Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

28 минуты назад, nickel сказал:

Повідомив куди треба? Якщо ні, то й продовжуй платити за них платити.

 

 

В наших людей такий менталітет, що ніхто нікуди повідомляти не буде, не навчані. Краще тихо сидіти і спостерігати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь
4 годин тому, Lovetstiney сказано:

Бо ті хто немає субсидії платять і за тих хто має субсидію.

 

На мою думку держава має якось перевіряти доходи громадян ( реальні а не ті що подали), бо багато хитрих зявилося. Знаю людей які в сімї всі працюють, мають непогані доходи та отримують субсидію, бо офіційно на роботі тільки хтось один зареєстрований. Думаю це не нормально. Таких треба направляти на роботу через центри зайнятості, а не кормити даючи субсидії за рахунок інших громадян. Що зробиш, це Україна :-(  А на тих хто платить, тягар лягає з кожним кому видали субсидію все більший...

Ну, друже, ти насмішив, яким чином перевіряти доходи? І на твою думку непогані доходи це скільки? Люди працюють, викручуються як уміють, при цьому держава у цьому участі не бере, а податки вимагає. Це ж треба таке придумати - "Бо ті хто немає субсидії платять і за тих хто має субсидію". Не з субсидій треба жити, а з нормальних зарплат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Податки потрібно платити всім!

Життя на те й є, що ще "не вилізши з дупи" ти вчишся викручуватись і хоч не прямо, але комусь цьому завдячуєш: електрику, горілці чи подертому презервативу. 

Тому будь добрий, плати податки, щоб дати життя наступному ;)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Податки потрібно платити всім!

Життя на те й є, що ще "не вилізши з дупи" ти вчишся викручуватись і хоч не прямо, але комусь цьому завдячуєш: електрику, горілці чи подертому презервативу. 

Тому будь добрий, плати податки, щоб дати життя наступному ;)

 

 

 

Податки платять усі люди так чи інакше - наприклад, я поїхав на заробіток за кордон і привожу валюту, але усі товари я купую тут, за комунальні послуги та інші оплачую теж тут, де у вартість давно закланені усі податки. Так, що моє сумління чисте, бо я не ходжу з простянутою рукою, і нікого не грабую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Ukrainec сказал:

Життя на те й є, що ще "не вилізши з дупи" ти вчишся викручуватись і хоч не прямо, але комусь цьому завдячуєш: електрику, горілці чи подертому презервативу. 

 

Співчуваю тим людям, які завдячують життям електрику, горілці і подертому презервативу....сумно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, bormotuha сказано:

 

Податки платять усі люди так чи інакше - наприклад, я поїхав на заробіток за кордон і привожу валюту, але усі товари я купую тут, за комунальні послуги та інші оплачую теж тут, де у вартість давно закланені усі податки. Так, що моє сумління чисте, бо я не ходжу з простянутою рукою, і нікого не грабую.

Ти отримав дохід, значить ти мусиш поділитися ним з державою де живеш, якщо ні то мінімум штраф, максимум за грати і тут не має бути виключень, такий закон і не потрібно кивати на когось. Якщо такі "виключення" відбуваються, то потрібно допомогти цим людям виправитись і пояснити, що вони роблять не правильно, думаю як це зробити не важко здогадатися. Так є скрізь і в розвинутій Європі, США і у найнерозвинутіших Судані, Гондурасі.  А ось від усвідомлення того, що контроль за участтю та розподілом податків лежить на кожному, залежить добробут всієї нації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Selbeor сказано:

Співчуваю тим людям, які завдячують життям електрику, горілці і подертому презервативу....сумно...

Насправді нічого поганого в цьому нема... Як би не гірко є усвідомлювати, але більше 51% населення земної кулі з"являється  завдяки випадковим обставинам, в тому числі і вище перерахованим. Де цей процес намагаються більш-менш контролювати ріст населення йде на спад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

Ти отримав дохід, значить ти мусиш поділитися ним з державою де живеш...

