Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, rl72 сказал:

дійсно, багато знаєш "бувших президентів Грузії, які відмовились від громадянства своєї країни і тепер називають себе громадянином України" ?

тож не про Саакашвілі мова, точно, 146%

та пішов ти, ти прикрасно поняв, про що я мав на увазі, а вчергове окуня включаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, MANJAK11 сказано:

та пішов ти, ти прикрасно поняв, про що я мав на увазі, а вчергове окуня включаєш

 

я розумію, розчаровуватися в черговому ідолі завжди боляче. нічого скоро нового створять. 

 

п.с. і я не про виступ уйла щодо Міхо. треба було знак ? поставити, щоб тролінг менш жорстким вийшов    

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, MANJAK11 сказано:

та пішов ти, ти прикрасно поняв, про що я мав на увазі, а вчергове окуня включаєш

я далекий від думки, що сказане путлером  має якесь відношення до відмазування Міхо, як і від думки, що Міхо головний ворог переміг путлера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, rl72 сказано:

це так уйло відмазує Міхо

 

Гордон по темі висказав своє бачення, але почав з того, що тут в нас якраз доречне - про "а чьто же сказал Путін а Саакашвілі":

Цитувати

Что сказал Путин - мне не интересно. И вообще, это не его собачье дело

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшу частину своїх зусиль наші політики витрачають на  своє шоу.

Нема в світі такого злочину , на який би вони не пішли заради збільшення  свого рейтингу втричі.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, MANJAK11 сказано:

сагласєн

 

м-да, ще одна людина скотилась за межу розумного, як людяного, так і спілкування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, rl72 сказано:

 

м-да, ще одна людина скотилась за межу розумного, як людяного, так і спілкування.

Ну ти ж перший почав. І людей систематично налаштовуєш проти себе.

Ла20 в цьому лідер, але ти вже потрохи починаєш його наздоганяти.

Результат пошуку зображень за запитом "астанавитесь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Ну ти ж перший почав. І людей систематично налаштовуєш проти себе.

Ла20 в цьому лідер, але ти вже потрохи починаєш його наздоганяти.

 

 

та ти що? серйозно? а перечитай пости тих, кого ви не називаєте "порохоботи"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, sergkots сказано:

Ну ти ж перший почав. І людей систематично налаштовуєш проти себе.

Ла20 в цьому лідер, але ти вже потрохи починаєш його наздоганяти.

Результат пошуку зображень за запитом "астанавитесь"

градус підвищуватиметься, бо пропаганда фінансується, а рейтинг не зростає. Максимум що вони можуть то обісрати всіх гівном, але це вже визнання поразки. Скоро звільнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, rl72 сказал:

 

м-да, ще одна людина скотилась за межу розумного, як людяного, так і спілкування.

в смислі людяного ? як можна відноситись, скажімо до кісєльова ? чи до тієї манди, що про *распятих мальчіков* розказувала ? Думаєш крепко від них відрізняєшся ? Дарма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, romaxa11 сказано:

градус підвищуватиметься, бо пропаганда фінансується, а рейтинг не зростає. Максимум що вони можуть то обісрати всіх гівном, але це вже визнання поразки. Скоро звільнення.

 

так, ромаха11, точно звільнення. прийде увольнятор.

ось тобі парочка фото від увольнятора

 

25157999_1763424910348967_41486147006898

 

25158028_1763424943682297_35075401550203

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, здувся?

 

Колишній голова Одеської області та лідер партії Рух нових сил Михеїл Саакашвілі заявив, що готовий йти на переговори з президентом України Петром Порошенко. Про це він заявив виступаючи в ефірі телеканалу NewsOne.

Політик зазначив, що не звинувачує президента в «пособництві ворогові».

