Перейти до змісту

Теракти в Франції


fenmix

Рекомендовані повідомлення

я скажу так: я сильно стурбований ситуацією в Франціїї

От а європейці сильно стурбовані ситуацією в Україні. От і вся різниця. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 188
  • Створено
  • Остання відповідь

я скажу так я сильно стурбований ситуацією в Франціїї

А у нас все нормально, звично і спокійно. 


Представьте себе, что террористы совершают нападения не на один город, а на сотни городов. 
Представьте себе, что их не десятки, а тысячи. 
Представьте себе, что у них есть не только автоматы Калашникова, но и танки, и ракеты. 
Представьте себе, что они располагают боевые корабли в наших портах. 
Представьте себе, что они стреляют в нас из заполненных людьми зданий школ, больниц, детских садов. 
Представьте себе, что они заявляют, что нашего народа вообще не существует, а наша земля - это их земля. И представьте себе, что весь мир этому верит... 
Представьте себе, что эти террористы имеют право вето в Совбезе ООН...
Вот теперь вы представляете себе, как страдают украинцы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу: Обама почав говорити з Путіним. Сьогодні в Анталії вони мило спілкувалися один з одним протягом 30 хвилин. Почався торг? Сирія за Україну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Зверніть увагу: Обама почав говорити з Путіним. Сьогодні в Анталії вони мило спілкувалися один з одним протягом 30 хвилин. Почався торг? Сирія за Україну?

 

З такими як Путін не торгуються. По іронії долі, захід тепер його буде "мочить в сортире". Теж ще одна моя суб'єктивна думка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Зверніть увагу: Обама почав говорити з Путіним. Сьогодні в Анталії вони мило спілкувалися один з одним протягом 30 хвилин. Почався торг? Сирія за Україну?

 

З такими як Путін не торгуються. По іронії долі, захід тепер його буде "мочить в сортире". Теж ще одна моя суб'єктивна думка)

 

 

Не обольщайся. Саме з такими як Путін і торгуються. А мочити його ніхто не буде. Просто у Заходу (ну хіба що крім США) руки короткі. Не достануть. Тай Захід має тісні економічні зв'язки з Росією. Їм простіше з Путіним домовитися.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


По іронії долі, захід тепер його буде "мочить в сортире". Теж ще одна моя суб'єктивна думка)

Та навпаки. Він же тепер великий борєц з тірорізмом в Сірії. Весь з голим торсом на коні. А про Україну, тим часом, всі забудьте. Подумаєш, 8000 загинуло. Йому цей теракт, як по заказу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я коли в п"ятницю дивився шустерлайв на ютюбі, то під кінець в коментарях почали з"являтись "язвітельні" повідомлення про "двіжуху" в Парижі с характерною манерою написання... переглянув стрічку новин... нічого... пішов спати... а на ранок... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3319696/French-fighter-jets-carry-massive-airstrike-operation-ISIS-stronghold-city-Raqqa-Syria.html?ito=social-facebook

 

Французи бомблять Ракку , "столицю"  ІД в Сирії

 

Ніби 10 літаків бере участь

 

Зліт  цих літаків 

 

https://youtu.be/c4HuUjMUcQs

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДАЛИ ГРИБАУСКАЙТЕ 

 

«Европа проснется и ужаснется тогда, когда Россия начнет устраивать на ее территории теракты. Вот тогда не лейте слезы, а вспомните, как вы призывали Украину к мирным переговорам».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо тут надзвичайного? Незабаром то стане нормою життя. і нашого також... з таким керівництвом... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нападі на французький театр Bataclan, який відбувся, 13 листопада, у Парижі, брали участь громадяни Російської Федерації. 

 

 
 
 
Про це повідомляє британське інформаційне агентство Mirror, з посиланням на високопоставлене джерело в Національній раді з розвідки Франції. Новину передає «Преса України».
 
Щонайменше двоє терористів, які здійснили теракт на рок-концерті в паризькому театрі були росіяни. Спецслужби встановили ім’я бойовиків, однак поки їх не називають.
 
Агентство пише, що фігуранти раніше проходили службу в елітних підрозділах, які підпорядковувались лідеру Чечні Рамзану Кадирову. Тому, цілком ймовірно, що нападники були чеченської національності.
 
Крім того, Mirror зазначає, що терористи на початку 2014 року звільнились з одного з підрозділів МВС Чечні та поповнили ряди бойовиків угрупування «Ісламська держава».
 
На даний час французькі спецслужби проводять заходи щодо пошуку та знешкодження бойовиків

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні отримане повідомлення від знаомого з Парижа:

Кепські справи у нас довго розказувати в п'ятницю біля роботи стрілянина була . Теракт в 7 місцях одночасно .. Якби я вийшов годину пізніше могли б завалити

Перед МакДональдсом вбили 5 мирних жителів .. Загальна кількість вбитих сягає 132 особи... Дівчину мого друга вбили

 

 

Україна, Франція, і ще багато країн то все фігури на одній великі шахівниці. Питання в тому хто грає за тією шахівницею і який наступний хід. У нас так мало інформації, то ж якщо нам колись відкриється правда - ми усі дуже здивуємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна, Франція, і ще багато країн то все фігури на одній великі шахівниці. Питання в тому хто грає за тією шахівницею і який наступний хід. У нас так мало інформації, то ж якщо нам колись відкриється правда - ми усі дуже здивуємось.

