Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Якщо спожив більше - платиш ОЧВ, решту покриває субсидія. Що ж тут незрозумілого? Якщо споживаєш понад норму витрат - платиш ОЧВ, плюс перевищення над нормою.

Тобто субсидія нараховується лише на норму витрат?

По газу лише на 200 кубів ?

 

 

http://www.lutskrada.gov.ua/fast-news/do-uvagy-otrymuvachiv-zhytlovoyi-subsydiyi-m-lucka

там же (за посиланням) трохи зведено в купу норми споживання

норма по газу на опалення - 7м³ на 1м² площі * коригуючий коефіцієнт (в опалювальний період)

норма, до речі, сильно завищена.

а 200 кубів - це "старий" пільговий об'єм на жовтень-квітень для опалення, з листопада змінили на 1200 кубів на сезон по 3.60

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь

Нічого не розумію !?

Я чим більше намагаюсь зрозуміти цю субсидію тим більше заплутуюсь і чим більше мені пишуть в цій темі, тим більше ще заплутують.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на квитанції, у мене складається враження, що яценюковська субсидія, це лохотрон. Мета якого мотивувати людей платити за квартири, щоб мати ту субсидію, інакше люди перестануть платити по нових тарифах взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Створив тему в Юрисдикції про припинення виплати субсидії і повернення надміру виплачених коштів. Думаю багатьом буде цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було в цій темі, як відправити правельно документи поштою. Бо дуже важко щось знайти на стількох сторінках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створив тему в Юрисдикції про припинення виплати субсидії і повернення надміру виплачених коштів. Думаю багатьом буде цікаво.

Мою увагу привернула перша частина речення - "... було встановлено, що Ви надали недостовірну інформацію про доходи в ПАТ КБ Приватбанк та...".

Якщо в соцзабезі є інформація про доходи саме в Приватбанку - то це така собі бомба сповільненої дії. Наприклад, закинув я собі гроші на кредитку (офіційна назва - карта Універсальна), щоб купити щось безготівкою. Як наслідок, при покупці я не тільки не сплатив жодних банківських комісій, але якщо гроші трохи часу встигли полежати на карті - на бонусний рахунок "капнули" проценти, які згодом успішно були витрачені в мережі "полуничка". Або отримую ЗП через Приватбанк, мені підключили "Копилку", куди щомісяця автоматично падає наприклад 100грн.

Звісно, що я забув про ці "сльози" (якщо зважати на розмір доходів), і не вказав їх при поданні заяви на субсидію.

Якщо я пропустив хоча б копійку доходів - то це вже "подання недостовірної інформації" і "повернення отриманої субсидії в подвійному розмірі".

Тому прохання до nickel - за можливості, уточнити, що це за доходи були в Приватбанку, і звідки про них відомо соцзабезу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Якщо я пропустив хоча б копійку доходів - то це вже "подання недостовірної інформації"

Сума доходів зараз в декларації не вказується.


"повернення отриманої субсидії в подвійному розмірі"

Та і цю норму хіба в новій редакції не виключили?



що це за доходи були в Приватбанку, і звідки про них відомо соцзабезу?

А це дійсно цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому прохання до nickel - за можливості, уточнити, що це за доходи були в Приватбанку, і звідки про них відомо соцзабезу?

Уточнив вже в тій темі: Зарплата військового виплачувалась на карту Привата, але давайте про це в будемо говорити в одній темі (в Юрисдикції).

А про знеособлені податки на депозит напишу ще тут: в моїй довідці про доходи, яку брав в податковій, є дивіденти від депозиту (Приват).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому прохання до nickel - за можливості, уточнити, що це за доходи були в Приватбанку, і звідки про них відомо соцзабезу?

Уточнив вже в тій темі: Зарплата військового виплачувалась на карту Привата, але давайте про це в будемо говорити в одній темі (в Юрисдикції).

А про знеособлені податки на депозит напишу ще тут: в моїй довідці про доходи, яку брав в податковій, є дивіденти від депозиту (Приват).

Це трохи різні питання, й інформація про те, що ти брав довідку про доходи в податковій, і в ній відображені проценти по депозиту в Приватбанку - це якраз важливо саме для цієї теми. Тому що раніше в цій темі вже була дискусія - і мене активно переконували опоненти, що депозити й процентні доходи по них - це банківська таємниця, що інформація про утриманий прибутковий податок подається банками знеособлено, і податкова не може мати доступу до цієї інформації.