 

Якщо я отримав дохід, то з мене уже податок взяли за кордоном, ніхто нікому нічого не мусить, подвійний податок чомусь не хочеться платити, на кого витрачати свої кошти я сам вирішуватиму. Освіта платна, попади у лікарню, дізнаєшся про безкоштовну медицину. Доньці операцію робили, типу безкоштовно, але 7000 грн. потрачено.

Для загального

https://ukr.media/ukrain/227532/

http://www.iarex.ru/interviews/39332.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, bormotuha said:

Якщо я отримав дохід, то з мене уже податок взяли за кордоном, ніхто нікому нічого не мусить, подвійний податок чомусь не хочеться платити

чуть не так, насправді платити треба, хоча б ті податки, яких нема закордоном

http://zarobitchany.org/uridicheskaya-pomoshh/nalogovye-debri-pri-poiskah-luchshey-jizni-za-granicey

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Ukrainec said:

Ти отримав дохід, значить ти мусиш поділитися ним з державою де живеш

Якщо він працював офіційно, то й заплатив податок на прибуток в тій країні, де заробив ці гроші. Це нормальна світова практика.

А от в нас "нормальною" практикою є виплата в конвертах. В тебе (в дружини, батьків, братів, сестер ... ) зарплата 100% біла? Молодець, якщо так. Якщо ні, негайно повідом, куди слід.

Але я не зовсім тоді розумію: якщо сім'я дійсно працює (а не ходить на роботу а-ля бюджетник) і в чоловіка та дружини нормальні білі зарплати, тоді про яку субсидію мова? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, bormotuha сказано:

Податки платять усі люди так чи інакше - наприклад, я поїхав на заробіток за кордон і привожу валюту, але усі товари я купую тут, за комунальні послуги та інші оплачую теж тут, де у вартість давно закланені усі податки. Так, що моє сумління чисте, бо я не ходжу з простянутою рукою, і нікого не грабую.

тут теж цікаво виходить: з одного боку ти ніби привозиш валюту у державу (явний +) і держава забирає субсидію; з іншого боку - для чого працювати, сидиш дома, отримуєш субсидію (субсидія у господарів приватних будинків доволі велика виходить, ще треба спробувати знайти роботу, щоб стільки щомісяця заробляти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

Якщо він працював офіційно, то й заплатив податок на прибуток в тій країні, де заробив ці гроші. Це нормальна світова практика.

А от в нас "нормальною" практикою є виплата в конвертах. В тебе (в дружини, батьків, братів, сестер ... ) зарплата 100% біла? Молодець, якщо так. Якщо ні, негайно повідом, куди слід.

Але я не зовсім тоді розумію: якщо сім'я дійсно працює (а не ходить на роботу а-ля бюджетник) і в чоловіка та дружини нормальні білі зарплати, тоді про яку субсидію мова? 

Практика практикою, але є закон і треба його нам дотримуватись. 

Так вийшло, що серед моєї рідні, на скільки мені відомо, ЗП біла. 

Від "безділля" вдається принести ще зайвий "кусок" до хати, з яких плачу понад дві сотні грн. відрахувань (в т.ч. податків). Раніше не платив, але в 2014р пішов і "здався", зараз "сплю спокійно"! І гроші ніби не великі і "срати" таким як ти на фрумі є чим! :D

Так що все залежить від бажання примусу ;)

 

Про субсидію питаєш? Хм? Сам не знаю?:wacko: тримався до останнього...

Певно, щоб потім не срати на формуах, що лише ви винні в курсу 60грн/1дол

Розважаюсь кароч! 

 

Така відповідь тебе задовільнить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, Ukrainec said:

"срати" таким як ти на фрумі є чим! :D

...

Певно, щоб потім не срати на формуах, що лише ви винні в курсу 60грн/1дол

...

Така відповідь тебе задовільнить?

