Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь

а я вообще довольна....в мене субсидія, практично всю оплату взяла на себе....За газ за жовтень в мене -935грн))))), за місяць намотуємо 20-25куб....сказали, що то за три місяці нараховані...кароче нічого не поняла, але субсидія все перекрила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вообще довольна....в мене субсидія, практично всю оплату взяла на себе....За газ за жовтень в мене -935грн))))), за місяць намотуємо 20-25куб....сказали, що то за три місяці нараховані...кароче нічого не поняла, але субсидія все перекрила.

От і в мене те саме, але я не дуже "довольна". Маю переплату за все: газ, е/енергію, воду, утримання будинку. І коли в черговий раз приходжу в банк платити і чую:"54 копійки до оплати", я не розумію, за що мені цього вносити обов'язковий платіж 126 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора повкручував замість економок старі лампи розжарювання. З цими субсидіями немае змісту економити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора повкручував замість економок старі лампи розжарювання. З цими субсидіями немае змісту економити.

 

Вчора приходила жіночка з Водоканалу знімати покази холодної води. Діалог:

Ж: У вас переплата 60 кубів. У вас що, лічильник несправний?

Я: Ні, у нас субсидія. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора повкручував замість економок старі лампи розжарювання. З цими субсидіями немае змісту економити.

 

Вчора приходила жіночка з Водоканалу знімати покази холодної води. Діалог:

Ж: У вас переплата 60 кубів. У вас що, лічильник несправний?

Я: Ні, у нас субсидія. :)

Хм... і як далі? домовились з жінкою?....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цими субсидіями немае змісту економити.

АЕС працюють на імпортних ТВЕЛах. Вугілля для ТЕС також частово імпортується. Підвищення споживання електроенергії - тиск на курс національної валюти, та зростання виручки в агресора.

Гарячу воду гріють газом. Зростання споживання газу - тиск на курс, і зростання виручки агресора.

Та й в цілому природні ресурси обмежені.

якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АЕС працюють на імпортних ТВЕЛах. Вугілля для ТЕС також частово імпортується. Підвищення споживання електроенергії - тиск на курс національної валюти, та зростання виручки в агресора.

Гарячу воду гріють газом. Зростання споживання газу - тиск на курс, і зростання виручки агресора.

Та й в цілому природні ресурси обмежені.

якось так...

Ну і...?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АЕС працюють на імпортних ТВЕЛах. Вугілля для ТЕС також частово імпортується. Підвищення споживання електроенергії - тиск на курс національної валюти, та зростання виручки в агресора.

Гарячу воду гріють газом. Зростання споживання газу - тиск на курс, і зростання виручки агресора.

Та й в цілому природні ресурси обмежені.

якось так...

Ну і...?
висновок не очевидний?

збільшуєш енергоспоживання (бо субсидія все-одно покриває) - збільшується імпорт енергоносіїв - падає курс національної валюти - падає добробут населення

крім того, частина збільшення імпорту тоді припадає на еРеФ, в якої зростають доходи (і, відповідно, можливості для фінансування агресії)

крім того, природні ресурси в більшій своїй частині - невідновні, і надмірне споживання нами спричинить до їх нестачі в наший дітей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

висновок не очевидний?

збільшуєш енергоспоживання (бо субсидія все-одно покриває) - збільшується імпорт енергоносіїв - падає курс національної валюти - падає добробут населення

крім того, частина збільшення імпорту тоді припадає на еРеФ, в якої зростають доходи (і, відповідно, можливості для фінансування агресії)

крім того, природні ресурси в більшій своїй частині - невідновні, і надмірне споживання нами спричинить до їх нестачі в наший дітей

Субсидію маєш? Принцип її надання знаєш?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

висновок не очевидний?

збільшуєш енергоспоживання (бо субсидія все-одно покриває) - збільшується імпорт енергоносіїв - падає курс національної валюти - падає добробут населення

крім того, частина збільшення імпорту тоді припадає на еРеФ, в якої зростають доходи (і, відповідно, можливості для фінансування агресії)

крім того, природні ресурси в більшій своїй частині - невідновні, і надмірне споживання нами спричинить до їх нестачі в наший дітей

Субсидію маєш? Принцип її надання знаєш?
я щось пропустив в принципі надання субсидії?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть "так", інакше розказував би про економію не мені, а міністерству соцполітики, яке нарахувало майже 800 грн субсидії і я ще зверху маю платити 103 гривні. В мене на все стоять лічильники і до субсидії найбільше платив зимою 550 грн, літом 300. А зараз, щоб не втратити субсидію маю споживати послуг не менше як на 900 гривень. Поясни мені яким чином я це маю зробити? Поки субсидії не монетизують, і не дадуть людям живими грошима, то люди не будуть економити і це не їхня вина. А теперішня ситуація вигідна олігархам - власникам усяких обленерго, волиньгазів, водоканалів і т.д. Чим більші норми споживання будуть прописані в субсидіях, чим більше людей буде отримувати субсидії, чим більші будуть тарифи, тим більше вони зможуть викачати грошей з держави. Монетизація усіх пільг - оце справжня реформа. Тоді і тролейбуси не будуть збитковими і люди почнуть економити і мінятимуть лампи розжарювання на більш економні, а не навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть "так", інакше розказував би про економію не мені, а міністерству соцполітики, яке нарахувало майже 800 грн субсидії і я ще зверху маю платити 103 гривні. В мене на все стоять лічильники і до субсидії найбільше платив зимою 550 грн, літом 300. А зараз, щоб не втратити субсидію маю споживати послуг не менше як на 900 гривень. Поясни мені яким чином...