Що міг порадити в сусідній темі - відписав там (хоча так і не закрито питання, чому написано /в постанові/, що доходи отримані саме в Приватбанку, бо виплата ЗП на карту банку - це лише одна з форм виплати ЗП, і за цю виплату в податкову звітується не банк, а роботодавець, і податки сплачує також роботодавець; більше того - гроші з КДП Приватбанку я можу зняти в будь-якому банкоматі без комісій, тобто кінцеву виплату може провести будь-який інший банк, а можу й карткою за кордоном розрахувати...).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я пропустив хоча б копійку доходів - то це вже "подання недостовірної інформації"

Сума доходів зараз в декларації не вказується.
Зате вказується джерело доходів. А я вже встиг попрацювати з досить значною кількістю банків, і далеко не зі всіма прощався "під нуль" - і, наприклад, з 10 гривень, залишених на поточному рахунку в Кредобанку 10 років (щоб не закрили рахунок, який мені зараз не потрібний, але краще мати "в запасі" вже відкритий активний рахунок в ойропейському банку) - і таких рахунків є декілька, а ще були рахунки в гімняних банках, відкриті з різних причин - на них я давно "забив", і хоча б на одному з "старих" незакритих рахунків може намалюватись нещасна гривня (чи копійка) доходу за рік, джерело доходу на яку я забуду вказати в заяві на субсидію.

І усьо - гуд бай субсидія, поверніть всю субсидію, а не 2грн. неправомірно отриманої субсидії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І усьо - гуд бай субсидія, поверніть всю субсидію, а не 2грн. неправомірно отриманої субсидії.

В тебе самого зараз оформлена субсидія?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мене як на власника ОР - ні.

але там де прописаний - так, і при подачі заяви вказано було тільки основне місце роботи, про банки не згадувалось.

а що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і мене активно переконували опоненти, що депозити й процентні доходи по них - це банківська таємниця, що інформація про утриманий прибутковий податок подається банками знеособлено, і податкова не може мати доступу до цієї інформації.

 

Це Приват підставив/зробив "ведмежу" послугу. Доступ до такої інформації міг бути лише за рішенням суду... - до ВЧОРАШНЬОГО дня.... 

А вчора - 24.12.2015, ВРУ прийнято законопроекти ...

І всё, піпец "банківській таємниці". :huh:

Крупний бізнес "відбився" - в прийнятому "новому" ПКУ немає норми про розкриття для юридичних осіб і спд лише за запитом. Залишилось так само - за рішенням суду.

А щодо фізичніх осіб - Мінфін і Уряд таки "добралися"....

 

Зараз в мене можуть "полетіти тапкі", але я категорично проти. Тому що я, на 100% переконана, що розкриття "банківської таємниці" з метою призначення субсидії - це лише предлог... Реально там інші цілі.

Дуже не подобається формулювання тексту:

...з метою проведення верифікації і перевірки достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання  соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітних плат, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, та своєчасного і в повному обсязі їх здійснення, надається інформація щодо відкритих на їх ім’я рахунків (поточних, кредитних, депозитних тощо), операції та залишки за ними. У випадку нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, призначених на  сім’ю або домогосподарство, інформація надається щодо кожного з членів сімї або домогосподарства».

Тут знаєте скільки вільних трактувань може бути? 

 

P.S. Де в нас в чинному законодавстві є визначення "домогосподарство"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
05.01.16, 17:18 | Новости > Дайджест
Порошенко отменил банковскую тайну
Prostobank.ua

Президент Петр Порошенко подписал закон, разрешающий раскрывать банковскую тайну по запросу Министерства финансов для проверки данных, которые граждане предоставили при оформлении социальных выплат.

Об этом свидетельствуют данные на странице соответствующего законопроекте на сайте Верховной Рады, передает Prostobank.ua.

Закон предусматривает, что Минфину предоставляется информация об открытых на их имя счетов (текущих, кредитных, депозитных и т. п.), операциях и остатках по ним по его письменному запросу во время бюджетного процесса с целью проведения верификации и проверки достоверности информации, представленной физическими лицами для начисления и получения социальных выплат, льгот, субсидий, пенсий, заработных плат, других выплат, которые осуществляются за счет средств государственного и местных бюджетов, средств Пенсионного фонда и фондов общеобязательного государственного социального страхования.

В случае начисления и получения соцвыплат, предназначенных на семью или домохозяйство, информация предоставляется по каждому из членов семьи или домохозяйства.

Закон временно устанавливает, в период с 1 января по 31 декабря 2016 года, что максимальный размер пенсии (с учетом надбавок, повышений, дополнительной пенсии, целевой денежной помощи, пенсии за особые заслуги перед Украиной, индексации и других доплат к пенсии, кроме доплаты к надбавкам отдельным категориям лиц, имеющим особые заслуги перед Родиной) не может превышать 10 740 гривен.

Закон также предусматривает установку минимального возраста выхода на пенсию по выслуге лет для сотрудников сфер здравоохранения и социального обеспечения, артистов театральных и других творческих коллективов, сотрудников и летно-испытательного состава.

Эти нормы вводятся для тех граждан, которые выходят на пенсию после 1 января 2016 года.

В данный момент выход на пенсию по выслуге лет возможен независимо от возраста.