Дякую за вашу відповідь!

Відразу відчувається європейський рівень дискусії. Саме такими я уявляю кадидатів в місцеві депутати від демократичних сил.

 

Ну й раз тема про субсидії. Я, на відміну від тебе, поки що не здався. Плачу повну вартість (в районі 1500 грн.), намагаюсь економити все, що по лічильнику: воду, світло, газ. 

 

Смайл )))

 

П.С. Щодо закону. Цитата з статті, лінк на яку дав Револьвер:

Quote

Налоговые ставки в разных странах отличаются и, если за границей вы уплатите сумму меньшую, чем предусматривают украинские законы, то вам придется доплатить разницу. А вот если уплаченная сумма оказалась выше, то государство разницу компенсировать не будет. 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

Дякую за вашу відповідь!

Відразу відчувається європейський рівень дискусії. Саме такими я уявляю кадидатів в місцеві депутати від демократичних сил.

 

Ну й раз тема про субсидії. Я, на відміну від тебе, поки що не здався. Плачу повну вартість (в районі 1500 грн.), намагаюсь економити все, що по лічильнику: воду, світло, газ. 

 

Смайл )))

 

Мужик ! ! !  Euro-blya! 

 

smile))))) ^x^

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ситуація:

Документи на субсидію подавали поштою. Що субсидію призначили, взнали лише з нарахувань на сайті Обчислювального. Надана субсидія покривала майже всю комуналку. "Майже" - це за вивіз сміття недопокрили десь біля 90 копійок :) Яка та "частка", яку мали сплачувати з своєї кишені, не знали та й не заморачувались. В результаті за недоплату 3грн.60коп. надання субсидії припинили, про що повідомили листом. Тепер потрібно сплатити цей БОРГ :), прийти з квитанцією до них, і по-новому подавати Заяву/Декларацію (це з їх слів, відділу соцвиплат)

 

Будьте уважні, щоб з-за такої єрунди не мати собі зайвої біганини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, jack74 сказал:

Ситуація:

Документи на субсидію подавали поштою. Що субсидію призначили, взнали лише з нарахувань на сайті Обчислювального. Надана субсидія покривала майже всю комуналку. "Майже" - це за вивіз сміття недопокрили десь біля 90 копійок :) Яка та "частка", яку мали сплачувати з своєї кишені, не знали та й не заморачувались. В результаті за недоплату 3грн.60коп. надання субсидії припинили, про що повідомили листом. Тепер потрібно сплатити цей БОРГ :), прийти з квитанцією до них, і по-новому подавати Заяву/Декларацію (це з їх слів, відділу соцвиплат)

 

Будьте уважні, щоб з-за такої єрунди не мати собі зайвої біганини

Я правильно зрозумів, борг назбирався з 4 місяці за вивіз сміття?

Повернути субсидію не вимагають, лише сплатити борг у 3,60?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, за 4 місяці. Повертати не вимагають, лише сплатити недоплату і по-новому подати заяву/декларацію з квитанціями про сплату цього боргу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
37 хвилин тому, halcogen сказано:

Що робити з цим?
 

Untitled.png

я так розумію, це та сума яку власники ....газу отримали від держави...

тесть оформив субсидію, ходив виясняти, сума чуть менша, але те ж немаленька. газ платиться по лічильнику. нарахували, виходячи з 500 кубів на місяць,  більше 1300 грн. обовязкового платежу і 1800 грн.субсидії. при тому, що в цю зиму використовували 200-220 кубів в місяць (влітку 50 кубів). у ....газі сказали, що використовувати на повну і ще буде запас на наступну зиму, вдруг вона буде холодна. ))

тепер незрозуміло, чи при такій переплаті платити обовязковий платіж? чи платити по фактичному використанню, сума десь на третину менша від обовязкового платежу?

