Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, crazyromaha сказал:

А при наличии субсидии, открыть депозит на 50к+ грн?

Теоретично можна. Депозит - не витрата, тому не треба прив'язуватися до цифри у 50к. Доходи від депозитів не враховуються при наданні субсидії, але їх треба вказати в декларації. Взагалі в декларації вказуються лише доходи (за останній рік), а не заощадження. Тому можна відкривати депозит навіть отримуючи  субсидію, але на всяк випадок треба мати "алібі" для цих грошей, докази їх законного походження.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь

Чи потрібно у декларації вказувати наявність депозиту та доходу від нього?

І запрацював новий сайт http://www.teplo.gov.ua 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Electronshik сказал:

Чи потрібно у декларації вказувати наявність депозиту та доходу від нього?

І запрацював новий сайт http://www.teplo.gov.ua 

Фрагмент декларації:

Безымянный.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 07.09.2016 at 17:47, nickel сказал:

Фрагмент декларації:

Безымянный.JPG

Вказується не розмір депозиту, а сума дивідендів за рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Ivanna сказал:

Вказується не розмір депозиту, а сума дивідендів за рік.

Хіба я десь писав зворотнє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього року не будуть а на наступний рік вже будуть враховувати ось тут більш докладніше http://news.finance.ua/ua/news/-/384665/minsotspolityky-rozpovily-chy-budut-vrahovuvaty-depozyty-pry-pryznachenni-subsydij

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Selbeor сказал:

через путівки, дорожчі 50 000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перепрошую, але може Ви мені підкажете як перевіряти інфу на високоякісність?

І де Ви побачили що я є автором інформації?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

У вас, нажаль, інформація типу одна бабка сказала іншій, та й толком нічого вигадати не змогла.

В тій "статті" є посилання на першоджерело. Там і тексту набагато більше і заголовок не такий "вбивчий".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Подавали заяву ще у серпні, 5-6 числа, документи зареєстрували, відповіді немає до цього часу.

У кого яка ситуація і що його робити??? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Перший раз отримав субсидію. На сайті secure.mega-billing.com побачив, що субсидія складає 80 грн. Так це, скільки б я не спалив електроенергії, кожен місяць буду віднімати 80 грн?   На газ субсидія становить 2400 грн. (104.ua). Це мабуть на весь опалювальний сезон? Тобто 2400:6=400 грн. Кожен місяць, напр. 100 кубів=687,90 грн віднімати 400 грн і платити 287,90 грн? При цьому мабуть є обмеження в 1200 куб за опалювальний сезон. Так?    Субсидія на електроенергію призначена з 1.10.16 по 31.03.17, тобто на пів року. А хіба не на рік призначаються субсидії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, deluxkangoo сказал:

скільки б я не спалив електроенергії, кожен місяць буду віднімати 80 грн?

Тут все правильно. А на рахунок газу, то це на місяць 2400, тобто держава вам компенсує вартість майже 350 кубів газу, при тому що норма на будинок, я так думаю, десь 400 з гаком кубів. ( Вам що вистачає 100 кубів газу на опалення?) Підіть в соцзабез, там вам дадуть бумажку, де все буде розписано. Ліміт в  1200 кубів вже давно скасований, субсидія призначається на рік, але розрахунки проводяться окремо на опалювальний і на не опалювальний період.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Selbeor сказал:

А на рахунок газу, то це на місяць 2400, тобто держава вам компенсує вартість майже 350 кубів газу, при тому що норма на будинок, я так думаю, десь 400 з гаком кубів. ( Вам що вистачає 100 кубів газу на опалення?) 

Спасибо. Не віриться, що це на місяць. 100 кубів це за жовтень, при цьому економили. А так 300-400, в дуже великий мороз 17 куб в день. Так за жовтень в мене залишилось 2400-688=1712 грн. Куди вони подінуться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, deluxkangoo сказал:

Так за жовтень в мене залишилось 2400-688=1712 грн. Куди вони подінуться?

Нікуди не подінуться, перейдуть на слідуючий місяць, а як буде великий мороз то знадобляться))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@deluxkangoo  зареєструйся на сайті Луцького міського обчислювального центру, там все гарно видно в одній табличці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де знайти ці дані? На квитанціях газу і електроенергії з приват24 нема однакових кодів.

  • № вашої комунальної картки (є на будь-якiй оплаченої квитанції). Вказувати карту основний квартири (без букви "А"). № карти повинен відповідати адресі (поле нижче).
  • Адреса: Вказувати в форматі: Код вулиці-№Дома-№Квартіри. Так, як це друкується на Ваших квитанціях. Повинен відповідати № карти (поле вище)
  •  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а  звичайних паперових квитанцій в тебе нема? Ніколи не платив на пошті чи в Ощадбанку (чи іншому)?

До речі, ось була тема, де трішки обговорювали реєстрацію на сайті обчислювального...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайних паперових квитанцій нема .  

Місцевий Обчислювальний Центр м. Луцька

а я вже не в місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, jack74 said:

@deluxkangoo  зареєструйся на сайті Луцького міського обчислювального центру, там все гарно видно в одній табличці

Хіба що за минулий місяць, базу ще не оновили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зрозуміло що за минулий місяць. База в них обновлюється 5-6-го числа, сьогодні ще рано

 

 

13 годин тому, deluxkangoo сказано:

Місцевий Обчислювальний Центр м. Луцька

а я вже не в місті.

ну вибачай, я ж не екстрасенс вгадувати, де ти живеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...