Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Щось новеньке:

Зокрема, Оксана Гобод розповіла про те, що процедуру оформлення субсидій вкотре спростили. Так, уже зняті штрафні санкції через внесення помилкових даних у заяву чи декларацію, врегульовано питання надання субсидій фізичним особам-підприємцям, доходи по депозитам не враховуються, отримати субсидію можуть й працездатні особи, які не працюють.

Комуналка на Волині може «підскочити» до 2 тисяч за однокімнатну квартиру (с)

може, в неї є інсайд по нових тарифах, які ще не затверджені КМУ? ;)

щодо депозитів - хз, з нової редакції правил призначення субсидій, зникла вимога вказувати дохід в декларації, вказуються тільки джерела виплати доходу (місце роботи, пенсі, ...) - дані собез буде брати з податкової. а банки подають інформацію щодо ПДФО по депозитах знеособлено. тьотка могла зробити висновок, що доходи по депозитах не враховуються... хоча в правилах такого не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 962
  • Створено
  • Остання відповідь

А як зрозуміти чи розглянули мою заяву чи ні?

Подзвонити/зайти перепитати. Термін розгляду - до 1 місяця. Якщо більше пройшло часу, а результату нема - дзвоніть на урядову гарячу лінію (перевірено, за тиждень після дзвінка прийде відповідь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне спрощення: в заяві не потрібно вказувати особовий рахунок по кумунальних платежах. Це в Луцьку, в інших містах потрібно вказувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зрозуміти чи розглянули мою заяву чи ні?

Якщо рішення буде позитивне - то буде призначена субсидія. В протилежному випадку на вашу адресу надійде лист з поясненням відмови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зрозуміти чи розглянули мою заяву чи ні?

Якщо рішення буде позитивне - то буде призначена субсидія. В протилежному випадку на вашу адресу надійде лист з поясненням відмови.

або в квитанції буде зазначено.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ти подаєш вроді як раз.... а вона перерахову щомісяця в залежності від розміру квартплати.... хіба ні?

Чесно? Не знаю.

при призначенні субсидії, один раз (на рік) визначається мінімальна сума платежу, виходячи з сукупного сімейного доходу за попередні періоди, і далі щомісяця цю суму потрібно платити заявнику. в разі, коли комуналка перевищує цю суму в межах норм користування - це перевищення оплачується за рахунок субсидії. перерахунку щомісяця немає.

Фактично, наперед призначається мінімальна сума платежу домогосподарства, а не розмір субсидії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ти подаєш вроді як раз.... а вона перерахову щомісяця в залежності від розміру квартплати.... хіба ні?

Чесно? Не знаю.

при призначенні субсидії, один раз (на рік) визначається мінімальна сума платежу, виходячи з сукупного сімейного доходу за попередні періоди, і далі щомісяця цю суму потрібно платити заявнику. в разі, коли комуналка перевищує цю суму в межах норм користування - це перевищення оплачується за рахунок субсидії. перерахунку щомісяця немає.

Фактично, наперед призначається мінімальна сума платежу домогосподарства, а не розмір субсидії.

емм і де має буть написана та мін сума платежу?.... чьота я ніц не в"їжаю... но це походу проблема в мені)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви дочекаєтесь субсидії, наприклад: за жовтень місяць буде всього нараховано 1300 гривень, з яких 1150 - сплатити і + 150 субсидії. В цьому випадку 1150 мінімальна сума до оплати на весь рік, все що більше - це буде субсидія. Якщо в наступному місяці, листопаді, всього буде нараховано 1140 гривень, то заплатите всю суму, в цьому місяці не буде субсидії.

Є різні калькулятори для розрахунку можливої субсидії:

http://www.kmu.gov.ua/control/calculator

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моїм рідним ( з пенсіями трохи вищими за мінімальну, і пристойною безпільговою квартплатою ) призначили субсидію у розмірі аж 4 гривні!! Не знають тепер - сміятись їм чи плакати.

Ну це за липень 2015 (скоріше за все) так вийшло, в наступні місяці буде більша.

sjapa, на мою думку, зараз, коли немає ні опалення, ні гарячої води немає смислу подавати на субсидію, бо сума за комунальні не така велика, а от коли увік.. умікн... увімкнуть ці блага цивілізації, тоді і сума субсидії буде інша. Для порівняння, весною мама пенсіонерка платила 1100 грн комунальних., а зараз 600 і їй теж субсидія зараз не світить, а при теперішньому зростанні цін буде багато більше, ніж 1100. Інша справа, що після включення опалення і гар. води всі як ломануться за тими субсидіями...

Ну взагалі то не дуже вірне твердження.

