Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, AID сказал:

 

бо до того корита (виконання робіт за державний кошт) допускаються лише "свої",

в нас теж на зборах обговорювали утеплення за міською програмою 70/30 - але коли згадали про такі дикі ціни, які примусово насаджуються міським керівництвом, то вирішили повторно перерахувати, що буде дешевше: зробити самим з "шабашниками", чи получити допомогу 70% від міста, тільки невідомо від якої суми.

Про тендери всі ж знають. Так це те ж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь
12 годин тому, ігорчик сказано:

Шановні форумчани як взнати по якій причині відмовлено в субсидії?

Сходити в ЦНАП не судьба?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, ігорчик сказано:

Шановні форумчани як взнати по якій причині відмовлено в субсидії?

очевидно, що запитати в тих, хто відмовив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені не приходив навіть і про призначення.

Навіть якщо й повинні, то що? Сидіти чекати листа?

І навіть якщо й посилали, це ж пошта! Лист міг і загубитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, jack74 said:

 

мені не приходив навіть і про призначення.

 

Про призначення і не надсилають. Якщо є якісь питання, нюанси - телефонують (я особисто і моя теща тому приклад).

І якщо шановний @ігорчик взнав, що йому відмовили, міг і за разом взнати причину відмови. Причин, до речі, не так багато і вони легко гугляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як ти там писав? "повинні"? От і про призначення ПОВИННІ повідомляти

В пункті 13 (абзац 19-й) Постанови кабміну №848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій ..." сказано:

Цитувати

Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається протягом десяти днів після подання заяви та отримання відомостей, визначених абзацами восьмим - дванадцятим цього пункту. При цьому структурним підрозділом з питань соціального захисту населення повідомляється заявнику про призначення (непризначення) житлової субсидії.

Яким чином повідомляється? - так, конретно не вказується, але яким ще чином державні органи повідомляють громадян, як не листами? А листи, зазвичай, губляться, а отже їх і не особо обов'язково взагалі надсилати, бо завжди можна з'їхати "ми надсилали, всі питання до Укрпошти"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, jack74 said:

Яким чином повідомляється? - так, конретно не вказується, але яким ще чином державні органи повідомляють громадян, як не листами?

Стовпчиком і сумами у квитанції не достатньо? Треба листа ще надсилати? "Шановний Свирид Опанасович! Прийміть наші найщиріші вітання із нагоди призначення Вам субсидії"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так. А "стовпчиком і сумами" - це не повідомили, і ти сам це добре розумієш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, ігорчик said:

Шановний Ігорчик пішов на пошту і по квитанції взнав про відмову.працівники пошти не можуть знати причини відмови

В квитанції є запис, що Вам відмовлено в субсидії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подскажите как удаленно подавать показатели за холодную воду, не зная номера счета. Кто как подает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ніяк. Я і зарєєструвався, і подавав, і навіть дублював дзвінком - один фіг не вносили новий показник.

100% надійно - це піти на пошту і заплатити там, вказуючи показник. Чи попросити зробити "нульову" квитанцію (якщо, напр., субсидія покриває все) і вказати новий показник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, ігорчик said:

В квитанції є запис що субсидія 000

І з цього випливає, що Вам відмовили у субсидії? Мій приклад: відправив документи на субсидію у жовтні, отримав субсидію у грудні, а це було тоді, коли звернень за нею було набагато менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заліз на www.komunal.lutsk.ua, виявилось що і в мене субсидія 000, хоча ще минулого місяця була. Шото вони там намутили.

upd. правда в минулому місяці подавались документи по змінах проживаючих і тп, але зміни такі, що субсидія мала збільшитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 minutes ago, Vadimm said:

Заліз на www.komunal.lutsk.ua, виявилось що і в мене субсидія 000, хоча ще минулого місяця була. Шото вони там намутили.

upd. правда в минулому місяці подавались документи по змінах проживаючих і тп, але зміни такі, що субсидія мала збільшитись.

Субсидія твоя може й збільшиться, але не автоматично. 

 

48 minutes ago, Vadimm said:

в минулому місяці подавались документи по змінах проживаючих

Можеш сміливо йти і оформляти по-новому. Плавали - знаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SunSeth сказал:

Можеш сміливо йти і оформляти по-новому. Плавали - знаємо.

100% якщо були зміни по проживаючих треба наново все оформляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи може подавати документи зареєстрована особа але не власник особового рахунку з оплати комунальних послуг?
щось не можу знайти відповіді на ніби просте питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Dima4s сказал:

чи може подавати документи зареєстрована особа але не власник особового рахунку з оплати комунальних послуг?
щось не можу знайти відповіді на ніби просте питання.

 

Ні, не може.

 

До речі, може хто не в курсі, але в нашій області можна подати документи он-лайн: https://subsidii.mlsp.gov.ua/

Форми зручні, все розжовано, помилитися важко, по результату вже заповнені форми приходть на емейл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, adebt сказано:

 

Ні, не може.

 

До речі, може хто не в курсі, але в нашій області можна подати документи он-лайн: https://subsidii.mlsp.gov.ua/

Форми зручні, все розжовано, помилитися важко, по результату вже заповнені форми приходть на емейл.

А якщо людина на яку відкриті рахунки через стан здоровя фактично не здатна писати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, adebt said:

До речі, може хто не в курсі, але в нашій області можна подати документи он-лайн: https://subsidii.mlsp.gov.ua/

Форми зручні, все розжовано, помилитися важко, по результату вже заповнені форми приходть на емейл.

Баян. Потім все-рівно треба мантулити в Департамент і все особисто підписувати. 2 рази таким займався, то 2-й раз в мою заяву і декларацію через місяць ще ніхто й не заглядав і навіть не роздруковував ще.

26 minutes ago, Dima4s said:

 

чи може подавати документи зареєстрована особа але не власник особового рахунку з оплати комунальних послуг?
щось не можу знайти відповіді на ніби просте питання.

 

Візьми в Департаменті бланки, вдома заповни і занеси або відправ поштою рекомендованим із повідомленням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Dima4s сказал:

А якщо людина на яку відкриті рахунки через стан здоровя фактично не здатна писати?

 

Я думаю, що стосовно таких виключних ситуацій, треба їхати в соц. політики на пр. Волі. Там 100% пояснять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, SunSeth сказал:

Баян. Потім все-рівно треба мантулити в Департамент і все особисто підписувати. 2 рази таким займався, то 2-й раз в мою заяву і декларацію через місяць ще ніхто й не заглядав і навіть не роздруковував ще.

Візьми в Департаменті бланки, вдома заповни і занеси або відправ поштою рекомендованим із повідомленням.

 

ну ізвінітє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, adebt сказано:

 

Я думаю, що стосовно таких виключних ситуацій, треба їхати в соц. політики на пр. Волі. Там 100% пояснять.

Сьогодні питав чому не продовжили субсидію - припущення, за невчасну оплату послуг... Чітко мені так ніхто і не сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна оформити субсидію тільки на централізоване опалення? А все решта платити по повній?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Dima4s сказал:

Сьогодні питав чому не продовжили субсидію - припущення, за невчасну оплату послуг... Чітко мені так ніхто і не сказав.

 

Дурдом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...