Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

34 минуты назад, Dima4s сказал:

Сьогодні питав чому не продовжили субсидію - припущення, за невчасну оплату послуг... Чітко мені так ніхто і не сказав.

Наскільки невчасно сплачували послуги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, nickel сказано:

Наскільки невчасно сплачували послуги?

один місяць не оплатив, на наступний заплатив за 2.
Завтра буду допитуватись краще.. щось не віриться що через це... А то ж відчув себе злісним не платником))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Dima4s сказал:

чи може подавати документи зареєстрована особа але не власник особового рахунку з оплати комунальних послуг?
щось не можу знайти відповіді на ніби просте питання.

може подати будь-хто із зареєстрованих осіб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Saddy сказано:

може подати будь-хто із зареєстрованих осіб

дякую. так. подавати може будь яка зареєстрована.
Причина зняття субсидії в них в базі не вказана. пише тільки число зняття. Інша працівниця мінсоцпол, та щ овідповідає саме за субсидію. сказала що 100% через відсутність обовязкової проплати на 1 число наступного місяця.
Так що якщо не маєш грошей заплатити за комуналку- в тебе ще і субсидію заберуть)) Логіка ахрєнітєльна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, SunSeth сказано:

Баян. Потім все-рівно треба мантулити в Департамент і все особисто підписувати. 2 рази таким займався, то 2-й раз в мою заяву і декларацію через місяць ще ніхто й не заглядав і навіть не роздруковував ще.

Візьми в Департаменті бланки, вдома заповни і занеси або відправ поштою рекомендованим із повідомленням.

реєструвався на сайті/заповнював заяву і декларацію через е-мейл чи через ІД-банкінг/цифровий ключ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, halcogen сказано:

Терміново подавайте повторно на нову субсидію. Щоб швидше її розлядали, можна через день туди  навідуватися і тріпати їм нерви, виводити з рівноваги. Вимагайте кулаком і законом. Гірше вже не буде, мстя вона така..

та ладно вам. нащо їм нерви тріпати?) Заповнив по новому і заніс в цнап. сказали повідомлять якщо буде відмова..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dima4s сказано:

сказала що 100% через відсутність обовязкової проплати на 1 число наступного місяця.

Не факт. Я вже більше півроку не вношу ніяку обов'язкову плату, плачу тупо те, що нараховано і нічого зверху, і субсидія, тьху-тьху, нікуди не поділася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, rl72 said:

реєструвався на сайті/заповнював заяву і декларацію через е-мейл чи через ІД-банкінг/цифровий ключ?

В той час, коли я заповнював іншої опції, крім реєстрації через е-мейл не було або я її не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Serpent сказано:

Не факт. Я вже більше півроку не вношу ніяку обов'язкову плату, плачу тупо те, що нараховано і нічого зверху, і субсидія, тьху-тьху, нікуди не поділася.

те щ онараховано ЩОМІСЯЧНО. а я пропустив місяць і не заплатив взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, SunSeth сказано:

В той час, коли я заповнював іншої опції, крім реєстрації через е-мейл не було або я її не знайшов.

 

Цитувати

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ
Реєстрація/вхід за адресою електронної пошти

Заявник може:

  • - направити документи в електронній формі для попереднього розгляду (після опрацювання електронних документів та підтвердження права на призначення субсидії необхідно подати готові документи особисто);
  • або
  • - заповнити та роздрукувати документи для особистої подачі в орган соціального захисту населення.

 


ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ
(тільки для Вінницької, Волинської та Донецької обл.)
Реєстрація/вхід з ідентифікацією BankID
Реєстрація/вхід з ідентифікацією ЕЦП

Заявник може:

  • - подати документи для призначення субсидії в електронній формі (в даному випадку відсутня необхідність візиту до органу соціального захисту населення та надання документів у паперовій формі).

 

Увага! Послуга працює у пілотному режимі тільки для мешканців Вінницької, Волинської та Донецької областей

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені нарахували субсидію за газ на 350 куб з 470 (цифри приблизні). Тобто обов'язкова плата за 120 куб. За жовтень я спалив 100 куб. Платити мені обов'язкову плату? За листопад спалю орієнтовно 300-350 куб. Якщо не буду платити відберуть субсидію? Якщо буду платити, куди лишній газ подіти?  Минулої зими субсидій не оформляли, зима була тепла і економивши вписались в 1200 куб за 6 місяців. Хто що думає?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, deluxkangoo сказал:

Мені нарахували субсидію за газ на 350 куб з 470 (цифри приблизні). Тобто обов'язкова плата за 120 куб. За жовтень я спалив 100 куб. Платити мені обов'язкову плату? За листопад спалю орієнтовно 300-350 куб. Якщо не буду платити відберуть субсидію? Якщо буду платити, куди лишній газ подіти?  Минулої зими субсидій не оформляли, зима була тепла і економивши вписались в 1200 куб за 6 місяців. Хто що думає?

