Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Може бути така ситуація, коли в перший місяць субсидії ти спалив 500 (тобто на 20 перепалив), але не оплатив ті 20. Тоді в наступний місяць ти вже недопалив - спалив лише 200, і субсидія, звичайно, перекрила і ту минуломісячну несплату... Ти цього не помітив (чи не звернув уваги, забув), на зара в тебе переплата, але факт твоєї несплати своєї частки в тому першому місяці був! І вони того не пробачать, за якийсь час в них дійдуть руки і до тебе.

Це просто приклад...

Так що потрібно бути уважним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь

Щоб не втратити субсидію потрібно перекрити вже "домальований боржок з травня по січень" по газу, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.04.2016 at 09:42, jack74 сказано:

Може бути така ситуація, коли в перший місяць субсидії ти спалив 500 (тобто на 20 перепалив), але не оплатив ті 20. Тоді в наступний місяць ти вже недопалив - спалив лише 200, і субсидія, звичайно, перекрила і ту минуломісячну несплату... Ти цього не помітив (чи не звернув уваги, забув), на зара в тебе переплата, але факт твоєї несплати своєї частки в тому першому місяці був! І вони того не пробачать, за якийсь час в них дійдуть руки і до тебе.

Це просто приклад...

Так що потрібно бути уважним

Тобто в перший місяць я заплатив за комунпослуги по повній, потім в тому ж місяці мені нарахували субсидію. Йде після того преплата і показує "-" в квитанції (наприклад утримання будинку). То що я попри це все одно мушу щось платити, якщо по факту йде перплата? Я зараз плачу все під нуль в квитанції, правде лише другий місяць це буду робити після надання субсидії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не потрібно платити за те що в мінусі. в мене така ж ситуація. я ходив в мінсоц і отримав таку інформацію в них. тобто якшо в мене пише в квитанції мін оплата 500грн. то вона мінімальна якби був +. а так в мене газ в мінус. вода в мінус і сміття в мінус. тому я плачу тільки  той плюс за світло щ оне покриває субсидія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от в мене інше питання.

є сімя в якій дочка живе одна і отримує мінімальну зп. мати за кордоном на заробітках. Зараз мати знайшла кращу роботу і може скидати допустимо по 200 у.е. в місяць дочці. в доходах по субсидії їх відповідно немає. і якщо отримати ці кошти на картку- чи не знімуть субсидію? і відповідно  скажуть повернути Н-у суму коштів вже нарахованої субсидії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не скажуть. В останній редакції Декларації (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2015 р. № 475) ти не зобов'язаний вказувати суми різних приватних пожертв, ти лише вказуєш лише джерело - ОРГАНІЗАЦІЮ.

Цитувати

Відомості про доходи

-----------------------------
Вид доходу (пенсія, зарплатня, дивіденти, тощо)
Найменування організації, де отримує дохід (для фізичних осіб – підприємців – група платника єдиного податку)

 

Але про всяк випадок нехай не користується Приватбанком ;)

 

до речі, а що значить

On 13.04.2016 at 20:18, Dima4s сказано:

є сімя в якій дочка живе одна

? Живе одна, чи ПРОПИСАНА одна? Бо якщо прописана одна, то все так, як я й написав вище, але якщо і та закордонна мама там досі прописана, то тут вже потрібно вказувати і джерело доходів мами... Тобто, якщо вона не пенсійного віку, то можна нічого, звичайно, не вказувати (типу ніде не працює), але може все виплисти і вилізти боком...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, jack74 сказал:

не скажуть. В останній редакції Декларації (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2015 р. № 475) ти не зобов'язаний вказувати суми різних приватних пожертв, ти лише вказуєш лише джерело - ОРГАНІЗАЦІЮ.

 

Але про всяк випадок нехай не користується Приватбанком ;)

 

до речі, а що значить

? Живе одна, чи ПРОПИСАНА одна? Бо якщо прописана одна, то все так, як я й написав вище, але якщо і та закордонна мама там досі прописана, то тут вже потрібно вказувати і джерело доходів мами... Тобто, якщо вона не пенсійного віку, то можна нічого, звичайно, не вказувати (типу ніде не працює), але може все виплисти і вилізти боком...

Не будь таким категоричним - не скажуть. Якщо до її мінімалки додати 200 баксів "пожертв", то їй взагалі субсидія буде не положена, скоріше за все. А так як вона її отримує, то коли виявлять "пожертви" (якщо вона сама про них не повідомить), то і субсидію відмінять і через суд будуть вимагати назад те що вже виплачували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поки ще не чув, щоб приватні грошові переводи були причиною відміни субсидій. Те, що тобі перевели переводом гроші ще не означає, що то є твій прибуток. Наприклад, та ж мама може мати тут свою окрему квартиру і пересилати ці гроші дочці, щоб та їх витрачала на утримання тієї квартири...

