпаки.. (замість чорного можна вставити абара, азіата)

 

П.С.С. і якшо хтось не поняв, це і являється основною і ключовою причиною терактів в Європі, а саме "беженци, мигранти 

 

 

 

Tak ot v chomu sobaka zaryta -"да, мене реально "воно гребе" бо я хочу" . Chogo g todi ty hochesh v tu Europe? Hochu, huchu, hochu...A ty tochno namagavsja i shchos robyv dlja togo? Pojasny meni riznycju mig toboju i chuvakom Iraku chy Syrii jakyj takog hoche? Sho tobi zavagaje vuvchyty movu tut? 

I jakshcho ty ne zrozumiv, to dlja mene bajduge, jokogo virospovidannja teroryst i jakogo vin koljory, jakshcho vin teroryst - vin maje buty znyshchenyj! Chy to Brejvik, chy Ben Laden. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 188
  • Створено
  • Остання відповідь

Які б мусульмани не були, вони мають переконання і не продаються за гречку та поїздку в Буковель.

І це треба поважати та визнати.

Тоді і з нами будуть рахуватись інакше.

Згоден, за гречку і поїздку вони не продаються. І не тому, що в них якісь особливі релігійні переконання, а тому що для них це тупо занадто дешево. Утримання одного біженця щомісяця обходиться Німеччині приблизно в 1000 євро. 1000 Євро, Карл! Та той сирієць чи афганець на батьківщині дай Боже аби 200$ отримував вкалуючи зранку до ночі, а тут добрі європейці утримують на повному пансіоні за рахунок власних податків, видають гроші на кишенькові витрати і бояться лишній раз голос підвищити, щоб не образити часом "біженця", бо ж скажуть що дискримінація. Лежи собі на дивані на всьому готовому, в йух не дуй, ще й гроші платять - мєчта, нє? Всім вже давно зрозуміло, що "мігранти" рятуються не від війни, а цілеспрямовано їдуть в ті країни, де для них створені всі умови для безбідного існування. Зникнуть умови - зникнуть халявщики. В Україні вони ж не поїхали чомусь. Але поки в мене таке враження, що комусь вигідно створити на місці Європи один великий кишлак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди завдяки декільком озабоченим не тим чим потрібно тема перетворилась в срач і говновентилятор. Потрібно уже цю канторку прикривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так шо не перекручувати? ти так і не відповів мені: Ти десь бачив шо взривали торговий центр, різали горло полоненим,  знімаючи це на камеру, православні???  

 

Та поїдь в Донецьк і подивись, що православні роблять.Вони просто Градами по містах луплять.Або хоч Кіріла послухай.

Подивись правді в очі і признай, що ,,білі словяни ,, поки що не принесли планеті Земля аж нічого видатного, чогось кращого за інших,крім пиження деяких з них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Так шо не перекручувати? ти так і не відповів мені: Ти десь бачив шо взривали торговий центр, різали горло полоненим,  знімаючи це на камеру, православні???  

 

Та поїдь в Донецьк і подивись, що православні роблять.Вони просто Градами по містах луплять.Або хоч Кіріла послухай.

Подивись правді в очі і признай, що ,,білі словяни ,, поки що не принесли планеті Земля аж нічого видатного, чогось кращого за інших,крім пиження деяких з них.

 

 

не встиг написати.

все правильно, під ідейними псевдорелігійними закликами можна подати будь що - питання чи це будуть справді ті, хто вірить у Бога?

те ж саме РПЦ МП - ще хтось досі вважає, що то є організація, що несе у  світ добро, мир та духовний розвиток?, що вони вірять в Бога? -  в більшості це все схоже на секту покровительства баблу, гордині, заздрощам,  та всьому іншому негативу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які б мусульмани не були, вони мають переконання і не продаються за гречку та поїздку в Буковель.

хто конкретно продався за гречку чи буковель? ти? Чи так, аби попиз...ти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


яку?
тему, яку окрема група людей перетворила з новини в невідомо який срач починаючи РПЦ  закінчуючи буковельом і виборами., останні сторінок 5 теми не відповідає розділу і назві.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новину треба якось коментувати, хоча б для того, аби спрогнозувати наслідки.

Дуже примітивно звалювати все на мусульман.