Для чого ж було тоді так завчасно звертатися за субсидією? Чому не звернутися за нею з початком опалювального сезону?

При вартості опалення 15 грн./м2 все зрозуміло, а от 300 грн. в місяць - це непідйомна для тебе сумма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого ж було тоді так завчасно звертатися за субсидією? Чому не звернутися за нею з початком опалювального сезону?

При вартості опалення 15 грн./м2 все зрозуміло, а от 300 грн. в місяць - це непідйомна для тебе сумма?

Що значить "завчасно"? Щоб міняэться після початку опалювального періоду? Чому я маю платити 300, якщо можна 103?

Ти задаэш якісь дивні питання. Я тебе не можу зрозуміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли в черговий раз приходжу в банк платити і чую:"54 копійки до оплати", я не розумію, за що мені цього вносити обов'язковий платіж 126 грн.

Краще вносити, розказувала інспектор, що якщо не вносити обовязковий платіж, то в кінці кварталу , чи опалювального сезону може вилізти заборгованість і субсидію знімуть.Краще перестрахуватись.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не маю субсидії, тому не знаю всіх тонкощів.

Хіба не можна звертатися за субсидією з жовтня - листопада, коли квартплата суттєво зростає за рахунок вартості опалення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще вносити, розказувала інспектор, що якщо не вносити обовязковий платіж, то в кінці кварталу , чи опалювального сезону може вилізти заборгованість і субсидію знімуть.Краще перестрахуватись.

Заборгованність не вилізе (звідки?), але субсидію дійсно можуть зняти, якщо не робити обов'язкових платежів. 

 

Я не маю субсидії, тому не знаю всіх тонкощів.

Хіба не можна звертатися за субсидією з жовтня - листопада, коли квартплата суттєво зростає за рахунок вартості опалення?

А який смисл тянути? Зростає квартплата, зростає субсидія. Літом субсидія 300 + 103 обов'язковий платіж, зараз дали 762 грн субсидії + 103 грн обов'язковий платіж. 103 гривні плачу і літом і зимою, навіщо чекати опалювальний період? Дають стільки субсидії, що я ніколи в житті не споживав, бо коли сам за це все платив, то економив (лічильники ставив, на економки перейшов і т.д.). А тепер немає смислу економити, плачу все рівно 103 гривні, ще й переплата накопичується. В мами вже декілька тисяч переплати так назбиралося, бо вона вже давно субсидію отримує (ще до реформ). А все тому, що гроші не мені йдуть , а олігархам, які одночасно і при владі і ці послуги надають. От їм і вигідно мене субсидіями завалити. Отак легально викачують з держави наші податки. Чим народ бідніший, тим більше людей звернеться по субсидії, чим більше отримає субсидії, тим більше грошей можна буде викачати з бюджету у вигляді субсидій, чим більше викачають, тим менше залишиться народу, коло замкнулося. Розірвати це коло може тільки монетизація. Чим більше пільг монетизується, тим менше буде з ними зловживань і розбазарювання. В мене з'явиться мотивація економити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже олігархам ніяк не вмгідно, щоб люди економили.

А чого ж це Ляшко про це мовчить.

І ще я хочу купувати газ у різних постачальників , а не у одного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А оці 103 гривні переплати просто розподіляються щомісяця по всім пунктам квитанції ( світло, газ, утримання...)? Чи людина сама каже у віконці каси, на яку з послуг їх зарахувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А оці 103 гривні переплати просто розподіляються щомісяця по всім пунктам квитанції ( світло, газ, утримання...)? Чи людина сама каже у віконці каси, на яку з послуг їх зарахувати?

В собезі сидять по пояс дерев'яні нічого толком пояснити не можуть. Приходиться самим у віконці каси вказувати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть "так", інакше розказував би про економію не мені, а міністерству соцполітики, яке нарахувало майже 800 грн субсидії і я ще зверху маю платити 103 гривні. В мене на все стоять лічильники і до субсидії найбільше платив зимою 550 грн, літом 300. А зараз, щоб не втратити субсидію маю споживати послуг не менше як на 900 гривень.

Я і справді щось пропустив.

Логіка реформи системи субсидій була якраз в тому, що людині призначається обов'язковий місячний платіж, а не фіксований розмір субсидії, як раніше (в різному розмірі на "літо" й "зиму"). Собез видав на руки документ, в якому написано про ОМП 103грн., і про те, що субсидія призначена саме в розмірі майже 800грн.? Чи це "дерев'яна" тітонька повідомила?

Можна розмістити тут скан рішення про призначення субсидії (із затертими персональними даними, звісно)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ж ситуація, тільки у мене приватний будинок. Нарахували за опалення 550 грн за газ, дали субсидії на газ 2300. Тепер типу переплата 1750 грн. Прийшла квитанція: у Вас переплата, до оплати 0,00 грн. А внизу дрібненьким шрифтом написано: обов'язковий місячний платіж - 180 грн. Хз, я так зрозумів, платити нічого не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ж ситуація, тільки у мене приватний будинок. Нарахували за опалення 550 грн за газ, дали субсидії на газ 2300. Тепер типу переплата 1750 грн. Прийшла квитанція: у Вас переплата, до оплати 0,00 грн. А внизу дрібненьким шрифтом написано: обов'язковий місячний платіж - 180 грн. Хз, я так зрозумів, платити нічого не треба

Потрібно обов'язковий місячний платіж - 180 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там мова йшла про газ для опалення приватного будинку, де потрібно проплачувати обов"язковий платіж. А так не скажу, можливо, nickel щось прояснить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як дізнатись розмір обов'язкового місячного платежу, якщо документи на субсидію були відправлені поштою? І як взагалі дізнатись, що субсидія була призначена?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...