 

Ну але, звичайно, я не "остання інстанція", може бути що хочеш, особливо в нашій країні. Я б, особисто, старався по максимуму не "світити" ті гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

Я поки ще не чув, щоб приватні грошові переводи були причиною відміни субсидій. Те, що тобі перевели переводом гроші ще не означає, що то є твій прибуток. Наприклад, та ж мама може мати тут свою окрему квартиру і пересилати ці гроші дочці, щоб та їх витрачала на утримання тієї квартири...

 

А те що я отримую зп (яку я також витрачаю і на їжу і на квартплату і т.д.) - то це мій прибуток чи дохід? ;)  От так аналогічно і з отриманим переказом.

Для розрахунку субсидії береться весь дохід - тому ці 200 баксів мають враховуватись.

 

З останніми змінами в законодавстві, пов'язаними з розкриттям банківської таємниці про тих осіб що користуються субсидіями і їх родину, краще такі перекази не отримувати на картку.

Звичайно, гарантувати що таке перевірка обов'язково буде (і субсидію знімуть і ще й штрафи нарахують) ніхто не може: когось пронесе, а когось і ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, natalka) сказано:

Для розрахунку субсидії береться весь дохід - тому ці 200 баксів мають враховуватись.

Ну і для чого ж тоді скорегували Декларацію, прибравши звідти поняття

"вид доходу"->"сума доходу"->"джерело доходу"

на

"вид доходу"->"найменування організації, де отримує дохід"???  

Грошовий перевід не є і ніколи не був доходом, а от ДИВІДЕНТИ, про які і зобов'язали банки повідомляти, дійсно є доходом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, jack74 сказал:

Ну і для чого ж тоді скорегували Декларацію, прибравши звідти поняття

"вид доходу"->"сума доходу"->"джерело доходу"

на

"вид доходу"->"найменування організації, де отримує дохід"???  

Грошовий перевід не є і ніколи не був доходом, а от ДИВІДЕНТИ, про які і зобов'язали банки повідомляти, дійсно є доходом.

Дивіденди від депозитів не враховуються до сукупного доходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може й так. Про це сперечатись не буду, депозитів не маю, не вникав в це питання.

 

Що безспірно - в нашій державі НІЯКІ доходи світити без нагальної потреби не потрібно. Якщо це можливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 01.04.2016 at 22:42, rl72 сказал:
01.04.2016 at 21:55, halcogen сказал:

Що робити з цим?
 

Untitled.png

Наші доблєсний кабмін дав відповідь на це питання. 

Постановою КМУ від 27.04.2016 р №319, яка набрала чинності 30.04.2016 р. щодо невикористаних за опалювальний сезон сум субсидії через економне споживання Кабмін вирішив таке:

“Після закінчення опалювального сезону:

сума невикористаної субсидії на оплату послуг з централізованого опалення (теплопостачання) повертається виробником/виконавцем таких послуг до бюджету в повному обсязі на підставі акта звіряння, складеного разом із структурним підрозділом з питань соціального захисту населення;

частина невикористаної суми субсидії на оплату послуг індивідуального опалення (теплопостачання), що еквівалентна вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або  вартості 150 кВт•г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), зараховується виконавцем/виробником як оплата послуг, у тому числі обов’язкової частки платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди;

частина невикористаної суми субсидії на оплату послуг індивідуального опалення (теплопостачання), крім коштів, що залишаються на рахунках домогосподарства, повертаються виробником/виконавцем таких послуг до бюджету на підставі акта звіряння, складеного разом із структурним підрозділом з питань соціального захисту населення.”.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

ЧЕРГОВИЙ НЮАНС ІЗ СУБСИДІЄЮ

Цитувати

ЛУЧАНАМ ПОЯСНИЛИ ЧЕРГОВИЙ НЮАНС ІЗ СУБСИДІЄЮ

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року № 319 внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Про це інформує прес-служба Луцької міської ради.

Відтепер передбачено наступне: - розмір субсидії визначається без урахування пільг, які надаються відповідно до законодавства. У разі призначення субсидії пільги з оплати житлово- комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу не нараховуються; - субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше, ніж на 12 місяців; - за наявності договору найму (оренди) субсидія призначається по місяць, в якому завершується термін дії договору найму (оренди), та за умови, якщо орендарю нараховується плата за житлово-комунальні послуги; - субсидія розраховується на підставі доходу осіб за попередній календарний рік, а за умови звернення впродовж першого кварталу поточного року - на підставі доходу за перші три квартали попереднього календарного року.

