Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

On 28.10.2017 at 11:22, romaxa11 сказано:

Тупо маніпулюєш, як на незаангажованого. Цей пост Міхо відривок з статті Дацюка на УП а в ній багато резону. 

 

Так Саакашвілі цього не писав?

Скріншот потрапив на очі в пості провладного блогера Романа Доніка. Шукав сторінку Саакашвілі, але там їх стільки фейкових...

В статті Дацюка бачу завуальований заклик до збройного повалення влади та повторення російської мантри про громадянську війну в Україні.

На даний момент я проти будь-яких силових протистоянь, але я не проти позачергових виборів

 

P.S. На рахунок заангажованості, порохоботства, 30 срібників та іншого. Ще ніхто з вас не представив ні сканів методичок, ні копій темників, ніхто не бачив оголошень, по яких набирають порохоботів, ніхто не писав, що йому робили пропозицію написання постів за гроші, проте, з подачі @romaxa11, йде звинувачення користувачів, лояльних до влади, у порохоботстві та поступове витіснення їх із форуму.

Стосовно цього колись влучно написав @yu2007:

On 21.03.2016 at 20:13, yu2007 сказано:

Люди, здайте нарешті контакти, де платять за пости, будь ласка :) 

Бо я вже Петю та Яцю і хвалив, і ганив, і навіть за товстенюка/палицю впрягався, а потім зривав покрови (думав мо Романюк клюне :D). 

А комерційної пропозиції так ніхто і не надав.

Обіцяю першу зарплату віддати посереднику.

Тільки щось його риторика змінилась з того часу.

 

Вважаю @romaxa11 основним пропагандистом на форумі. Порохоботи приходять та йдуть, а він незмінно залишається в політичному розділі, який поступово вмирає, як і вся борда. Незабаром у політиці буде писати лише @romaxa11, а його незмінно будуть лайкати двоє - @d.u.a.l та @sergkots.

 

І так, це мій останній пост в політичному розділі. Вважайте, що мені перестали платити.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

@Віталій СК, Якщо вакансія звільнилася, готовий перехопити стяг порохобота за невеликий гешефт. Можу навіть виплачувати тобі роялті в разі успішного найму. 30 шекелів ніколи зайвими не будуть))

 а де це в мене риторика змінилась? Я завжди виступав за колгосп, але в сусідньому селі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Якщо вакансія звільнилася, готовий перехопити стяг порохобота за невеликий гешефт.

Я звільняюсь, запитаю в Петра за оплату. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Я звільняюсь, запитаю в Петра за оплату. 

рожеві окуляри розбив ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, difoto сказано:

Я звільняюсь, запитаю в Петра за оплату. 

 

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

рожеві окуляри розбив ?

та ні, блокада магазинів Рошену в дії.... виручки нема - нема чим платити порохоботам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.10.2017 в 20:22, nickel сказал:

Гроші - це єдине, що зачепило тебе в моєму пості?  І чому я не здивований?

 

Це те,на чому ти акцентуєш. Мене твої пости не чіпляють,бо вони не про мене.)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.10.2017 в 22:16, rl72 сказал:

 

та ні, блокада магазинів Рошену в дії.... виручки нема - нема чим платити порохоботам

 Менеджмент Рошену озвучує ріст продаж.  А от в мене питання: Чому патріоти не блокують Конті?
Барига фабрику на росії закрив його блокують,а от класний пацан Колєсніков відкрив і шо? І  борець з бандою Міхо мовчить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, zaHARE сказано:

Колєсніков

І він президент чи головнокомандувач? Чи може в нас війна, а не ато?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, alexvvv сказал:

І він президент чи головнокомандувач? Чи може в нас війна, а не ато?

Ахметка теж не президент і не головнокомандувач,але ж його підприємства блокували.Де послідовність? Чи вона вибіркова?  Це ж  "тарговля на краві".Нє? 
І що за манера питанням на питання відповідати?

Дайте розгорнуту відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, zaHARE сказано:

Дайте розгорнуту відповідь.

Та не може бути, що це забули вписати в методичку. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.11.2017 в 15:19, zaHARE сказал:

Барига фабрику на росії закрив

Це тобі сам барига сказав, що він фабрику закрив? Бо в неті гуляють картінки, що він так непогано закрив - 115 млн грн прибутку закрив лише за два квартали 17 року, а за час АТО 1,4 млрд грн прибутку закрив. Уявляю, що буде, коли він відкриє фабрику.

п.с. Картінки, понятно дєло, любий лох може склєпати. І Дубінський ще та журнашлюха. Які ще варіанти будуть від ботів? 

dividendi_roshen_big_ad.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://ru.golos.ua/politika/saakashvili_sjeg_arendovannyiy_dom_1711

 

Схожу риторику я вже чув в новинах волиньньюз про Лапіна ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадало анекдот.

Зустрілось два дохтєра, котрі давно не бачились і давай хвалитися один по перед другим.

Перший: А от у мене пацієнт був. Зір втратив. Я йому кришталеві очі  зробив - зір 100%. Бачить краще ніж було.

Другий: А в мене пацієнт з втраченим "хазяйством" попав. Так я з цінних порід дерева таке вистругав - вже в сімї двійко дітей підростають і на стороні ще троє.

Перший: Брешеш, хто таке бачив?

Другий: А отой з кришталевими очима і бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Саакашвілі затримали – СБУ

http://www.pravda.com.ua/news/2017/12/5/7164309/

Ура, тепер заживемо, останній агент кремля знешкоджений, браво сбу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, jack74 сказано:

В Києві шоу з обшуком і затримання Саакашвілі, а в нас тут тишина...

 

а ті хто лайк поставив, то підтримують затримання?)

 

пс. як казав Соболєв, що Порошенко перерлюнув пукіна і вже став на рівень сталіна, 

чомусь думається, що після слів

СААКАШВИЛИ "ЛИБО МЫ УНИЧТОЖИМ ИХ,ЛИБО ОНИ НАС  

при сталіні лоба зеленкою б намазали без суду і слідства  

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, rl72 сказано:

Ну так все сходиться, населення України скорочується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

Ну так все сходиться, населення України скорочується

та ніфіга, то просто Порошенко затриманням Міхо відволікає від наїзду на НАБУзі сторони СБУ і ГПУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стріми, прямі трансляції

Спойлер

від 112-го

 

від Радіо Свобода

 

від УА*Першого

 

від ГолосУА

 

 

від 5-го (зара там "генпвокуоу" Юва гнилі пояснення дає)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Операція яку виклав Луценко на загальний огляд дуже погано пахне. Відео зйомку вели ті ж хто і передавав гроші - це як зрозуміти?
Телефон Саакашвілі прослуховувався спец службами України або телефон представника Курченко був прослуханий російськими спецслужбами. Якщо друге то хто з ким у змові?
Відео і аудіо запис вела та сторона яка хотіла вступити в контакт з Міхо, це нікого не напружує?
Операція-серіал для бабусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій ситуації, щоб розставити всі крапки, потрібно залучити міжнародних фахівців (нашим я не довіряю категорично) для аналізу поданих записів. Це відповість на багато питань - в першу чергу хто ж бреше. Але потрібно розуміти, що ця правда не виправить економічну ситуацію, ми краще не будемо жити, зате стане відомо про одного брехуна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...