 

Платити треба лише за фактично використаний газ, 100 кубів за жовтень. Будеш переплачувати, в кінці сезону переплату повернуть державі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

Платити треба лише за фактично використаний газ, 100 кубів за жовтень. Будеш переплачувати, в кінці сезону переплату повернуть державі.

Так може показники подавати більші, напр. за листопад 450 куб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, deluxkangoo сказал:

Так може показники подавати більші, напр. за листопад 450 куб.

Прийде контролер, що йому розказувати будеш? Чи будеш ховатися від нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 19.11.2016 at 09:28, deluxkangoo сказал:

Мені нарахували субсидію за газ на 350 куб з 470 (цифри приблизні). Тобто обов'язкова плата за 120 куб. За жовтень я спалив 100 куб. Платити мені обов'язкову плату? За листопад спалю орієнтовно 300-350 куб. Якщо не буду платити відберуть субсидію? Якщо буду платити, куди лишній газ подіти?  Минулої зими субсидій не оформляли, зима була тепла і економивши вписались в 1200 куб за 6 місяців. Хто що думає?

 

За жовтень не платив і ще залишилось 250 кубів по субсидії. За листопад спалю 400 кубів, чи треба платити за 50 кубів, чи віднімется з жовтневих 250-ти? Порадьте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, halcogen сказал:

Поки платіть лише обовязковий платіж. Головне в кінці опалювального сезону вийти по нулям. 

якщо я не буду платити взагалі, то мабуть вийду по нулям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, halcogen сказал:

Поки платіть лише обовязковий платіж. Головне в кінці опалювального сезону вийти по нулям. 

Нащо платити обов'язковий платіж, якщо людина по факту стільки не споживає? Щоб в кінці сезону назбирати пару тисяч переплати, яку потім заберуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Нащо платити обов'язковий платіж, якщо людина по факту стільки не споживає? Щоб в кінці сезону назбирати пару тисяч переплати, яку потім заберуть?

отож.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, halcogen сказал:

Тут трохи вище @Dima4s писав за що забрали субсидію. А ви все про своє. Та переплата, що виникає в кінці опалюв. сезону - це не ваші кошти, ви їх особисто не вносили туди, тому претендувати на них не можете. Кошти повертаються туди, звідки і були взяті - в бюджет країни. Ваше завдання платити обовязковий платіж, економити в межах субсидії вас ніхто не заставляє, це особисто ваша справа.

 

Він не оплатив вчасно комунальні послуги взагалі. Вже скільки говорено-переговорено, платиться не обов'язковий платіж, а фактично спожиті послуги. Я вже другий рік плачу лише фактично спожите, при чому якщо є переплата по чомусь, то спочатку віднімає переплату, якщо треба доплачую. Але обов'язковий платіж вже більше року не плачу. Не баламуть людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже навіть в платіжках не пише про обов'язковий платіж, а пише "при несплаті щомісяця вартості фактично спожитих послуг з урахуванням розміру призначеної субсидії надання субсидії припиняється".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, halcogen сказал:

А у вас як виходить?

Останній раз платив ще коли субсидії не було - травень 2015 року. Потім переплата лише збільшувалася, зараз майже 1000 гривень (в квартирі одна газова плита).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, halcogen сказал:

На днях був в соцбесі, спеціально цікавився таким питанням. Сказали чітко і голосно - платити обовязковий платіж треба

Проезд запрещен, но вам туда можно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

платити обов'язковий платіж чи платити за фактично спожиті послуги ?   голосувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, deluxkangoo сказал:

платити обов'язковий платіж чи платити за фактично спожиті послуги ?   голосувати?

Цитата

- Какой платеж нужно оплачивать за газ в частном доме, если по соц.норме из расчета по субсидии выделено 470м3 , а фактически было использовано меньше (например 280м3). Где и в каком документе КМ Украины можно прочесть, как проводится начисление за фактические м3 при том, что субсидии зашло 1100грн. в месяц на счет абонента – это на 470м3 газа . В г. Мелитополе ДП горгаз обязывает всех вне зависимости от потребленных м3 оплачивать обязательный платеж. Почему другие предприятия, если потребил меньше установленной нормы, то к оплате идет 0,00 грн. все перекрывает субсидия, а горгаз ничего не может пояснить абонентам?

Наталья Комаринская

 

- Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій (п.15 абзац 3) визначено, що громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов'язані щомісячно сплачувати свою обов'язкову частку витрат на оплату цих послуг  (з текстом Положення можна ознайомитися  за посиланням http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF).

Розмір обов'язкової частки плати за послуги вказано у Вашому Повідомленні про призначення субсидії.

 Якщо Ви не використали кошти перерахованої субсидії внаслідок економного споживання послуг, підприємство, якому перераховано надлишкову суму субсидії, повинно зарахувати її як оплату спожитих послуг, в тому числі обов'язкової частки платежу, в наступні розрахункові періоди.

Ви можете використовувати суму переплати для оплати послуг, зокрема, не платити обов’язковий платіж або сплачувати обов’язковий платіж частково, доки не вичерпається сума переплати. Потрібно лише стежити, щоб не утворилася заборгованість.

Мінсоцполітики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...