Що ж там відкривати і так все ясно.

якщо Нємцова просто так розстрілюють біля кремля, то теракти у Франції не так важко організувати, а у Франції путін підкормлює ультраправих, яким ці теракти вигідні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

У нападі на французький театр Bataclan, який відбувся, 13 листопада, у Парижі, брали участь громадяни Російської Федерації. 

 

 

 

 

Про це повідомляє британське інформаційне агентство Mirror, з посиланням на високопоставлене джерело в Національній раді з розвідки Франції. Новину передає «Преса України».

 

Щонайменше двоє терористів, які здійснили теракт на рок-концерті в паризькому театрі були росіяни. Спецслужби встановили ім’я бойовиків, однак поки їх не називають.

 

Агентство пише, що фігуранти раніше проходили службу в елітних підрозділах, які підпорядковувались лідеру Чечні Рамзану Кадирову. Тому, цілком ймовірно, що нападники були чеченської національності.

 

Крім того, Mirror зазначає, що терористи на початку 2014 року звільнились з одного з підрозділів МВС Чечні та поповнили ряди бойовиків угрупування «Ісламська держава».

 

На даний час французькі спецслужби проводять заходи щодо пошуку та знешкодження бойовиків

c

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от хай  доведуть хто та що тоді  розказуйте.  а то скрізь путін вижається)

питали в мене:

"а чё ви кричите что Путин-Хуйло? Какие ваши доказательства? Ви его за руку ловили?"

якось так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вопрос о терроризме и Исламе один немецкий мусульманин сказал:
Кто начал первую мировую войну? Мусульмане?
Кто начал вторую мировую войну? Мусульмане?
Кто убил около 20 миллионов Аборигенов в Австралии? Мусульмане?
Кто послал ядерные бомбы на Хиросиму и Нагасаки? Мусульмане?
Кто убил более 100 миллионов индейцев в Северной Америке? Мусульмане?
Кто убил более 50 миллионов индейцев в Южной Америке? Мусульмане?
Кто взял около 180 миллионов Африканцев в качестве рабов, из которых 88% умерли, и были брошены в Атлантический океан? Мусульмане??
Кто ворвался в Афганистан, Палестину и Ирак, убил там более 1000000 человек?? Мусульмане?
Нет, они не были мусульманами! Сначала, Вы должны правильно определить терроризм. Если не мусульманин делает что-то плохое - это преступление. Но если мусульманин совершит тоже самое- он террорист."

 

пускай люди задумаются - кто на самом деле является террористами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

На вопрос о терроризме и Исламе один немецкий мусульманин сказал:

Кто начал первую мировую войну? Мусульмане?

Кто начал вторую мировую войну? Мусульмане?

Кто убил около 20 миллионов Аборигенов в Австралии? Мусульмане?

Кто послал ядерные бомбы на Хиросиму и Нагасаки? Мусульмане?

Кто убил более 100 миллионов индейцев в Северной Америке? Мусульмане?

Кто убил более 50 миллионов индейцев в Южной Америке? Мусульмане?

Кто взял около 180 миллионов Африканцев в качестве рабов, из которых 88% умерли, и были брошены в Атлантический океан? Мусульмане??

Кто ворвался в Афганистан, Палестину и Ирак, убил там более 1000000 человек?? Мусульмане?

Нет, они не были мусульманами! Сначала, Вы должны правильно определить терроризм. Если не мусульманин делает что-то плохое - это преступление. Но если мусульманин совершит тоже самое- он террорист."

 

пускай люди задумаются - кто на самом деле является террористами...

 

Вот когда начнут французы себя взрывать в мечетях какой нибудь мусульманской страны-вот тогда это будет тем же терроризмом. А оправдывать отрубания голов на камеру, уничтожение архитектурных памятников и убийство невинных жителей тем, что "вы тоже так делали" как то по детски глупо и ужасно. Кстати, если вспоминать историю, то у мусульман своих грехов на цельный талмуд найдется. А этот умник сидел бы помалкивал, а то вышлют его обратно на родину, откуда он смылся в Германию видать не "от большого счастья"-напоминает ватников на востоке чесслово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

На вопрос о терроризме и Исламе один немецкий мусульманин сказал:

Кто начал первую мировую войну? Мусульмане?

Кто начал вторую мировую войну? Мусульмане?

Кто убил около 20 миллионов Аборигенов в Австралии? Мусульмане?

Кто послал ядерные бомбы на Хиросиму и Нагасаки? Мусульмане?

Кто убил более 100 миллионов индейцев в Северной Америке? Мусульмане?

Кто убил более 50 миллионов индейцев в Южной Америке? Мусульмане?

Кто взял около 180 миллионов Африканцев в качестве рабов, из которых 88% умерли, и были брошены в Атлантический океан? Мусульмане??

Кто ворвался в Афганистан, Палестину и Ирак, убил там более 1000000 человек?? Мусульмане?

