Перейти до змісту

OlgaAlterEgo

Учасники
 • Кількість зміста

  452
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

284 Поважний

8 Підписників

Про OlgaAlterEgo

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

4 502 перелядів профілю
 1. Дякую, Lesichka! Завжди приємно зустріти на теренах форуму людину, яка з впевненістю тобі розкаже, що має розуміти психолог і чого він має не підозрювати.
 2. Тут бачу тільки Ваші кроки, не її) А мала б вона шукати таки сама, в наш час, якщо у тебе дві ноги, дві руки, голова та все інше ( ) на місці, знайти собі товариство хіба проблема? І дійсно дивно, чому Ви чекали на Борді іншої реакції від користувачів?)
 3. Цікаво, що не так з сестрою, якщо вона таким дивним способом шукає супутника (чоловіка!)? Є маса інших способів знайти "компаньона") Ой, щось мені те нагадує, нє, vaz75 ?
 4. Класно бути ідіотом, ага?

  Чого напали!))) Карамба класний чувак, має власну думку, сміливо її відстоює. Я скучила за його русифікованим і абсолютно самобутнім словесним по_током))
 5. Маєш право на власну думку)) А на рахунок недолугості то ти дарма, фільм наче ілюстрація до підручника з психології. Доводилось мати досвід роботи з людьми, що пережили подібний процес (сексуальний аб*юз в дитинстві), тож як на мене механізми психологічного захисту зображені абсолютно точно від витіснення до сублімації і заперечення. Чудовий фільм, тим хто любить подумати і зрозуміти щось нове, однозначно рекомендую.
 6. Подивилась "Донька Бога" (не зважаючи на численну критику) і можу впевнено сказати - фільм вартий уваги! У ньому доступно показано як діє на психічний стан людини пережите в дитинстві і витіснене підсвідомістю сексуальне насильство. Так, це кіно не для вечірнього перегляду з дітьми чи коханою, воно для тих, хто хоче зрозуміти "що", "чому" і "як" впливає на людську психіку.
 7. Класно бути ідіотом, ага?

  sargio Де ти пропадав!? Я за тобою скучила!
 8. Вегетаріанство - це ВИБІР, спосіб життя, світосприйняття. Питання це скоріше риторичне, а тема напевно більш філософська ніж кулінарна.
 9. Це те фото, що ти мені показував?) Костя, ти дуже цікава і харизматична людина, тепер я знаю тебе і на фото твої дивлюсь зовсім по іншому)
 10. Голодні вони мля!

  Ти не знаєш чи було їм до кого їхати, це вони так казали, а як було насправді ніхто не знає! Негайно припини себе шкодувати!!! І перестань казати, що це не так
 11. COMFORT-02 Бортовий журнал

  Володя, це початок! Довгоочікуваний початок, проба колес, так би мовити)))
 12. Голодні вони мля!

  Володя, я просто пропоную можливі варіанти, це мій погляд з боку, а вирішувати звісно тільки тобі) Наші бажання нас творять, тому бажати теж треба відповідально)) А на рахунок "голодні" чи ні, то хай воно тебе турбує мало. В тебе своє життя у них своє і хто сказав, що їхнє життя краще...
 13. COMFORT-02 Бортовий журнал

  Ну нарешті!!! І мої вітання прийми! Я рада, що врешті твоя мрія на колесах вже здійснилась! Всі інші теж здійсняться тільки потрібен час))) Круто виглядає цей апарат, мені подобається)
 14. Голодні вони мля!

  Взагалі то не кожен навіть і себе може до кінця зрозуміти, що вже казати про інших)))
 15. Порадьте толкового ветеринара

  Щось сталось з рудим?
×