п.с. і з якої радості власники ....газу отримуватимуть 1800 грн. субсидованих коштів з бюджету, якщо по факту родина споживає газу менше, ніж визначили по нормі для субсидії?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, rl72 сказано:

тепер незрозуміло, чи при такій переплаті платити обовязковий платіж? чи платити по фактичному використанню, сума десь на третину менша від обовязкового платежу?

 

 

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF/page

                    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 

                        П О С Т А Н О В А 
                    від 21 жовтня 1995 р. N 848 
                               Київ 

         Про спрощення порядку надання населенню субсидій 
      для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних 
           послуг, придбання скрапленого газу, твердого 
               та рідкого пічного побутового палива 

...

Громадяни, яким  призначено субсидію для відшкодування витрат 
на  оплату  житлово-комунальних  послуг,   зобов'язані   щомісячно 
сплачувати  свою  обов'язкову  частку витрат на оплату цих послуг. 
У  разі  коли  вартість  фактично  використаної  послуги менша ніж 
обов’язкова  частка  витрат  на  оплату  цієї  послуги,  громадяни 
сплачують  її  фактичну  вартість. Сума субсидії, яку структурними 
підрозділами   з   питань   соціального   захисту  населення  було 
переказано  на  рахунки  виконавців/виробників житлово-комунальних 
послуг  для  оплати  їх вартості в розмірі соціальних нормативів і 
яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання 
послуг,  зараховується  виконавцем/виробником  як оплата послуг, у 
тому   числі  обов’язкової  частки  платежу  домогосподарства,  на 
наступні розрахункові періоди.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, rl72 сказал:

тепер незрозуміло, чи при такій переплаті платити обовязковий платіж?

Звичайно, що не платити! Який може бути обов'язковий платіж, коли 13 тищ переплати? Для ще більшого збільшення переплати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.04.2016 at 10:37, Selbeor сказано:

Звичайно, що не платити! Який може бути обов'язковий платіж, коли 13 тищ переплати? Для ще більшого збільшення переплати?

Згоден. Завжди платив обов'язковий платіж, боявся що субсидію знімуть. В результаті теж накопичилась переплата, я плюнув на той платіж, і вже 2 місяці плачу суто по факту споживання. І все ОК, субсидія є. Головне, щоб заборгованості не було за жодним пунктом комуналки, а обов'язковий платіж - ІМХО, не є таким вже й обов'язковим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Serpent сказал:

Згоден. Завжди платив обов'язковий платіж, боявся що субсидію знімуть. В результаті теж накопичилась переплата, я плюнув на той платіж, і вже 2 місяці плачу суто по факту споживання. І все ОК, субсидія є. Головне, щоб заборгованості не було за жодним пунктом комуналки, а обов'язковий платіж - ІМХО, не є таким вже й обов'язковим.

2 місяці - не показник, субсидію можуть і через пів-року забрати. І через суд вимагати повернення коштів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, nickel сказал:

субсидію можуть і через пів-року забрати. І через суд вимагати повернення коштів.

А за що мають забрати субсидію, коли на всіх рахунках переплати? По обов'язковому платежу, - наприклад вам визначили норму споживання газу 500 кубів в місяць(норми споживання в нас дуже завищені, про це писалось вище неодноразово), субсидію призначили на 480 кубів, а за 20 кубів ви маєте платити. От сума за ці 20 кубів і є обов'язковий платіж. Якщо ж ви використовуєте в місяць 300 кубів, держава перераховує облгазу суму за всі 480 кубів і у вас ця різниця (480-300=180) йде в переплату. Тобто ви зекономили 180 кубів газу))) То який може бути обов'язковий платіж?! Ще раз наведу цитату з Постанови:
Сума субсидії,яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/виробником як оплата послуг, у тому числі обов’язкової частки платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди.

Cвоєю економією ви покриваєте обов'язковий платіж.

Якщо сплювалися б всі 500 кубів, як призначено по нормі, тоді немає питань - за 480 платить держава, за 20 ви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...