Хіба Брейвік http://lurkmore.to/%D0%90%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80%D1%81_%D0%91%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%B2%D0%B8%D0%BA був мусульманином?

Демон вселяється в людину,як тільки вона перестає бачити в своєму оці колоду, а в чужому бачить піщинку.Як тільки одна людина починає вважати себе вищою за інших і,що вона має право вершити долі інших.

Я не знаю, звідки приходять демони і куди вони діваються, але те що вони існують, так же реально ,як вибухи та автоматні черги.

Виконавці вже не належать самі собі і рухає ними зловіща рука чорного промислу.

Як же їх зупинити?

Думаю це реально лише до вселення демонів.

От над цим суспільству і треба працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 я вам просто для цікавості скину уривок з одної цікавої книжки англійською. розділ про сучасний мусульманський джихад. причому, книжка доволі стара і жертв уже НАБАГАТО більше.


я спецом заховаю під спойлер, бо дуже багато букв і дуже багато країн. якшо в двох словах-мусліми воюють по всьому світу і проти всіх релігій, навіть там, де ви не чекали. воюють і з Індусами, і з Буддистами (Китайцями) і з рештою азіатів, воюють і з Євреями і з Християнами і з ким-завгодно. Сотні, а в деяких регіонах, мільйони жертв за короткі строки (за рік-два в Судані, Кенії і тд вирізали пару мільйонів християн-ООН закрило на це очі).

Невеличка цитата: 1.5 million Christians and animists beaten, murdered, raped and starved to death by the
Muslim rulers of Sudan since the 1980s.

 

До речі, хто вгадає без гугління що це за книжка?

 

(видалив цитату, невдало вставив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


я спецом заховаю під спойлер
А можна просто сховати...без "спецом"...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

я спецом заховаю під спойлер

А можна просто сховати...без "спецом"...

 

 

ти бачиш спойлер - ні, а він є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут вчора наткнувся на досить пізнавальну статтю:

 

Мусульманские террористы могут гордиться: их доля в мировых терактах в настоящее время близка к 100%.

Кажется, нет ни одной страны, где мусульмане не совершали теракт … Но нет! Существует такая страна. Это одна из наиболее развитых стран на Земле, она является союзником США и членом НАТО. Тем не менее, при всем этом не было ни одного теракта, совершенного мусульманами в этой стране.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Существует такая страна.

Вона взагалі дивна. Та караїна:)

Одні їхні шоу шокують!

 

А як щодо України?

Я не пам'ятаю випадків терактів на території нашої держави якимись арабами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Я не пам'ятаю випадків терактів на території нашої держави якимись арабами.

Я теж про це подумав, коли читав. Але, напевно, у статті мались на увазі країни із високим рівнем життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, і шо це за одні?

тож написано громадяни Франції та Бельгії: Абдельхамід, Салах, Білал, Осмаёл, Ібрагім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 громадян Франції та один бельгієць

 

Screenshot-112.jpg

Це все розхідний матерял практично не вартий уваги, а от цікавіше кінцевий замовник та організатор акції.

А тут і "обмовка по фрейду"(а схоже на ультиматум) що називається вискочила

Медведєв вважає, що теракти відбуваються через небажання світу "дружити" з Росією

ФСБ вже мабуть всі мізки зламало в пошуках щоб це ще такого придумати(підірвати) щоб світ нарешті почав з кацапами дружити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикол в тому , що це не біженці з таборів , як  говорили відразу  , а особи з громадянством

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бельгійська газета La Dernière Heure опублікувала фото смертниці, яка підірвала себе під час масштабної спецоперації силовиків у передмісті Парижа Сен-Дені 18 листопада. 

Ось так, як на фото, АТО проводиться!!! Військові як всі одягнуті, яка екіпіровка... а в нас що?! І вже про нову 7-му хвилю мобілізації говорять після нового року... А там молоді хлопці знають за що форму наділи, а в нас скільки часу немає інтенсивних бойових дій і нічого про контрактну армію, ні на йоту не продвинулись з мертвої точки, а знову грести кого будуть...?!
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, і шо це за одні?

тож написано громадяни Франції та Бельгії: Абдельхамід, Салах, Білал, Осмаёл, Ібрагім.
типу "састріл"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...