Перейти до змісту

OlgaAlterEgo

Учасники
 • Кількість зміста

  461
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

286 Поважний

8 Підписників

Про OlgaAlterEgo

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

4 574 перелядів профілю
 1. Так, звісно!) Безкаркасні меблі то не панацея від нудьги () Просто можливість урізноманітнити власні тактильні відчуття і в такий спосіб (якщо вони такі зручні, як їх описують). Бо ж, якщо таке крісло-груша дійсно приймає форму твого тіла (як розповідають його виробники), то мабуть це таки зручна річ!)))
 2. Буденність як трясовина - засмоктує. Стандартні квартири, стандартні меблі, стандартні форми і кольори. Зрозуміло, що тепер є набагато більший вибір ніж за часів СССР, та все ж не такий він і великий, якщо придивитись) Креативу в меблях бракує а якщо він там присутній, то ціна захмарна. А меблі в нашому оточенні не така вже й дрібниця, вони також впливають на настрій і самопочуття людини. Хіба не так?
 3. Хочу щось цікаве у певний житловий простір!)))
 4. Відносно крісел-мішків у розважальних центрах, то моя думка, що туди купують самий дешевий непотріб, бо вони там дійсно безфоменні і не зручні. Тому я й запитувала людей, які купували для себе якісні речі такого типу, які ними користуються. Бо була думка, що можливо ті , що під залами кінотеатрів крісла-мішки, просто люди "розчовпли"??
 5. Хочеться чогось креативного, незвичного. Простих "діванів" уже замало
 6. Що до матраца, ні - не хочу)) Краще вже доплатити і взяти щось от таке :
 7. Я до речі теж так думала, коли писала тему Не до меблів людям зараз, а дарма...
 8. Так хотіла почути відгуки тих, хто має такі меблі а, воно дивись, ніхто й не відгукнувся Мабуть таки "бесперспективняк"
 9. Чи справді це така класна річ? На вигляд гарні, здаються функціональними але... Мабуть є якісь "але" про які варто знати тим, хто бажає придбати такі меблі. Поділіться власним досвідом вибору, купівлі та експлуатації подібного предмета інтер*єра
 10. Дякую, Lesichka! Завжди приємно зустріти на теренах форуму людину, яка з впевненістю тобі розкаже, що має розуміти психолог і чого він має не підозрювати.
 11. Тут бачу тільки Ваші кроки, не її) А мала б вона шукати таки сама, в наш час, якщо у тебе дві ноги, дві руки, голова та все інше ( ) на місці, знайти собі товариство хіба проблема? І дійсно дивно, чому Ви чекали на Борді іншої реакції від користувачів?)
 12. Цікаво, що не так з сестрою, якщо вона таким дивним способом шукає супутника (чоловіка!)? Є маса інших способів знайти "компаньона") Ой, щось мені те нагадує, нє, vaz75 ?
 13. OlgaAlterEgo

  Класно бути ідіотом, ага?

  Чого напали!))) Карамба класний чувак, має власну думку, сміливо її відстоює. Я скучила за його русифікованим і абсолютно самобутнім словесним по_током))
 14. Маєш право на власну думку)) А на рахунок недолугості то ти дарма, фільм наче ілюстрація до підручника з психології. Доводилось мати досвід роботи з людьми, що пережили подібний процес (сексуальний аб*юз в дитинстві), тож як на мене механізми психологічного захисту зображені абсолютно точно від витіснення до сублімації і заперечення. Чудовий фільм, тим хто любить подумати і зрозуміти щось нове, однозначно рекомендую.
 15. Подивилась "Донька Бога" (не зважаючи на численну критику) і можу впевнено сказати - фільм вартий уваги! У ньому доступно показано як діє на психічний стан людини пережите в дитинстві і витіснене підсвідомістю сексуальне насильство. Так, це кіно не для вечірнього перегляду з дітьми чи коханою, воно для тих, хто хоче зрозуміти "що", "чому" і "як" впливає на людську психіку.
×