Як нараховують субсидію чуть вище rrid вже описав. Подавати можна вже (так як як показує практика дають її тільки по телевізору швидко)... Так як мені розповідали, то має прийти лист де буде визначено суму обов'язкового платежу. Якщо у вас в серпні, вересні 2015 не буде сума сплати за комунальні перевищувати обов'язковий платіж, то платите як звичайно, а коли перевищить (наприклад в жовтні) тоді заплатите лише різницю.

Я тільки не можу зрозуміти чому доходи зараз (для тих хто подає зараз) беруться за 2014 рік? Чого не за півроку як обіцяли? Знаю що можна рахувати доходи за останні 3 місяці (але в такому випадку потрібно доносити довідки -це точно). І тоді виникає логічне питання, якщо я візьму довідку за 3 місяці це (06,07,08) то там доходи набагато менші ніж будуть до кінця року (через індексацію, підвищення мінімалки з 01.09.2015 і т.д.), то чомусь ніде не написано (або я не можу знайти) на який термін дають субсидію в такому випадку і чи будуть її перераховувати (по телєку сказали шо нє - але наш Деп.соц політики телєк не дивиться ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моїм рідним ( з пенсіями трохи вищими за мінімальну, і пристойною безпільговою квартплатою ) призначили субсидію у розмірі аж 4 гривні!! Не знають тепер - сміятись їм чи плакати.

Ну це за липень 2015 (скоріше за все) так вийшло, в наступні місяці буде більша.

sjapa, на мою думку, зараз, коли немає ні опалення, ні гарячої води немає смислу подавати на субсидію, бо сума за комунальні не така велика, а от коли увік.. умікн... увімкнуть ці блага цивілізації, тоді і сума субсидії буде інша. Для порівняння, весною мама пенсіонерка платила 1100 грн комунальних., а зараз 600 і їй теж субсидія зараз не світить, а при теперішньому зростанні цін буде багато більше, ніж 1100. Інша справа, що після включення опалення і гар. води всі як ломануться за тими субсидіями...

Ну взагалі то не дуже вірне твердження.

Як нараховують субсидію чуть вище rrid вже описав. Подавати можна вже (так як як показує практика дають її тільки по телевізору швидко)... Так як мені розповідали, то має прийти лист де буде визначено суму обов'язкового платежу. Якщо у вас в серпні, вересні 2015 не буде сума сплати за комунальні перевищувати обов'язковий платіж, то платите як звичайно, а коли перевищить (наприклад в жовтні) тоді заплатите лише різницю.

Я тільки не можу зрозуміти чому доходи зараз (для тих хто подає зараз) беруться за 2014 рік? Чого не за півроку як обіцяли? Знаю що можна рахувати доходи за останні 3 місяці (але в такому випадку потрібно доносити довідки -це точно). І тоді виникає логічне питання, якщо я візьму довідку за 3 місяці це (06,07,08) то там доходи набагато менші ніж будуть до кінця року (через індексацію, підвищення мінімалки з 01.09.2015 і т.д.), то чомусь ніде не написано (або я не можу знайти) на який термін дають субсидію в такому випадку і чи будуть її перераховувати (по телєку сказали шо нє - але наш Деп.соц політики телєк не дивиться ))).

del

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зрозуміти чи розглянули мою заяву чи ні?

Подзвонити/зайти перепитати. Термін розгляду - до 1 місяця. Якщо більше пройшло часу, а результату нема - дзвоніть на урядову гарячу лінію (перевірено, за тиждень після дзвінка прийде відповідь)

Коли я подавала документи,мені сказали,що результат буде через 2 місяці.А приходили люди ,які подавали 3 міс тому і ще не було результату.

Це Луцький район.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по пошті хтось відправляв? Звичайним чи "рекомендованим"?

Якщо "рекомендованим", то на кого? Просто на адресу соцслужби чи на якусь конкретну посадову особу?

І який результат? Як швидко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по пошті хтось відправляв? Звичайним чи "рекомендованим"?

Якщо "рекомендованим", то на кого? Просто на адресу соцслужби чи на якусь конкретну посадову особу?

І який результат? Як швидко?

А смисл? Здача документів займає стільки само часу як відправка рекомендованого листа. Хіба до пошти ближче ніж до собезу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черг нема?

Приймають по запису, якщо запишешся і прийдеш вчасно, то черги не помітиш :)

п.с. Записали на червень, але не хотів місяць субсидії втрачати і прийшов без запису в травні. Людей взагалі не було, але приймати відмовилися. Після шкандалю, і прийняли і субсидію дали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправляв самим звичайним листом. За місяць субсидія була нарахована. Правда доносив ще один папірчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по пошті хтось відправляв?...

А смисл? Здача документів займає стільки само часу як відправка рекомендованого листа. Хіба до пошти ближче ніж до собезу.

