OlgaAlterEgo

Учасники
 • Кількість зміста

  449
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

283 Поважний

8 Підписників

Про OlgaAlterEgo

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

4 254 перелядів профілю
 1. Чого напали!))) Карамба класний чувак, має власну думку, сміливо її відстоює. Я скучила за його русифікованим і абсолютно самобутнім словесним по_током))
 2. Маєш право на власну думку)) А на рахунок недолугості то ти дарма, фільм наче ілюстрація до підручника з психології. Доводилось мати досвід роботи з людьми, що пережили подібний процес (сексуальний аб*юз в дитинстві), тож як на мене механізми психологічного захисту зображені абсолютно точно від витіснення до сублімації і заперечення. Чудовий фільм, тим хто любить подумати і зрозуміти щось нове, однозначно рекомендую.
 3. Подивилась "Донька Бога" (не зважаючи на численну критику) і можу впевнено сказати - фільм вартий уваги! У ньому доступно показано як діє на психічний стан людини пережите в дитинстві і витіснене підсвідомістю сексуальне насильство. Так, це кіно не для вечірнього перегляду з дітьми чи коханою, воно для тих, хто хоче зрозуміти "що", "чому" і "як" впливає на людську психіку.
 4. sargio Де ти пропадав!? Я за тобою скучила!
 5. Вегетаріанство - це ВИБІР, спосіб життя, світосприйняття. Питання це скоріше риторичне, а тема напевно більш філософська ніж кулінарна.
 6. Це те фото, що ти мені показував?) Костя, ти дуже цікава і харизматична людина, тепер я знаю тебе і на фото твої дивлюсь зовсім по іншому)
 7. Ти не знаєш чи було їм до кого їхати, це вони так казали, а як було насправді ніхто не знає! Негайно припини себе шкодувати!!! І перестань казати, що це не так
 8. Володя, це початок! Довгоочікуваний початок, проба колес, так би мовити)))
 9. Володя, я просто пропоную можливі варіанти, це мій погляд з боку, а вирішувати звісно тільки тобі) Наші бажання нас творять, тому бажати теж треба відповідально)) А на рахунок "голодні" чи ні, то хай воно тебе турбує мало. В тебе своє життя у них своє і хто сказав, що їхнє життя краще...
 10. Ну нарешті!!! І мої вітання прийми! Я рада, що врешті твоя мрія на колесах вже здійснилась! Всі інші теж здійсняться тільки потрібен час))) Круто виглядає цей апарат, мені подобається)
 11. Взагалі то не кожен навіть і себе може до кінця зрозуміти, що вже казати про інших)))
 12. Щось сталось з рудим?
 13. Володя, ми з тобою говорили про багато різних речей і головна теза усього нами переговореного - це те, що люди створюють (чи змінюють) свою долю самі! Пригадай Дениса з Ужгорода, з яким я тебе познайомила, адже він в такому ж становищі як і ти (хіба живе у більшому місті). Як би це цинічно не звучало, але "той хто хоче щось зробити - шукає засоби, той хто не хоче - причини"! Зрозумій, для досягнення своєї мети потрібно робити досить конкретні вчинки, усі це роблять, тільки хтось більше, а хтось менше. Варто розставити власні пріоритети, адже хаос в голові сприяє тільки ще більшим невдачам. А ще замислись над своїми бажаннями... Знаю, як воно боляче для тебе звучить. Вибач. Та краще вже ти скеруй своє красномовство у творче русло, напиши замість любовного роману книгу-откровення, про те як живеться людям в твоїй "шкурі". П.С. Ти ж пам*ятаєш, що таке сублімація!?))
 14. Чтец (2008) The Reader Продолжительность: 124 мин. Жанр: Драма, Мелодрама, Триллер, Военный, Исторический. Страна: Германия, США. Слоган: "When a woman who knows everything meets a man who knows nothing...the inevitable happens.". Режиссер: Стивен Далдри. Сценарий: Дэвид Хэа, Бернхард Шлинк ... » Продюсеры: Джейсон Блум, Донна Джильотти ... » Оператор: Крис Менжес. Художник: Бригитте Брох. Композитор: Найко Мали. Костюмы: Донна Мэлоуни, Энн Рот ... » Бюджет: 32,000,000 $. Кассовые сборы в мире: 4,509,160 ... » Премьера в США: 10.12.2008 ... » Качество: BDRip Звук: Профессиональный дублированный Повествование структурировано на три истории, каждая из которых вызывается из памяти постаревшим Михаэлем Бергом. Первая часть происходит в 1950-е годы в послевоенной Германии, в провинциальном городке, название которого не указывается (подразумевается Гейдельберг). Вторая часть — спустя 10 лет — происходит в Берлине, где Михаэль изучает юриспруденцию. Заключительная часть истории происходит в 1980-е годы. В ролях: Ральф Файнс, Жанетт Хайн, Давид Кросс, Кейт Уинслет, Сюзанна Лотар, Alissa Wilms, Florian Bartholomдi,Фредерике Бехт, Матиас Хабих, Frieder Venus, Marie-Anne Fliegel, Хендрик Арнст, Райнер Селлиен, Торстен Михаэлис,Мориц Гроув ... » Дуже потужний фільм, не бачила його раніше. Була під враженням після перегляду. Навіть Ральф Файнс якось загубився на фоні таких емоцій і сюжету)
 15. Так, про Чевермето в цій темі багато написано, та чи утримує воно свої позиції до тепер??? Що скажете?