Виключено норму щодо можливості призначення субсидії на підставі доходів за три місяці, що передують місяцю, з якого призначається субсидія, а також щодо врахування розміру пенсії за останній місяць перед зверненням; - для працездатних осіб (крім осіб, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах і проживають разом з батьками чи іншими членами родини; осіб, призваних на строкову військову службу), середньомісячний дохід яких протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на такий період, у розрахунок субсидії за кожний місяць зазначеного періоду включається місячний дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб у відповідному періоді.

В окремих випадках для таких осіб, які проживають у сім'ях, що опинилися у складних життєвих обставинах, за рішенням комісії може враховуватися дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб; - для студентів денної форми навчання, які мають батьків, зареєстровані самі і не отримують стипендію, а також для осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і не одержують допомогу по безробіттю, у яких середньомісячний дохід менший прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб; - для працездатних осіб, які отримують допомогу по догляду за інвалідом І групи або особою, яка досягла 80-річного віку, а також компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, або у разі прийняття відповідного рішення комісією для осіб, які проживають у сім'ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, - одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та: - є платниками єдиного податку першої групи, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб; - для платників єдиного податку другої групи - трьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб; - для платників єдиного податку третьої групи - чотирьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Не враховуються до сукупного доходу при призначенні субсидії державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також, щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Постановою надано можливість подання заяви і декларації для призначення субсидії в електронному вигляді (у тому числі з використанням електронного цифрового підпису). Отримані таким чином заяви та декларації, у яких відсутній підпис громадянина, опрацьовуються лише після їх підпису протягом місяця. Якщо заявник не підписав заяву і декларацію в зазначений строк, мають бути подані нові заява і декларація.

Постановою передбачено повернення до державного бюджету після закінчення опалювального сезону виробниками/виконавцями послуг сум невикористаних субсидій на оплату опалення. При цьому не повертається частина невикористаної суми субсидії в еквіваленті вартості 100 куб. метрів природного газу або в еквіваленті 150 кВт/год електричної енергії (у разі використання даних джерел енергії для індивідуального опалення), яка зараховується виробником/виконавцем послуги як оплата послуги, у тому числі обов'язкової частки платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди.

Поверненню до бюджету не підлягають суми нарахованих субсидій, але не використані внаслідок економного їх споживання за інші послуги. Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов'язані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

на сайті МОЦ можна якось діязнатися номери особових рахунків на ком.послуги?

чи потрібно туди їхати?

чи де можна їх уточнити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як же заповнити заяву про призначення субсидії?

там де таблиця - вид послуги - № особового рахунку - найменування організації що надає послугу???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, SunSeth сказал:

Забєй

змістовно

в разі призначення, куди ж будуть кошти нараховуватися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то заморочся, якщо такий дотошний. Три рази подавав на субсидію, ніхто тих рахунків не вимагав. Достатньо змістовно? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Saddy сказано:

на сайті МОЦ можна якось діязнатися номери особових рахунків на ком.послуги?

можна, там в таблиці є лише два особові рахунки: в волиньгазу і обленерго, остальні нараховують без особових рахунків. лише по адресі

коли субсидію оформляв то лише два цих рахунки і вказував

2016-07-1023-13-00.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от бля цікаво... той хт оне працює- отримує більшу субсидію ніж той хто паше як коняка...
вигідно бути попрошайкою і ніх не робити в цій країні 8(
питання.
хт овкурсі що там з субсидіями не використаними? Ахметову подарували чи вони повернулись в бюджет?
бо бачу що в мене було 10 тис нараховано зверху. сьогодні вже немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Dima4s said:

от бля цікаво...

Заздриш пенсіонерам? Так ці попрошайки (не всі, але в переважній більшості) своє відпахали.

А що то в "коняк" така "маленька" субсидія, що переплата по ній аж цілих 10 штук? О-о 

 

Відповіді на ваше питання не знаю, бо не є субсидіантом. Але тут як в приказці: ПОП дав, ПОП взяв. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, yu2007 сказано:

Заздриш пенсіонерам? Так ці попрошайки (не всі, але в переважній більшості) своє відпахали.

А що то в "коняк" така "маленька" субсидія, що переплата по ній аж цілих 10 штук? О-о 

 

Відповіді на ваше питання не знаю, бо не є субсидіантом. Але тут як в приказці: ПОП дав, ПОП взяв. 

що за дурню ти пишеш? які пенсіонери? який поп дав взяв? проснись чоловіче.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Dima4s said:

які пенсіонери?

Ті що не працюють, але отримують більшу субсидію, ніж "коняки".

А ПОП - це лідер правлячої "партії", яка і ввела ці субсидії у сьогоднішньому вигляді (зокрема з "віртуальними" переплатами на десятки тисяч).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...