прийшов без запису в травні. Людей взагалі не було, але приймати відмовилися. Після шкандалю, і прийняли

сам собі відповів? ;)

Тобто, спочатку треба прийти, щоб записатись, а потім ще раз - на здачу? Так? Чи як там записуються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам собі відповів? ;)

Тобто, спочатку треба прийти, щоб записатись, а потім ще раз - на здачу? Так? Чи як там записуються?

Якщо черевиків не шкода, то "да", можеш прийти і записатися. Я скористався телефоном.

Без запису поперся, хоч і був записаний, бо був поруч в поліклініці. Поліклініка і собез в одному приміщенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по пошті хтось відправляв? Звичайним чи "рекомендованим"?

Якщо "рекомендованим", то на кого? Просто на адресу соцслужби чи на якусь конкретну посадову особу?

І який результат? Як швидко?

Мама пробувала подати 10.09. Пішла з заповненою заявою та декларацією в філію на Соборності - там послали ... на 22.09 з талончиком (сказали людей дофіга, черга і т.д., хоча коли вона прийшла реально нікого не було). Вирішили відіслати листом. Відправила рекомендованим (без повідомлення про про вручення) на юр адресу департаменту соц політіки. 25.09 телефонувала туди взнати як справи - сказали що лист прийшов, направлений до відовідного відділу, і раз нам не звонили і нічого не просили - значить все добре. На моє запитання як ми будемо знати чи призначена субсидія і який обов'язковий платіж - сказали що в жовтні в квитанції все побачимо.... А вообще дозвонитись дуже важко, і по телефону вони дуже злі і не хороші... Я даже не встигла перепитати як ми побачимо щось в жовтні якщо в нас за вересень сума комунальних буде менша за суму обовязкового платежу....

Ну, to be continued...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам собі відповів? ;)

Тобто, спочатку треба прийти, щоб записатись, а потім ще раз - на здачу? Так? Чи як там записуються?

Якщо черевиків не шкода, то "да", можеш прийти і записатися. Я скористався телефоном.

Без запису поперся, хоч і був записаний, бо був поруч в поліклініці. Поліклініка і собез в одному приміщенні.

Пару днів тому був я в цьому філіалі (на ДПЗ), вже записували на 22.10.2015 року, пішов на пошту і відправив рекомендованим листом з повідомленням. Ще такий момент, якщо сам подаєш заяву і декларацію, обов"язково потрібно копії індивідуальних кодів всіх дорослих і будинкову книжку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару днів тому був я в цьому філіалі (на ДПЗ), вже записували вже на 22.10.2015 року, пішов на пошту і відправив рекомендованим листом з повідомленням. Ще такий момент, якщо сам подаєш заяву і декларацію, обов"язково потрібно копії індивідуальних кодів всіх дорослих і будинкову книжку.

До речі не всі знають, що департамент соціальної політики в Луцьку має філії і їдуть в центральний, а не по місцю проживання. Виправляємо ситуацію :)

43025, м.Луцьк, пр. Волі, 4а

тел.: (0332) 28-41-80, 72-41-64

факс: (0332) 72-45-65

e-mail: [email protected]

Філія №1 : м.Луцьк, пр-т Соборності, 18

тел.: 77-44-71, 77-44-72

Філія №2 : м.Луцьк, вул. Бенделіані, 7

тел.: 26-59-61, 26-68-29

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто підкаже, чи потрібно в бланку на отримання субсидії вказувати номер особового рахунку в графі утримання будинку, і де його брати?

Голова ОСББ про особові рахунки не в курсі.

Луцькводоканал по телефону сказав що номер особового рахунку вказувати не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голова міністерства соцполітики Розенко казав, що, після спрощення оформлення, номера не обов'язково вказувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто підкаже, чи потрібно в бланку на отримання субсидії вказувати номер особового рахунку в графі утримання будинку, і де його брати?

Голова ОСББ про особові рахунки не в курсі.

Луцькводоканал по телефону сказав що номер особового рахунку вказувати не потрібно.

В Луцьку точно не потрібно вказувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зрозуміти чи розглянули мою заяву чи ні?

Подзвонити/зайти перепитати. Термін розгляду - до 1 місяця. Якщо більше пройшло часу, а результату нема - дзвоніть на урядову гарячу лінію (перевірено, за тиждень після дзвінка прийде відповідь)

Коли я подавала документи,мені сказали,що результат буде через 2 місяці.А приходили люди ,які подавали 3 міс тому і ще не було результату.

Це Луцький район.

По Луцькому району-це взагалі п...ц!Здали документи ще в травні,відтоді навідувались за результатом разів зо п"ять-відповідь однозначна-ще немає.А сьогодні на запитання "коли?" порадили:"дзвоніть Яйценюку,можливо,він вам швидше зробить"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...