Также отменена норма о передаче на финансирование из местных бюджетов льготного проезда военнослужащих, ветеранов Вооруженных сил и правоохранительных органов, жертв политических репрессий и нацистских преследований, инвалидов (лиц, которые их сопровождают), ветеранов труда и пострадавших вследствие Чернобыльской катастрофы.

Кроме того, закон предусматривает продление до 1 января 2017 года ограничения на период работы пенсионерам выплату пенсий 85%, в случае, если их заработная плата составляет более 1,5 установленных для утративших трудоспособность лиц прожиточных минимумов.

заголовок жжот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Нарешті журналісти помітили, що з переплатами по системі субсидій щось не гаразд.

Цікаве чтиво Афера на 35 мільярдів. Що не так із системою житлових субсидій

.1.1.1.1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо гроші потрібно давати споживачем напрямку, а не надавачам послуг. ..

Тоді буде дійсно економія послуг. ..

а не так як зараз. ..я думаю більші розуміють про що я...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

11 minutes ago, halcogen said:

Ітак, станом на сьогодні - Ковельська 53, районна, дєвочкі починають розглядати заяви на субсидію подані ще в Жовтні! Так що ті хто подали заяви в Грудні, як я, або ще пізніше - покращення може те і не дочекатися ((( Чи є смисл скаржитися вище, кому саме і чи буде результат??? По закону в нас ніби 10 днів мають розглядати..
 

 

Нокіан здавав в листопаді, цікаво чи отрмиав репзультат.

On 20.11.2015 at 0:42 AM, Nokian said:

Я здав декларацію, за півтора місяця скажуть.

Саме головне, аби за звітний період не було покупок на суму більше 50 тис грн.

 

Сам я так і не ризикнув поки що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починалось все дуже оптимістично, а зараз починають закручувати гайки.

http://www.volynnews.com/news/authority/luchan-pozbavliaiut-subsydiy/

А ось лучанка винна державі 33,5 тис. грн. З них субсидія складає 10,7 тис. грн, решта - допомога малозабезпеченим сім'ям. І все через те, що перевірка знайшла у неї в Волинській області зайвий будинок в 100 кв. м і земельна ділянка, які вона також забула вказати в документах.

Також в Луцьку «постраждала» ще одна мешканка: у неї в Рівненській області виявили зайвий будинок, який вона не внесла в документи. В результаті вона повинна повернути 3,3 тис. грн. Ще один житель Луцька поплатився за племінника, який проживає з ним: у родича перевірка знайшла зайву квартиру в 29 кв. м. І тепер дядько повинен повернути 6,5 тис. грн державі. Юристи кажуть, що зараз подібних випадків дуже багато - служби соціального захисту розсилають повідомлення про неправдиву інформацію і перерахунку субсидії. А у адвокатів з'явилася додаткова робота.

«Людям вже приходять такі листи щастя. Причому там вказують, що в разі несплати будуть застосовувати санкції - штраф у 25 тис. грн. Перевіряють також інформацію не тільки за останній рік, а роки за три. Тепер електронні реєстри спростили роботу і доступ до інформації», - розповів «Вістям» адвокат Іван Ліберман. Глава Мінсоцполітики Павло Розенко каже, що у тих, хто оформив субсидію, вклади в банках поки не перевіряють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, halcogen сказано:

Може бути ситуація коли громадянка подала на субсидію, а пів року назад купила іншу квартиру, машину і не вказала це - тоді да, штраф! 

а може бути, що громадянка подала неправдиві відомості на субсидію три роки тому, коли діяли інші правила, а тепер цілком правомірно в неї вимагають повернути все, за весь час, включаючи останні місяці.

а може бути, що громадянка взагалі-го заплатила колись хабар, щоб їй дали субсидію.

а може бути, що громадянка має особистий конфлікт з начальником (клерком) соцзабезу, і той їй вирішив так відомстити.

і ще багато чого може бути - чого гадати, якщо в статті викладено замало фактів???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 час назад, halcogen сказал:

Ітак, станом на сьогодні - Ковельська 53, районна, дєвочкі починають розглядати заяви на субсидію подані ще в Жовтні! Так що ті хто подали заяви в Грудні, як я, або ще пізніше - покращення може те і не дочекатися ((( Чи є смисл скаржитися вище, кому саме і чи буде результат??? По закону в нас ніби 10 днів мають розглядати..
 

Подзвоніть на гарячу лінію, має процес піти швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
 Громадяни, яким  призначено субсидію для відшкодування витрат 
на  оплату  житлово-комунальних  послуг,   зобов'язані   щомісячно 
сплачувати  свою  обов'язкову  частку витрат на оплату цих послуг. 
У  разі  коли  вартість  фактично  використаної  послуги менша ніж 
обов’язкова  частка  витрат  на  оплату  цієї  послуги,  громадяни 
сплачують  її  фактичну  вартість.

п. 15 ПОЛОЖЕННЯ про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ № 848 від 21.10.1995р. (з останніми змінами від 13.10.2015р.)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...