«Це було б неправильно. Ми всі повинні зберігати одну сторону та про це говорити, в тому числі, й з ним. Але при цьому ми повинні домовитися не розтягувати країну», – заявив Саакашвілі.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про Міхо і "провокаторів з Банкової" під Жовтневим палацом

 

"Если друг оказался вдруг". Саакашвілі відмежувався від своїх прихильників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пряма мова Саакашвілі з суду (засідання котрого вже перенесли на 3 січня)

 

Спойлер

 

 

показує лише НьюзВан! Навіть 112-й, котрий завжди таке включав прямим включенням, ігнорує! Хоча мікрофонів каналів там вистачає - певно, повинні потім проаналізувати і отримати дозвіл, показати чи ні :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, jack74 сказано:

показує лише НьюзВан! Навіть 112-й, котрий завжди таке включав прямим включенням, ігнорує! Хоча мікрофонів каналів там вистачає - певно, повинні потім проаналізувати і отримати дозвіл, показати чи ні :) 

 

 

перефразовуючи класику: кто девушку танцует, тот ее и показывает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шонєбудь... Ти вже починаєш нагадувати бабок під під'їздом, котрі ні однієї дівки не пропускають - "О! Прастітутка!" і ні одного парубка - "О! Наркоман!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтерв'ю з людиною, на квартирі якої взяли Міхо

Це б в тему реформи МВС,, але з телефона  незручно шукати

 

https://www.obozrevatel.com/crime/ya-ne-musor-ya-chestnyij-ment-yurij-pokinboroda-chelovek-kotoryij-pryatal-miheila-arest-sud-saakashvili.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заявление Михаила Саакашвили по поводу приговора грузинского суда на 3 года тюрьмы 05.01.2018

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

16 січня Міхеїл пише таке:
SAAK1.jpg
SAAK2.jpg
 

В коментах я пишу таке:
http://www.univ.kiev.ua/ua/news/9360  

через 2 дні мені приходить повідомлення,що моє повідомлення заблоковано як спам.
 Але то мабуть якийсь його помічник модерує сторінку. А цар    президент   Сам Міхеїл мабуть і не знає.Йому не говорять правду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, zaHARE сказано:

Але то мабуть якийсь його помічник модерує сторінку. А цар    президент   Сам Міхеїл мабуть і не знає.Йому не говорять правду.

Толковий модер, відразу вміє фільтрувати порохоботів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Універ ім. Шевченка з його платою за навчання може за семестр собі електростанцію купити. І не по деяких інших така ситуація, а по всіх. В мене донька вчиться в приватному україно-американському - там теж "канікули" майже два місяці. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, alexvvv сказано:

Толковий модер, відразу вміє фільтрувати порохоботів :)

 

«... Он (Порошенко прим.) в этом году в семь раз увеличил бюджет на ботов. Готовится к выборам. Эти боты уже везде рыщут по интернету... Когда им надо было собрать людей на Майдан, они еле собрали двести человек, из них сто утверждало, что просто кофе пришли попить!» (с)
М. Саакашвили.
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink:

 

 

07.02.18 11:48

"Я можу бути Пилипом Орликом - чехом, який написав українську конституцію", - Саакашвілі. ВIДЕО

Екс-президент Грузії і лідер української партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі асоціює себе з автором першої Конституції України Пилипом Орликом.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив в інтерв'ю російському телеканалу "Дождь". Крім того, Саакашвілі заявив, що українці вважають найкращим лідером у своїй історії імператора Австро-Угорщини Франца Йосифа.

"Українська історія набагато складніша. Ви знаєте, коли українці запитують, хто їх найкращий лідер був, знаєте, про кого відповідають? Франц Йосиф, імператор Австро-Угорщини. В Україні було дуже багато цікавих постатей, для мене дуже цікава фігура Мазепи, тому що він був людиною, яка хотіла модернізувати Україну, але не вийшло з багатьох причин ... Ні, я не можу бути Мазепою. В українців своїх Мазеп досить. Я можу бути Пилипом Орликом, наприклад, чехом, який написав українську конституцію і який був останнім гетьманом України", - сказав Саакашвілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...