Нет, они не были мусульманами! Сначала, Вы должны правильно определить терроризм. Если не мусульманин делает что-то плохое - это преступление. Но если мусульманин совершит тоже самое- он террорист."

 

пускай люди задумаются - кто на самом деле является террористами...

 

Вот когда начнут французы себя взрывать в мечетях какой нибудь мусульманской страны-вот тогда это будет тем же терроризмом. А оправдывать отрубания голов на камеру, уничтожение архитектурных памятников и убийство невинных жителей тем, что "вы тоже так делали" как то по детски глупо и ужасно. Кстати, если вспоминать историю, то у мусульман своих грехов на цельный талмуд найдется. А этот умник сидел бы помалкивал, а то вышлют его обратно на родину, откуда он смылся в Германию видать не "от большого счастья"-напоминает ватников на востоке чесслово.

 

 

а до чого тут оправдовування відрубання голів - я щось про це сказав? 

я не виправдовую жодних вбивств, але масштаби злодіянь  дуже відрізняються і основна ідея даного посту показати, що все відносно у цьому житті.

 

p.s. ставте мінусів побільше, якщо ви вважаєте що праві чи вам так легше для совісті

Вот когда начнут французы себя взрывать в мечетях какой нибудь мусульманской страны-вот тогда это будет тем же терроризмом. А оправдывать отрубания голов на камеру, уничтожение архитектурных памятников и убийство невинных жителей тем, что "вы тоже так делали" как то по детски глупо и ужасно. Кстати, если вспоминать историю, то у мусульман своих грехов на цельный талмуд найдется. А этот умник сидел бы помалкивал, а то вышлют его обратно на родину, откуда он смылся в Германию видать не "от большого счастья"-напоминает ватников на востоке чесслово.

 

 

і ще одне -  у душі ти нічим не відрізняєшся від расистів  - не знаючи що за людина писала, і де вона народилась ти автоматично ставиш їй ярлик, відносишся до неї  агресивно, упереджено і нетолератно і це все  тільки за те, що у моєму пості згадалось, що він мусульманин.

 

то хто ж ти насправді? відповідь на це питання важлива тобі самому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот когда начнут французы себя взрывать в мечетях какой нибудь мусульманской страны-вот тогда это будет тем же терроризмом. А оправдывать отрубания голов на камеру, уничтожение архитектурных памятников и убийство невинных жителей тем, что "вы тоже так делали" как то по детски глупо и ужасно. Кстати, если вспоминать историю, то у мусульман своих грехов на цельный талмуд найдется. А этот умник сидел бы помалкивал, а то вышлют его обратно на родину, откуда он смылся в Германию видать не "от большого счастья"-напоминает ватников на востоке чесслово.

Як на мене, тероризм і релігія (будь-яка) - поняття несумісні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


у Франції путін підкормлює ультраправих, яким ці теракти вигідні.

 

Мені здається, що не все так однозначно... Надто ідеально все співпадає, це наводить на роздуми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

і ще одне -  у душі ти нічим не відрізняєшся від расистів  - не знаючи що за людина писала, і де вона народилась ти автоматично ставиш їй ярлик, відносишся до неї  агресивно, упереджено і нетолератно і це все  тільки за те, що у моєму пості згадалось, що він мусульманин.

 

то хто ж ти насправді? відповідь на це питання важлива тобі самому.

 

Мне достаточно того что он попытался(очень неудачно) оправдать теракт. 

Мне, в данном случае, не важно что он за человек-достаточно того что он или его родители явно не захотели жить на своей мусульманской родине и надо быть еще тем лицемером при такой биографии гадить на новом месте, где его приютили и дали шанс на нормальную жизнь.

Вот скажи мне, если бы правый сектор совершил теракт в ГУМЕ или московской консерватории, в котором бы погибли 100+ человек. А потом какой нибудь украинский поп допустим из Австралии скажет что нибудь в духе этого имама мол. "А вспомните сколько чекисты перестреляли, морили голодом и вообще"-какой он к черту духовный наставник в таком случае?

Я был знаком с мусульманами большого ума и широкой души и мусульманство им не мешало жить и работать в Америке, Но если вера порождает ублюдков, которые ради своих сказок готовы убить сотни, то грош цена такой вере и тем более ее поводырям, которые позволяют себе нести подобную чушь, особенно пребывая в третье стране.

 

Як на мене, тероризм і релігія (будь-яка) - поняття несумісні. 

 

Серьезно? Инквизиция,отстрел староверов, убийство младенцев, изнасилование, рабство и прочее совместимы с религией, а тероризм нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, християни це просто пройшли в 11-14 столітті, а в мусульман - тільки починається. Ніхто не без гріха. Це до твоїх/не твоїх тез щодо "хто-кого". Як аналогія - християни Джордано Бруно спалили десь у 13 столітті, а мусульмани ще до того навіть не підійшли. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, тероризм і релігія (будь-яка) - поняття несумісні. 

 

"- ти віриш в б-га?

- ні

БАХ!

 

- ти віриш в б-га?

- так

- в мого б-га?

- ні

БАХ!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...